Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2014., 20:54   #481
Sama (besplatno) nemožeš, cijena koda je cca 40$.
Računaj još uslugu servisa (minimalno 100 kn).
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 17:03   #482
Ako se ne varam, imas pravo na besplatno dekodiranje od strane ht-a (istek ugovora oa prelazak drugom operateru ili placanje penala za raskid pa prelazak)
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 11:01   #483
Pozdrav! Nakon produljenja ugovora dobiven je S5 mini po jeftinijoj cijeni. Kupljen je u T centru i odmah proslijeđen meni bez da se otvarala kutija. Ja sam ga dobila otključanog na sve mreže. Nakon par dana počeli su neki problemi i trebao bi na servis, tete u T centru su ga uzele, ali rekle da garancija neće vrijediti pošto je otključan. Sad gledam nesto po netu i vidim da mob može biti i tvornički otključan i tada garancija vrijedi...Zna li netko nešto o tome :/
mali vilenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 02:00   #484
A šta dobijemo kad unlockamo Samsung mobitel.
Koje su nam nove mogučnosti, jeli moremo minjati operativni sustav, sučelje i itd.
Animalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 10:27   #485
Quote:
mali vilenjak kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Nakon produljenja ugovora dobiven je S5 mini po jeftinijoj cijeni. Kupljen je u T centru i odmah proslijeđen meni bez da se otvarala kutija. Ja sam ga dobila otključanog na sve mreže. Nakon par dana počeli su neki problemi i trebao bi na servis, tete u T centru su ga uzele, ali rekle da garancija neće vrijediti pošto je otključan. Sad gledam nesto po netu i vidim da mob može biti i tvornički otključan i tada garancija vrijedi...Zna li netko nešto o tome :/
Nadam se da neka teta iz T-centra neće ovo krivo shvatiti- ali tete i stričeki u T-centru (ili Vip ili Tele2) uglavnom nisu stručnjaci za mobitele.
Tako da ne trebaš ništa brinuti.
Ako ti slučajno i servis želi poništiti garanciju- reci im da je tvornički otključan ili neka dokažu da je naknadno otključavan.
Quote:
Animalis kaže: Pogledaj post
A šta dobijemo kad unlockamo Samsung mobitel.
Koje su nam nove mogučnosti, jeli moremo minjati operativni sustav, sučelje i itd.
Otključati/dekodirati- možeš koristiti SIM karticu bilo kojeg operatera.
Za OS/napredno mijenjanje sučelja i slično trebaš (uglavnom) rootati.
To su dvije odvojene stvari
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 23:48   #486
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Nadam se da neka teta iz T-centra neće ovo krivo shvatiti- ali tete i stričeki u T-centru (ili Vip ili Tele2) uglavnom nisu stručnjaci za mobitele.
Tako da ne trebaš ništa brinuti.
Ako ti slučajno i servis želi poništiti garanciju- reci im da je tvornički otključan ili neka dokažu da je naknadno otključavan.

Otključati/dekodirati- možeš koristiti SIM karticu bilo kojeg operatera.
Za OS/napredno mijenjanje sučelja i slično trebaš (uglavnom) rootati.
To su dvije odvojene stvari
E da tia sam pitati za to rootati. Je ima ovdje na forum.hr što o tome napisano?
Hvala na odg.
Animalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 22:33   #487
To pogledaj u temi samsunga kojega već imaš. A ta tema se vjerojatno nalazi u android podforumu.
Ovdje su takve rasprave offtopic.
Ako pak te zanima što je root - pogledaj android često postavljana pitanja.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 22:18   #488
pozdrav
ovako u kupnji sam novog mob- samsung galaxy S5 , i sada je problem sto imam mob u ponudi povoljno ali je on zakljucan na vip mrezu a ja koristim bon bon, lik mi kaze citiram "MOGUCNOST OTKLJUCAVANJA TVORNICKIM KODOM BEZ GUBITKA GARANCIJE" ?
dali mi moze netko objasniti sta to znaci ? dali on nesto mulja ili stvarno postoji ta mogucnost? on ju cak nudi besplatno da to odradi? nekuzim se u to pa Vas molim za pomoc da ne nasjednem ako je muljaza, unaprijed zahvaljujem!
roki999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 15:05   #489
Unlock Samsung mobitela

Postoji, kupuje preko servera za 10€ a tebi je vjerojatno rekao 200kn.
To je isti kod sta bi ti i VIP sluzbeno dao za 400kn + PDV, tako da se garancija teoretski ne gubi.
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 17:30   #490
a dali postoji mogucnost da i ja kupim za 10 € ? ako mozes da mi objasnis postupak, i s koje stranice se to radi? ako je problem mozes i na pp
jel nisam uopce u to upucen, ako moze onda mogu i ja sam to odraditi a ne da nekom to bespotrebno platim

Zadnje uređivanje assassin : 19.01.2015. at 21:07. Reason: Maknut nepotreban citat
roki999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 22:45   #491
Pogledaj na eBayu, iako sumnjam da ces naci za tu cijenu.
Servisi imaju pristup drugim serverima, kojima "obicni" ljudi ne mogu niti primirisati.


Sent from my iPad Air using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 19:54   #492
Ljudi molim za pomoć dobio sam samsung n9005 od buraza mob je kupljen u vipu na pretplatu prije godinu dana ja koristim tele2 kad ubacim karticu traži me pin za otključavanje sim mreže zna li netko koji je pin
tatamarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 22:24   #493
Nema nitko taj "pin".
Platis serviseru 200kn pa ti on naruci kod.
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 19:02   #494
jel možda netko zna ako je još uvijek aktivan serviser "Kohar Elektronika" u Zagrebu jer čitam po forumima i dosta ljudi je spomenulo njega kao dobrog i povoljnog za otključavanje mobitela. I ako mi može netko točnu adresu napisat

Hvala
tea4patd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 20:13   #495
Klanjciceva 8.
012317119
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 20:22   #496
tenks, al evo zovem danas cijeli dan a nitko se ne javlja
a na netu sam našla još jednu adresu pa da znam točno di da idem

Zadnje uređivanje akoj : 23.03.2015. at 20:59. Reason: Maknut nepotreban citat
tea4patd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 22:01   #497
To je ta adresa, tocna 100%.
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 23:29   #498
Ok, hvala!

Zadnje uređivanje akoj : 24.03.2015. at 03:19. Reason: Maknut nepotreban citat
tea4patd is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 16:41   #499
pozdrav!
može li mi tko reći što znači kada te traži na početku kad upališ mob "lozinku telefona"?

naime, otključan je na sve mreže, ubačena bonbon sim kartica, može se zvati i pristupiti uređaju i imeniku, ali ne dopušta bez lozinke u "datoteke" i "sandučić".

zanima me ako je netko tko mi je prodao mob zaboravio tu lozinku, može li se znači zaobići ta procedura i da li bi to koštalo neke velike novce?

Mobitel je stariji, Samsung B 3410.

Molim vas odgovor!
Hvala!
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 17:10   #500
To je bivsi vlasnik mobitela "osigurao" lozinkom.
Pitas njega lozinku ili moras flashati uredjaj.
Ako neznas, odnesi u neki servis, 50 - 100kn inace.
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:25.