Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2009., 12:22   #201
Cool

Ajde živnite malo nivo-prečkanci, uklonili su nam onaj ruzni okrugli plinski spremnik!! Dali tko zna što ce biti sa ona dva spremnika-cigare?
Mr. Green is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 16:38   #202
Evo nas! Povisila mi zaba kamatu pa sam u bedu
A i forum štrajka, valjda je i on spojio ove neradne dane.

Super za spremnik, nadam se da će i ostali slijedit njegov primjer.
Ja nisam uopće ni gledala stanove na istoku baš zbog toga, na kraju će tamo bit najljepše. Al nema veze, samo neka što prije bude gotovo.
Ko će dočekat 11. mj., možda malo urane
nici is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 08:20   #203
Navodno je dio zemljišta plinare otkupljen i već postoji projektna dokumentacija za jednu ili dvije zgrade od 8-9 katova. Koliko mi je poznato, radi se drugom investitoru.
zveki07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 21:28   #204
Da, bilo bi bolje da nam je okolo sajam cvijeća, pa da ne moramo o spremnicima (ja čak gledam kontra, prema Sloveniji -to je, barem za sada, najbolji pogled), ali, sve je to ista kuća, pa se pitam ovo: čuo sam da će ona pumpa za aute na plin (trajno) ostati, a ne znam od kuda taj plin, da li iz one dvije "cigare"?; a opet, što su ovi susjedni investitori dobili sa uklanjanjem samo onog okruglog čuda, kad su ova dva čuda na sredini parcele!?
Mr. Green is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 08:41   #205
Ne znam stvarno to za plinaru.
Vidla sam jučer da su pomaknuli ogradu od gradilišta onu koja je na Lhotkinoj i proširili cestu. Možda će sad počet tamo kopat radi instalacija.
nici is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 18:58   #206
mislim da će uskoro trebat počet birat kuhinje; kakva su razmišljanja, što bi bilo bolje, ići po kikama i lesninama ili tražiti stolara?
Mr. Green is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 20:31   #207
Ja mislim da ću po kikama i lesninama jer ne znam niti jednog stolara.
Za početak treba smislit kako pametno iskoristiti dva kuta u kuhinji, a bez onih skupih košarica.
nici is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 20:55   #208
ne znam! najgore mi je kad u prospektima vidim "kuhinja 7000 kn", a kad mi oni njihovi slože prijedlog onda to za čas bude 35 000 kn (i to bez aparata), stolari su navodno jeftiniji, ali ne možeš je opipati dok nije gotova
Mr. Green is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 21:11   #209
Ma cijene su za smrznut se. Sve preko 30 (s aparatima) mi je puno. Ako ne mogu naći za tako neku cifru morat ću radit rebalanse.
Vjerojatno jesu jeftiniji stolari, ali pitanje koliko. A mojoj frendici je radio neki i dva, tri tjedna još se motao po kući. Pa ne da mi se to trpit, kaj da uzmem godišnji da njega kontroliram. Ovi iz dućana to smontiraju za dan, dva.
nici is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 08:02   #210
Vidim sad na gruntovni da je nivogradnja stavila još jednu hipoteku na zemljište naše zgrade. Hm što bi to trebalo značiti
Sad bar onda imaju love za završiti zgradu
nici is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 18:16   #211
pa, sudeći prema ovom forumu, sigurno su u financijskoj gabuli (mislim nivo), jer su valjda svi drugi odustali, a Nici i Mr.Green će biti jedini stanari
Mr. Green is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 18:39   #212
Bit će interesantno na sastanku suvlasnika.
Odo ja sad u kontrolu da vidim jel se kaj radilo tamo na gradilištu. Ako ima promjena javim
nici is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 19:41   #213
Evo me. Na istočnoj strani je zgrada već pofarbana. Prilažem slikicu kao dokaz. Iako baš nije najbolja, vidi se otprilike kako će nam to biti.

nici is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 20:12   #214
Da li planiraju graditi što između tebe i zgrade?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 20:37   #215
Ovo je slikano tamo od one nove zelene zgrade iza crkve. Od tuda do naše zgrade je valjda sve ono zemljište od plinare za što ne znamo još kaj će tamo biti
nici is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 23:14   #216
Jeli se počela gradit i druga zgrada od Nivogradnje?
__________________
Najveći neradnici u državi: Pravo na grad, Zelena akcija, Crvena akcija, Milan Bandić i Niko Gamulin (bespravni graditelj)
ZgRege is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 10:58   #217
Rade, rade, sad su na prvom katu
nici is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 14:42   #218
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Da li planiraju graditi što između tebe i zgrade?
Kao sto sam vec pisao, navodno je dio zemljista plinare i svo zemljiste do produzene Jarunske ceste kupila Montmontaza i planiraju tamo graditi 2 stambene zgrade od 8-9 katova. Ova informacija je stara nekih godinu dana, tako da ne znam da li su planovi i dalje isti.
zveki07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 23:11   #219
kako je sa kreditima erste banke? Koje sve piz***ije nabiju na mjesecu ratu osim kamate? Kolika bi bila mjesecna rata na iznos od 100000€?
Zanima me neki stan u ovoj novoj zgradi koju grade jos uvijek koliko znam i to preko 55 kvadrata (2.5s ili 3s) čisto zbog isplativosti pošto imaju tu neku foru sa vecim cijenama za stanove manje od 55 kvadrata. Jeli itko pokusavao iskamciti u ugovoru da ce mu korigirati cijenu ukoliko dode da pada cijena?
Ramiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 23:48   #220
montmontaža i nivogradnja zajedno?

dragi moji
budući da sam sada saznala da će montmontaža graditi zgrade pored nivogradnje malo sam otišla na njihovu stranicu kad gle ono na njihovoj stranici reklama za nivogradnju. sve mi to smrdi da je niviogradnja zajedno sa montmontažoj zakupila zemljište pa će zajedno u gradnju. to znači da će sljedeće 4 godine biti tamo gradilište,a to namjerno ne govore da stvore sliku ljudima da požure sa kupovinom stanova u s1 i s2 zgradama. bit će ljudi stanova i smatram da ih se treba malo ucjeniti- kako nas banka tako i mi njih. pozdrav
ivana29 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:58.