Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2014., 22:55   #101
Kaj su svi tolko opsjednuti s nastavcima?

Grim Fandango je zaokružena priča. Nemaš kaj dodavati na to. Čemu reciklirati i silovati 16 godina stari klasik? Čemu forsirati nastavak tek tolko da se napravi nastavak? I zakaj misliš da bi nastavak bil jednako kvalitetna igra ko original? Sam zato jer mu stoji Grim Fandango u imenu?
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 23:03   #102
GF je umjetničko djelo i treba ga ostaviti kao takvo. Stara grafika i ostale tehnikalije imaju svoj šarm. Ako su nastavci bezveze, još je gore ušminkavanje originala da bi se zaradila koja para na staroj slavi. Nitko danas ne ide Picassovu Guernicu raditi u digitaliziranom obliku i s 3D efektima da je izlaže kraj originala. To je očita mužnja para, kao i onaj remake BG2 koji je bio totalno nepotreban. Ne mora biti nastavak, ali igra ima fenomenalan setting i zašto ga ne iskoristiti za neku drugu priču s drugim likovima? Ili neka se kreativni talent i novac za razvoj iskoristi za skroz novi svijet. Inače nam ne bi trebale nove igre, samo bi radili remakeove starih unedogled. Falabogu pa starih igara ne nedostaje...
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 07:30   #103
Mužnja para? Kaj ti to znači? Ak ubiru pare, znači da ljudi kupuju i da su spremni platiti tu cijenu, a to znači da ljudi žele taj proizvod. U čemu je problem? Njima pare, ljudima proizvod koji žele. Tko tu gubi?

Quote:
Ili neka se kreativni talent i novac za razvoj iskoristi za skroz novi svijet.
Govoriš ko da tu oni troše novac i besplatno traju igru. Nebi oni to radili da znaju da nebi ostvarili profit. Dakle, nakon prodaje im ostaje još više novaca za razvoj novog svijeta
A ni kreativni talent se ne troši jer sam unaprijeđuju tehnikalije, ne dodaju niš u igru, kolko kužim. Pravo trošenje kreativnog talenta bi bilo recikliranje starog settinga i tuđe ideje umjesto kreiranje skroz novog.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 10:42   #104
Quote:
Sepulchrave kaže: Pogledaj post
GF je umjetničko djelo i treba ga ostaviti kao takvo. Stara grafika i ostale tehnikalije imaju svoj šarm. Ako su nastavci bezveze, još je gore ušminkavanje originala da bi se zaradila koja para na staroj slavi. Nitko danas ne ide Picassovu Guernicu raditi u digitaliziranom obliku i s 3D efektima da je izlaže kraj originala. To je očita mužnja para, kao i onaj remake BG2 koji je bio totalno nepotreban. Ne mora biti nastavak, ali igra ima fenomenalan setting i zašto ga ne iskoristiti za neku drugu priču s drugim likovima? Ili neka se kreativni talent i novac za razvoj iskoristi za skroz novi svijet. Inače nam ne bi trebale nove igre, samo bi radili remakeove starih unedogled. Falabogu pa starih igara ne nedostaje...
Ne bih se slozio. Remake Monkey Islanda 1 & 2 su vrhunski, grafika + zvuk, vrijedni svih para. Osobno ne bih imao nista protiv da se u HD prebaci Dig, Day of the Tentacle, Full Throttle...
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 12:10   #105
http://www.hcl.hr/vijesti-poznati-su...-12020-27.html

https://www.youtube.com/watch?v=s-LSMCYjHow
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 13:57   #106
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Kaj su svi tolko opsjednuti s nastavcima?

Grim Fandango je zaokružena priča. Nemaš kaj dodavati na to. Čemu reciklirati i silovati 16 godina stari klasik? Čemu forsirati nastavak tek tolko da se napravi nastavak? I zakaj misliš da bi nastavak bil jednako kvalitetna igra ko original? Sam zato jer mu stoji Grim Fandango u imenu?
bolje neka naprave novu priču i smjeste je u GF univers
scorpio2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 02:59   #107
Quote:
scorpio2001 kaže: Pogledaj post
bolje neka naprave novu priču i smjeste je u GF univers
to i ja kažem kad bi se pravila nova igra. Eventualno gostovanje pojedinih likova (ali ne i mannya i meche jer je njihova priča zaokružena)
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 11:18   #108
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne bih se slozio. Remake Monkey Islanda 1 & 2 su vrhunski, grafika + zvuk, vrijedni svih para. Osobno ne bih imao nista protiv da se u HD prebaci Dig, Day of the Tentacle, Full Throttle...
o daaa... DotT je savršena igra, HD verzija bi bila san
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 00:09   #109
Quote:
AttitudeAdjuster kaže: Pogledaj post
o daaa... DotT je savršena igra, HD verzija bi bila san
Ostvario nam se san, DotT ide u special edition! YAHOOOOOOOOOOOOOO!

http://www.pcgamer.com/day-of-the-te...fandango-date/
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 01:31   #110
Quote:
AttitudeAdjuster kaže: Pogledaj post
o daaa... DotT je savršena igra, HD verzija bi bila san
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ostvario nam se san, DotT ide u special edition! YAHOOOOOOOOOOOOOO!

http://www.pcgamer.com/day-of-the-te...fandango-date/


djedu božićnjaku je trebalo dan

AttitudeAdjuster - no more gifts for you this year
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 20:46   #111
Grim Fandango jedna od najdražih igara

idem probat Day of the tentacle, prvi put čujem, hvala
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 21:33   #112
Prvi put cujes? Srami se :P

Ali izvukao si se ovim isprobavanjem
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 09:06   #113
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post


djedu božićnjaku je trebalo dan

AttitudeAdjuster - no more gifts for you this year
: sretan ko malo dijete :
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 07:57   #114
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Prvi put cujes? Srami se :P

Ali izvukao si se ovim isprobavanjem
stvarno me sram, ne znam kako mi je promaklo
evo odigro sam, što reći..vrhunski zaista, drago mi je da mogu danas naći i odigrati prvi put ovak genijalnu avanturu, skroz je old school, dosta slična drugom Monkey Islandu kad moraš ić po ona 3 otoka s milijun stvari u džepu koje ne znaš kojem otoku pripadaju, dosta teško
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 09:44   #115
Odi u sobu od sina i stisni use na racunalo
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 13:03   #116
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Odi u sobu od sina i stisni use na racunalo
otkrio slučajno, da

nego, ošli smo u offtopic, al mislim da ću sad opet odigrat Grim Fandango...
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 14:44   #117
http://www.gog.com/game/grim_fandango_remastered

11.89 eura, preorder. 27.01.2015.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.