Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2010., 01:04   #21
Pogledah ga neku noć i poželjeh da nikada više Mela ne vidim ispred kamera...da mi ostane u sjećanju kao Mad Max ili Martin Riggs a ne ovaj uništeni kroner koji je oćelavio i zaboravio glumiti. Jedino što mu još ide od ruke je pucačina i to je dobitna karta na koju je film računao, da reprizira njegov "Payback" s malo korporacijsko-konspirativne trakavice koja je tako omiljena kod savremenih scenarista jer računaju da se blentavi puk u kinu ionako ne razumije u te zamršene stvari pa neće skužiti logičke provalije koje im vise u scriptu.

Užasan, užasan film! Vrhunac je definitivno bio pri kraju kad jedan od tjelohranitelja zlog šefa korporacije uzvikuje Melu "Stay there! Don't move! Be dead!"
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 04:19   #22
Ja se samo sjećam da je film loš i da je gluma bila katastrofalna, ženske uloge pogotovo, a ni Mel ne zaostaje puno za njima.
__________________
Windfucker
vedrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 11:11   #23
Quote:
dalal kaže: Pogledaj post
Užasan, užasan film! Vrhunac je definitivno bio pri kraju kad jedan od tjelohranitelja zlog šefa korporacije uzvikuje Melu "Stay there! Don't move! Be dead!"
Da, ta je scena bila pomalo naivna i blesava. No, meni je bio ok film. Nije remek djelo, ali nije baš ni totalna pušiona. Možda je malo usporen sa radnjom i sve se sporo raspetljava te u nekom dijelu nije baš jasan u smislu tko tu koga, ali da se pogledati.
Očekivati od Gibsona da u ovim godinama i dalje utjelovi Riggsa u ovakvom filmu je i više nego suvišno.
__________________
Wollt ihr den totalen Krieg? Ihr werdet totalen Krieg haben.
Scotsman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 15:28   #24
Odličan početak, prema kraju lošije, ali sve u svemu vrlo dobar film.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 12:35   #25
danas je u 9 na hrt 2... nisam mogao vjerovati dok sam vidio da je neki film iz 2010. na tv-u
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 12:44   #26
Quote:
92marko kaže: Pogledaj post
danas je u 9 na hrt 2... nisam mogao vjerovati dok sam vidio da je neki film iz 2010. na tv-u
bome da, i jos onak u utorak...!?
__________________
Pinky: My motherfucker is so cool, when he goes to bed, sheep count him.
floki_ne_daj_se is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 15:27   #27
Po meni loš film,jako loša Melova gluma...u prvom planu stavljam scene nakon ''kćerine'' smrti,u kojima je blago rečeno tragikomično loše odglumio ulogu tužnog oca koji tuguje za svojim djetetom...a i raspret filma je glup.
Na kraju ispada da mu je kćer bila upletena u neku mega američku zavjeru u kojoj se vrte trilijuni dolara.
Tipično hollywoodski kada to ne treba.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 22:29   #28
koji fijasko
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 22:48   #29
Jedino što u filmu vrijedi je ona scena kad onaj auto pregazi onu curku pa Mel izleti i u svom stilu izrešeta vozača.Ostalo bezveze.
THE GANT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 22:50   #30
ok je film, gledljiv.. ono nije katastrofa ali nije ni njegovo najbolje dijelo
main-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 23:02   #31
Quote:
THE GANT kaže: Pogledaj post
Jedino što u filmu vrijedi je ona scena kad onaj auto pregazi onu curku pa Mel izleti i u svom stilu izrešeta vozača.Ostalo bezveze.
potpis
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 10:37   #32
teška dosada, loša gluma, klimava režija, jednom rječju-SMEĆE !! žalilibože 2 sata uzaludnog vremena...
__________________
maxon universal !
fantasma12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 13:59   #33
Dobar film, Mel se bas pokrenuo jer ovaj film i Gringo su i se svideli.
Druga polovina filma je mogla i malo bolje da se odradi ali ok je i ovako. Nekoliko iznenadjujucih i neocekivanih situacija kao recimo ona s pocetka kada mu ubiju cerku su za pohvalu.
Moja ocena: 5/10
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.