Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2007., 22:29   #21
Evo mene opet, bila sam na godišnjem, pa sam zaboravila da sam ovdje pisala i tako...Dakle, šećer mi je u redu, sve ok, ali imam povećane jetrene enzime,ne nešto pretjerano, ali su povećani. Imam stalne bolove po cijelom tijelu, stalno imam osjećaj kao da sam jučer vježbala tjelesni, pa mi se onako upale svi mišići, osobito me bole mišići kod ramena i lopatica. Naravno umorna sam, anksiozna već dugi niz godina, sa povremenim paničnim napadajima. Imam onaj HLB-27 i nekakvu dijagnozu nespecifičnog ankiloznog spondilitisa. RAdila sam nedavno nekakve imuno pretrage, sve su u redu, osim što imam te povišene jetrene enzime. Doktorica kod koje se liječim mi je dala da idem raditi pretrage na hepatitis, a ako će ti nalazi biti u redu, onda misli da nešto nije u redu sa mišićima. Godinama sam u stalnom grču, osjećam se konstanto loše, ne znam šta je bilo prvo (kokoš ili jaje), tj. da li su prvo počeli ti mišićni problemi ili psihički (anksioznost i slično). Po svemu sam se prepoznala u fibromijalgiji, ali već na par mjesta kod par doktora i kod trenutne doktorice nitko me ne šljivi kad kažem da mislim da imam tu bolest, jer i kada stišćem one točke na tijelu koje su prikazane kod fibromijalgije, javlja mi se užasno neugodna bol. STalno se osjećam slomljeno i strgano i stalno mislim da sam ja kriva zbog toga što se tako osjećam. Što učiniti? Gdje bih mogla otići i obaviti nekakve pretrage koje bi bile brže i koje bi na kraju krajeva dovele do neke dijagnoze, ovako se mučim već 5 godina, jer ili ja ne odem doktoru, ili me naruče, pa odruče ili ja izgubim volju....Da li tko ima preporuku neke dobre privatne ordinacije koja se bavi reumatskim bolestima?
snjezrom is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 22:56   #22
poliklinika štambuk dr. štambuk kod doma sportova
peta25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 10:09   #23
Hvala Peta, nazvat ću tamo i naručiti se, ali jako bi me zanimalo mišljenje i prijedlog nekog od medicinara sa foruma što oni preporučuju u vezi mojih problema, tj. gdje ići, kod koga se pregledati i što pregledati? Napominjem da sa ovakvim bolnim stanjem živim od 15 godine...što će reći da to traje skoro 20 tak godina i da sam se ja na jedan način navikla da živim sa tim da me stalno negdje nešto boli, ali sada već pomalo postajem umorna od toga da objašnjavam svima kako sam iscrpljena i kako mi je ponekad teško kretati se....Inače sam godinama imala nekakvih 47, 48 kg, ali sada sam se konačno popunila i imam čak 55 kg, znači ono, nisam smršavila, sve je ok što se toga tiče...
snjezrom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:50.