Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2009., 00:35   #1
Takers(2010)


nisam našo temu o ovom filmu.


grupa kriminalaca koji su eksperti u pljačkanju banaka(neznam zaš me ovo podjeća na oceanovih 11...) odluče se za još jedan, zadnji posao za obavit. uglavnom u igri je više novaca nego što je ikad bilo. dotad su svoj posao obavljali savršeno, bez ikakvih dokaza ostavljenih....no tijekom zadnjeg nabasaju na detektiva odlučnog riješit taj slučaj.
TRAILER

što se tiče glumačke postave, valja spomenut zoe saldana(star trek, avatar), paul walker(fast and furious), te dosta glumaca koji nisu nešto ultra poznati, al imaju dosad iza sebe dobrih uloga, kao npr. Hayden Christensen koji glumi mladog anakina u star wars episode 3, Idris Elba koji je po meni izvrsno glumio stringera bella u odličnoj seriji the wire, također glumi u hitu iz 2008 RocknRolla.....

što se tiče redatelja, John Luessenhop, ne da je relativno nepoznat, nego totalno nepoznat, čovjeku je ovo 2 film u karijeri, tj. 3, u jednom je glumio, ovo mu je prilika da se probije.

sve u svemu film izgleda dobro, nije bog zna kakav spektakl al eto tek tolko za zabavu valjalo bi ga pogledat. mislim da bi film mogao imati puno nelogičnosti, pa mislim da oni šta gledaju svakakve gluposti(što sam vidio na temi law abiding citizen kako su neki popljuvali film zbog sitnih gluposti) trebali bi izbjeć taj film kad dođe
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 19:34   #2
jel taj film već došao kod nas ili će tek doći ili uopće neće doći? i ja bi ga voljela pogledati,ali nigdje ne vidim da se prikazuje, a nema ga ni u najavama
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 18:50   #3
Upravo pogledao, prilično je dobar, iako dosta predvidiv pred kraj.
Rapidshare202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 12:09   #4
Ispod prosecan film ali vredan gledanja. Ima dobrih scena ali ima i glupih. Soundtrack je u nekim scenama totalno promasen.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.