Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2007., 23:31   #21
Aha! Sjetio sam se još jednog filma gdje je negativac - Lemony Snicket's Series of Unfortunate Events
zakon mi je kad oponaša dinosaura
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 09:51   #22
Pa ja mislim da on uopće ne glumi, nego da se tako neprekidno krevelji i izvan seta. Ima sreće što je upao na film, u suprotnom bi vjerojatno bio u nekoj ludari na sedativima.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 11:05   #23
Mislim da bi filmovi bili puno bolji da se on ne prenemaže onako,živcira me stvarno to,gori je od Willa Smitha.
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 11:30   #24
ma jim je zakon... najjači je u ace venturi... a od njegovih "ozbiljnih" filmova najdraži mi je eternal sunshine of the spotless mind...
__________________
I have learned to seek my happiness by limiting my desires, rather than attempting to satisfy them..
BlueOrchid is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 13:26   #25
Quote:
Al Rassan kaže: Pogledaj post
Mislim da bi filmovi bili puno bolji da se on ne prenemaže onako,živcira me stvarno to,gori je od Willa Smitha.
Usporedba je na mjestu, ali i besmislena. Jim Carrey je glumac, a Will Smith klaun. Smisao Ace Ventura filmova i je da se prenemaze.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 19:02   #26
odličan glumac, najbolja uloga mu je bila u filmu Glup i gluplji, a odličan je u Ace Venturi i u Trumanovu Showu (sve odlični filmovi).
bumbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 19:50   #27
Kao klinac sam si radio frizuru baš poput njegove u Ace Venturi pa su me frendovi zadirkivali ... Bio mi je ful smješan u "Ja, ja i Irena"
njuškalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 19:53   #28
najbolja uloga definitivno u "Glup i gluplji", a i u "Ja, ja i Irena" je predobar bio isto.
__________________
"I'm not a big believer in... magic. But this place is different. It's special. The others don't wanna talk about it because it scares them, but we all know it, we all feel it."
Lostie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 22:52   #29
Ja krepavam od smjeha svaki put na uvodnu scenu iz prvog Ace Venture koliko god da puta gledam.... jebote, što napravi od one kutije
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 22:57   #30
joj, kako je on meni bio iritantan, antipantican i nepdnosljiv. poslije uloge u Eternal Sunshine of the Spotless Mind sam ga pocela gotivit, a simpatizirat poslije Fun with Dick and Jane
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 23:04   #31
ma lik je car samo takav... kad se sjetim onih "doskocica" tupa -> parkira auto i samo zvuk lllaaaajk a glav... ili ono tejk ker nau, baj baj den! fakat jedini kojeg se nemogu zasitit... nedavno sam gledao jedan filmic u kojem je skinuo davida carusa-> uzivajte http://www.youtube.com/watch?v=glvGfQnx3DI
__________________
Sell, sell, sell...
Mutavac™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 23:08   #32
Najbolji su mi njegovi filmovi "Ja, ja i Irena" i "Svemogući Bruce"
matteya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 23:54   #33
Quote:
mutavac01 kaže: Pogledaj post
ma lik je car samo takav... kad se sjetim onih "doskocica" tupa -> parkira auto i samo zvuk lllaaaajk a glav... ili ono tejk ker nau, baj baj den! fakat jedini kojeg se nemogu zasitit... nedavno sam gledao jedan filmic u kojem je skinuo davida carusa-> uzivajte http://www.youtube.com/watch?v=glvGfQnx3DI
Jebote, ja i nakon toliko godina uvijek kada se sparkiram kažem "laaaaajk a glaaaaaav".
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 08:47   #34
da, to sam zaboravila. Svemogući Bruce mi ja valjda najdraži njegov film
onaj dio s juhom od paradajza, u restoranu, mislila sam da ću riknut od smijeha.
E, to ću danas posudit.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 10:04   #35
Carreyjev Tony Clifton je po meni jedna od najsmješnijih stvari u životu. Bolji od originala. Ualoga dokazuje da nije samo glup i gluplji prosječni kreveljejući komičar.
Mezomorph is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 10:14   #36
Quote:
Lostie89 kaže: Pogledaj post
a i u "Ja, ja i Irena" je predobar bio isto.
to sam zaboravio, tu je isto smješan.
bumbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 16:53   #37
Veliki sam fan Carreyja. Nitko nije spomenuo film Liar liar (Lažljivac), po meni isto izvrsna uloga.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 18:08   #38
...meni je najbolji u The Truman Show i Man on the Moon...

uopce ga ne dozivljavam kao 'obicnog' komicara dapace izvrstan mi je glumac, inteligentan, lucidan, ironican i samoironican do krajnjih granica.
ta njegova gluma izgleda kao neko pretjerivanje, ali tocno pogadja bit onoga sto zeli reci...
svidja mi se. ima nesto u njemu.
a krajnje je vrijeme da pogledam i Eternal Sunshine of the Spotless Mind.
 
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 01:13   #39
glumio je i u "The Cable Guy"

u svakom slučaju odličan glumac, sposoban za odigravanje svih mogućih uloga, ali mu najbolje stoje ona iz ace venture i maske.

iako su mi njegovi najdraži filmovi oni malo ozbiljniji "trumanov show" i "čovjek na mjesecu"
__________________
"nemam nis legalno u kuci,osim mozda carapa. ali možda" - frend prek MSNa
beaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 13:07   #40
dobar glumac, jos bolji komicar, al dosadan je vec sa tim grimasama. frajer se skroz ponavlja. nekad sam ga obozavao, al nekad sam bio dijete......
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:16.