Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2005., 23:48   #21
Re: The Greatest Shits na "Religiji"

Quote:
adriatic kaže:
Mislim da nam fali ovakav topic. Tko će čitat sve te raštrkane gluposti na tridesetak topika.


otvorio si potreban i vazan topic.

samo mi je jako intrigantno kako si dao nekoliko ''forumskih shitova'' a da nisi spomenuo imena autora.

shit i njegov ponosni autor neodvojiva su cjelina slicne arome
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2005., 23:52   #22
Quote:
parsifal kaže:
samo mi je jako intrigantno kako si dao nekoliko ''forumskih shitova'' a da nisi spomenuo imena autora.

shit i njegov ponosni autor neodvojiva su cjelina slicne arome
Slažem se sa parsifalom. Onda bismo na kraju mogli deliti i nagrade.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 00:06   #23
Quote:
Nymph kaže:
Slažem se sa parsifalom. Onda bismo na kraju mogli deliti i nagrade.
pa da

pobjednik ce na susretu forumasa dobiti BUKALIN

(ili kako se to jos kaze NOSHA
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 00:09   #24
Quote:
parsifal kaže:
pa da

pobjednik ce na susretu forumasa dobiti BUKALIN

(ili kako se to jos kaze NOSHA
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 09:31   #25
Možda svemir i nije beskrajan ....

ali ljudska je glupost beskrajna i neizlječiva

Quote:
parsifal kaže:
' a da nisi spomenuo imena autora.

shit i njegov ponosni autor neodvojiva su cjelina slicne arome
Ako netko bude zahtjevao autorska prava, ja ću mu ih rado priznati.
Uostalom, očito je da vrijedi ona narodna: Koga svrbi - taj se češe.
__________________
All you have is what you are
and what you give.
adriatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 12:04   #26
Re: Re: Re: Pravi Turci - zadržali svoj bosanski jezik

Quote:
bozanstvena333 kaže:
Bolje ce ti bit da ti sutis,jer mnogo vrijedjas a malo objasnjavas...
Božalina cura svestrana i fina.....

zaustavi REUTERS- no niti to Božanka ne kužiš LOL
obustavi izvještaje BBC
uništi CNN
i onesposobi HINU


al ostavi IKA-u


Apropos, Konye i turskog mjestašca koje se zanimljivo zove Nigde...gdje li su ti silni izbjeglički logori u dalekoj nam Anatoliji..inshallah bona, Boža naša sveznalica...????
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 12:25   #27
Re: Re: Re: Re: Pravi Turci - zadržali svoj bosanski jezik

Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Božalina cura svestrana i fina.....

zaustavi REUTERS- no niti to Božanka ne kužiš LOL
obustavi izvještaje BBC
uništi CNN
i onesposobi HINU


al ostavi IKA-u


Apropos, Konye i turskog mjestašca koje se zanimljivo zove Nigde...gdje li su ti silni izbjeglički logori u dalekoj nam Anatoliji..inshallah bona, Boža naša sveznalica...????
citajuci ovaj tvoj post mislim da si ti muslimanka koja se nasla uvrijedjenom kak nije iseljena u Tursku.Pa pitaj babu da ti objasni da se to stvarno dogodilo,umjesto da pises ovako )primjer gore)imbecilne repike.Od sad si kod mene na ignore
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 19:15   #28
Re: Re: Re: Re: Re: Pravi Turci - zadržali svoj bosanski jezik

Quote:
bozanstvena333 kaže:
citajuci ovaj tvoj post mislim da si ti muslimanka koja se nasla uvrijedjenom kak nije iseljena u Tursku.Pa pitaj babu da ti objasni da se to stvarno dogodilo,umjesto da pises ovako )primjer gore)imbecilne repike.Od sad si kod mene na ignore
Mašala, boža 333 okretaja na godinu, ja muslimanka....???

Pa svinja mi ne bježi po tanjuru, vince se ne skriva u čaši.....od namaza koristim jedino RAMU, ne molim se pet puta na dan, zekata ne dajem.....meleke ne poznajem, fetva Rushdiju me na zanima......

