Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2010., 14:43   #10001
Quote:
croatia385 kaže: Pogledaj post
di si ti tu matematiku vidio tamo su samo razlomci i neka sranja
Ima i toga. Što se tiče razlomaka, pitanja su koliko je jedna polovina od jedne polovine? Nije neka viša matematika.


Quote:
Dvije_sarme kaže: Pogledaj post
... na ovo prvo pitanje ... moze li se staviti .... npr. još je?...
Ne, poanta i jest u tome da nemaš preveliki izbor. Na skoro svako pitanje bi stavio neki dodatak, ali ne možeš. Moraš se odlučiti.
drot13 is offline  
Old 22.10.2010., 14:44   #10002
Quote:
Dvije_sarme kaže: Pogledaj post

e sad kako ce oni meni dopustit da odgovaram na pitanja?
ma tu ti je samo zaokruživanje na psihotestu.... nemaš ti tu šta odgovarat!!! samo imaš da - ne
__________________
how yes now :)
ivan1605 is offline  
Old 22.10.2010., 14:48   #10003
Quote:
Ne, poanta i jest u tome da nemaš preveliki izbor. Na skoro svako pitanje bi stavio neki dodatak, ali ne možeš. Moraš se odlučiti.


... aha pa bolje onda stavit ne jer to "bila" nosi puno vise nepozeljnosti nego pozeljnosti....
Dvije_sarme is offline  
Old 22.10.2010., 14:48   #10004
Quote:
ivan1605 kaže: Pogledaj post
... samo imaš da - ne
Kao što tu čovjek kaže. Izabereš i zaokružiš, bez puno razmišljanja.
drot13 is offline  
Old 22.10.2010., 14:49   #10005
Kako upast na akademiju ako ti je vid losiji od dopustenog,a s lecama vidis savrseno?znam par ljudi da su upali a imaju dioptriju -1.50,-2 itd...
vjerojatno potrebna veza?
totalna debilana sto se tog tice na pregledu,ionako je pol murjaka coravo..
jimmy101 is offline  
Old 22.10.2010., 14:50   #10006
Quote:
Dvije_sarme kaže: Pogledaj post
... aha pa bolje onda stavit ne jer to "bila" nosi puno vise nepozeljnosti nego pozeljnosti....
A što ako se to shvati da NIKAD nije bila dobra majka? Ima tu puno kombinacija. Samo nemoj kalkulirati. Iskrenost je najbitnija.
drot13 is offline  
Old 22.10.2010., 14:56   #10007
zna li se određen broj koliko iz koje županije prima????
__________________
how yes now :)
ivan1605 is offline  
Old 22.10.2010., 14:56   #10008
Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post
A što ako se to shvati da NIKAD nije bila dobra majka? Ima tu puno kombinacija. Samo nemoj kalkulirati. Iskrenost je najbitnija.

a sta bi zaolruzili dali bi pucali u naoruzanu trudnicu
croatia385 is offline  
Old 22.10.2010., 14:57   #10009
Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post
A što ako se to shvati da NIKAD nije bila dobra majka? Ima tu puno kombinacija. Samo nemoj kalkulirati. Iskrenost je najbitnija.
e pa sad nadat cu se da nisu pesimisti ..hhhh <3



a neznam.. vise s tim psiho testom... to moram imat malo srece malo logike i malo znanja da bi se sve poslozilo.... ah.. ta sreca nikad me nije sluzila
Dvije_sarme is offline  
Old 22.10.2010., 14:57   #10010
Quote:
ivan1605 kaže: Pogledaj post
zna li se određen broj koliko iz koje županije prima????

ne
croatia385 is offline  
Old 22.10.2010., 15:35   #10011
Quote:
jimmy101 kaže: Pogledaj post
... totalna debilana sto se tog tice na pregledu,ionako je pol murjaka coravo..
Razlika je u tome što su oni svoj vid dali za posao, tj. oćoravili za službu.
A ako je tvoje opće mišljenje o službi takvo, zašto bi se uopće javio na natječaj?


Quote:
croatia385 kaže: Pogledaj post
a sta bi zaolruzili dali bi pucali u naoruzanu trudnicu
Jednostavno - DA.
drot13 is offline  
Old 22.10.2010., 15:44   #10012
Quote:
croatia385 kaže: Pogledaj post
a sta bi zaolruzili dali bi pucali u naoruzanu trudnicu
pucas u sve zivo s oruzijem hehe!! tj sto je prijetnja po zivot za okolinu i tebe!!!
skardgo is offline  
Old 22.10.2010., 16:04   #10013
Quote:
skardgo kaže: Pogledaj post
pucas u sve zivo s oruzijem hehe!! tj sto je prijetnja po zivot za okolinu i tebe!!!
ja bi joj pucala u ruku di je oružje ili u nogu da je onesposobim... onda slijedi extra brzi zahvat privođenja i to je to
__________________
HoW Do yOu eXpeCt tO fLy?!? :p
shafta is offline  
Old 22.10.2010., 16:05   #10014
Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post
Razlika je u tome što su oni svoj vid dali za posao, tj. oćoravili za službu.
A ako je tvoje opće mišljenje o službi takvo, zašto bi se uopće javio na natječaj?




