Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2015., 16:43   #1021
Pitanje za znance

Je li za ulazak u vezu ili nekakva emotivna zbivanja na tom podrucju ljubavnih odnosa, nužno da tranziti aspektiraju emocionalna tijela, mjesec i veneru ili to mogu biti i druge neke kombinacije?
Maddie is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 17:53   #1022
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Je li za ulazak u vezu ili nekakva emotivna zbivanja na tom podrucju ljubavnih odnosa, nužno da tranziti aspektiraju emocionalna tijela, mjesec i veneru
Nužno je: ili tranzit na Mesec, Veneru, ili na vladara V ili VII kuće. Ili trazit planete V i VII kućom, pri čemu mora raditi aspekt sa nekom natalnom planetom (u ovom slučaju ne nužno Mo i Ve).
kockastonatufne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 20:35   #1023
Thanks
Maddie is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 02:10   #1024
Da li znak strijelca na vrhu 7.kuce oznacava bracnog druga stranca? Vladar Jupiter je u 4. kuci . To bi trebalo znaciti da supruznik dolazi zivjeti kod mene? Jupiter je u kvadratu s ascendentom i u opoziciji s Venerom. Hvala unaprijed 😊
PiscesGemini22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 20:16   #1025
Quote:
PiscesGemini22 kaže: Pogledaj post
Da li znak strijelca na vrhu 7.kuce oznacava bracnog druga stranca? Vladar Jupiter je u 4. kuci . To bi trebalo znaciti da supruznik dolazi zivjeti kod mene? Jupiter je u kvadratu s ascendentom i u opoziciji s Venerom. Hvala unaprijed ��
Ovo što si napisala odgovara astrosimbolici 7. kuće u Strijelcu i njenog vladara u 4. kući. Ali astrosimbolika je široka, pa statistički gledano puno je veća vjerojatnost da to tako ne bude nego da bude.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 20:20   #1026
Quote:
PiscesGemini22 kaže: Pogledaj post
Da li znak strijelca na vrhu 7.kuce oznacava bracnog druga stranca? Vladar Jupiter je u 4. kuci . To bi trebalo znaciti da supruznik dolazi zivjeti kod mene? Jupiter je u kvadratu s ascendentom i u opoziciji s Venerom. Hvala unaprijed 😊
Astrosimbolika je dosta široka. Može biti i osoba iz tvog rodnog kraja ali da nije tvoje nacionalne pripadnosti ili iste relgiije, tj. da je doselio.
Naravno uz ostale aspekte u karti, stručnija osoba u astrologiji ti može pobliže opisati.
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 21:06   #1027
Thumbs up

Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Astrosimbolika je dosta široka. Može biti i osoba iz tvog rodnog kraja ali da nije tvoje nacionalne pripadnosti ili iste relgiije, tj. da je doselio.
Naravno uz ostale aspekte u karti, stručnija osoba u astrologiji ti može pobliže opisati.
Hvala puno.
PiscesGemini22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 20:36   #1028
Meni je 7.kuca u jarcu,saturn je u 2.kuci u lavu.Da li to znaci prekide i neostvarene ljubavne veze,obzirom da je to,pored ostalog i kuca licne slobode,a i "napadnut" je kvadratom urana iz pete?
Moje su veze pocinjale brzo,neocekivano,dugo su trajale ali su se obicno zavrsavale prekidom (bilo mojim bilo prtnerovim).
zedoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 20:47   #1029
moze li veza zapoceti tranzitom na planetu iz 5. ili 7. polja?
Npr. meni se događalo da saturn raskine vezu kada je napravio nepovoljan aspekt prema Marsu koji se natalno smjestio u 5. kucu. Znaci li to da isto tako saturn,jupiter, u povoljnom aspketu na planetu iz 5. ili 7. kuce moze donjeti vezu?

Ili to bas nuzno mora biti na mjesec, veneru ili vladara 5. i 7.?
ivanstalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 22:04   #1030
Quote:
ivanstalker kaže: Pogledaj post
moze li veza zapoceti tranzitom na planetu iz 5. ili 7. polja?
Npr. meni se događalo da saturn raskine vezu kada je napravio nepovoljan aspekt prema Marsu koji se natalno smjestio u 5. kucu. Znaci li to da isto tako saturn,jupiter, u povoljnom aspketu na planetu iz 5. ili 7. kuce moze donjeti vezu?

