Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2012., 19:02   #81
Syos šamponi i regeneraori... Užas!
suzy-q is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 20:09   #82
Quote:
suzy-q kaže: Pogledaj post
Syos šamponi i regeneraori... Užas!
Slažem se s tobom. nisam uspjela potrošiti šampon jer mi je kosa bila grozna i kosa je opadala nenormalno.
Palmolive šampon isto užas!!
__________________
"Timski rad je zakon. Uvijek možeš okriviti nekog drugog!"
Loza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 12:14   #83
Quote:
Loza kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom. nisam uspjela potrošiti šampon jer mi je kosa bila grozna i kosa je opadala nenormalno.
Palmolive šampon isto užas!!
Apsolutno se slažem, i Syoss i Palmolive Kosa mi inače ne opada, ali od ovog Syossa kao da se linjam Grozota. Isto tako, Balein šampon od marelice, onaj bez silikona, UŽAS! Toliko mi je isušio kosu, uopće ju nisam mogla raščešljati i izgledala sam kao da imam neko čupavo gnijezdo na glavi, a moja je kosa inače gusta, ali tanka i mekana i nijedan mi šampon ovakav cirkus nije napravio.
tratinchica2812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 09:09   #84
Ovo smeće
http://www.lilly.rs/lilly-novi-proiz...s_bez_silikona - oprala sam kosu nekoliko puta, strašno je nju isušio, čak i zapetljao. Ka-ta-stro-fa
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 14:13   #85
Meni se čini da mi svi ti proizvodi koji su kao bez silikona jako isuše i zapetljaju kosu, uopće ju ne mogu raščešljati bez da masu kose iščupam i izlomim
tratinchica2812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 14:43   #86
Gliss Kur šamponi i regeneratori ,užas, sreća što sam davno otišla na profesionalne preparate .... Palmolive šamponi .. Syoss, čim sam vidla reklamu znala sam da je u pitanju samo dobar marketing i da neće niš valjati!

Gdje su nestali oni Sunsilk šamponi i regići iz DMa? Oni su isto bili koma...

Subrinu, Baleu, Schaumu neću ni komentirati...Al ono, kolko para, tolko muzike, nemreš očekivat VRHUNSKU kvalitetu za 9 kuna.

Od skupljih groznih preparata svakako bih spomenula Tigi, nema proizvoda koji im valja...Macadamia preparati loše prema srednjoj žalosti...Mythic Oil- ja ne vjerujem da je Loreal Professional to lansirao na tržište...Kerastase zelena linija -koma! Imala i narančastu , Masqueintense, hvaljenu, žali Bože para...

Zadnje uređivanje Kratka Kavica : 28.10.2012. at 15:00.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 20:18   #87
Garnier farbe-krastice po glavi sam dobila,a peklo je do boli
Idana22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 20:43   #88
Meni od loših proizvoda su garnierove i lorealove boje jer mi se brzo isperu. Od šampona mi nevaljaju balea i schauma jer dobim prhut
EtaEta90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 10:51   #89
Johnson & Johnson šamponi za mame i bebe... ne peru dobro kosu odraslih, za bebe je taj blagi šampon ok, al onda je samo za bebe... ne i za mame..
papanjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 15:42   #90
Syoss regenerator , al vjerujem da im i šamponi jednako tako utječu. Umastio mi je skroz kosu, izgledala je prljavije nego prije pranja, sljepljena i grozna