Babu moju pitaj sama ak želiš, ona je naime već godinama pokojna pa bi bilo pravo čudo da s njome komuniciraš....poznavajući tebe i to ćeš moći osvariti.

A Konya te vritnula iz takta, pa me bacaš na ignore, ne shvaćajući da si sama odavno ovdje najveći ignorant sa lajavim jezikom.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2005., 15:38   #29
Pravi Turci - zadržali svoj bosanski jezik

Quote:
bozanstvena333 kaže:
:....daj procitaj adriatiku malo povijesti,nemoj se rugat drugima,a sam nis neznas.tj.neznas sto su radile tvoje komunjare po svijetu...a neznas jer ne citas
Evo za pokoru sam išao ponovno čitat povijest i zaključio da si ti u pravu.
AMDG https://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=120129
Stvarno su komunjare krive za sve, ali ja ih ranije nisam znao prepoznat. Austrijski car i njegov dvor bili su zapravo tajna komunistička ćelija koja je eksportirala Bošnjake u Tursku na usavršavanje turskog jezika.
Naime ti tvrdokorni zapadnobalkanski Turci čak i nakon nekoliko generacija života u Turskoj još uvijek govore turski s bošnjačkim naglaskom.
Kada je Austrijsko carstvo propalo komunistička se ćelija premjestila na dvor Karađorđevića. Oni su nastavili s humanim preseljanjem, a sve zbog usavršavanja materinskog jezika naših Turaka.
A kada su i Karađorđevići propali pojavio se najopaki komi - J.B. Tito koji je smislio pakleni plan kako da konačno upropasti Turke, oduzimajući im jezik: proglasio ih je posebnim narodom (možda se ugledao u još opakijeg komića - Mao Ce Tunga, koji je, zamislite, muslimane u Kini također proglasio posebnim narodom).

Tako su se naši Turci prestali iseljavati u Tursku i definitivno izgubili svoj jezik.

No tada se pojavio Spasitelj Hrvata, Turaka i osatalih Arijevaca - Veliki Fracek, koji je uspostavio najprijateljskije odnose s Turskom, a domaćim Turcima doveo kao osvježenje par stotina mudžahedina da ih poduče pravom jeziku i pravoj vjeri.

I tako je konačno poništio kobne poslijedice stoljetne komunjarske politike progona Turaka. IOSSŽSIZ (I otada su svi živjeli sretni i zadovoljni)
__________________
All you have is what you are
and what you give.
adriatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2005., 08:50   #30
Talking Još jedan kandidat ua Bukalin godine

Takve stvari rade i centralini komiteti i savezi ateista, a možda i okružna budistica zajednica.
__________________
All you have is what you are
and what you give.
adriatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2005., 12:42   #31
Re: Pravi Turci - zadržali svoj bosanski jezik

Quote:
adriatic kaže:
Evo za pokoru sam išao ponovno čitat povijest i zaključio da si ti u pravu.
"1951 godine Bugarska komunistička vlada je iselila 250.000 muslimana turskog podrijetla u Tursku"
Navod je iz knjige "THE TIMES; Narodi Europe" F.F: Armesto, naklada ZADRO, 1997
O iseljavanju muslimana iz BiH nema ništa.
Evo Božanka tako se to radi za pokoru
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2005., 13:04   #32
Talking Bog i danas pari od PTSS

" siguran sam da je Bogu to jako teško palo."
__________________
All you have is what you are
and what you give.
adriatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 13:21   #33
Quote:
parsifal kaže:
pa da

pobjednik ce na susretu forumasa dobiti BUKALIN

(ili kako se to jos kaze NOSHA
pa tebi odma treba dat bukaru,bukarin,noshu ,tj,GRAL.kakav je to parsifal bez grala
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 13:34   #34
Re: Re: Pravi Turci - zadržali svoj bosanski jezik

