Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2015., 10:37   #1361
Znači, nisam jedina
Mislim, cima mene da pogledam jer sam znatiželjna, ali muče me ti freaks...

Osim toga, onaj clown mi je skroz odbojan. Mrzim clownove, ali baš ono, organski. Kad su svi otkidali na "It" meni je to bilo negledljivo.
A ovaj djeluje zlobno i prljavo
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 13:18   #1362
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Sinoć sam pogledala prvu epizodu četvrte sezone.
Moram napomenuti da općenito ne volim filmove/serije na freaks tematiku, nekako mi je neugodno to gledati, ne mogu si pomoći.
Ne znam ako ću nastaviti s gledanjem, ovo mi je baš tjeskobno na negativan način.

Inače, Asylum mi je najbolja sezona, šteta što Jessica napušta seriju.
Coven mi je bila slaba, ali vjerojatno zbog toga što sam ja, kao fan Anne Rice, puno očekivala od kombinacije New Orleans + vještice.

Ova serija po meni ima jednu bolnu točku - kao da scenaristi i redatelji žele utrpati što više toga, pa sve to skupa ispadne isforsirano i jednostavno too much.
Potpisujem na većinu, meni taj FS je bio jednostavno dosadan i odvratan u isto vrijeme
Zato sam odustala od njega, to je jedina sezona AHS koju nisam završila s gledanjem.
Nedugo sam pogledala par epizoda Asylum i ta sezona je odlična
Ni jedna se ne može usporediti sa njom, baš je bila i strašna, napeta, zanimljiva....
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2015., 13:06   #1363
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Znači, nisam jedina
Mislim, cima mene da pogledam jer sam znatiželjna, ali muče me ti freaks...

Osim toga, onaj clown mi je skroz odbojan. Mrzim clownove, ali baš ono, organski. Kad su svi otkidali na "It" meni je to bilo negledljivo.
A ovaj djeluje zlobno i prljavo
Pa i bio je zloban i prljav..dok nisu pokazali njegovu pricu pa mi ga na kraju doslo i zao...
Ja imam fobiju od klaunova, ne znam kad sam u filmu ili seriji vidio klauna normalnog, uvijek su neki psihopati i ubojice..
Meni je najmucnije u FS bilo gledat likove poput Meepa i onih dvoje (ne mogu se sjetit imena) sta su bili par pa su njega ubili a nju vratili sestri pa je ova strpala u ludaru...
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 21:36   #1364
Potvrdio Murphy na Twitteru da će Sarah Paulson ipak bit u novoj sezoni i to kao negativka.

Quote:
Sarah Paulson is checking into "Hotel." And this season, she's the baddest bad girl of them all.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 21:43   #1365
Yas!
Nismo spremni.
Blue Comet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 22:03   #1366
YES! Sad još samo treba dočekati listopad.
Maleficent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 07:50   #1367
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Potvrdio Murphy na Twitteru da će Sarah Paulson ipak bit u novoj sezoni i to kao negativka.
Ovo bi moglo biti zanimljivo
Moguće za je ona zamjena za Jessicu.

I dalje se ne mogu natjerati da nastavim sa Freak Show.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 11:50   #1368
Nadam se da nitko neće biti 'zamjena za Jessicu', nego da će svi imati uloge koliko-toliko jednake veličine, kao u MH i Asylumu.
FS se vrtio skoro samo oko Else.
Blue Comet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 19:24   #1369
@mrrpmurphy
this season, evan peters will be waiting for you in room 64. #ahshotel


:klap:
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 16:05   #1370
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
@mrrpmurphy
this season, evan peters will be waiting for you in room 64. #ahshotel


:klap:
onda se isplati pogledat
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 19:28   #1371
I Angela se vraća

Ryan Murphy @MrRPMurphy
In October, Angela Bassett will be making lots of trouble with Lady Gaga in the ballroom and elsewhere. #ahshotel

Trenutno su potvrđeni:

Lady Gaga
Matt Bomer
Cheyenne Jackson
Wes Bentley
Chloe Sevigny
Kathy Bates
Sarah Paulson
Evan Peters
Angela Bassett

Još samo da se Lily vrati i bilo bi savršeno
Shizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 19:48   #1372
Quote:
Shizza kaže: Pogledaj post
I Angela se vraća

Ryan Murphy @MrRPMurphy
In October, Angela Bassett will be making lots of trouble with Lady Gaga in the ballroom and elsewhere. #ahshotel

Trenutno su potvrđeni:

Lady Gaga
Matt Bomer
Cheyenne Jackson
Wes Bentley
Chloe Sevigny
Kathy Bates
Sarah Paulson
Evan Peters
Angela Bassett

Još samo da se Lily vrati i bilo bi savršeno
pa što su Lady Gagu odabrali
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 21:44   #1373
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
pa što su Lady Gagu odabrali
Zasto ne? Mislim da je ona savrsena za ovu seriju
__________________
This is Ripley, last survivor of the Nostromo, signing of.
moonxeclipse is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 22:06   #1374
Quote:
moonxeclipse kaže: Pogledaj post
Zasto ne? Mislim da je ona savrsena za ovu seriju
Da baš je frik

Zato što je užasna glumica, što je i jasno jer to nije opis posla. Epizodna uloga ok, ali cijela sezona Gage...
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 22:28   #1375
Angela Bassett talks about 'Hotel' and the exit of Jessica Lange

Zna li se kada počinje snimanje Hotela?
moonxeclipse is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 14:25   #1376
Da bar je ostala Jessica Lange.
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 15:52   #1377
To jednostavno nije to bez Jessice koliko se god oni trudili. Njezin odlazak je jako velika rupa koju će teško popuniti. Šteta.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 15:53   #1378
Quote:
moonxeclipse kaže: Pogledaj post
Zna li se kada počinje snimanje Hotela?
U srpnju kreće snimanje
Shizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 00:37   #1379
Evo konacno da sam i ja pogledao taj Asylum u cijelosti.
Svida mi se i najbolja je sezona, nema sta! Sve su super uklopili, i mnogo ljudi citam bas se nisu svidjeli aliensi ali meni je to bas bilo genijalno jer ulazi u pricu s religijom. To je ono bas misticno i nesto ljudskom mozgu za sada ne dokucivo, bas kao i religina koja mnogima nije dokuciva ili ne vise poantu. Dobro je razjasnjeno na primjeru Grace koja je recimo bila sretna i htjela je ponovni susret, dok je Alma pokusavala sve zaboraviti i zivjeti u proslosti.
Odlican lik Mary Eunice. Odlicna gluma Lily Rabe i totalna transformacija. Najbolji plot po meni u Asylumu.
Doktor Arden sikara žešća, neka i odlicna poveznica sa FS, Hans Gruber. Zanimljivo su napravili to sto Jude nikad nije ni saznala pravu istinu vec je mislila da je sve laz o njegovoj proslosti.
Dalje, Timothy monsinor, totalno djubre i negativac, jos mi je on bio i najgori ovu sezonu.
Bloody face je isto bio masakr, prica sama za sebe, bolesnik s dobrim razlogom za to.
Jude mi se i nije toliko istakla ove sezone kao recimo u FS ili kao Fiona Goode, iako je bila odlican lik sta je je. Recimo onaj cijeli plot sa onom malom koja ispadne ziva na kraju mi je (?), uz to i deda mraz mi je nebitan totalno i ona mala sto joj je Mary Eunice davala savjete kako da ubija.
Shelley i ono sakacenje mi je bilo stvarno degutantno, taj cijeli proces kad ju pretvaraju o onog frika kao one u sumi mi je bolestan bio, ultramorbidno. Isto kad Lana nade svoju zenu u onakom stanju kod Ardena. sik sik..
Posebno mi se svidio kraj i ona scena s pocetnog upoznavanja Jude Lane. To nije bilo prikazano u pilotu ali su servirali na kraju sto je dalo posebni shade na Lanin lik, ostavlja se pitanje koliko je daleko bila spremna ici zbog popularnost, zapravo je li uopce izmislila neke dijelove price zbog knjige same.
Ono njeno bescutno ubijanje sina odlicno odradeno.
Meni osobno su ostala neka pitanja, pa ako je netko shvatio neka odgovori:
-Kako je odjednom onaj djavo izasao iz Mary tocno prije nego ju je ovaj bacio preko ograde, onako bas odjednom a toliko je zlo bila
- Ono kad je Jude brijala da ju monsinor hoce vodit u Rim, jel to zapravo prikazu u radnji u sljedecoj ep kao ono sto je ona zabrijavala 2,5 god jel se ta radnja dogada ili je samo u njenoj glavi?
- Tko je napao Lanu kad je prvotno dosla u Asylum i sto je bilo u onoj sobi koju je Arden cistio
- Zasto je monsinor ubio Shelly iz cista mira
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 21:00   #1380





Baš će mi falit u idućoj sezoni.
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:03.