Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2014., 12:09   #1
udana sam, a volim drugoga

..zeljela bih nekom ispricati svoju tuznu pricu,olaksati dusu...udala sam se za covjeka kojeg ne volim,znala sam da to nije to,ali isla sam se udati, a zapravo volim bivseg.. sada s tim covjekom imam i djecu..a ja i bivsi smo u kontaktu ,od svoje 19 godine,uvijek smo bili nesto,a nista..i on ima zenu,sve..ja njega volim, nijednoga poslije nisam voljela kao njega, pa ni sadasnjeg muza..bez obzira sto on ima obitelj, mene cesto ponesu strasti,ali onda me on trgne da ipak ne smijemo.cijeli zivot mi nije pomogao da ga zaboravim..ne znam sama sto da radim..ja volim bivseg,ali mi ne mozemo biti skupa, poslije prekida smo prijatelji bili ,no tesko mi je bez njega..da i ima ljubavi,ali nismo skupa..do sada svaku curu je varao samnom,jer smo padali jedno na drugo,tocnije on.zenu je zamalo prevario--sto da radim, vjerujte da nije lako ovako zivjeti pol zivota u lazi i glumi
mama marina35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 12:11   #2
Ma daj molim te. Šta bi te, trebali žalit jer si se udala za čovjeka kojeg nimalo ne voliš i s njim imaš djecu, da bi zaboravila bivšeg? Jesi mislila malo na tu svoju djecu pritom?

Ovo nije tužna priča, već priča o namjerno poduzetim jako lošim potezima i samoživim motivima (uvlačit u brak osobu koju ne voliš da bi sebi nešto olakšala).
Prestani kukat i jadikovat i razvedi se. Nije tako strašno, štoviše uopće nije strašno u usporedbi s time kako sad živiš.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 12:17   #3
Da. Ja bih ljude koji se zbog djece ne žele rastati najradije pogodila praćkom. Rastava nije kraj svijeta.
Možda to sada ne shvaćaš, ali bila bi x puta bolja majka kada bi i sama bila sretna.
Ne želim reći da si loša, ali kada je čovjek sretan, to se osjeti

U biti, ne vidim svrhu bivanja uz nekoga koga ne voliš
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 12:30   #4
Zao mi te kao i ljudi koji od 5 tisuca kuna place kupe auto od 200 tisuca kuna s kreditom na 10 godina pa kukaju kad im ga banka zeme jer nemogu otplatit
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 12:48   #5
dajte neki originalniji naslov, npr.. "udana sam a volim trećega?!?"
__________________
piri ti vimpek!!
marko3020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 12:51   #6
Rastani se.

Ne zbog sebe nego zbog muža i oca svoje djece od kojeg radiš budalu.

Dopusti mu da si nađe bolju.
SpringMaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 13:28   #7
Ček malo, ti sad očekuješ da te mi žalimo a usput i njega, jer ste se, unatoč vašoj svemirskoj ljubavi, odlučili oženiti sa drugim ljudima?
Jel vas netko tjerao puškom da se oženite s njima, jel imate dovoljno mozga da razumjete da ste sjebali život vašim obiteljima.
Mislim ono, još se hvališ kako je on svaku ali baš svaku curu prevario s tobom
Jbt, od te silne ljubavi i ti on ste prašili druge ljude, povremeno se međusobno pojebali i oženili se s nekim drugim.
__________________
Kad narastem bit ću jeftina fufa baš kao ja zločesta
mogla bi još koju metlu polomiti na nečijim leđima
BitchyWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 13:33   #8
Jednostavan je odgovor tu. Nema smisla živjet s nekim kog nevoliš. Fino se rastanete ko ljudi, čisto da i on ima šansu si nać neku osobu koja će ga voljet a ti idi toj svojoj ljubavi. Nije kraj svijeta, ak nema ljubavi, nema smisla ni vezu/brak imat.
novi nik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 13:40   #9
Quote:
mama marina35 kaže: Pogledaj post
..zeljela bih nekom ispricati svoju tuznu pricu,olaksati dusu...udala sam se za covjeka kojeg ne volim,znala sam da to nije to,ali isla sam se udati, a zapravo volim bivseg.. sada s tim covjekom imam i djecu..a ja i bivsi smo u kontaktu ,od svoje 19 godine,uvijek smo bili nesto,a nista..i on ima zenu,sve..ja njega volim, nijednoga poslije nisam voljela kao njega, pa ni sadasnjeg muza..bez obzira sto on ima obitelj, mene cesto ponesu strasti,ali onda me on trgne da ipak ne smijemo.cijeli zivot mi nije pomogao da ga zaboravim..ne znam sama sto da radim..ja volim bivseg,ali mi ne mozemo biti skupa, poslije prekida smo prijatelji bili ,no tesko mi je bez njega..da i ima ljubavi,ali nismo skupa..do sada svaku curu je varao samnom,jer smo padali jedno na drugo,tocnije on.zenu je zamalo prevario--sto da radim, vjerujte da nije lako ovako zivjeti pol zivota u lazi i glumi
jebiga, takav ti je horoskop...
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 13:54   #10
Quote:
marko3020 kaže: Pogledaj post
dajte neki originalniji naslov, npr.. "udana sam a volim trećega?!?"
"Udana sam, a ja javljaju mi se slike iz prošlosti kad sam bila sretna u vezi s izvanzemaljcem. Zvao se Superman. "
Selectra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 13:59   #11
Bolje je da zaboraviš bivšeg,jer...

