Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2013., 03:44   #1
Mom / Mamica (2013-2021)





Quote:
WHO | Anna Faris (The House Bunny), Allison Janney (The West Wing), Nate Corddry (Harry's Law), Matt Jones (Breaking Bad), French Stewart (3rd Rock From the Sun), Spencer Daniels (The Office), Sadie Calvano (J. Edgar), Blake Garrett Rosenthal

WHAT | A newly sober single mom tries to pull her life together in Napa Valley in the multi-cam sitcom.

Nova serija na CBS-u - jesen ili midseason.


----------------------------------------------------------------------

Quote:
Koji su vam najbolji likovi u seriji?

Christy (Anna Faris) =3 (75.00%)
Bonnie (Allison Janney) =4 (100.00%)
Violet (Sadie Calvano) =0 (0%)
Gabriel (Nate Corddry) =0 (0%)
Baxter (Matt Jones) =0 (0%)
Rudy (French Stewart) =2 (50.00%)
Luke (Spencer Daniels) =0 (0%)
Roscoe (Blake Garrett Rosenthal) =0 (0%)
Marjorie (Mimi Kennedy) =3 (75.00%)
Jill (Jaime Pressly) =2 (50.00%)
Wendy (Beth Hall) =0 (0%)
Adam (William Fichtner) =1 (25.00%)
Tammy (Kristen Johnston) =2 (50.00%)

Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 4

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 16.05.2013. at 15:11.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 04:24   #2
lorre...

već vidim tipični (s)hit koji će trajati bar 8 sezona, a CBS se slobodno može preimenovati u chuck lorre sitcom world.
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 11:17   #3
Ne znam, meni se osobno ovak na prvi pogled ne čini loše, al ne vjerujem da će imati neki preveliki uspjeh.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 15:12   #4
Fall preview:
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=LkPTKPX_i6c
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 15:25   #5
Ne djeluje mi baš nešto, možda pilot pogledam, al ne čini mi se kao nešto što bih pratio
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 19:01   #6
Djeluje vrlo loše..
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 18:35   #7
Komentari kritičara na pilot:

Quote:
Furlong: Skip It
Anna Faris tries her best with the material, but at the end of the day, it's a Chuck Lorre laughtrack-filled sitcom, and I've seen enough of that. Of course, it'll be on for several seasons no matter what I say, so ...

Etkin: DVR It
There's an adorable child (Blake Garrett Rosenthal), Allison Janney as an almost-recovering alcoholic, the return of French Stewart and there's just something about Anna Farris. I liked this far more than I thought I would, but I wouldn't make it appointment viewing.

Moaba: Watch It
Plenty of Chuck Lorre's signature raunchy humor, but it has much more heart than his other CBS hits.

Harnick: Watch It
Surprise! This was actually funny? It's typical Chuck Lorre/CBS humor, but Anna Faris and Allison Janney make it fun to watch and worth checking back in on.

Prudom: DVR It
It wasn't particularly funny, but showed more potential from its similarly great cast than "The Millers." It won't be appointment TV, but I might give it another look.

Weingus: Watch It
In the opening minutes of "Mom," Anna Farris is crying hysterically, but what looks like a disaster of a pilot quickly turns around when we meet her adorable son, rebellious daughter and her mother, played by Allison Janney. Each joke is funnier than the last, and Farris is somehow charming while playing a loud, messy basketcase.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 20:43   #8
nije ništa posebno ali je dovoljno gledljivo da nastavim
čak je bilo par dobrih fora
triac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 21:03   #9
Meni ovo malo baca na 2BG .

Još je gledljivo, nasmijala sam se na pa scena. I Anna Faris , čudno ju je vidjet u nečemu šta nije Scary movie .

Bolje da se ne vežem za ovo jer će brzo ukinut. Ali ajde budem pogledala još koju dok traju.
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 21:05   #10
Serija mi je bljah.. podsjeća me na "i hate my teenage daughter" samo droga i alkohol verzija.
niksolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 21:07   #11
Ništa posebno. Premalo su mi koristili Farisicu, a u nekim momentima mi je djelovala ko da igra isti lik ko u Scary Movie sagi. Al da, sumnjam da će ovo preko 13 epizoda.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 21:52   #12
Pogledao sam trailer i njušim brzo otkazivanje... Ne znam, ne djeluje mi zanimljivo, a i čujem u pozadini forsani smijeh tako da, preskačem...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 21:52   #13
ovo nije apsolutna katastrofa koju sam mislio da će biti, ali je i dalje bezveze i može se naći boljih komedija gdje god se okreneš. nadam se da ljigo ljigić dečko nije standardan član postave.
naravno, previše pozadinskog smijeha.

pogledat će se još epizoda ili dvije.
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 22:12   #14
Meni je ovo tako sirovo, isforsirano, hladno i nikakvu vibru ne šalje.
Totalno ravna crta. Niti mi likovi nisu ništa zanimljivi ili nešto ono da se možeš povezat s njima ili bilo šta.
Ovaj nasnimljeni smijeh kad čujem, tek onda se ne mogu nasmijati + niš mi nije smješno. zašto to rade

Osim valjda najlejm scena kad si dečka baci u grmlje dok joj sin dođe. Tu sam se nasmijala u skladu s nasnimljenim smijehom.

Ma urnebes.

Glavna likica mi djeluje ko neka karikatura. Isforsirana je. Uglavnom da, nemam niš pozitivno za reći za ovo.

Odustajem od ovog, ak nakon pol sezone or so ovo opstane i bude valjalo možda se vratim. Al ovo je baš loše. Oh well, jedna manje
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 23:12   #15
Ne. Jednostavno ne.
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 06:15   #16
Dakle, jedna manje za gledati, ne moram ni počinjati Hvala za info
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 09:05   #17
Jako loše

A taj pozadinski smijeh me baš užasno iritira pogotovo u serijama koje nisu smiješne
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 18:41   #18
mala iz Mrak Filma na tv-u?
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 19:16   #19
jao, ne znam sto bi rekla, pogledat cu i drugu epizodu ako ne bude sto pametnijeg ali mislim da ce to biti sve sta cu pogledati od ove serije
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 19:46   #20
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
jao, ne znam sto bi rekla, pogledat cu i drugu epizodu ako ne bude sto pametnijeg ali mislim da ce to biti sve sta cu pogledati od ove serije
Po meni ona je odmah nakon Mrak filma 2 trebala dobiti svoj sitcom, tada bi išao barem 5-6 sezona, bila je popularna tada, ja sam i zaboravio na nju, u Diktatoru je nisam ni prepoznao
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.