Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2010., 19:55   #1001
Quote:
tarantula_vk kaže: Pogledaj post
evo...bio bi red da i ja opisem svoje iskustvo sa akademije....
/CUT QUOTE/
ej bas mi je krivo sto sposobni ljudi neprolaze,samo cu reci jedan primjer cure iz mog razreda(dok sam bila u srednjoj),ima 100 kg,jedva trci,a trbusnjake i sklekove necu ni spominjati,pa je zavrsila akademiju i radi vec...tako da i nije bitno koliko netko napravi,nego jeli netko nazvao za tu osobu i rekao da se pusti....u biti,kako se radi trbusnjaci,jeli se sjedne na rub strunjace,pa se spustas iznad parketa s tim da nesmijes dotaknutu parket,i jeli ina mala uska strunjaca sirine 7-8 cm ili je sira?jesi me skuzila na sto mislim??

Zadnje uređivanje Countess : 01.12.2010. at 12:20. Reason: OKP
guess torbica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 20:01   #1002
evo samo da javim iskustvo sa sigurnosne provjere.

došao sam u postaju i vježbenik me uveo u prostoriju gdje je bio policajac koji me ispitivao.
počeo je s pitanjima s kime se družim, morao sam nabrojat 5 prijatelja i ako znam gdje žive.
pita s kime živiš, gdje rade mama i tata, brat ili sestra..
datumi i godine rođenja obitelji..
odnos sa roditeljima, dali su ikad kažnjavani.
onda je pitao koji mi je MOTIV zašto želim biti policajac.
nakon toga je pitao koju sam osnovnu i srednju školu završio i s kakvim uspjehom. pitao je i koliko sam imao neopravdanih sati i kakvo mi je bilo vladanje.
isto tako vas pita kojim ste se sportovima bavili ili se bavite, koje strane jezike govorite, poznavanje rada na računalu.
pita vas i dali ste spremni raditi samo u upravi koju ste zaokružili na prijavnici ili i izvan iste.
i tako malo smo si popričali, vrlo ugodna atmosfera.
sve skupa je trajalo nekih pola sata.
Cam is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 20:12   #1003
Quote:
tarantula_vk kaže: Pogledaj post
evo...bio bi red da i ja opisem svoje iskustvo sa akademije....

/CUT QUOTE/

Možeš li mi reći koliko vremenski traje pismeni dio ispita?Koliko za pojedini dio ima vremena?

Zadnje uređivanje Countess : 01.12.2010. at 12:19. Reason: OKP
a.a#11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 20:40   #1004
Quote:
*ak* kaže: Pogledaj post
Ja mislila da je i na trbušnjacima max 10 bodova, a tarantula sad napisala da je 8
na trbušnjacima i je 10 bodova max
mrki18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 20:50   #1005
Zašto kažete da oni umanjuju rezultate. Ne umanjuju, nego inzistiraju na tome da se pravilno radi i to je sasvim u redu. Ako ne napraviš pravilno jednostavno ti to ne broje, i na to upozoravaju prije nego što počneš. Barem nas jesu.
To je po meni skroz ok, a ne sad da neki kao budale rade pravilno pa dobiju manje bodova od nekog tko se "šverca".

Quote:
guess torbica kaže: Pogledaj post
ej u biti,kako se radi trbusnjaci,jeli se sjedne na rub strunjace,pa se spustas iznad parketa s tim da nesmijes dotaknutu parket,i jeli ina mala uska strunjaca sirine 7-8 cm ili je sira?jesi me skuzila na sto mislim??
Sjedneš na rub strunjače (one tanke) i moraš se spustiti da budeš u ravnini sa strunjačom ali ne smiješ dirati parket.

Zadnje uređivanje Lady_D : 01.12.2010. at 02:18.
Gizehh is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 21:42   #1006
Quote:
Gizehh kaže: Pogledaj post
Sjedneš na rub strunjače (one tanke) i moraš se spustiti da budeš u ravnini sa strunjačom ali ne smiješ dirati parket.

a mogli su..
guess torbica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 22:40   #1007
dokaz da se bez veze nemoze! http://www.youtube.com/watch?v=jnfny...eature=related 7:19 minuta ))) ako on nije mogo proc onda stvarno
akonnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 23:17   #1008
jel se treba nosit osobna sa sobom na ispite???
john waynee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 23:31   #1009
Quote:
guess torbica kaže: Pogledaj post
ej bas mi je krivo sto sposobni ljudi neprolaze,samo cu reci jedan primjer cure iz mog razreda(dok sam bila u srednjoj),ima 100 kg,jedva trci,a trbusnjake i sklekove necu ni spominjati,pa je zavrsila akademiju i radi vec...tako da i nije bitno koliko netko napravi,nego jeli netko nazvao za tu osobu i rekao da se pusti....u biti,kako se radi trbusnjaci,jeli se sjedne na rub strunjace,pa se spustas iznad parketa s tim da nesmijes dotaknutu parket,i jeli ina mala uska strunjaca sirine 7-8 cm ili je sira?jesi me skuzila na sto mislim??
ma bilo je i sada takvih...lik napravi par sklekova digne se i kaze...ma moj tata je profesor ovdje ne moram se muciti....
da...one male cvrste strunjace ti budu....dvije, jedna na drugoj.....ne moras striktno uz rub, ali tebi je lakse da tako sjednes....drzite si noge medusobno...i to je veliki faktor kako ti drzi noge...bilo je nekih mlitavih boze sacuvaj....drzis i sebe i njega....

Quote:
a.a#11 kaže: Pogledaj post
Možeš li mi reći koliko vremenski traje pismeni dio ispita?Koliko za pojedini dio ima vremena?
sve ukupno dva sata....znaci dodes...ta zena te uputi u pisanje psihotesta....pa podjeli....on se najduze pise....mislim 40 min...stvarno je tesko procjeniti....pa onda uvertira u drugi dio testa....4 grupe zadataka po 30 pitanja....svaki traje 10 minuta....i onda imate pola sata pauzu da se ispravi to (ide brzo jer se sablonski ispravlja) i to je to...

Quote:
mrki18 kaže: Pogledaj post
na trbušnjacima i je 10 bodova max
si bio ove godine na testiranju?

Quote:
Gizehh kaže: Pogledaj post
Zašto kažete da oni umanjuju rezultate. Ne umanjuju, nego inzistiraju na tome da se pravilno radi i to je sasvim u redu. Ako ne napraviš pravilno jednostavno ti to ne broje, i na to upozoravaju prije nego što počneš. Barem nas jesu.
To je po meni skroz ok, a ne sad da neki kao budale rade pravilno pa dobiju manje bodova od nekog tko se "šverca".
gle...bila sam i znam da ako ne radis pravilno da ne broje i da upozoravaju...ali ako si citao sto sam napisala, rekla sam da mene nije upozoravao....i znam da sam dobro radila jer 8 godina treniram....tako da o cem mi pricamo? to govorim za sklekove...za trbusnjake sam napisala da profesor uopce nije gledao u nas dok smo radili, ali eto nekako je uspio prebrojati....a poligon i dokorak su polaznici upisivali, bez nazocnosti profesora....eto...neke polaznice koje su cijelo vrijeme sjedile na klupi i hihotale se i krale bogu vrijeme tamo su meni predodredile hocu li proci ili necu....stoga....
__________________
...nekoga postujem, nekoga volim, ali nikoga ne mrzim i nikoga se ne bojim...
tarantula_vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 01:02   #1010
Quote:
tarantula_vk kaže: Pogledaj post
si bio ove godine na testiranju?
jesam!!!!!!!!!!!!!! još sam pito kolko je potrebno napravit za max bodova, i kolko se može max bodova dobit, kog god sam pito nikom nisu htjeli rec ovo sto sam naveo(nekužim zašto), al meni su rekli!!!
mrki18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 01:28   #1011
Tarantula,hvala na odgovoru
a.a#11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 03:05   #1012
Quote:
mrki18 kaže: Pogledaj post
jesam!!!!!!!!!!!!!! još sam pito kolko je potrebno napravit za max bodova, i kolko se može max bodova dobit, kog god sam pito nikom nisu htjeli rec ovo sto sam naveo(nekužim zašto), al meni su rekli!!!
hm...a ne znam....znam da su nama rekli da je maximalno 8 za trbusnjake...10 za sklekove....6 poligon...6 dokorak i 20 trcanje.....znaci 50 maksimalno....26 za prolaz....
__________________
...nekoga postujem, nekoga volim, ali nikoga ne mrzim i nikoga se ne bojim...
tarantula_vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 11:39   #1013
Angry

kažete da se dobije 450 kn za vrijeme školovanja.... a onih par mjeseci kad si na praksi???? isto 450 ili????????
cbr600rr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 11:41   #1014
Evo da vas obavijestim, izašao novi popis za testiranja pa navalite narode ) Sretno svima !!
athlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 11:55   #1015
novi popis za provjeru izaso
nokia_2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 11:56   #1016
svi navalili pa nece otvarat natječaj.....


i opet nema zagrebačke županije....

Zadnje uređivanje Lady_D : 01.12.2010. at 18:43.
cbr600rr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 12:46   #1017
Quote:
cbr600rr kaže: Pogledaj post
i opet nema zagrebačke županije....
bube bude....u sljedecem krugu....ovo je drugi put da su objavili bjelovarsku,osjecku itd...poslje 21. ce opet zagrebacka....znaci joj vremena za pripreme....dont worry....
fifyca1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 12:49   #1018
Quote:
fifyca1 kaže: Pogledaj post
bube bude....u sljedecem krugu....ovo je drugi put da su objavili bjelovarsku,osjecku itd...poslje 21. ce opet zagrebacka....znaci joj vremena za pripreme....dont worry....
ma znam ali ubija ovo čekanje.....
cbr600rr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 12:57   #1019
Quote:
cbr600rr kaže: Pogledaj post
ma znam ali ubija ovo čekanje.....
joooojjj znam kak ti je....neznam sta je gore...da idem sutra ili da cekam jos mj dana....

Quote:
cbr600rr kaže: Pogledaj post
kažete da se dobije 450 kn za vrijeme školovanja.... a onih par mjeseci kad si na praksi???? isto 450 ili????????
ma i stim treba bit sretan....ja sam zavrsila medicinsku skolu pa godinu dana staza nedobijem ni lipe,a kamoli 450 kn...pa to je za bolnice izuzetan trosak....!!

Zadnje uređivanje Lady_D : 01.12.2010. at 18:44.
fifyca1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 13:21   #1020
Quote:
fifyca1 kaže: Pogledaj post
ma i stim treba bit sretan....ja sam zavrsila medicinsku skolu pa godinu dana staza nedobijem ni lipe,a kamoli 450 kn...pa to je za bolnice izuzetan trosak....!!
u toj ajmo rec "praski" dobijas 70-80% place ovisno kako ko kaze!!! znaci odprilike 3800 kn!! to ti je vjezbenicki i traje godinu dana!! Znaci poslje akademije idete na taj vjezbenicki!!
__________________
Unleash the Beast 13
skardgo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.