Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2008., 11:54   #81
ovako ja imam amd 3500+, 2GB RAM-a, Geforce 7900GS i igram sve na high...
Fora je u tome da na high imate manji fps nego na low ili mid...
To sam vidio na official forumu i meni je to uspjelo...
Jedino jednu opciju pod advance gdje pise 3 (nekakav model quality ili tako nesto) stavite na 2...
Sto se tice one konfe gore mislim da ce mu radit ako doda jos 1GB ram, a to je samo 200-300 kn i sam je mozes ugraditi
Nak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 18:15   #82
Shader model na 2; sjene, bloom i antialiasing isključite i igra ide dobro čak i na malo slabijim konfama.
__________________
Inside every old person there is a young person wondering what the hell hapened.
Zabushant is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 18:43   #83
Quote:
Nak kaže: Pogledaj post
ovako ja imam amd 3500+, 2GB RAM-a, Geforce 7900GS i igram sve na high...
Fora je u tome da na high imate manji fps nego na low ili mid...
To sam vidio na official forumu i meni je to uspjelo...
Jedino jednu opciju pod advance gdje pise 3 (nekakav model quality ili tako nesto) stavite na 2...
Sto se tice one konfe gore mislim da ce mu radit ako doda jos 1GB ram, a to je samo 200-300 kn i sam je mozes ugraditi
Jel istina ovo ili šta?
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 19:43   #84
Quote:
dark fury kaže: Pogledaj post
jel cu ja moc pokrenut AoC sa
7900GT
1 gb ram-a
2.8ghz mi je procesor mislim ?

thx
Ako je proc 2.8 dual core duo onda bi mogao ali će te i FPS opet biti shit jer ti grafulja neće moću brzo vrtiti i zonama u kojem je gužva (npr. noble district). 1 Gb rama je premalo. Neće ti se moći ni teksture učitaviti kako treba, nego će ti se učitavati svakih par sekundi pa će ti FPS padati ko blesav.

Ja ima dual core duo + 8800GTS + 3bc ram, pa mi u nekim zonama FPS pada sa nekih 60 na ispod 10.
No, sa svakim patchom igra je sve igrivija i vrlo bržo će optimum konfiguracija biti slabija nego što je sada.
__________________
Doctor? You're THE Doctor? EX-TER-MI-NATE!!!!
Hernan Cattaneo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 23:09   #85
ima li novopsti o endgame sadrzajima?
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 00:04   #86
hocu li ja moc ?
quad q6600 2.4
ram 4gb
nvidia Gforce 8800 gts
mrpink is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 03:38   #87
Quote:
mrpink kaže: Pogledaj post
hocu li ja moc ?
quad q6600 2.4
ram 4gb
nvidia Gforce 8800 gts
Ne samo da ćeš moći već će to biti i jako ugodno iskustvo, sa predivnom grafikom. Ali savjetovao bih ti da pričekaš malo dok ispoliraju igru trun. AoC je mmorpg, a mmorpgovi su prilično bogati bugovima kada tek izađu.
Feelipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 12:26   #88
Sve je to lijepo,sve je to fine ,ali dali mi netko moze reci kolika je mjesecna pretplata na Conana jer ja to za boga nigdje nemogu naci......
Omer1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 12:51   #89
ko i kod wow-a imas pretplate prek kartice za 1,3,6 mjeseci i ispadne te nesto jeftinije.
Imas i bonove ~~200kn za2 mjeseca
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 13:51   #90
Ok thx ,jos cu ,malo pricekat da ispoliraju igru pa mislim da cu se pridruzit...
Omer1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 18:28   #91
MENE aoc uopće ne privlači
petar_starcevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 12:14   #92
Igra je teski FAIL, nakon lvl 40 nemas questova, instanci nista..pvp sistem ne postoji nikakav, samo ti broji kill/dead..nikakve druge nagrade, magije su bugane, crafting je bugan, postoje neke jadne end game instance ali su bugane pa ne dropa nikakav loot , da ne nabrajam dalje..ekipa MASOVNO prodaje accove svoje..pa ko voli nek izvoli..
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 12:34   #93
Da cak sam i ja svoj prodo...
Nervira me sto ako oces ic iz zone u zonu sto moras ic kod lika da te teleportira...
Zivcira me stalno trzanje u gradu...
I pvp nije onakav kakav sam ocekivo...
Mislo sam da ce biti nesto za sto treba skill, a uspostavilo se da naucis napamet redosljed skilova i da bacas...
Nak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 12:37   #94
Preporučam svima koji su u dvojbi da pričekaju trial kodove prije nego odluče da li je to igra za njih.
Ima svojih mana, ali je prokleto zabavna.
Uz to, ispravljaju bugove i dodaju nove questove svaki tjedan, uskoro dolazi i pravi PvP sustav.
__________________
Inside every old person there is a young person wondering what the hell hapened.
Zabushant is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 20:53   #95
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Igra je teski FAIL, nakon lvl 40 nemas questova, instanci nista..pvp sistem ne postoji nikakav, samo ti broji kill/dead..nikakve druge nagrade, magije su bugane, crafting je bugan, postoje neke jadne end game instance ali su bugane pa ne dropa nikakav loot , da ne nabrajam dalje..ekipa MASOVNO prodaje accove svoje..pa ko voli nek izvoli..
Imas questova od40 do 50 samo je mali problem od 50 do 60.crafting je rijesen zadnjim patchom.Ekipa masovno prodaje jer su se zaletili a imaju sugave configuracije.Jebiga i ja moram investirat jos love u comp.imam athlon3500+,2 gige rama i geforce 8800gt.jebiga investicija ce me kostati min 1500kn.Zato raja prodaje acc-ove ipak ovo nije wow ni gw sta sam gonio bez frke.ovo je puno bolje:P
Dekok is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 08:07   #96
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Igra je teski FAIL
nije, nego ti nisi za takvu igru, drz se wow-a

Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
nakon lvl 40 nemas questova
nije istina, imas ih i u Aquiloniji i u Cimmeriji i u Stygiji, samo steta sto questovi ne zele doci tebi nego ih moras trazit

Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
instanci nista..pvp sistem ne postoji nikakav, samo ti broji kill/dead..nikakve druge nagrade, magije su bugane, crafting je bugan, postoje neke jadne end game instance ali su bugane pa ne dropa nikakav loot , da ne nabrajam dalje..ekipa MASOVNO prodaje accove svoje..pa ko voli nek izvoli..
instanci ima, pvp-a ima, ali jos nije razrađen do kraja...uskoro. spellovi su bili bugani, crafting je sređen i nije sav crafting bio bugan, a to sto ljudi prodaju acc-ove; to je ili zbog toga jer igra nije namjenjena ljudima koji su ocekivali nekakav auto-combat pa je frka kad treba upotrijebit reflekse i izvodit combo-e ili imaju pre slabe kompove, a ne znaju tweakat (igra radi i na slabijim masinama btw )...ili zato jer su shvatili da nema okrova, dwarfova i elfova pa im je igra "bez veze" ...ili su jednostavno whineri
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 19:21   #97
nemojte me krivo shvatit
ima vec nekih 2, 3 godine od kad visim na mmorpgima
...al na onim free2play
nije mi jasno kaj je tolko bolje na ovim p2p
grafika?
zanima me jer sam igro neke prilicno bolesne mmo i nije mi jasno kako(ista osim grafike) moze biti bolje

...ako je neko mozda igro Last Chaos il Rohan pa da mi ih moze usporedit s AoC-om il WoW-om

pozz
CADxpert is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 17:56   #98
prodajem AoC collectors edition + war rhino
preslab mi je komp za igrat, a necu novi tako skoro uzimat.
info na pm
__________________
vidme sta dobro sviran
www.myspace.com/thromdoom
www.myspace.com/deadgardencult
Okorjelo Đubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 04:25   #99
Ako nekoga iz Rijeke i okolice zanima collectors edition:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=353251
__________________
What you don't say and do is just as important as what you say and do, so when in doubt - keep your mouth shut.
bbch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 17:55   #100
Ako netko prodaje na području Zagreba ili Zagrebačke županije, mogao bih kupiti i probati... Fali mi MMO, a neću se nazad navuć na WoW
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:05.