Mene da ostavi žena s kojom imam djecu,pa ja bi objesio i tebe i njega.
jetstream is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 14:02   #12
Nisam procitao nijedan razlog zbog kojeg se nisi udala za bivseg, niti zasto ti je bivsi a ne sadasnji.

Emocionalno varas supruga, a tvoj bivsi je varao sve cure s tobom i sad emocionalno vara svoju suprugu. Nije mi jasna poanta ovog threada. Zelis odobrenje javnosti za nemoralne radnje, ili sto?
A stranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 14:07   #13
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
jebiga, takav ti je horoskop...
Potičeš ju na prevaru?
budaletic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 14:14   #14
Quote:
mama marina35 kaže: Pogledaj post
..zeljela bih nekom ispricati svoju tuznu pricu,olaksati dusu...udala sam se za covjeka kojeg ne volim,znala sam da to nije to,ali isla sam se udati, a zapravo volim bivseg.. sada s tim covjekom imam i djecu..a ja i bivsi smo u kontaktu ,od svoje 19 godine,uvijek smo bili nesto,a nista..i on ima zenu,sve..ja njega volim, nijednoga poslije nisam voljela kao njega, pa ni sadasnjeg muza..bez obzira sto on ima obitelj, mene cesto ponesu strasti,ali onda me on trgne da ipak ne smijemo.cijeli zivot mi nije pomogao da ga zaboravim..ne znam sama sto da radim..ja volim bivseg,ali mi ne mozemo biti skupa, poslije prekida smo prijatelji bili ,no tesko mi je bez njega..da i ima ljubavi,ali nismo skupa..do sada svaku curu je varao samnom,jer smo padali jedno na drugo,tocnije on.zenu je zamalo prevario--sto da radim, vjerujte da nije lako ovako zivjeti pol zivota u lazi i glumi
Budi iskrena:
Vi ne mozete biti skupa samo i jedino jer to tvoj bivsi NE ZELI.
ne ne smije,
ne ne moze,
nego jednostavno: ne zeli.
Nije zelio kad si bila djevojka, ne zeli sad kad si mama i supruga.
Ti njemu trebas samo da mu gladis jajca.
tada i sada.
preporucam slusanje hanke paldum:
"Paticu i plakacu, al'necu da molim"
mozda naraste novo samopouzdanje i malo kicme.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 14:22   #15
Quote:
A stranger kaže: Pogledaj post
Nisam procitao nijedan razlog zbog kojeg se nisi udala za bivseg, niti zasto ti je bivsi a ne sadasnji.
Pa da. Očito taj bivši ne voli nju, dakle ljubav je jednostrana. Čak i da se rastane od muža, opet će biti sama i plakati za nečim što se završilo prije 16 godina.
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 16:14   #16
Bilo bi lijepo kad bi barem prihvatila činjenicu da te bivši samo zajebava i da te uopće ne voli.
Čim je naišla prava, nije ju prevario s tobom jer zna da bi time ugrozio vezu s vjerojatno kvalitetnijom osobom od tebe.

Ovog svog jadnika si preveslala i varaš ga svaki dan dok maštaš o bivšem i još si u to sve i djecu dovela.
Preporučam ti da prestaneš živjet u oblacima i rasčistiš sranje u koje si sama sebe zakopala. Malo poradi na sebi, počni mislit malo i na druge ljude osim na sebe pa možda nećeš život tratit na laž i životarenje.

Neki ljudi fakat nemaju srama !
dylan111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 17:12   #17
Quote:
Selectra kaže: Pogledaj post
"Udana sam, a ja javljaju mi se slike iz prošlosti kad sam bila sretna u vezi s izvanzemaljcem. Zvao se Superman. "


zakon!!!!

"udana sam za njega 8 godina, rodila mu cetvero djece a proganja me misao na mesara iz kvarta s kojim sam se pukla 29.11.1987. na kolinju.. Šta da radim? "
__________________
piri ti vimpek!!

Zadnje uređivanje marko3020 : 01.07.2014. at 17:17.
marko3020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 17:16   #18
A ja ne kužim što bi ti sad htjela. Vjerojatno si imala svoje razloge zašto si se udala za drugoga. Ne bih se usudio procjenjivati utemeljenost tih razloga. I ne znam kako misliš da će ti netko ovdje riješiti situaciju. Neki će te tješiti i sažalijevati, a neki će te osuđivati jer su kao sto posto sigurni da oni to ne bi nikad. Sumnjam da ti išta od toga stvarno treba, pogotovo od gomile nepoznatih ljudi.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 17:18   #19
Koja je poanta teme uopće? Pitanje? Ono evo ispričat ću vam priču, šta bi mi tu trebali komentirati?

I je tužno, to što si jadnog čovjeka uvukla u brak, što će djeca ispaštati zbog tebe, jer si bila sebična i nerazumna. Nije mi žao tebe, nego osoba koje si uvukla u ovo.
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 17:52   #20
Ne osudjujem te i ne krivim. Svasta covjek zakuha. Najcesce sam sebi.
Da si si dala oduska u nekoj fazi braka, vec bi ga prebolila. Ali, zapravo nisi imala priliku? Jel? Nije te "bivsi" zelio toliko da "prevari" svoju zenu, s tobom?

Probaj tako razmisljati. Uvjeris li se u to, splasnut ces. I okrenuti se za pocetak sebi. A onda, ko zna sta jos mozes otkriti o sebi, muzu, okolini...
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger