Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2006., 11:40   #201
lara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 11:42   #202
da, kod janice se bumo depilirali

no sad ozbiljno, želim na depiliaciju voskom, nisam nikad bila,
i za prvi put bih htjela kod neke iskusne kozmetičarke koja zna što radi,
pa mi zato i treba vaša pomoć
lara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 17:12   #203
frendica jako hvali neki salon odmah kad prodjes ispod sata prema fontani na ljevoj strani ali to je ona rekla, ja nisam probala
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 22:15   #204
Quote:
hana kaže:
frendica jako hvali neki salon odmah kad prodjes ispod sata prema fontani na ljevoj strani ali to je ona rekla, ja nisam probala
Hygeia. Ja sam frendici za rodjendan tamo na slijepo kupila poklon bon za masazu i bila je skroz odusevljena i hvali curu koja to drzi na sva usta. Ja nisam sama bila, pa ne znam
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2006., 10:00   #205
I moja frendica hvali taj salon. Ide tamo na manikuru.
A da li je netko bio u nekom kozmetičkom u zgradi Filodrammatica-e, iznad frizerskog je navodno taj salon?
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2006., 11:45   #206
Quote:
Kyra kaže:
I moja frendica hvali taj salon. Ide tamo na manikuru.
A da li je netko bio u nekom kozmetičkom u zgradi Filodrammatica-e, iznad frizerskog je navodno taj salon?

jel to tamo gdje je hemingway (nisam iz rijeke)?
čula sam da tamo ima neki dobar, nemam pojma kako se zove, ali ga baš planiram potražiti sutra
lara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2006., 13:47   #207
Quote:
lara21 kaže:
jel to tamo gdje je hemingway (nisam iz rijeke)?
čula sam da tamo ima neki dobar, nemam pojma kako se zove, ali ga baš planiram potražiti sutra
Da, to je Hemingway. Navodno se taj salon doselio iz Kostrene u Rijeku. Ajde javi ako budeš išla. I ja planiram možda.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2006., 22:55   #208
ja bi negdje isla pocupat obrve ali da mi ih cupa sa pincetom i dobro a ne voskom i da me ne gleda cudno i nadrkano ako bi dosla samo na cupanje obrva bez ikojeg drugog tretmana jer mi neki drugi tretman ne treba trenutno
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 12:17   #209
Quote:
Kyra kaže:
Da, to je Hemingway. Navodno se taj salon doselio iz Kostrene u Rijeku. Ajde javi ako budeš išla. I ja planiram možda.

bila sam jučer. i našla sam ga, nema nikakvog znaka ili natpisa, uđeš u zgradu i ideš gore, to ti je iznad fizerskog salona i vjenčanica.
na vratima samo stoji vizitka, piše da se salon zove Marlen a broj tel. je
345-999 (valjda sam dobro prepisala )
probala sam uć al su vrata bila zatvorena.

jel bio tko u tom salonu?
lara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 12:40   #210
moram izraziti razocarenje

slap-grupom! od tretmana sam bila jednom na masazi, bilo je cisto fajn, mlada djeva mi je preporucila da bon ostavim za kasnije za neki "veci" poduhvat, sto sam ja prihvatila! zvala zenskicu i veli da vise ne narucuju one koji zele iskoristiti poklon bon, a njena kolegica mi rekla da narudzbe primaju do 31.12. o.g..

Kako bilo, mogu biti i duplo jeftiniji nego sto su sad, sumljam da budu me vidli vise!

P.s. ako netko zeli taj poklon bon i istjerat pravdu, bez problema poklanjam!
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 18:16   #211
koji bezobrazluk!
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 09:43   #212
Ma, seljacine!! Kako bilo, ako se nekom da natezat i uspije si rezervirat termin, neka dodje po poklon bon!

@SmthSpecial, ne znam od kud si, mozda bi tebe zanimalo? A meni nekako primamljivo djeluje onaj avonov serum za vrhove
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 14:47   #213
Quote:
lioness kaže:
slap-grupom! od tretmana sam bila jednom na masazi, bilo je cisto fajn, mlada djeva mi je preporucila da bon ostavim za kasnije za neki "veci" poduhvat, sto sam ja prihvatila! zvala zenskicu i veli da vise ne narucuju one koji zele iskoristiti poklon bon, a njena kolegica mi rekla da narudzbe primaju do 31.12. o.g..

Kako bilo, mogu biti i duplo jeftiniji nego sto su sad, sumljam da budu me vidli vise!

P.s. ako netko zeli taj poklon bon i istjerat pravdu, bez problema poklanjam!

Nemoj me zezat? Pa šta nisi bila ustrajna? A ja sam dobila preporuku i od masera (koji je bio super) u Tuheljskim za taj Slap i baš sam mislila ići ali bome si mi sad dala misliti. Ja ne volim ljude koji nisu dosljedni
Pa šta ti piše na tom bonu?
navalentna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 20:35   #214
Quote:
lioness kaže:
slap-grupom! od tretmana sam bila jednom na masazi, bilo je cisto fajn, mlada djeva mi je preporucila da bon ostavim za kasnije za neki "veci" poduhvat, sto sam ja prihvatila! zvala zenskicu i veli da vise ne narucuju one koji zele iskoristiti poklon bon, a njena kolegica mi rekla da narudzbe primaju do 31.12. o.g..

Kako bilo, mogu biti i duplo jeftiniji nego sto su sad, sumljam da budu me vidli vise!

P.s. ako netko zeli taj poklon bon i istjerat pravdu, bez problema poklanjam!
Na poklon bonu ti mora pisati do kada vrijedi, ako ne piše znači da još važi. Svakako ih nazovi i ako te ponovo odbiju reci im da ćeš se žaliti i pokazati bon inspekciji. Postoji broj inspekcije za zaštitu potrošača koji možeš dobiti na
informacijama. Javi kako je prošlo. Nemoj odustati!
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 20:56   #215
Ja sam jedva izmolila da mi premjeste termin... u 7. mjesecu sam se naručila, došla sam na red u 10. mjesecu, baš na dan kad smo na poslu imali važan sastanak... Žena mi je tam rekla da smiju imati po 2 tretmana dnevno prek tih bonova , svi termini do kraja godine popunjeni, a poslije toga ne primaju...
Na kraju sam imala sreće pa je neka žena odustala, inače niš od bona...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 22:27   #216
jesu ti bonovi kupljeni ili ih je slap djelio?
tepsija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 22:32   #217
Ja sam konkretno imala onaj poklon bon iz nekog časopisa, koji sam samo zbog toga kupila...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 22:43   #218
a za sta jesu?

malo mi je cudno investirat u marketing i onda gubit klijente krivim potezima... al valjda slap zna sto radi...
tepsija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 23:00   #219
Quote:
lioness kaže:

@SmthSpecial, ne znam od kud si, mozda bi tebe zanimalo? A meni nekako primamljivo djeluje onaj avonov serum za vrhove
eh, ja sam iz osijeka
a serum je prvi otisaoooo

btw. ustraj! mislim, nije u redu. ako su znali da smiju samo 2 tretmana po danu, trebali su toliko i bonova izdati, a ne ovako, ocito su izdali duplo vise bonova neg sto smiju rezervirat tretmana
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 23:52   #220
To im je totalno glupo, tim više kaj su prvo mislili imati tu akciju samo u 7. mjesecu... onda su valjda vidli da ne bude prošlo, pa su produžili do kraja godine..
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:21.