Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2012., 19:48   #21
Quote:
bring it on kaže: Pogledaj post
Hahaha, ah mi početnici.

Znači ovako.

on na kraju opet ovoj napiše natpis na zgradi, ko i Babi onaj za 3 metra iznad neba i zavšava se tako da on ne zna oće ona njemu oprostit i bit s njim ili ne. Jesam pokontala.

isuse kak je meni njega žao. Zaš svaki put na kraju on ostane jadan, pokisao. i usput. BABI JE KUČKETINA. na početku sam mislila da je on seljačina, a na kraju ispadne obrnuto. I taman kad pomisliš kak ta dva svijeta ipak mogu nadići sve prepreke, završava se kantom hladne vode u glavu. Taman sam se ponadala da se to može desit i u stvarnom životu, kad ono ne desi se ni na filmu. haha *tragic* AL film u svakom slučaju ostavlja velik utisak. Priča je odlična i ima svoju prouku. Sad se neću frendovima skidat s vrata dok svi ne pogledaju.
Tako je i mene prijetaljica isforsirala da pogledam film još prošlo lito, pa je nakon toga sve i krenulo. I slažem se sa Babi, nije ona njega vrijedna.
A šta se tiče tog zadnjeg poglavlja, prem mom nekom viđenju, mislim da su on i Gin na kraju ipak bili skupa. Jer možeš po ovom dijelu I odlazim, gledajući kako se začudila, kako se smješi. zaključiti da je vidila natpis i nasmiješila se. Pobornik sam happy-endova i zato se držim ove teorije ko pijan plota, a Step ilitiga Hache zaslužuje ništa manje do sretan kraj.
__________________
Because some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
LadyGaladriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 19:54   #22
u,gledala i ja,dobar Mario dobar
ma i film je fora
ima interesantnu temu koja je uvijek aktualna za sve nas koje volimo maštati i imati glavu u oblacima
jedino ne kužim baš kako je Mario sa ovom glumicom,mislim on može imati koju god poželi,a ona mi stvarno nije baš nešto
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 20:07   #23
Quote:
LadyGaladriel kaže: Pogledaj post
A šta se tiče tog zadnjeg poglavlja, prem mom nekom viđenju, mislim da su on i Gin na kraju ipak bili skupa. Jer možeš po ovom dijelu I odlazim, gledajući kako se začudila, kako se smješi. zaključiti da je vidila natpis i nasmiješila se. Pobornik sam happy-endova i zato se držim ove teorije ko pijan plota, a Step ilitiga Hache zaslužuje ništa manje do sretan kraj.
i ja vjerujem da oće jer ne bi imalo smisla da se Babi uda i dobi normalan život nakon svega, a da on opet izvisi. Al nikad neću shvatit kako ga je mogla okrivit onda za smrt najboljeg prijatelja kad je bio onak slomljen. I čak je najbolju frendicu u istoj situaciji odjebala.

Quote:
Mariposas kaže: Pogledaj post
jedino ne kužim baš kako je Mario sa ovom glumicom,mislim on može imati koju god poželi,a ona mi stvarno nije baš nešto
haha, vjeruj mi da sam išla guglat mario casas y maria valverde kad sam pročitala u komentaru da su u vezi jer isto nisam mogla vjerovat.
a gle, valjda je bilo neke kemije tijekom snimanja svih onih ljubavnih scena. Budimo realni, mrzili smo ju dok ga je imala samo u filmu, sad ju mrzimo još više.
bring it on is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 20:09   #24
Quote:
Mariposas kaže: Pogledaj post
u,gledala i ja,dobar Mario dobar
ma i film je fora
ima interesantnu temu koja je uvijek aktualna za sve nas koje volimo maštati i imati glavu u oblacima
jedino ne kužim baš kako je Mario sa ovom glumicom,mislim on može imati koju god poželi,a ona mi stvarno nije baš nešto
ma meni su , npr. u ovom videu, nonstop se dotiču, flertaju, još kad joj kaže da je ermosa, ma zavidim im.
__________________
Because some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
LadyGaladriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 20:12   #25
Quote:
bring it on kaže: Pogledaj post

haha, vjeruj mi da sam išla guglat mario casas y maria valverde kad sam pročitala u komentaru da su u vezi jer isto nisam mogla vjerovat.
a gle, valjda je bilo neke kemije tijekom snimanja svih onih ljubavnih scena. Budimo realni, mrzili smo ju dok ga je imala samo u filmu, sad ju mrzimo još više.
istina
ma tako je to i inače u životu, često si parovi fizički uopće ne odgovaraju,odnosno jedan je lijep ko slika,a drugi nije ili ti ga ko traktor
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 20:17   #26
Quote:
LadyGaladriel kaže: Pogledaj post
ma meni su , npr. u ovom videu, nonstop se dotiču, flertaju, još kad joj kaže da je ermosa, ma zavidim im.
aaaajme. ono na početku kad ih voditelj pita kako su i kaže on: a tres metros sobre el cielo siamo los dos

