Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2014., 08:46   #621
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Your musical compatibility with Pluxl_Rose is Very High

Music you have in common includes Within Temptation, Cradle of Filth, Katatonia, Korn and Kamelot.


Jebote, mislio sam da nitko osim mene nema vatrogasce na profilu.
Sad kad pogledem, sveukupno su mi 4. po redu po izvođenosti od 1600 i neš artista Vatrogasci
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 19:13   #622
http://www.last.fm/user/zlixiyaah
Nije jako dugo korišten. Pozz fm-ovci

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
_Soulcollector_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2014., 10:40   #623
http://www.last.fm/user/praskaton1
praskaton1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 09:21   #624
nisam koristio last.fm već godinu dana, pa sam odlučio ponovo sve podesit..

na windowsu 7 sam probao prvo novu verziju 2.1.36 (sa službene stranice), ali mi ne radi, jer nakon instalacije mi kaže da u web pregledniku moram potvrdit povezanost..?? zato sam instalirao staru verziju 1.5.4. program odbrojava minute, scrobbla, ali na stranici pjesme ne ostaju..?? provjerio sam plugin u windows media playeru, sve u redu.. ništa mi nije jasno, nekad je ovo bilo jednostavno za podesit..

probao sam i na linux mint 16ki, u zadnje vrijeme često koristim linux.. instaliram scrobbler sa software manager-a, izgleda kao ova verzija 1.5.4, pokušao sam ga spojit s nekoliko playerova (vlc, banshee, amarok, clementine, audacious), nisam uspio.. već sam googlao i probao dosta toga, tako da bi bilo koji konkretan savjet dobro došao
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 01:54   #625
riješio sam problem na linuxu, vjerojatno ću i na winu..
evo moj profil, pa slobodno dodajte http://www.last.fm/user/spoonman039
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 18:09   #626
vidim zamrlo i ovo
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 16:30   #627
lolst.fm
__________________
''....na kraju kad je kao "popizdio" iz nekog razloga, skoro je eskaliralo, reko je "pipni me još jednom i gotov si", ja sam mu reko "kaj buš ti bogec", reko mu da se gubi iz stana, i onda je u hodniku strgo ruku udarajući u zid...'' - Peter Mutt
fuzija manevra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 19:30   #628
kaj fali lastefemu. dok se sjetim da sam tam otvorio profil prije nego sam i znao za fejs XD još uvijek ga redovno koristim old habits die hard...
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 19:49   #629
ma ništa ne fali, imam ga i ja...
__________________
''....na kraju kad je kao "popizdio" iz nekog razloga, skoro je eskaliralo, reko je "pipni me još jednom i gotov si", ja sam mu reko "kaj buš ti bogec", reko mu da se gubi iz stana, i onda je u hodniku strgo ruku udarajući u zid...'' - Peter Mutt
fuzija manevra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 20:24   #630
Fali puno stvari zapravo, iako je to stranica na kojoj najcesce visim (no vise zbog dobre ekipe nego iceg drugog).
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 20:53   #631
al ipak, da nije njega, ne bi tak lako otkrivao dobru glazbu... preko similar artists and such, jel... i dobra alternativa fejsu od kojeg već dobivam tumor lagano...
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 10:22   #632
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Fali puno stvari zapravo, iako je to stranica na kojoj najcesce visim (no vise zbog dobre ekipe nego iceg drugog).
po meni nefali ama bas nista...
posto mu je svrha scroblanje,upravo to odlično i odrađuje
za mene uvjerljivo najjača glazbena stranica na netu...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 18:12   #633
A cuj, scrobblanje je ok, ali danas treba biti puno kompetitivniji i nuditi vise ako mislis opstati na trzistu. Cinjenica jeste da im konstantno opada promet, i prije ili kasnije ce ih pregaziti vrijeme i konkurencija ako se budu oslanjali cisto na scrobblanje.

Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
al ipak, da nije njega, ne bi tak lako otkrivao dobru glazbu... preko similar artists and such, jel... i dobra alternativa fejsu od kojeg već dobivam tumor lagano...
Ja 90% glazbe nalazim preko YouTube.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 20:31   #634
spotify, deezer, radio, pandora i slicni ce pojesti last.fm ako konacnu ne uvedu preslusavanje albuma. imaju genijalnu korisnicku bazu i da tako nesto uvedu to je to.
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 22:05   #635
Ima itko ovdje da mu je najednom prestalo scrobblati?
Instalirao sam Scrobbler pred par mjeseci, nakon toga neko vrijeme nisam ništa slušao, i sad kad sam opet pustio nešto (u oba slučaja preko WMP-a), ništa mi ne scrobbla i za zadnje preslušano mi drži ono što sam slušao pred tipa dva mjeseca...
Zna tko kako riješiti to?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 22:13   #636
da, rijesi se WMP-a
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 23:52   #637
Pogledaj u opcijama wmp-a da li ti je uopće uključen last.fm plugin

http://i.imgur.com/G7J0aBt.png
Jules is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 14:41   #638
instaliraj winamp kao i sav svijet
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 22:13   #639
Dok slušam glazbu preko Rdia zna mi dosta kasniti skroblanje,no dok slušam glazbu na kompu preko aimpa skrobla istog trena, ne znam zašto.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 14:29   #640
last.fm ima novi dizajn...i nesviđa mi se bome...(doduše još je u beta fazi)
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:57.