Quote:
Nemruth Dagi kaže:
"1951 godine Bugarska komunistička vlada je iselila 250.000 muslimana turskog podrijetla u Tursku"
Navod je iz knjige "THE TIMES; Narodi Europe" F.F: Armesto, naklada ZADRO, 1997
O iseljavanju muslimana iz BiH nema ništa.
Evo Božanka tako se to radi za pokoru
pa tako je i jugoslovenska komunisticka vlada,kad vec idu turci iz bugarske,i turcine (te one koji se osjecaju) turcima iselila u tursku.Moj dida je bio u vojsci, to bilo 1950 godine,kad se doslo po dvojicu iz njegovog bataljoncica,jer su se prijavili za to putovANJE.Inace je to iseljavanje obavljeno u tisini i tajno,komunisticke novinarske zvijezde nisu onda objavljivale aktualne dogadjaje u jugoslaviji,drzavi bratsva i jedinstva.I jos onda nije bilo rokera sa moravu da to bratstvo sire,sa svojim osebujnim,domoljubnim i sirokim repertoarom.Zato mozete pitati svoje sunarodnjake ,koji jos nisu u starackim domovima i koji se tih dogadjaja sjecaju,ili pregledati malo bolje povijesne arhive.
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 13:41   #35
Re: Re: Re: Pravi Turci - zadržali svoj bosanski jezik

Quote:
bozanstvena333 kaže:
pa tako je i jugoslovenska komunisticka vlada,kad vec idu turci iz bugarske,i turcine (te one koji se osjecaju) turcima iselila u tursku.Moj dida je bio u vojsci, to bilo 1950 godine,kad se doslo po dvojicu iz njegovog bataljoncica,jer su se prijavili za to putovANJE.Inace je to iseljavanje obavljeno u tisini i tajno,komunisticke novinarske zvijezde nisu onda objavljivale aktualne dogadjaje u jugoslaviji,drzavi bratsva i jedinstva.I jos onda nije bilo rokera sa moravu da to bratstvo sire,sa svojim osebujnim,domoljubnim i sirokim repertoarom.Zato mozete pitati svoje sunarodnjake ,koji jos nisu u starackim domovima i koji se tih dogadjaja sjecaju,ili pregledati malo bolje povijesne arhive.
Pronađi podatak koliko je ljudi iseljeno...250000 ljudi je jedan veći grad...za Bosnu bi ipak to bilo previše.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 15:46   #36
Pa radilo se o par stotina voljnih da odu,ne kao u BUgarskoj o brojci od 250 000...uglavnom imaju par sela,kao sto napisah u anatoliji,te okolici izmira,zadrzali su jezik i obicaje iz Bosne.Pravih turaka nije u bosni,tak i tak bilo puno ,jer su se povukli padom osmanlijskog carstva u tursku,
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 15:57   #37
Postoji i izreka: NEMOJ klavetati ...

"a ako nije ni to mogao ,ubili bi ga,jer nije pridonosio novac obitelji"
__________________
All you have is what you are
and what you give.
adriatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 20:01   #38
Quote:
bozanstvena333 kaže:
Pa radilo se o par stotina voljnih da odu,ne kao u BUgarskoj o brojci od 250 000...uglavnom imaju par sela,kao sto napisah u anatoliji,te okolici izmira,zadrzali su jezik i obicaje iz Bosne.Pravih turaka nije u bosni,tak i tak bilo puno ,jer su se povukli padom osmanlijskog carstva u tursku,
Demografski gledano par stotina je ništa. To nije trend, niti pojava koja bi zabrinjavala jedino ako bi se kontinuirano nastavilo povećavati. Zato ne govorimo o masovnom iseljavanju koje bi imalo za posljedicu demografsku promjenu.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2005., 15:38   #39
Thumbs down Ovaj ulazi u najuži izbor

"Smijesno da neko moze povjerovati u TEORIJU evolucije koju ama bas ni jednim dokazom poznati humorista i sarlatan darwin nikad nije ni pokusao dokazati vjerovatno znajuci da je to nemoguce."
__________________
All you have is what you are
and what you give.
adriatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2005., 15:45   #40
Zidovstvo = "Stari Zavjet" ... nemam odredjeni citat, moze se naci posvuda u postovima da'witelja, koji, u ovo predblagdansko vrijeme, ponovno jasu
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:50.