bez obzira na izgled i sve, fakat jesu super par

Zadnje uređivanje bring it on : 12.02.2012. at 20:29.
bring it on is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 20:24   #27
Quote:
LadyGaladriel kaže: Pogledaj post
ma meni su , npr. u ovom videu, nonstop se dotiču, flertaju, još kad joj kaže da je ermosa, ma zavidim im.
a,dobro ajde ovdje su slatki,šta je je ali meni je Mario ipak ljepši nekako u paru sa Blancom Suarez (neznam gledate li El Barco na AXN na Max tv)

http://www.diariofemenino.com/images...000/3385/2.jpg
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 20:35   #28
Quote:
Mariposas kaže: Pogledaj post
a,dobro ajde ovdje su slatki,šta je je ali meni je Mario ipak ljepši nekako u paru sa Blancom Suarez (neznam gledate li El Barco na AXN na Max tv)

http://www.diariofemenino.com/images...000/3385/2.jpg
E vidiš taj el Barco me zanima i baš se mislin bi li išla to skidat. Kakva je serija? O čem se radi?
__________________
Because some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
LadyGaladriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 22:20   #29
ja sam nekako fan tih tužnih krajeva u filmovima, nekako su puno upečatljiviji

recimo kad vidim one tipične američke filmove sa heppy endom dođe mi na bljuvanje a i Ameri rijetko u zadnje vrijeme naprave dobar ljubavni film.

ima jedna pjesma koju nikako nemogu nać ova pjesma prije Forever Young ,misla sam da ću je nači u soundtracku filma ali nikako da nađem.Aj ako ko zna http://www.youtube.com/watch?v=Sqb2lHOgkHk znači samo se čuje klavir

ovo mi je dobro

"Uvek postoje trenuci kada vam se putevi razilaze. Svako bira svoj put, nadajuci se da ce se nakraju putevi spojiti. Sve vise, tvoj put je uži. Nista strasno. Stvoreni smo jedno za drugo. Ona je tamo. Ali na kraju se desi samo jedno. Dolazi prokleta hladnoca. "

Zadnje uređivanje x files agent : 12.02.2012. at 22:35.
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 22:39   #30
Pa dobro, nebi mi bilo problem čitati na španjolskom, ali uopće. Samo što ja nisam u Zg i jbg sad. :/
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 23:09   #31
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ima jedna pjesma koju nikako nemogu nać ova pjesma prije Forever Young ,misla sam da ću je nači u soundtracku filma ali nikako da nađem.Aj ako ko zna http://www.youtube.com/watch?v=Sqb2lHOgkHk znači samo se čuje klavir
hm, probala sam i ja sad naći al ništa. Možda to ni nije pjesma nego su posebno snimili neš tek toliko za pozadinu da bude upečatljivije. Da bar ima jedna riječ il neš, pa bi i mogli znat, a ovak niš.
bring it on is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 23:13   #32
Quote:
bring it on kaže: Pogledaj post
hm, probala sam i ja sad naći al ništa. Možda to ni nije pjesma nego su posebno snimili neš tek toliko za pozadinu da bude upečatljivije. Da bar ima jedna riječ il neš, pa bi i mogli znat, a ovak niš.
inače takve stvari se uvjek nađu ali ovdje ništa,baš šteta
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 23:31   #33
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
inače takve stvari se uvjek nađu ali ovdje ništa,baš šteta
da, obiično se pjesme proslave u filmovima. eh :/
pitala sam ove na "filmskoj glazbi", pa ako tko prepozna, javim ti
bring it on is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 02:16   #34
Tengo ganas de ti - Teaser Trailer izašlo maloprije! Izgleda obećavajuće
__________________
Because some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
LadyGaladriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 02:39   #35
Quote:
LadyGaladriel kaže: Pogledaj post
Tengo ganas de ti - Teaser Trailer izašlo maloprije! Izgleda obećavajuće
uffffffff odlično jedva čekam
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 16:13   #36
I meni je super film, iako nisam fan Casasa. Drugi deo izlazi na moj rodj a tormenta de arena

Zanima me ako neko zna koja je ova pesma sto pocinje na 9.43?

http://www.youtube.com/watch?v=mTWS-WB7snM
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 21:48   #37
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
I meni je super film, iako nisam fan Casasa. Drugi deo izlazi na moj rodj a tormenta de arena

Zanima me ako neko zna koja je ova pesma sto pocinje na 9.43?

http://www.youtube.com/watch?v=mTWS-WB7snM
http://www.youtube.com/watch?v=gyDc_WyhnSk
bring it on is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 02:50   #38
Hvala puno!! Dugo je bezuspesno trazim.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 18:09   #39
Quote:
LadyGaladriel kaže: Pogledaj post
E vidiš taj el Barco me zanima i baš se mislin bi li išla to skidat. Kakva je serija? O čem se radi?
mislim da je završila na Axn-u prva sezona,a sad se u Španjolskoj prikazuje druga.Nisam ni ja baš pratila,ali uglavnom oni su svi kao na tom brodu i desi se smak svijeta i sad kao ispada da su oni jedini "preživjeli" na tom brodu na pučini.Međutim tada njim se počnu dešavati neke stvari koje racionalni um ne može objasniti npr.non stop se na tv-u prikazuje jedan te isti film i primaju signal,a nemaju otkud itd.
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 13:24   #40
evo nam orginalnog trailera za drugi film
http://www.youtube.com/watch?feature...v=as1v1hF7bb8#!
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.