Također Balea preparat odnosno ulje protiv ispucane kose, em ima iritirajući miris, em masti kosu i svaka dlaka zasebno skoči i naelektrizira se, nula bodova
anonimna20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 18:32   #91
svi proizvodi na kojima pise "protiv peruti" - smire mi vlasiste na mjesec-dva, ali nakon toga jos gora situacija nego prije...
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 21:07   #92
HEAD I SHOULDERS......................................... ......katafakingstrofa,,,osuši kosu ko ludo
Nivea,pantene,loreal,gliss kurr-bzvz
herbal essences i SYOSS-ha ha ha i katahebeno ha!!!!!!!!!
Dove-bzvz...
nemrem se sjetit još kaj sam probala al sve su te stvarcice fkt iste.................probajte se okrenut malo ljekarnama,,,tipa ducray i to, vichy i to,,,jest da je skuplje ali hm,,,,,,,,,,,,,,ipak je to naša divna kosicaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kolačićka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 03:15   #93
Kerastase,zelena linija, nula bodova, skupi a za smeće.
jtvatn10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 00:11   #94
Quote:
jtvatn10 kaže: Pogledaj post
Kerastase,zelena linija, nula bodova, skupi a za smeće.
Nisam relevantna pošto sam ju koristila prije dvije ili više godina, možda se pokvarila u međuvremenu, ali ja sam baš bila preoduševljena, pomogla mi je, nadam se da se nisu zbilja pokvarili pošto si planiram uzeti

Ontopik: nažalost ne znam ime pa nije od pomoći, nekakva maska za sjaj kose, ali fora je u tome što je na prirodnoj bazi. Smrdi i četiri pranja nisu bila dovoljna da ju isperu, preloše, otad sam malo skeptična prema prirodnim prozivodima za kosu
__________________
Just remember, in times like this, you build character. But I don't want character, I want pancakes!
Puddy Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 06:39   #95
Ja sam skeptična prema prirodnoj kozmetici generalno, imam redom loša iskustva. I za kosu sam probala svašta, od Lusha mi se kosa oporavljala mjesec dana, njihovi šamponi su mi je očajno isušili, baš je bila slamasta. Nikad više.
__________________
All was well. /Breathing in your dust.
Bitchy Dancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 05:45   #96
svi Nivea samponi - od kose su mi napravili masnu slamu.

Gliss Kur samponi - zamastili su mi i otezali kosu, uzrokovali svrbez tjemena i ispadanje kose

Gliss Kur maske - nikakav efekt mi nisu imale na kosi

L'Oreal Elseve zuti sampon za obnovu kose - umjesto da je nahrani isusio je jos vise. Ista stvar i s L'Oreal maskama (Elseve ne valja, dok mi Elvive u potpunosti pase)

Pantene maske za regeneraciju kose - kosa mi je od njih bila ljepljiva, da ne spominjem da mi nimalo nisu oporavile kosu

Garnier Fructis samponi - spetljali mi kosu
snjeguljica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 12:39   #97
Dobro da nisam nikad probala Syoss, oduvijek mi je antipaticna reklama...mos mislit, profi sredstva u Konzumu....
Ne valjaju mi Nivea proizvodi, zamaste mi kosu i kao dasam "necista" od njih....
Ali, eto nisam ih kupila godinama
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 13:46   #98
Quote:
Bitchy Dancer kaže: Pogledaj post
Ja sam skeptična prema prirodnoj kozmetici generalno, imam redom loša iskustva. I za kosu sam probala svašta, od Lusha mi se kosa oporavljala mjesec dana, njihovi šamponi su mi je očajno isušili, baš je bila slamasta. Nikad više.
i ja,nikad više ništa prirodno na kosu
i meni je lush isušio kosu,užas ,od zdrave kose napravio slamu..
gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 14:48   #99
Quote:
gilmoreica kaže: Pogledaj post
i ja,nikad više ništa prirodno na kosu
i meni je lush isušio kosu,užas ,od zdrave kose napravio slamu..
Hvala, da znam da nikad ne kupujem Ja sam s Kerastaseom najsretnija.
__________________
Breath Of Color
6ftunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 17:35   #100
Garnier šamponi, probala par, i mjesecima oporavljala tjeme.
__________________
Dok god ima mraka, biće i svanuća.

Ain't Got No... I Got Life.
Jess22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:42.