Ili to bas nuzno mora biti na mjesec, veneru ili vladara 5. i 7.?
Veza može započeti i povoljnim i nepovoljnim tranzitima (Marsa, Saturna, Jupitera, Urana, Neptuna i Plutona) na emotivna tijela Mjesec, Veneru i Neptun, ali i na Mars, te na Sunce (simbol muža u ženskom natalu), ali i na planete u 5., 7. i 8. polju ili njihove vladare. Ovisi samo koliko je netko izbirljiv.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 22:07   #1031
Uh, sad si mi dala za razmisljati...
Meni su do sada radili oni tranziti na mjesec i veneru. Prije na mjesec cak... no dobro, hvala
ivanstalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 10:04   #1032
Quote:
ivanstalker kaže: Pogledaj post
Uh, sad si mi dala za razmisljati...
Meni su do sada radili oni tranziti na mjesec i veneru. Prije na mjesec cak... no dobro, hvala
Dalo bi se zaključiti da nećeš svašta, ali dobro je da ti djeluju tranziti na Mjesec i Veneru.
Nekome tko često ulazi i izlazi iz veza biti će dovoljan i tranzit Marsa na Neptun (pa makar mu je taj Neptun nebitan u horoskopu), dok drugima treba malo više sreće (Jupiter) ili teške muke (Saturn).
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 10:19   #1033
Dobar zaljucak.

Zadnji puta mi je bilo aktualno za pocetak veze saturn trigon mjesec a raskid veze je oznacio saturn kvadrat mars koji je natalno u 5. kuci. Zato sam i prvotno pitao mogu li tranziti na planete u 5. ili 7. kuci zapoceti/zavrsiti vezu.
ivanstalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 18:09   #1034
Da li prazna 5. i 7. kuća znače da se nikada neću udati i imati djecu? Jer sve mi se čini da nikada neću imati ni vezu. Apsolutna nula na ljubavnom polju...
Claudette is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 18:12   #1035
Ne znači
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 18:25   #1036
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ne znači
potvrđeno!
evo, meni su pune i 7. i 5. pa ni nema ni muža ni djece.
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 21:15   #1037
Quote:
kockastonatufne kaže: Pogledaj post
Nužno je: ili tranzit na Mesec, Veneru, ili na vladara V ili VII kuće. Ili trazit planete V i VII kućom, pri čemu mora raditi aspekt sa nekom natalnom planetom (u ovom slučaju ne nužno Mo i Ve).
Ne znam kak misliš, ali meni recimo jupiter tranziton preko mjeseca, polusekstil na veneru i trigon na vladara 5 kuće nije ništa vezano za ljubav donjela.
Tak da ne vjerujem da taj jupiter donosi te neke ljubavi. Također mi je Saturn ušao u 5 kuću, možda je on koćio tako nešto.
Mislim da veći utjecaj ima ako tranzitni jupiter i vladar 7 kuće aspektira sebe ili vladara 5. Veće su šanse za neku vezu.
Ima i više smisla pošto planeta koja ti vlada 5 kućom je tebi predodređena za donošenje ljubavi, po mom mišljenju ko ima 7 kuću u biku, ima više sreće od ljubavi od nekoga ko ima 7 kuću u recimo jarcu. Naravno ovisi ima li kakvih planeta u 7 kući, jer one također tranzitom kroz 7 kuću ili aspektom na vladara 7 mogu donjeti ljubav. Tolko o mojem iskustvu uvezi tih tranzita.
Ovo gore se može više početnicima prodavati..
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 21:53   #1038
Quote:
Claudette kaže: Pogledaj post
Da li prazna 5. i 7. kuća znače da se nikada neću udati i imati djecu?
Ma kakvi, ni slučajno. To ti se tako ne gleda.

Pogledaj vladare tih kuća. A inače, bolje da su ti prazne nego da imaš neku katastrofu od planeta odn. aspekata u tim kućama koje bi baš pokazivale kako ćeš imati probleme na tim poljima.
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 22:36   #1039
Quote:
Lily_ kaže: Pogledaj post
Ma kakvi, ni slučajno. To ti se tako ne gleda.

Pogledaj vladare tih kuća. A inače, bolje da su ti prazne nego da imaš neku katastrofu od planeta odn. aspekata u tim kućama koje bi baš pokazivale kako ćeš imati probleme na tim poljima.
Hmm...Vodenjak je u 5. kući a Ovan u 7.
Claudette is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 22:38   #1040
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
... po mom mišljenju ko ima 7 kuću u biku, ima više sreće od ljubavi od nekoga ko ima 7 kuću u recimo jarcu. Naravno ovisi ima li kakvih planeta u 7 kući, jer one također tranzitom kroz 7 kuću ili aspektom na vladara 7 mogu donjeti ljubav. Tolko o mojem iskustvu uvezi tih tranzita.
Sretni li su oni kojima 7. kuća počinje u Raku (znači, podznak Jarac)! Svaki mjesec Mjesec im tranzitira kroz 7. kuću i može im donijeti novu ljubav, tj. bračnog partnera. Sve dok im se tranzit ne poklopi sa subotom...
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.