Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2011., 23:37   #21
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
ispričavam se ako griješim, ali sam od više muslimana čula, da su samo "pravi" ili pravovjerni muslimani samo oni koji i ožene muslimanku (odnosno udaju se za muslimana). ove drugi su više kao onako, ne drže do svoje vjere?

i ne znam, ali mislim da kuran dozvoljava i preporuča udaranje žena
Ovako,moj muž jeste po nacionalnosti musliman.
U njihovoj kući se jela svinjetina,ali samo suhomesnati proizvodi.
Pio se alkohol,nisu nikad klanjali,išli u džamiju,postili Ramazan,ali se uvijek slavio Bajram,obrezan je.
Znači neka tradicija se poštovala.
Kad sam zabavljala sa njim,niko ni sa moje ni njegove strane nije imao ništa protiv.
Niti mi je ko branio ništa u vezi moje vjere,mojima se išlo u punom sastavu na Božić i Uskrs,i obrnuto na Bajram.
Tih sijela nema više kod mojih,sad je kod nas,jer mi je mama umrla prije nepune 2 godine.
Sad za Božić,muž je maksuz naručio puricu,dočekao sve kao da je njegov praznik.
Zato ga obožavam.
Kad promijeni auto,prvo je išao mojoj mami,sa riječima,de ti meni bako poškropi onom tvojom vodom kola.
Išao je u crkvu,(kao i svekar i svekrva i zaova),kad mi se sestra udavala,kad je krstila djecu,i kad mi je mama umrla.
Sutra je misa za mamu,jer bi imala 59g.
Znači.živim u tolerantnom braku,obišla sam svijeta sama,ne brani mi nošenje farmerki,ili sl.,smijem popiti kafu gdje hoću.
Tuzla je grad poznat po multietnici,i u po rata su se vjenčavali svi između sebe.
Ja sam oba sina obrezala,nisam imala ništa protiv,mislim da je urednije,zdravije,a da nisam htjela,ne bi mogo protiv mene sigurno.
Ako vam nešto još nije jasno,slobodno pitajte.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:41   #22
Quote:
maca TZ kaže: Pogledaj post
Ovako,moj muž jeste po nacionalnosti musliman.
Iz zemlje Muslimanije? Ja ću onda bit po nacionalnosti Jehovin. Ili možda kveker.


Zajebavam, tema mi je ekstraglupa pa spamam bezveze.
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:43   #23
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
A baš me zanima ko tu više pati, on ili ona
Bože, kakav sam ja blasfemiK.
prvo se razgovara pa to sigurno riješe, da ni ne dođe do takvih zala
imaju prejaku motivaciju da se ne bi dogovorili

koliko vremena daješ temi?
zapravo, što više pišemo, duže traje. odo na gutanja
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:46   #24
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post

malo statistike o diskriminaciji i pravima žena po raznim državama. ima svega, da Bog sačuva
neće ovak prek linka otvoriti tablicu. koga zanima nek ide na Social and Welfare Statistics pa na Gender i zatim na Gender, Institutions and Development Database pa gledajte što gdje žene smiju, a gdje ništa. iako nikoga ne zanima

Quote:
sun.shine kaže: Pogledaj post
Iz zemlje Muslimanije? Ja ću onda bit po nacionalnosti Jehovin. Ili možda kveker.


Zajebavam, tema mi je ekstraglupa pa spamam bezveze.
to nama naša borba dala. i drug Tito
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:46   #25
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
prvo se razgovara pa to sigurno riješe, da ni ne dođe do takvih zala
imaju prejaku motivaciju da se ne bi dogovorili

koliko vremena daješ temi?
zapravo, što više pišemo, duže traje. odo na gutanja
nemam pojma, možda će tema jednostavno pasti na drugu stranu

da znaš da si u pravu - tako to sa seksom obično tumače: "vidiš, neće uopće doći do tuče žene, jerbo je to toliko prejaka motivacija, plus još razgovor"

Ništa im ja to ne pušim

Sad i ja spamam
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:49   #26
Nažalost zlostavljanje islamskih žena nije ograničeno samo na najprimitivnije sredine tih istih zemalja.

U njemačkoj imate zlostavljanje žena u krugu svojih porodica, u Bosni imate brakove u kojima muškarac živi u zajednici sa po tri žene, ženska djeca koja bez svoje privole moraju da nose burke..

Kanada,Istraživanje je utvrdilo da je 60% kanadskih mladića univerzitetske dobi izjavilo da će izvršiti seksualno napastovanje u slučaju da su sigurni da neće biti prijavljeni ili otkriveni.

Francuska, gdje je islam potpuno zavladao, tako da ne možete više pronaći školu gdje bi upisali svoje dijete a da nije islamska, u kojoj izričito zabranjuju oskudno odijevanje.

Mislim da sam bila preblaga što sam se u uvodnom postu ograničila samo na bliski istok.
palčicaa is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 06.01.2011., 23:49   #27
Quote:
palčicaa kaže: Pogledaj post
Koliko bi poživjele da vas oženi kakav Šeik?

jedan od ljepših




S obzirom na to da se za;

1. Preljub dobije 90 udaraca bičem

2. Seks prije braka 100 udaraca bičem

3. Konzumiranje alkohola 80 udaraca bičem, visoka novčana kazna i zatvor, za ponovljeno kazneno djelo ide smrt.

4. Zbog nošenje hlača 40 udaraca bičem, ukoliko priznate krivnju 10 udaraca bičem

itd.

Ja bi pala na ovim hlačama.
Ne znam baš. Od tipa koji je bio u Dubaiju čuo sam da su žene šeika jako, JAKO dobrostojeće, tj. pale novčanice doslovno, predižu zlato na bankomatu.