Jednostavno - DA.
nekazem da su policajci debili,nego taj zakon,pravilo da normalni ljudi,koji imaju samo taj nedostatak nemogu dobit sansu da budu ono sta zele bit..
i ja bi ocoravio za sluzbu da mogu upast,tj nisam ni probao al vjerojatno nemam sanse makar mi je dioptrija mala..
s lecama,naocalama se moze obavljat taj posao,tako ga mnogi i obavljaju,al nemoguce je upast.,kolko god ja ili netko drugi bili dobri u nekim stvarima koje bi bile dobre za taj posao..
jimmy101 is offline  
Old 22.10.2010., 16:05   #10015
Quote:
shafta kaže: Pogledaj post
ja bi joj pucala u ruku di je oružje ili u nogu da je onesposobim... onda slijedi extra brzi zahvat privođenja i to je to
al nemas taki odgovor za zaokruzit znaci rokaj
skardgo is offline  
Old 22.10.2010., 16:07   #10016
Quote:
skardgo kaže: Pogledaj post
al nemas taki odgovor za zaokruzit znaci rokaj
znam da nema... pa zaokružila bi DA (da treba pucati)...
ali samo sam dala primjer kak bi ja to napravila... mislim da je takvo obaranje učinkovito a nebi ozlijedilo nevinu bebu u njoj
__________________
HoW Do yOu eXpeCt tO fLy?!? :p
shafta is offline  
Old 22.10.2010., 16:24   #10017
Quote:
shafta kaže: Pogledaj post
ja bi joj pucala u ruku di je oružje ili u nogu da je onesposobim... onda slijedi extra brzi zahvat privođenja i to je to
Nadajmo se da nikada nećemo biti u takvoj potrebi, ali kad bi se pucalo (s razlogom, a kada bi se radilo o trudnici onda bi razlog vjeroajtno bio obrana od napada), onda bi se pucalo tamo gdje postoji najveća vjerojatnost za pogodak. Najčešće su to prsa. Užasno, ali tako je.
drot13 is offline  
Old 22.10.2010., 16:29   #10018
je li bi mi mogao netko rec koliko se ima slobodnog vremena tamo?jer ja sam na pravu izvanredno druga godina, pokusavam položiti ispite do početka ako budem upala ali ce mi ih ostat,jooooooooooooj muko moja...
plavusa1411 is offline  
Old 22.10.2010., 16:35   #10019
Quote:
croatia385 kaže: Pogledaj post
a sta bi zaolruzili dali bi pucali u naoruzanu trudnicu
Nema tog pitanja testu koliko ja znam, vec je to pitanje bilo postavljeno od strane osoba na tom razgovoru (neznam strucan naziv) sta obavis ako prodes tjelesne provjere.

Inace moj odgovor bi bio NE.
Jer sta se tu podrazumjeva pod naoruzanu?

To ti je isto kao kad policajac zaustavi automobil kod rutinske kontrole i nade u pretincu napunjeni pistol, sta policajac ce odmah upucat tu osobu zato jer je bila naoruzana? Daj nemojte biti smijesni.

Policajac kad poseze za svojim oruzjem mora biti u krajnjoj "nuzdi" ali ono krajnja. I opet tu slijedi podeblje izvjesce i istraga radi tog postupka.

Sve su to "trik" pitanja na koja morate odgovoriti na adekvatan nacin, ponekad i protupitanjem.
panzers is offline  
Old 22.10.2010., 17:11   #10020
Quote:
panzers kaže: Pogledaj post
Nema tog pitanja testu koliko ja znam, vec je to pitanje bilo postavljeno od strane osoba na tom razgovoru (neznam strucan naziv) sta obavis ako prodes tjelesne provjere.

Inace moj odgovor bi bio NE.
Jer sta se tu podrazumjeva pod naoruzanu?

To ti je isto kao kad policajac zaustavi automobil kod rutinske kontrole i nade u pretincu napunjeni pistol, sta policajac ce odmah upucat tu osobu zato jer je bila naoruzana? Daj nemojte biti smijesni.

Policajac kad poseze za svojim oruzjem mora biti u krajnjoj "nuzdi" ali ono krajnja. I opet tu slijedi podeblje izvjesce i istraga radi tog postupka.

Sve su to "trik" pitanja na koja morate odgovoriti na adekvatan nacin, ponekad i protupitanjem.
neces sigurno pucat ak joj nađeš pištolj u pretincu nego ako ima namjeru nekoga ubiti
croatia385 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:36.