Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2015., 18:15   #1
"Inkognito" student?

Dakle, moja situacija je sljedeća: kao izborni predmet, upisao sam jedan s drugog faksa. I rekla mi je teta u mojoj referadi da joj na kraju ovog semestra, kad položim taj predmet, donesem potvrdu i ocjenu te da mi ona tek onda unosi predmet u studomat zajedno s ocjenom.

To znači da ja nigdje nisam evidentiran kao student koji polazi taj predmet cijeli semestar. I malo me zabrinjava to.

Ima li netko da je bio ili jest u istoj takvoj situaciji? Je li to dopušteno ili nije? Ovo mi je prvi put da takvo nešto radim i ne bih htio da bude problema kasnije.

A, naravno, tete u obje referade su škrte na informacijama i što prije bi me se riješile kad nešto pitam.

Ako netko ima iskustva ili neke informacije, samo naprijed!
Hvala puno.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 10:23   #2
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Dakle, moja situacija je sljedeća: kao izborni predmet, upisao sam jedan s drugog faksa. I rekla mi je teta u mojoj referadi da joj na kraju ovog semestra, kad položim taj predmet, donesem potvrdu i ocjenu te da mi ona tek onda unosi predmet u studomat zajedno s ocjenom.

To znači da ja nigdje nisam evidentiran kao student koji polazi taj predmet cijeli semestar. I malo me zabrinjava to.

Ima li netko da je bio ili jest u istoj takvoj situaciji? Je li to dopušteno ili nije? Ovo mi je prvi put da takvo nešto radim i ne bih htio da bude problema kasnije.

A, naravno, tete u obje referade su škrte na informacijama i što prije bi me se riješile kad nešto pitam.

Ako netko ima iskustva ili neke informacije, samo naprijed!
Hvala puno.
Ako te profesor primio, dopušteno je, nemaš brige Slušala sam ih više tako.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 21:42   #3
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Ako te profesor primio, dopušteno je, nemaš brige Slušala sam ih više tako.
Hvala ti.

Profesorica mi je potpisala zamolbu kao potvrdu prije nego sam ju predao u referadi tog faksa i onda je išla pročelniku odsjeka koji mi je odobrio upis.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 15:00   #4
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Hvala ti.

Profesorica mi je potpisala zamolbu kao potvrdu prije nego sam ju predao u referadi tog faksa i onda je išla pročelniku odsjeka koji mi je odobrio upis.
Onda je evidentirano na tom drugom faksu ako i nije na tvom. Što je i logično, jer tamo sve radiš, a tvoj faks samo zanima naposlijetku jesi li uspio.
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 22:17   #5
I samo da vas još pitam: kako onda ide proces upisa ocjene? Kamo meni uopće profesor s tog predmeta upisuje ocjenu? Postoji li poseban obrazac kojeg treba ispuniti ili? Jer ni u indeksu nemam ništa upisano, naravno.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.