Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2004., 14:11   #1
Fakultet nakon trogodišnje škole?

Pozdrav svima!

Zna li netko moze li se nakon 3-godisnje skole upisati neki faks? Konkretno, susjeda ima zavrsenu 3-godisnju skolu (kemijski laborant) i ona bi na faks. Moze li ona na faks ili mora prvo imati 4. stupanj? Trebao bi tocnu informaciju!

Zadnje uređivanje cafedelmar : 20.07.2004. at 14:51.
cafedelmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 14:24   #2
koliko ja znam, za upis na fakultet uglavnom moras imati zavsenu cetverogodisnju skolu. cisto sumnjam da se moze s trogodisnjom.

znam za neke slucajeve, konkretno ~ ljudi koji su zavrsili trgovacku, da prvo upisuju jos dodatno 4. razred da bi mogli poslije na faks.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 18:51   #3
Ovisi na koji fakultet, ali kod vecine se moze ici sa trogodisnjom skolom.
Evo, ja npr.
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 19:24   #4
Re: Fakultet nakon 3-godisnje skole?

Quote:
cafedelmar kaže:
Pozdrav svima!

Zna li netko moze li se nakon 3-godisnje skole upisati neki faks? Konkretno, susjeda ima zavrsenu 3-godisnju skolu (kemijski laborant) i ona bi na faks. Moze li ona na faks ili mora prvo imati 4. stupanj? Trebao bi tocnu informaciju!
Ne,to se ne može,škola ili mora biti 4-godišnja ili ako postoji mogućnost da ide godinu dana nekakve više pa joj se to prizna kao četvrta godina.
Moj frend je trgovac i nije mogao na faks jer mu je škola naravno trogodišnja pa je išao godinu dana za višeg trgovca i uspješno upisao ekonomski fakultet.

To ti je vrlo lako provjeriti ako mi ne vjeruješ,svaki fakultet ti izdaje brošuricu u kojoj se ističu uvjeti za upis na faks,a ako ne želiš pljunuti skupih 30 kuna za broš. onda fino nazovi referadu faksa i saznaj iz prve ruke.
__________________
Nezaposlen um je vražje leglo !

Ne ponizuj se pred onim s kim si ravan.

Gospodine Zombie što biste napravili kada biste mogli biti nevidljivi ?
''Stajao bih kraj svojih najboljih prijatelja da vidim koliko me zapravo mrze.''

Pauk vremena plete mrežu nad knjigama znanja i sijećanja te gricka stranice što smo ih nekad čitali i proživljavali.

Nemalo je onih što kroje moral lako poderiv,izložen vjetrovima njihove sebičnosti
f.s.k.

Neću se stidjeti,
što Boga neću vidjeti
Jer,to i nije Bog kojeg sam znao
Stoper za pakao is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 22:13   #5
za višu je dosta i 3.godišnja škola, a za fax mislim da treba imat 4. godine svakako....sad dal normalno il ideš neki stupanj više ....al 4.godine treba imat
__________________
esta revolution est eterna
kLošar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 23:29   #6
Quote:
Gilad Pellaeon kaže:
ali kod vecine se moze ici sa trogodisnjom skolom.
don't think so.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 23:43   #7
mA LIK valjda ide na višu...a misli da ide na faks
__________________
esta revolution est eterna
kLošar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 00:31   #8
aha, to bi objasnilo neke stvari.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 14:19   #9
Quote:
kLošar kaže:
mA LIK valjda ide na višu...a misli da ide na faks
Tako je.
Ma, sve je to tu negdje.
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 09:38   #10
.. nije to isto ... ... nije ni blizu ....
cafedelmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 20:32   #11
Na veleučilište se može s trogodišnjom.
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 10:49   #12
Re: Re: Fakultet nakon 3-godisnje skole?

Quote:
Stoper za pakao kaže:
Ne,to se ne može,škola ili mora biti 4-godišnja ili ako postoji mogućnost da ide godinu dana nekakve više pa joj se to prizna kao četvrta godina.
Moj frend je trgovac i nije mogao na faks jer mu je škola naravno trogodišnja pa je išao godinu dana za višeg trgovca i uspješno upisao ekonomski fakultet.

To ti je vrlo lako provjeriti ako mi ne vjeruješ,svaki fakultet ti izdaje brošuricu u kojoj se ističu uvjeti za upis na faks,a ako ne želiš pljunuti skupih 30 kuna za broš. onda fino nazovi referadu faksa i saznaj iz prve ruke.
A jesi se nabrzaka izpreseravo a nisi nimalo upućen - može se sa trogodišnjom školom upisat viša a li šanse da upadneš bez blaćanja su male ili nikakve a šanse da ga završiš su još manje

dolje šupovci
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 11:56   #13
Re: Re: Re: Fakultet nakon 3-godisnje skole?

Quote:
Attack kaže:
A jesi se nabrzaka izpreseravo a nisi nimalo upućen - može se sa trogodišnjom školom upisat viša a li šanse da upadneš bez blaćanja su male ili nikakve a šanse da ga završiš su još manje

dolje šupovci
Ja sam upao bez placanja.
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 23:33   #14
Re: Re: Re: Re: Fakultet nakon 3-godisnje skole?

Quote:
Gilad Pellaeon kaže:
Ja sam upao bez placanja.
Čast izuzetcima
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 01:43   #15
Re: Re: Re: Fakultet nakon 3-godisnje skole?

Quote:
Attack kaže:
može se sa trogodišnjom školom upisat viša
a vi nemojte brkati kruske i jabuke. covjek je pitao za upis na faks., a ne visu.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 19:06   #16
Re: Re: Re: Re: Fakultet nakon 3-godisnje skole?

Quote:
Crimson Petal kaže:
a vi nemojte brkati kruske i jabuke. covjek je pitao za upis na faks., a ne visu.
OK - onda je odgovor - NE MOŽE
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 17:38   #17
Re: Re: Re: Re: Re: Fakultet nakon 3-godisnje skole?

Quote:
Attack kaže:
OK - onda je odgovor - NE MOŽE
tocno.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 19:58   #18
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fakultet nakon 3-godisnje skole?

Quote:
Crimson Petal kaže:
tocno.
a možda i ne , ali ipak s druge strane gledano ipak je točno
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 20:04   #19
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fakultet nakon 3-godisnje skole?

Quote:
Attack kaže:
a možda i ne
a i ovo bi moglo biti tocno, za neke fakultete.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 22:42   #20
Što nakon trogodišnje strukovne škole?

Znam da je pitanje mozda blesavo ,ali gdje se sve moze ici dalje u skolu nakon zavrsene trogodisnje strukovne skole?
Nisam bas informiran o tome pa bi molio da mi pojasnite
hvala
jimmy101 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.