Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2008., 02:53   #1
upis na ALU ZG smjer kiparstvo

ojla!pitanja, puno pitanja!!! što da sve vježbam za upad na kipariju, koliko je teško upast u odnosu na ostale smjerove, na kojim formatima papira se crta na prijemnom - crta li se portret ili se samo radi glava u glini-smiju li se koristiti alatke pritom, ima li netko radove kao primjer da vidim što se traži, kod koga ići na pripreme, iskustva s prijemnoga,ima li tko da nije bio primjenjena jerbo ja nisan već bijah opaki matematičar i tako to!unaprijed zahvalan pifl
pifl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 22:14   #2
Quote:
pifl kaže: Pogledaj post
ojla!pitanja, puno pitanja!!! što da sve vježbam za upad na kipariju, koliko je teško upast u odnosu na ostale smjerove, na kojim formatima papira se crta na prijemnom - crta li se portret ili se samo radi glava u glini-smiju li se koristiti alatke pritom, ima li netko radove kao primjer da vidim što se traži, kod koga ići na pripreme, iskustva s prijemnoga,ima li tko da nije bio primjenjena jerbo ja nisan već bijah opaki matematičar i tako to!unaprijed zahvalan pifl
to!unaprijed zahvalan pifl [/QUOTE]
AKO SI JOS TU...
1.)
Zaboravi formate- ali otprilike a 2.. nije to vazno. Kiparstvo je upisivo. Posebno se usredotoci na krokije. Ja sve, koji se raspituju, kak si upao, saljem u ZOO ko da su majmuni Ali film je ok. Uzmi blok, bilo kakav ali da je malo tvrdji/kvalitetniji papir-
zatim uzmi grafit u olovci ili nesto drugo sto ne moras siljit...-
samo drmaj...4 sekunde majmuna pa 3 sec gorilu.. poludi crtaj
te krokije energicno i brzo.to moze bit i nesto drugo a ne zoo. Ovisi sto volis ali ako odes u sumu a ne naidjes na koju sumsku zivotinju, neces imat kaj za crtat. I ljudi su ok ali si vise suzdrzan, radi njihovih, mogucih glupih pogleda.
2.) ja sam upao na Animirani film i nove medije. Kiparstvo mi je upisao stari
ali koliko znam modelira se glava u glini i smije se koristiti onaj k..c drvena alatka. Ja sam imao kiparstvo prve dvije god a i u primjenjenoj sam modelirao.
Mogu ti poslat radove... Dapace, mozes kod mene na pripreme ali sama odluci
3.) vracam se na 1.) samo se pobrini da imas u glavi sve na cisto.
Opusteno. Ako hoces slozit dobru mapu, vise se fokusiraj na sebe nego na zadatak. Odi tamo gdije je sve po tvom i vrati se sa sto vise crteza..
Ja sam zujao po zoo.u, starom gradu. pa sjeo na girice u jurisicevu i tom prigodom slozio autoportret
PS: Samo Da Se PohvaliM moja obitelj je brojala 5 clanova, od 5 nas je 4 je zavrsilo lik akad. zg. mama-slik tata-kip brat graf-slik ja- anim f i Novi Medijihttps://www.forum.hr/images/smilies/thumbs.gif
[email protected]
mabsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 20:19   #3
ooooo, akademiče, hvala na odgovoru. još jedna zamolba od pifla - ajd pošalji radove na moj mail il tu na forumaški prostor. stavit ću i ja svoje kad šapama dohvatim fotoaparaticus pa daj smjernice i kritike. glede priprema javila bih ti se nakon ljeta ako može(sad sam treća na iure pa želim to rješit najprije i during streberikus period, risati) uglavnom, daj neki kontak gdi bi te mogla dobiti kad kucne časak za pripreme.daklem, reci potencijalno vrednovanje iliti cijenu pripremanja čisto da budem načisto
i da, hepi nju jir! neka svima bude zima, zubarima neka se zubalo klima, morskog psa nek proguta plima, nek vas razveseli ova rima
pifl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 18:13   #4
Ako nekoga interesira kiparstvo može pogledati moje radove. Nekima Će se možda svidjeti, nekima ne. Ja radim u vinicitu i prvenstveno me privlače keltska mitologija i njihovi pleteri, a i apstraktne skulpture. Stranica je www.sinisa-hehet.iz.hr . Nek vam je u zravlje.
Siniša Hehet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:54.