Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2015., 00:07   #1
Blindspot / Šifra zločina (2015-2020)




Quote:

From executive producer Greg Berlanti (“Arrow,” “The Flash,” “The Mysteries of Laura”) comes “Blindspot”: A vast international plot explodes when a beautiful Jane Doe is discovered naked in Times Square, completely covered in mysterious, intricate tattoos with no memory of who she is or how she got there. There’s one that’s very clear, however: the name of FBI agent Kurt Weller, emblazoned across her back. “Jane,” Agent Weller and rest of the FBI quickly realize that each mark on her body is a crime to solve, leading them closer to the truth about her identity and the mysteries to be revealed.

The cast includes Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Audrey Esparza, Rob Brown, Marianne Jean-Baptiste, Ukweli Roach and Ashley Johnson.

Martin Gero serves as writer and executive producer. Greg Berlanti, Sarah Schechter and director Mark Pellington (pilot) also executive produce. “Blindspot” is produced by Warner Bros. Television and Berlanti Productions.

Premiere date September, 21.
IMDB
NBC



Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 21.09.2016. at 22:21. Reason: apdejt
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 18:39   #2
Trailer
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 19:00   #3
Izgleda mi OK. Pilotirat će se.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 19:33   #4
ahaaa, tu je dakle zavrsio onaj koji nije winchester iz strike back
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 20:11   #5
Blacklist & Blindspot crossover, calling it now..
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 21:13   #6
ovo čak i ne zgleda tak loše
čini mi se najzanimljivije od NBCja kaj sam pogledala
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 21:13   #7
Dobro ovo izgleda

Gleda se
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 18:32   #8
Ispilotirah.

Oh well, okej je za pilot, al problem isto ko i s Minority Report, niš novo niti dosad neviđeno. Još jedna varijacija na temu.
Opet jedna glavna priča koja će se protezat dokle serija traje, očito (vjerojatno ne zadugo ) i tjedni slučajevi di hvataju nekog i sve je to naravno povezano s njezinim tetovažama.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 01:35   #9
Sranje kao i Blacklist. Neki vidoviti Milan zna sve o svakom buducem zlocinu i to je istetovirao na zensku i sad FBI lovi mrvice. Dosadno.

Pogledat cu jos koju epizodu, ali gotovo sigurno cu prestat gledat.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 02:55   #10
Yep vec vidjeno, ali novoj seriji treba dati sansu...stoga nastavljam.

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 03:04   #11
Idk ali mislim da ce i ostali zlocini biti namjestivani kao i prvi da bi ona dobila povjerenje i dosla do nekoga/necega. Vjerojatno je tesko namjestiti tolike zlocine ali mislim da su to planirali godinama. Bolje mi je tako nego kako kolega kaze - vidoviti milan.
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 18:09   #12
Majko mila koji proljev od pilota. I naravno da je imalo sjajnu gledanost.

Istetovirani Blacklist. Whatever.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 22:22   #13
Nije loš pilot. Iako sam stalno očekivao Reda. Ili barem Dembea.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 17:11   #14
Glavni glumac grozan, ženska malo bolja. Gledam i dalje bez očekivanja.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 21:06   #15
Mene je pilot oduševio, obećava za sad.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 23:18   #16
Ne sjećam se da je u prvoj epizodi bilo pretjerano zumiranje likova i shaky camera kao u drugoj. Nadam se da će prestati sa time jer je jebeno iritantno.

Poslano sa mog Nexus 5 koristeći Tapatalk
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 23:38   #17
Na stranu šta je dijalog klimav i priča već ispričana kroz neke druge serije, najveći minus ove serije je gluma glavnog i glavne. Majko mila, preglumljavanje na kub kod nje, a on pokušava profurat Olivera Queena s tom stone-cold facom.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 15:37   #18
Meni se ovo pretvara u zamorni procedural u stilu Blacklist. Ok, misterija oko glavne junakinje mi se čini relativno zanimljivom ali ne dovoljno da me zadrži da i dalje gledam.

Pogledat ću još jednu epizodu i ako se nešto značajno ne promijeni, odustajem...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 18:17   #19
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Na stranu šta je dijalog klimav i priča već ispričana kroz neke druge serije, najveći minus ove serije je gluma glavnog i glavne. Majko mila, preglumljavanje na kub kod nje, a on pokušava profurat Olivera Queena s tom stone-cold facom.
Sličan je i moj dojam nakon ep2. Ova ženska mi je očajna, svako malo zoom na njen blesavi teleći pogleda, izgleda samo kaj nebu počela plakati svaku drugu scenu a žena bi trebala biti neki super ninja komandos, takvi se biraju i po inteligenciji ne samo koliko ljudi mogu pretući. Kod nje nema toga mnogo. Teški fail u izboru glumice.

Više mi je zanimljiv glavni FBI lik, ne smeta mi toliko stone cold faca, bolji je i dalje nego Arrow glumac.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 20:52   #20
Kako vas nije sram pljuvati po lady Sif.

http://comicsalliance.com/files/2013...968744_n-1.jpg
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.