Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2014., 00:37   #721
Evo bas ga trenutno ponovno gledam na TV-u, vrlo vrlo dobar
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 12:36   #722
Tarantinovski dobar, a i Brad Pitt je u njemu!

Imaginarna tema s krešendom u kinu kao onovremenoj glavnoj prodavaonici imaginacije, a uz to bejzbol, skalpiranja, crnac i Židovka imena Šošona, te sveprisutni gazda Amer kojeg će samo malo izribati ali to mu i tako nije ništa novo, sve u svemu- najjači nemilosrdni gadovi uvijek pobjeđuju!
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 12:43   #723
Ako je filmu bio cilj da liči na dokumentarac, uspio je. Jer za igrani film je izuzetno trom, napetije mi je gledat rast trave poslije kiše.
Brad Pitt standardno OK, Waltz izvrstan. Glupa mi je scena sa talijanskim- znam da je njegov jaki američki naglasak trebao imat komičan efekt, ali ne možeš ići na najveću operaciju u povijesti s tako lošom pripremom. Pa ja bi naučio za 3 tjedna osnove poštenog talijanskog za takvu operaciju
Bolji mi je stari Tarantino, makar nisam njegov fan.
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 13:12   #724
I ja mislim kako je Christoph Waltz odlicno odigrao ulogu!
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 13:55   #725
Quote:
arna kaže: Pogledaj post

Imaginarna tema s krešendom u kinu kao onovremenoj glavnoj prodavaonici imaginacije, a uz to bejzbol, skalpiranja, crnac i Židovka imena Šošona, te sveprisutni gazda Amer kojeg će samo malo izribati ali to mu i tako nije ništa novo, sve u svemu- najjači nemilosrdni gadovi uvijek pobjeđuju!
Ovo bi izgledalo bolje da je ironicno intonirano.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 15:41   #726
Solidan film sa par odličnih scena( ona uvodna, scena u pivnici). Kraj mi je loš. 7/10
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 16:09   #727
A onak niš posebno simpa film za ubiti vrijeme
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 16:13   #728
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
To sa kinom stoji,malo mi je lošije palo.Ali Cristhoper Waltz i Diane Kruger koja se penje po planinama u slobodno vrijeme pa je zaradila slomnjeni gležanj.Tko bi u to povjerovao???!Ja bi više težine stavila na osvetu komandosa (iako Amerikanci po nekim pričama nisu vjerovali u priče o Židovima do kraja 2 sr) ono tek kad su otkrili logore oni su skužili neke stvari.A opet ovo je bazirano na istinitom događaju,postojali su Židovi komandosi koji su se ubacivali iza neprijateljskih linija i osvećivali se.
Ne baš ubacivali su se da organiziraju otpor preživjelih židova koji su bježali pred nacistima
Nije im bila svrha mlatiti naciste baseball palicom i ucrtavati kukaste križeve nego da čim više židova izvuku
Dok rusi nisu otkrili par konc logora nije se imalo pojma za holokaust i planove nacista i nakon svega ljudi i dalje ne vjeruju ali jeb ga fali par milijuna duša
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 16:26   #729
svakako kvalitetno potrošeno vrijeme. ona scena u pivnici je nešto savršeno.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 17:44   #730
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
svakako kvalitetno potrošeno vrijeme. ona scena u pivnici je nešto savršeno.
Ne samo ta! Christoph Waltz je po meni jedan od najtalentiranijih glumaca današnjice. Kakva gluma, kakav lik...
okapoaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 19:46   #731
Quote:
okapoaN kaže: Pogledaj post
Kakva gluma, kakav lik...
Oba lika za koje je dobio oscara su praktički ista.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 20:05   #732
Odličan film, nakon drugog gledanja još mi je bolji. Od početka do kraja savršen - ne bih apsolutno ništa mijenjala Tarantino zna napraviti film... Đango mu je jedini podbačaj, što se mene tiče.
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 20:10   #733
Pogledao pre neki dan,i mogu reći SAVRŠENO!Odlična glumačka postava,odlični dijalozi.Ipak je Tarantino u pitanju,pa ne može biti loše.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2021., 12:12   #734
Zanimljiv film. Bolju ljubavnu priču nisam vidjela u niti jednom ljubavnom filmu kao ovdje. Baš sam se uživila u to, dok je Tarantino nije na kraju u potpunosti pokvario.
kvekukvaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2021., 10:39   #735
Quote:
Aeternus kaže: Pogledaj post
I ja mislim kako je Christoph Waltz odlicno odigrao ulogu!
On svojom glumom nosi taj film kao i Djanga.
PatriotSLO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:44.