Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2007., 20:23   #1
Question POBAČAJ..

Imam 16 godina i mislim da sam trudna...Potpuno sam u komi zbog toga...Tražila sam po netu i ne mogu pronaći ništa o pobačaju i molim nekog ako zna kakav je to postupak da mi ga napiše jer stvarno trebam pomoć...Hvala unaprijed...
lutkica_16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 20:28   #2
prvo u apoteku, pa onda ovisno o rezultatu...
inače, u tražilicu napiši, sigurno je bila takva tema!
sretno
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 20:45   #3
Postupak se radi ambulantno. kosta izmedju 1000 i 3000 KN (nisam sigurna jer nisam iz hrvatske). Mozes ga raditi pod lokalnom anestezijom i u tom slucaju strasno boli ili pod opcom anestezijom s time da moras odlezati par sati nakon toga. Sam postupak traje desetak minuta i kao sto rekoh uzasno je bolan. sTvar je u tome da ti vakumski isprazne sadrzaj maternice. Nakon toga dat ce ti antibiotike kao i jos neke tablete za grcenje maternice i morat ces mirovati i cuvati se upala. Nakon otprilike mjesec dana trebala bi dobiti menzis i ne bi trebala imati polne odnose bar jedno vrjeme da se sprijeci infekcija.
Znam da ti je pridika najmanje potebna ali u buduce citaj malo vise o kontracepciji a ne abortusu. Sretno!
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 21:30   #4
I budući da si malodobna obavezno trebaš pristanak roditelja... Najbolje u nekoj od bolnica.
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 21:42   #5
Quote:
lutkica_16 kaže: Pogledaj post
Imam 16 godina i mislim da sam trudna...Potpuno sam u komi zbog toga...Tražila sam po netu i ne mogu pronaći ništa o pobačaju i molim nekog ako zna kakav je to postupak da mi ga napiše jer stvarno trebam pomoć...Hvala unaprijed...
Dušo, a zašto misliš da si trudna? Kasni ti? Ako da, koliko?
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.