Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2011., 11:10   #21
Imas li MRI?
GSM is offline  
Old 10.05.2011., 11:38   #22
Je li to magnetska rezonanca? To nije rađeno.
NolaS is offline  
Old 28.07.2011., 16:11   #23
Doktorica mi je danas dala uputnicu za neurologiju radi tremora, odem se odmah naručiti i žena sva zabrinuta kaže da dođem odmah sutra ujutro
e sad, nikad nisam bila u bolnici, nikad injekciju primila u životu i totalni sam laik po pitanju doktora i svega toga tako da me zanima što mogu očekivati sutra, jer već me prpa hvata
melita is offline  
Old 28.07.2011., 16:46   #24
Quote:
melita kaže: Pogledaj post
Doktorica mi je danas dala uputnicu za neurologiju radi tremora, odem se odmah naručiti i žena sva zabrinuta kaže da dođem odmah sutra ujutro
e sad, nikad nisam bila u bolnici, nikad injekciju primila u životu i totalni sam laik po pitanju doktora i svega toga tako da me zanima što mogu očekivati sutra, jer već me prpa hvata
Prvo te očekuje neurološki pregled, ispitivanje živaca, na ruci,koljenima, nozi. Zatim vjerojatno eeg,nakon toga eeg nakon nnn, a poslije toga ct i mr. Budi bez brige.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Old 28.07.2011., 16:59   #25
'samo' to?

hehe preživjet ću, hvala
melita is offline  
Old 29.07.2011., 00:40   #26
Ne znam o kakvom se tipu tremora radi, ali prvo ćeš proći običan neurološki pregled i razgovor s neurologom vezano uz tvoju i obiteljsku anamnezu bolesti. Neurolog može već na temelju toga uspostaviti dijagnozu. Ako ne može, onda će prvo zatražiti evaluaciju hormona štitnjače u krvi, bakar u krvi i mokaći, itd. da bi se isključila bolest štitnjače, trovanje teškim metalima i drugim tvarima koje mogu biti uzrok tremora. Ostale pretrage (CT, MR) se provode iznimno rijetko, i to u slučaju dodatnih neuroloških problema.
Termination is offline  
Old 29.07.2011., 16:02   #27
paa.. tako nekako je i bilo.. moram na komplet lab nalaze
i CT. sredinom 12. mj., tko živ, tko mrtav. al to je već druga tema
melita is offline  
Old 29.08.2011., 16:57   #28
Poštovani,

znam da je sttara tema, ali da ne otvaram novu

Tražim preporuku za neurologa koji ima iskustva s osobama koje su nakon poroda doživjele eklampsiju
i kod kojih je izražen HELP sindrom, koje se nalaze u induciranoj komi i koje imaju izlijev krvi u PONS

Molim Vas za bilo kakvu informaciju jer se radi osobi iz moje obitelji.

HVALA
liberty_pu is offline  
Old 25.06.2013., 18:31   #29
Za preporuke pojedinih specijalista, uključujući i neurologe, imamo top-temu Tražim liječnika, specijalista.... Na tu temu prebačen je i Vaš post, mom2be.

Ovu temu ću zaključati.

Zahvaljujem na razumijevanju.
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.