Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2009., 12:03   #1
Organizacija zabava i događanja u kafićima

Dobar dan!

Bit ću kratak i jasan, jer svi smo mi zaposleni ljudi i nemamo vremena, jelda

Dakle, radi se o sljedećem: ja sam sin ugostitelja, i moj posao je organizacija partya s hostesama, promo nagradama itd. u našem lokalu u Krapini. Javljam se ovdje jer sam nedavno naišao na zid, u smislu da ne znam više kome se obratiti da dofuramo upravo prije spomenute hostese i slično, znate. Mene zanima da li itko ovdje zna neku firmu (osim Scorpia iz Rijeke jer su oni trenutno overbukirani), koja se bavi takvim stvarima (event management, organizacija partya za ugostitelje, posredovanje između ugostitelja i brandova itd), jer ja sam pretraživao i pretraživao, i nisam uspio zasad ništa naći

Bio bih mnogo zahvalan na bilo kakvoj informaciji.
__________________
Those are my principals, and if you don`t like them...well, I have others.
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 12:58   #2
imaš dosta firmi u zagrebu
na što točno ciljaš?
vi bi samo dali protor,ili bi vi radili organizacije a oni vam trebaju za promo cuge?
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 13:00   #3
ne znam gdje si ti to pretraživao, ali evo ja sam sad u google ukucala organizacija eventa i izbacilo mi je preko nekoliko agencija koje se time bave, stoga...
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 13:59   #4
@ Killerdog

Dakle, prostor i cuga su moji, a oni bi mi trebali organizirati hostese i promo materijale. Sličan sistem ima firma Studio 3G s Jägerom npr (moj prostor i moja nabavka cuge, a oni ustupe hostese i nagradice), ali i oni su overbukirani. Pokušao sam također direktno kontaktirati prodajne predstavnike brandova, ali zasad ništa.

Dakle, ciljam na takve klasične partye, a obratio bih se tim specijaliziranim firmama jer smatram da imaju više kontakata u tom polju.

@ ivana)

Ne shvaćam čemu tako bahat komentar. Ako nisi mogla pomoći, čemu se uopće javiti? Da si čitala malo bolje, dobila si stranice firmi koje većinom orangiziraju catering, velike proslave, rođendane, svadbe, koncerte, VIP prijeme itd itd, a nigdje (ili gotovo nigdje) se ne spominje event management za barove, lokale, organizacija partya s hostesama i slično, stoga molim te, radije ušuti i nemoj se javljati ak nemaš kaj korisnog i pametnog za reći.
__________________
Those are my principals, and if you don`t like them...well, I have others.
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 14:14   #5
dragi Puschkin ne shvačam čemu napad...
savjet je bio i više nego dobronamjeran. Sve agencije koje sa bave eventom imaju svoju web stranicu, redom zoveš i informiraš se.
Uostalom radim u jednoj koja se time bavi tako da dobro poznajem problematiku.
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 14:57   #6
Za početak, ja u tvojem prvom komentaru nigdje ne vidim savjet. Da citiramo:

"ne znam gdje si ti to pretraživao, ali evo ja sam sad u google ukucala organizacija eventa i izbacilo mi je preko nekoliko agencija koje se time bave, stoga..."

Možda sam slijep, ali eto. Vidim samo bahati pokušaj sarkazma, zbog kojih ljudi često zamrze forumašku populaciju.

A drugo, kao što rekoh, istraživao sam i informirao se, i napisao sam kakve su to agencije, ali da ponovim:

"orangiziraju catering, velike proslave, rođendane, svadbe, koncerte, VIP prijeme itd itd"

Kao treće, ako tako dobro poznaš tematiku i radiš u jednoj, umjesto onog komentara mogla si napisati da radiš u jednoj takvoj agenciji, da si upoznata s tematikom i dati mi kontakt na temelju kojega bi možda mogli ostvariti poslovnu suradnju na obostranu korist, no to bi očito bilo glupo, jer bolje je napisati bahati komentar i završiti sa sa popularnim "douchebagovskim" smajlićem koji pije kavicu i strašno mu na jetra idu ljudi koji, eto gle čuda, na forumu traže informacije koje sami ne posjeduju.
__________________
Those are my principals, and if you don`t like them...well, I have others.
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 16:05   #7
Ne kužim zakaj toliko pizdiš na gospodičnu. Najkulturnije se zapitala "šta ovaj mulac 'oće ivente organizirat, a ni guglat ne zna". Mogla je recimo, reći "šta ovaj mulac 'oće ivente organizirat, a ni guglat ne zna" i piknuti ti link.