Ja mislim da im nije tako loše.
Kaidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:50   #28
Inače, vidi se da ti je preciznost u krvi
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:51   #29
Quote:
palčicaa kaže: Pogledaj post
u Bosni imate brakove u kojima muškarac živi u zajednici sa po tri žene


A to onaj moj radi, dok ja mislim da u biblioteci istražuje za doktorat, bem mu sunce
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:52   #30
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
neće ovak prek linka otvoriti tablicu. koga zanima nek ide na Social and Welfare Statistics pa na Gender i zatim na Gender, Institutions and Development Database pa gledajte što gdje žene smiju, a gdje ništa. iako nikoga ne zanima
Ti misliš da će ti to netko zbilja gledati na ovakvoj temi?
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
to nama naša borba dala. i drug Tito
Tito je odavna umro, dosad su si svi mogli izabrati nacionalnosti bez obzira na vjeru i obrnuto.
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:52   #31
Quote:
palčicaa kaže: Pogledaj post
Nažalost zlostavljanje islamskih žena nije ograničeno samo na najprimitivnije sredine tih istih zemalja.
i štaćmo sad? da idemo u sveti rat?



Quote:
Kaidan kaže: Pogledaj post
Ne znam baš. Od tipa koji je bio u Dubaiju čuo sam da su žene šeika jako, JAKO dobrostojeće, tj. pale novčanice doslovno, predižu zlato na bankomatu.

Ja mislim da im nije tako loše.
znači ako imaju para sigurno ih ne biju?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:55   #32
Quote:
sun.shine kaže: Pogledaj post
Ti misliš da će ti to netko zbilja gledati na ovakvoj temi?
nadala sam se da bi barem ti mogla

Quote:
Tito je odavna umro, dosad su si svi mogli izabrati nacionalnosti bez obzira na vjeru i obrnuto.
mislim da zaboli bosance za vjeru i nacionalnost sve dok je šege, kafe i cigara

a možda i griješim
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:55   #33
Quote:
palčicaa kaže: Pogledaj post
Nažalost zlostavljanje islamskih žena nije ograničeno samo na najprimitivnije sredine tih istih zemalja.
A kršćani ne tuku svoje žene?
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:56   #34
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
A kršćani ne tuku svoje žene?
ako i tuku, sigurno se ispovijede.

obeČajem da neČu više
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:59   #35
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
mislim da zaboli bosance za vjeru i nacionalnost sve dok je šege, kafe i cigara

a možda i griješim
Ne znam, ali mene zaboli

Iako ima i ovdje pofinih naciJonalista, pofinih

neČu ni ja, obeČavam, evo odo' prebit' onog svog preventivno.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 00:00   #36
Ja bih pala na drugom i trećem. Bez hlača i ljubavnika bih preživjela, ali bez alkohola i probne vožnje, nikako.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 00:01   #37
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post


znači ako imaju para sigurno ih ne biju?
Ne vjerujem. Naime, kak mi je pričao taj poznanik, šeici po nekom njihovom zakonu mogu imati po više žena, ali se valjda trebaju brinut (materijalno) o svakoj. No izgleda da ti ljudi imaju toliko novca da potroše milijune za vjenčanja. Jako teško ću povjerovati da se te žene imaju razloga žaliti. Jednostavno, toliki su to bogataši da ne znaju što će s novcem.

A da u zlatarnicama po Dubaiju za nakit potroše toliko da boli glava, ok da pričamo o nekoj prosječnoj ženi u nekoj siromašnoj islamskoj zemlji ali o ženama šeika
Kaidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 00:01   #38
kakva mu je to guma na glavi priko lancuna?
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 00:03   #39
Quote:
Kaidan kaže: Pogledaj post
Ne znam baš. Od tipa koji je bio u Dubaiju čuo sam da su žene šeika jako, JAKO dobrostojeće, tj. pale novčanice doslovno, predižu zlato na bankomatu.

Ja mislim da im nije tako loše.
I ja sam čula da im je baš super. Orgijaju, opijaju, drogiraju se po kućama sa zaštitarom na ulazu, dok se u javnosti pretvaraju u nešto drugo i uzimaju za pravo jer im vjera tako dopušta da slobodno raspolažu sa ženinom slobodom.

Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post


A to onaj moj radi, dok ja mislim da u biblioteci istražuje za doktorat, bem mu sunce
Tko god ode za nevjeru takva ga sudbina čeka.

Quote:
sun.shine kaže: Pogledaj post
Tito je odavna umro, dosad su si svi mogli izabrati nacionalnosti bez obzira na vjeru i obrnuto.
Mi kršćani s vjerom se rodimo i u vjeri umiremo. Bog i Hrvati..

Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
i štaćmo sad? da idemo u sveti rat?

Mislim da se upravo proširio na balkan. a tako naivnonevino postavih temu.
palčicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 00:04   #40
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
nadala sam se da bi barem ti mogla



mislim da zaboli bosance za vjeru i nacionalnost sve dok je šege, kafe i cigara

a možda i griješim
Kad se već igramo prosvjetitelja, ja biram light verziju: 5 ridiculous things you probably believe about islam.

Za one koji žele tough verziju, pročitajte Kuran i Bibliju. Ubrzo ćete spoznati da su razlike u tome tko je pravi prorok, što muslimani uz anđele i demone imaju i džinove, što kod njih Isus nije uskrsnuo i nije Božji sin i što nemaju čistilište, a sve ostalo su kurci-palci podložni svačijim ludim interpretacijama.

Sve ono što vehabije iščitaju iz Kurana i kršćanski fanatici lako mogu izvući iz Biblije, nema ništa manje materijala. S tim da kršćani ipak imaju više vjerskih zajednica, denominacija i sekti gdje svatko čereči Bibliju kako mu ćefne.
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.