Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2015., 16:44   #1981
Čak i da Kate bude povremeno u seriji, meni to više nije to. Pa ne gleda se ova serija zbog slučajeva, nego zbog odnosa Kate i Castlea i njihovog zajedničkog rješavanja slučajeva.
Ono povremeno isključivanje Castlea iz slučajeva, kada je Kate počela raditi za FBI i kada je imao Castle imao zabranu rada s Kate, bilo je OK, jer su si ipak pomagali. Ali ako umjesto Kate dođe neka druga glumica, pa to više nije ista serija.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 18:37   #1982
napisala sam popodne text i error mi sve pobriso grrrrr

uglavnom da.... nadam se da će biti tako kako ovaj Andrew kaže, mislim realno ovo je simpa serija ali ono šta je čini posebnom je taj njihov odnos i dinamika bez kojeg bi serija bila čisti prosjek, pa čak i najbolje serije tipa X Filesa su se srozale kad je jedan partner otišo(Duchovny) a kamoli neće ovo.

Ma mislim kužim Stanu mislim da se njoj više neda jedno te isto radit i da hoće nove izazove, realno fakat je dobra glumica i nadam se da će poslje Castla ostvarit još bolju karijeru
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 19:21   #1983
Castle slučajevi su zabavni (često je tu doza humora), ali nikad nisu bili nešto pametni..

Zapravo je skoro svaki slučaj na identičnu shemu: ubojstvo, tel poziv koji nešto prekine, chat kod trupla, prvi sumnjivac (nikad kriv, ali daje važan hint za dalje), sljedećih par sumnjivaca, prekid rada radi odlaska doma, sa novim žarom i idejama na posao, složena priča i kraj.

Seriji daje draž njihov odnos i odnos sa ostalom ekipom.
Bez Beckett, to nije ista serija i ako neće svi potpisati neka je završe.
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 20:00   #1984
Quote:
Dinaminjo kaže: Pogledaj post
Zapravo je skoro svaki slučaj na identičnu shemu: ubojstvo, tel poziv koji nešto prekine, chat kod trupla, prvi sumnjivac (nikad kriv, ali daje važan hint za dalje), sljedećih par sumnjivaca, prekid rada radi odlaska doma, sa novim žarom i idejama na posao, složena priča i kraj.
A i ne smije se zaboravit koju ključnu ulogu igraju kamere u detektiranju kriminalaca, u NY-u su doslovno u svakom ćošku.
Da ti vrhunski detektivi dođu radit' u našu vukojebinu, riješili bi 5 od 100 slučajeva
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 20:43   #1985
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
A i ne smije se zaboravit koju ključnu ulogu igraju kamere u detektiranju kriminalaca, u NY-u su doslovno u svakom ćošku.
Da ti vrhunski detektivi dođu radit' u našu vukojebinu, riješili bi 5 od 100 slučajeva
I ja sam to spomenula prije nekoliko mjeseci.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 11:30   #1986
Meni je baš simpa bila ova zadnja epizoda

Martha, ljubomoran Castle, plesanje

Totalno su mi bili kjut

E, zaboravili smo, pored kamera, u svakoj epizodi imamo nekog kome možemo vidjet gdje se kretao pomoću subway pass

Opet kamera
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 13:04   #1987
Quote:
HepiHipo kaže: Pogledaj post
Ona zatrudni, na jesen bude jako jako trudna, netko ju upuca, beba preživi, ona umre? :zu bo:
a ne bi ja ni to ostane onda beba bez majke to je još gore

Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Čak i da Kate bude povremeno u seriji, meni to više nije to. Pa ne gleda se ova serija zbog slučajeva, nego zbog odnosa Kate i Castlea i njihovog zajedničkog rješavanja slučajeva. : D
Ono povremeno isključivanje Castlea iz slučajeva, kada je Kate počela raditi za FBI i kada je imao Castle imao zabranu rada s Kate, bilo je OK, jer su si ipak pomagali. Ali ako umjesto Kate dođe neka druga glumica, pa to više nije ista serija. :du rica
Quote:
Dinaminjo kaže: Pogledaj post
Seriji daje draž njihov odnos i odnos sa ostalom ekipom.
Bez Beckett, to nije ista serija i ako neće svi potpisati neka je završe.
baš to ne bi bilo isto bez nje
njihov odnos je važniji i s ostalom ekipom nego slučajevi

Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post

Ma mislim kužim Stanu mislim da se njoj više neda jedno te isto radit i da hoće nove izazove, realno fakat je dobra glumica i nadam se da će poslje Castla ostvarit još bolju karijeru : top:
i ja se nadam tome zaslužuje sve najbolje u karijeri

a sad malo o zadnjoj epki

Simpa epka fora mi je kako su svi znali tko je Kate Beckett
i ona ugodno iznenadjena s time

Kad ju je pitala ona scenaristica kako uspjela imati tako dobru frizuru i još ganja
zločince u štiklama i ono njeno oponašanje hoda Šta ja stvarno tako hodam