Kod mene Ivana dobiva za pokazani trud i pristojnost.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 16:42   #8
Bravo. Hvala na konkretnim informacijama. Sad znam kaj je google, jer do ovog trenutka taj termin mi je bio apsolutno nepoznat.
__________________
Those are my principals, and if you don`t like them...well, I have others.
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 17:02   #9
ne se svađati s slafkom, on je moj idol

ovak, ne znam da li cugu imate od jednog dobavljača ili vam putnici (komercijalisti) od više firmi dolaze
možeš sam organizirati recimo juce-votka party, nabavi si sam hostese,platiš ima 200kn za ta 4 sata,platiš izradu reklama i sve ide tebi

ili probaš nazvati pan/karlovačko/uvoznike smirnofa/itd. i vidiš s njima suradnju
znači ti daš prostor i naručiš dogovorenu količinu, oni osiguraju materjale,nagrade (po dogovoru), hostese

također možeš dogovoriti službeni party s nekakvim manifetacijama,sajmovima,itd.
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 19:15   #10
Thx Killerdog.

Sve ovo kaj si nabrojal je već napravljeno, bez brige Imao sam dosta partija u bircu, a neki od njih su bili: Jäger party, Karlovačko party, Smirnoff party, Jackie party itd..problem je u hostesama i promo nagradama, cugu mi nabavljamo od dobavljača. Zovem ja trgovačke putnike, bez brige, ali često se dobi odgovor da imaju kvotu partya u određenom razdoblju i da ne mogu dobiti promo materijale i hostese. Sve te solucije su dobre, ali kratkoročne. Zašto me zanima agencija koja se bavi time? Jer takve agencije rade promotivne programe u trajanju od 1-6 mjeseci (naravno, ovo je varijabilno), di ti oni slože program i brinu o hostesama/nagradama/programu i sadržaju, naravno za naknadu. I believe it is called outsorcing
__________________
Those are my principals, and if you don`t like them...well, I have others.
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 19:28   #11
time ti se bave ISpace promcija-Kitio mobile i Marketing odjel
ISpace znam da rade širom zemlje,ali za Marketing odjel mislim da su ograničeni na Zagreb...
radila sam za njih kao hostesa pa ti dajem točnu informaciju
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 19:32   #12
Hvala ti puno
__________________
Those are my principals, and if you don`t like them...well, I have others.
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 22:18   #13
A zašto ne staviš oglas u SC da tražiš hostese, odabereš njih par koje će ti biti stalne, a nagrade tražiš od pana/karlovačkog/smirnofa/itd. ili kao nagradu staviš da će kuća ponovit zadnju rundu za ekipicu ili sl.
prviapril is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 02:55   #14
Quote:
Puschkin kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno
imaš udrugu profi konobara zg tzv.profikon,imao sam priliku prisustvovati na 2 partya i kafana je gorila jeben program imaju
dameon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 02:57   #15
Quote:
Puschkin kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno
Profikon 091 921 43 46 ili 091 4333337 pozzz
dameon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 09:55   #16
Quote:
Puschkin kaže: Pogledaj post
Bravo. Hvala na konkretnim informacijama. Sad znam kaj je google, jer do ovog trenutka taj termin mi je bio apsolutno nepoznat.
Vidi, jedno je znati što je google, a drugo je znati koristiti ga. Gospodična po kojoj si pizdio, očigledno zna kako ga koristiti jer je našla korisnih informacija koje ti nisi. Ali to svejdeno nije razlog da pizdiš na nju.

Uostalom, kakvom uspjehu tih ivenata i partija se ti nadaš ako ovako pizdiš na anonimne ljude koje si zatražio pomoć? Hoćeš li moći zadržati profesionalni nastup kada ti pijana partijanerica sjedne svojim debelim dupetom na facu i zriga ti se separeu? Jebote, ako ovako pizdiš na škvadru s foruma, kaj buš ovoj zabil čavel v glavu?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 10:51   #17
Ja sam na strani autora teme, jer je komentar gospodicne bio zaista sarkastican,a clan koji ima 26 tisuca postova morao bi znati da su off topic oba njegova posta. Ako je doticni trazio pomoc preko foruma, zasto da ga se omalovazava da nezna koristiti google, uostalom koje je umijece koristit google i koja je svrha foruma kad postoji google. Onda cemo svi guglat i nista ne pitat na forumu. Dajte molim vas, pogotovi vi starosjedioci malo vise profesionalnosti a malo manje pametovanja. Autor je lijepo trazio pomoc preko foruma, ako nemas nista pametno za reci radije nemoj nista pisati nego mu govoriti da nek koristi google, jer ocito nije nista nasao preko googla, a forum postoji da se postavljaju ovakva pitanja. Pogotovo ako je doticna upoznata sa problematikom trebala je biti ta koja ce dati najkorisniji savjet a ne najbezazleniji.

Moj on topic: Ne razumijem se u ove svari ali sam bio iznenadjen ponasanjem g. slafka koji je zaista dao dva nepotrebna komentara.

P.S. Bez uvrede ikome, ovo je samo moje misljenje.
__________________
Zivi svaki dan kao da ti je posljednji, jednom ce to i biti
Apatrit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 10:55   #18
http://www.google.hr/#hl=hr&source=h...a499aecd8c9b66

mpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 10:55   #19
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Vidi, jedno je znati što je google, a drugo je znati koristiti ga. Gospodična po kojoj si pizdio, očigledno zna kako ga koristiti jer je našla korisnih informacija koje ti nisi. Ali to svejdeno nije razlog da pizdiš na nju.

Uostalom, kakvom uspjehu tih ivenata i partija se ti nadaš ako ovako pizdiš na anonimne ljude koje si zatražio pomoć? Hoćeš li moći zadržati profesionalni nastup kada ti pijana partijanerica sjedne svojim debelim dupetom na facu i zriga ti se separeu? Jebote, ako ovako pizdiš na škvadru s foruma, kaj buš ovoj zabil čavel v glavu?
Ja sam konkretno objasnio zašto mislim da je poštovana kolegica forumašica pogriješila, a ja i više nego dobro znam koristiti google, jer sam našao puno agencija, ali očito ljudi ovdje pate od miopije, pa ne vide čitati, pa ću ponoviti: 99% agencija navodi da se bavi organizacijom evenata na makro razini, da se tako izrazim (VIP prijami, koncerti, sajmovi, catering, vjenčanja, cocktail partyi itd), a samo jedna navodi ono što je meni potrebno, a ta ima sjedište u Rijeci.

Kolegica je pogriješila u pristupu, a to smo rješili putem privatne poruke. Također, kakvi ste vi to ljudi? Napadate druge, i onda očekujete stoičku reakciju Gandhija? Ne bi išlo, ne dam da me anonimni forumaši gaze jer misle da su frajeri na temelju post countova. Ja sam pristojno zamolio za informacije, ništa više i manje, a cijenjeni forumaši koji znaju čemu služi forum dali su mi neposredno ono što me zanimalo. Vi ostali jednostavno ste osjetili potrebu podjebavanja u pravom smislu te riječi. Ne znam kakvu ste reakciju u tom slučaju očekivali.

Eventi su u mom baru do sad bili uspješni, i budu uspješni, a ova rečenica sa debelom partijanericom samo dokazuje tvoj nedostatak mašte. Ali čak i da se to desi, ja sam ugostitelj, i u tom hipotetskom slučaju moram pomoći svojoj gošći, i očistiti napravljeni nered.

I ja ne pizdim na škvadru s foruma, nego na provokatore koji umjesto da napišu nešto korisno vode thread u off topic, a to se može aplicirati i na stvarni život, gdje također pizdim na mrtva puhala koja usporavaju normalne ljude u postizanju ciljeva.
__________________
Those are my principals, and if you don`t like them...well, I have others.
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 10:58   #20
A jesi car
Ali koristan savjet, profesionalan, pa ako pomogne pomogne , ako ne ne. To je rjesenje ovoga problema u ovoj temi
__________________
Zivi svaki dan kao da ti je posljednji, jednom ce to i biti
Apatrit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:08.