Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2006., 10:08   #201
Quote:
mandy kaže:
Još uvijek nam kasni (sorry nisam mogla odolit)
i meni evo kasni i trbuh mi raste, mozete mi objasnit zasto

magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 10:26   #202
Quote:
magic blue kaže:
i meni evo kasni i trbuh mi raste, mozete mi objasnit zasto

A cure su možda u slatkom isčekivanju i potrebna im je topla riječ,a vas dvije se tu zajebajete!
Ajd bar vidite kakve ćete biti kad postanete dio ovog divnog svijeta trudnjača!
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 10:35   #203
A sto cemo drugo, kad je na 1. strani bar 3 topika u istom tonu...

Kupi test, curo. Nijesmo mi babe vracare.
AK je pozitivan - to je to, ziher.
Ak je negativan - vjerojatno nisi trudna, al idi ginicu svejedno.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 10:47   #204
Wink

Quote:
MarinkaD kaže:
A cure su možda u slatkom isčekivanju i potrebna im je topla riječ,a vas dvije se tu zajebajete!
Ajd bar vidite kakve ćete biti kad postanete dio ovog divnog svijeta trudnjača!
ja se uopce ne zajebajem Meni menga fakat kasni jos od travnja i fakat mi raste trbuh povremeno sam gladna, nekad me cice bole, dosta toga mi smrdi i tak
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 10:52   #205
evo, javljam da sam (paranoicna ja ) napravila danas i 3. puta test, naravno, posve nepotrebno, jer se crtica dobrodano zaplavila na plusicu, tako da je to to
Buduci tata i ja smo malo ok pa nas na sekundu strefi strah (najvise zbog financija), ali bit ce ok. Lijepo mi je kad me nazove s posla i pita kako sam- inace, dosta cudno za njega
Moram nesto sa zdravstvenom knjizicom sredit pa cu pravac ginekologu, a onda i starcima reci... to ce me jos mucit dok ne bude gotovo. na kraju krajeva, ne mogu mi nista, jer stres nije dobar za trudnice
Najljepse mi je bilo kad sam rekla dvjema kolegicama: ja u polu placu guknula da cu biti mama, a njih dvije ciknule od veselja i pocele se smijati i pljeskati. To mi je bas dignulo moral. S druge strane, kad smo rekli zajednickim prijateljima, bio je muk, jer ljudi nisu vjerovali i bilo im je nekako cudno. Pretpostavljam da je to zato sto nitko s kim smo si dobri jos nema djecu pa je zato valjda cudno, jer nisu navikli.

Nego, skracenica MM oznacava musku nam polovicu ako sam dobro shvatila? A to je skraceno od cega tocno?

Da, napisala sam negdje da me cesnjak abnormalno poceo privlacit. Mislim, volim ga i inace, ali sad mi je tako mljac iako smrdi drugima

Javim se jos.
Pozdrav svima
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 10:57   #206
Hehe, evo jednog zanimljivog podatka. Kako ja ne mogu piskiti direktno na test, popiskila sam se u posudu i na kraju skuzila da toga ima pola litre
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 11:07   #207
Quote:
ksenija_2 kaže:
evo, javljam da sam (paranoicna ja ) napravila danas i 3. puta test, naravno, posve nepotrebno, jer se crtica dobrodano zaplavila na plusicu, tako da je to to
welcome to the club

uzivaj dok si u ovako ranoj trudnoci
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 11:14   #208
Quote:
welcome to the club

uzivaj dok si u ovako ranoj trudnoci

Zahvaljujem. Duboko se nadam da me bas mucnine nece primiti (znam da ni moju majku nisu). Iako vec prije 8 navecer zijevam kao luda
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 11:17   #209
btw, jos uvijek ne vidim tvoj ticker
koliko si sada trudna?
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 11:17   #210
čestitke ksenija !!! uživaj nadolazeće mjesece, sve će ti objasniti drage trudbenice s ovog podforuma, ja sam samo uljez... "mlada" mama...
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 11:21   #211
Quote:
btw, jos uvijek ne vidim tvoj ticker
koliko si sada trudna?
Moras mi prvo objasniti sto je to ticker
Ja bih se uzdala radije u ginekologa kad ga posjetim, ali po mojim pretpostavkama radi se negdje o trecem tjednu.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 11:26   #212
Quote:
ksenija_2 kaže:
Moras mi prvo objasniti sto je to ticker
Ja bih se uzdala radije u ginekologa kad ga posjetim, ali po mojim pretpostavkama radi se negdje o trecem tjednu.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=145642
tu su ti svi nasi tickeri, a dolje nam je desire i objasnila kako da si ih slozimo
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 12:24   #213
Quote:
marta 76 kaže:
i meni je drago