Flertovanje s Valentinom i ljubomoran Castle LOL

Castle i Martha baš lijepa scena s njima

Castle oduševljen što je u SNL i ponosno se poklonio publici

Martha osvojila publiku i svi slave s njom prekjut

E sad nas čeka opet priča o nestanku
nadam se da će biti bolja nego prošla
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 13:06   #1988
Kako o nestanku?
Jel nije to o nečem kaj mu se dogodilo kad je bio klinac (razlog što je postao spisatelj?)
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 13:09   #1989
Pa zar to nije povezano jedno s drugim

koliko sam skužila iz promoa a možda sam krivo skopčala stvari
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 16:29   #1990
kjut su mi danas bili

dobar mi prc onaj kako Kate fura uvijek štikle i savršenu frizuru dok lovi zločince ona mala šta joj je skidala pokrete a fakat se zna tako umišljeno okrenut sa stavom bitch please

Kate su uvijek upucavaju tipovi u koje Castle gleda zaljubljeno, danas je to bio onaj Valentin prošli put u 5 sezoni onaj biznismen ali dobra mi je bila sa flertovanje

a znala sam točno ko je ubojica od početka jer sam skužila da je gost tata od Brende i Brendona iz Beverly Hillsa reko garant on ima prste u tome

ajme još jedna epka!!!!!!!!
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 19:58   #1991
Da, cim je neki poznatiji glumac, sigurno je on ubica

Slatki su bili dok su plesali
__________________
Turning lemonade into lemons since 1984.
bobica84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 20:20   #1992
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Pa zar to nije povezano jedno s drugim

koliko sam skužila iz promoa a možda sam krivo skopčala stvari
U promu samo kaže: discover the shocking story behind castle's success.

Fakat Ne želim da to bude opet o nestanku.
Jako bi me nanervirali s time.
Priča im je priglupa ovako i onako i sad da još tu ubace to zašto je on počeo pisat i neki neriješen slučaj....
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 21:49   #1993
Što Martha radi rano ujutro kod Castelovaca? Zar nije prije nekoliko epizoda rekla da će se odseliti? Ili sam ja to umislila zbog želje da njih dvoje malo budu sami.
Čak je i pusa kada su se pozdravljali bila u obraz.

Barem su zajedno rekli: I know who the killer is.

Onaj naklon na kraju je tako bedast bio.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 22:21   #1994
I da zašto kate trci u promo za iducu epizodu?
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 22:46   #1995
Quote:
miranacro02 kaže: Pogledaj post
I da zašto kate trci u promo za iducu epizodu?
https://www.youtube.com/watch?v=i8h3YVCFET8

Ja bih rekla da je Kate na 0:13, a ovo poslije, na 0:14 je neka druga ženska, odnosno da Kate trči za tom ženskom i onda na tu žensku naleti kamion. Možda je ta ženska ubojica ili zna istinu o tom događaju iz Castelovog života, ili je nešto vidjela/čula,...

moramo se strpiti
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 22:46   #1996
Quote:
miranacro02 kaže: Pogledaj post
I da zašto kate trci u promo za iducu epizodu?
pa svaku epku trči

a da fakat ovo za Martu, žena se kao odselila ali ujutro si popije kavu kod njih

vidla sam joj več par slika u onoj crvenoj haljini tak da mislim da ću slinit na Stanu u zadnjoj epki
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 08:34   #1997
Ne piše ako se vraća Stana, al 8. sezona je službeno naručena.

Quote:
ABC handed out renewal notices late Thursday, formally ordering second seasons of rookie series Secrets and Lies, black-ish, Fresh Off the Boat, How to Get Away With Murder, American Crime, Galavant and Marvel’s Agent Carter, as well as established bubble dramas Nashville (for Season 4) and Castle (for Season 8).

Additionally, the network has greenlit a third season of Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D., a fifth season of Once Upon a Time, a 12th season of Grey’s Anatomy, a fifth season of Scandal, a third season of The Goldbergs, a seventh season of Modern Family and a seventh season of The Middle.
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 14:18   #1998
ma onda i Stana potpisuje garant, kolko sam skužila žena snima neki film(mislim u Italiji) pa se zato to oduljilo. A i rekli su več da ako se vraćaju na jesen onda se svi vraćaju tako da
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 21:33   #1999
Quote:
Dinaminjo kaže: Pogledaj post
Castle slučajevi su zabavni (često je tu doza humora), ali nikad nisu bili nešto pametni..
Seriji daje draž njihov odnos i odnos sa ostalom ekipom.
Nije bas tako.. npr. meni su druga i treca sezona bile odlicne, pa i kasnije.. imali su dobre slucajeve, pogotovo dok je prica bila na vise epizoda, ono sa podmetnutom bombom u gradu, pa prica sa kate i wannabe predsjednikom ili sa onim vulcan simmonsom dok ju otmu, itd.. nije samo njihov odnos, bilo je stvarno i dobrih slucajeva.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 05:54   #2000
komentar 7 x22

dobar castle ljubomorko

podsjetilo me na niki heat emisiju

žao je bilo što nije bilo tory
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.