a ja....paranoja ..jutros gravignost 3 put negativan..27 dan ciklusa..( ciklusi 18-34 dana) mislim da je to to...
i da ne trebam više brinuti..nisam trudna ?????????

A zakaj uvijek uzimaš isti test? Probaj drugi put kupiti neki drugi, npr. baby check i one step (jeftini i pouzdani), jer sam čula da taj test gravignost baš i nije najtočniji , a i tu na forumu sam pročitala da taj gravignost često ništa ne pokaze, dok je trudnoća u pitanju, pa ti sad vidi Ili da gravignost testu treba najduže da skonta betu
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 12:34   #214
a kaj ja znam..uvijek kad udjem u apoteku tražim najeftiniji i ponude mi taj..
a ujutro nisam imala vremena prije posla tražiti i opet sam uzela isti....
znam da još ima vremena...još mi zapravo ne kasni...a i svi simptomi su nestali..jel to čudno..

samo nadutost je ostala i nervoza oko TRENUTNO moguće neplanirane trudnoće......
Ja vam inače bolujem od Crohnove bolesti i već 4 god sam u fazi mirovanja bolesti i isto tako znam da je "nama" Crohnašicama smanjena šansa zanošenja...a i moj partner nije svršio u mene.....
tako da se iskreno nadam da će uskoro doći crveno....
marta 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 12:37   #215
Čestitam ksenija
Ako ne uspiješ napravit ticker javi pa će ti netko složit
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 12:44   #216
Quote:
magic blue kaže:
ja se uopce ne zajebajem Meni menga fakat kasni jos od travnja i fakat mi raste trbuh povremeno sam gladna, nekad me cice bole, dosta toga mi smrdi i tak
i meni je isto tak
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 12:58   #217
Quote:
mandy kaže:
i meni je isto tak
bit ce da je epidemija nek neko zove zavod za javno zdravstvo
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 13:13   #218
Ksenija, dobrodosla

Trudnoca ti se racuna od zadnje menge a ne od zaceca, dakle ako sam te ja dobro shvatila, ti si sad 5 tjedana trudna.
Datum poroda ti je zadnji dan menge + 9 mjeseci + 7 dana. Al idem ti ja pogledat u svoju klinika Mayo enciklopediju, tam je tablica pa ne moram racunat
U tvom slucaju ... napisala si 05.09.... 12.06.2007. je termin.
Skoro pa ljetna beba
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 13:32   #219
JA CU POLUDIT!!!!!
na jednoj strani 20 tema a na sve dolazi jednak odgovor-
TO JE TVOJE TIJELO I NITKO OVDJE NE ZNA JESI LI ILI NISI TRUDNA PA KUPI TEST I RIJESI TO JEDNOM ZA SVAGDA!!!
Sorry, al stalno iznova, stalno iznova.. Katie je vec valjda bezbroj puta odgovorila ljudima kupi test.. svaka cast, al meni se neda..
ako vi ne poznate svoje tijelo da razlikujete prehladu od trudnoce zasto mislite da mi znamo?!
"..jel samo kasni il sam trudna?
jel sam prehladena il sam trudna?
jel sam se prenajela il sam trudna?
jel pms il sam trudna?"
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 13:38   #220
Dobro nam došla Ksenija!

12.06., ha? Savršena proljetno- ljetna beba... Moći ćete se šetati i šetati... Da ste ju planirali ne bi došla tako. Mi smo si tempirali našu tak, ali bebe dođu kada njima paše
Pa bume kitili boreka za Božić
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:47.