Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2014., 16:32   #561
ljeto 2012. radila sam na moru u bircu, on je došo stao na ulazna vrata i pogledao me pogledom koji nikada neću zaboraviti, bio je predivan.. odmah sam ga piknula, kad sam završila smjenu došo je do mene i prijateljice... bilo je kemije, bio je drag, prekrasan osmijeh, pomalo miran i jaaako tajanstven i to me najviše privlačilo uz njegov pogled.. nije tog ljeta ništa bilo ja sam jednostavno bila samo za opijanje, posao i spavanje, isto kao i on.. par mjeseci kasnije kad smo već bili daleko u svojoj životnoj svakodnevnici sam mu se javila na face.. iskreno nisam mislila da ćemo se tako dobro skužiti, ali jesmo i još uvijek se kužimo, još uvijek je moja nada i sreća, moj anđeo, imamo problema, strahova, ali još uvijek mi je najdraži trenutak kada legnemo i on me zagrli, nadam se da će se sve lošije popraviti, a sve dobro istaknuti i da ću i dalje svaki dan osjetiti njegov zagrljaj. <3
medena1101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 09:34   #562
ja samsvoju upoznalsa 6 god u maloj školi u savskom gaju
St.Jimmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 04:58   #563
Znaci upoznala sam jednog decka (tocnije prije 4 godine). Izasla sam sa curama i kada smo dosle u kafic tamo su bili i neki njihovi prijatelji s kojima smo na kraju ostali. Nista ja se lijepo upoznala sa njima i tako smo pili, zezali se, uzivali. Jedan mi je jako zapao za oko i gledali smo se cijelu vecer, cak je htio nesto samnom ali sam tada bila u vezi i nije mi padalo na pamet prevariti decka. Naravno nista nije bilo ali ga ja nisam mogla izbiti iz glave. Svaki vikend kada bi bila vani, negdje bi se sreli i gledali preko ramena! Ovo ljeto sam izasla iz te dugogodisnje veze i kada sam se vratila sa ljetovanja opet mi cure krenule u provod. I na kraju veceri tj vec je jutro bilo otisle mi u zadnji kafic kada eto ti ga tamo on!!! Sva sretna znajuci da je to njihov prijatelj, sjela sam za njegov stol. Nije proslo ni 15 min i frendice govore kako idu doma a ja ne zelim ici jos...Ista stvar i s njegove strane prijatelji se spremaju, idu. Mi smo ostali a ja nisam mogla skinuti osmjeh s lica. Kada u jednom trenutku prolazi netko koga on poznaje i stane da poprica, a ja iskoristila priliku da popravim ruz. I on se okrene pogleda me i pita me onako pomalo bahato "Sta se ti sada tu mazes?" ja mu sva zbunjena odgovorim "Maaa usnice su mi suhe a to ne volim." Zastanem na trenutak malo si razmislim i zaderem mu se "A sta to tebe uopce briga?!" Tada mi je stavio ruku na vrat (cijela sam protrnula) i poljubio me takoooo romanticno!!! :OOO I dalje drzeci ruku na mome vratu pogleda me i kaze "Je sada vidis zasto mi smeta..? Pun sam sljokica." Odgovori mi s osmjehom na licu. Ako se tada nisam udavila u sreci ne znam hocu li ikada! I tako krenuli mi doma i ja mu u sali kazem da me se sutra nece ni sjecati (poznavala sam ga kao zenskarosa i takav je dojam ostavljao). On je otisao a ja sva sretna budim frendicu koja je bila samnom vani i derem joj se sta je bilo, a ona ne vjeruje jer nikome nisam rekla da mi se svida (mislila sam nikada nista od toga, jer nisam cura za jednu noc.) Sutra dan se ja budim i vidim na fejsu zahtjev od njega, prihvatim ga i evo poruke "Vidis da te se sjecam" i tako smo pricali tri dana neprekidno kada me je pozvao na pivu (jer obozavam pivu) haha..Nalazili smo se otprilike mjesec i pol dana i sada smo u vezi! Zaljubljena sam toliko da umjesto da trenutno ucim za ispite ja sjedim ovdje i pisem vam ovu pricu! Od toga dana ja se ne prestajem smijati i sve mi je divno,krasno i bajno! Ne znam di mi je glava a di rep i sta bi sama sa sobom...Svasta se je jos lijepoga desilo ali da ne duzimm previse!

Eto toliko od mene..pozz
__________________
:)
Wizzylina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 05:19   #564
^ lijepo
halfbobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 10:55   #565
Znaci..prica pocinje jos prije 5-6 godina, ljeto 2009...meni je bilo 17..a njemu 24. Moji su mijenjali krov na kuci. I kako se radilo, trebalo je sto vise ruku za pomoc. On je bio pozvan od strane mog ujaka i brata..znaci njihov frend. Bio je kod nas 2 dana sa svojim bratom. Naravno, odmah sam ga skuzila..imao je najlijepsi osmijeh na svijetu. I on je skuzio mene. Citavo vrijeme sam znala da me gleda, naravno jer sam i ja gledala njega. kako sam kasnije saznala, ispitivao je ujaka o meni. Ali tu prica staje. Kroviste je zavrseno i on odlazi. Ja sam tad zivjela u zagorju, a on u zagrebu. Nisam mislila da cu ga vise vidjeti. On je bio stariji od mene, a ja klinka..plus..tu su bili jos moj brat i ujak koji su jako zastitnicki nastrojeni..

Onda sam za rodendan dobila papige. To je bio poklon od ujaka, ali su papige bile njegove, on ih vise nije mogao drzati kod sebe. Taj dan je ujak popio i nazvao ga. Dao ga meni na telefon da mu zahvalim na papigama. Haha..naravno, i njemu i meni je bilo neugodno.

Ali, nasa prica dobiva nastavak. 3.9.2011. dan prije bila sam na rodendanu prijateljice..bio je to THE rodendan. Drugi dan je bio "dan poslije"..kada ne mozes doci k sebi. A 3.9. sam trebala ici ujaku na rodendan. Bila je to teska odluka, al eto, netko jednom rece da se klin klinom izbija. na moje veliko iznenadenje, a i njegovo, i on je bio tamo. Kasnije sam saznala da i on skoro da nije dosao. I tu zapravo pocinje nasa prica..tad sam imala 19. Prvo tajno vidanje..jer su ga moji svi znali. Nikad necu zaboraviti kada je trebao razgovarati s bratom i ujakom.
I 2,5 god nakon, obozavam nasu pricu.
__________________
[ ..somewhere over the rainbow bluebirds fly..birds fly over the rainbow..why then, oh way can't I?... ] '..možda još uvijek ne znam što želim..ali znam što ne želim..'
.delilah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 22:00   #566
upoznao sam je ovo ljeto preko neta, poznavao sam je tek par dana, al imao sam osjećaj da je poznajem već godinama, kao da imamo neku prošlost (znam, mislite da serem), u malo vremena smo razvili toliko povjerenje, to je bilo nevjerovatno. upoznali smo se i uživo i proveli samo 10 sati skupa, 10 sati koje ću pamtiti do kraja ovog jadnog života... kod sam je držao u zagrljaju, osjetio sam toliki mir, kojeg u životu nikada nisam osjetio, i njoj je jako stalo do mene... nisam se čuo s njom gotovo 6 mjeseci, al svaki dan pomislim na nju, i poželim joj se javiti, al znam da ne smijem... i sad svaki dan živim s tom kaznom, jer znam da je to kazna od nekog/nečeg... i nikad je neću zaboravit, sve dok moje srce ne napravi zadnji otkucaj....
theshark is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 18:44   #567
Quote:
theshark kaže: Pogledaj post
upoznao sam je ovo ljeto preko neta, poznavao sam je tek par dana, al imao sam osjećaj da je poznajem već godinama, kao da imamo neku prošlost (znam, mislite da serem), u malo vremena smo razvili toliko povjerenje, to je bilo nevjerovatno. upoznali smo se i uživo i proveli samo 10 sati skupa, 10 sati koje ću pamtiti do kraja ovog jadnog života... kod sam je držao u zagrljaju, osjetio sam toliki mir, kojeg u životu nikada nisam osjetio, i njoj je jako stalo do mene... nisam se čuo s njom gotovo 6 mjeseci, al svaki dan pomislim na nju, i poželim joj se javiti, al znam da ne smijem... i sad svaki dan živim s tom kaznom, jer znam da je to kazna od nekog/nečeg... i nikad je neću zaboravit, sve dok moje srce ne napravi zadnji otkucaj....
Zašto se ne smiješ javiti?
sundy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:05   #568
Quote:
sundy4 kaže: Pogledaj post
Zašto se ne smiješ javiti?
puno je razloga, dosta smo udaljeni jedno od drugog, tijekom ljeta ona me jako naljutila kad se vratila svom bivšem, a mene odjebala... al sam prešao i preko toga (znam, nisam trebao, al jbg.)
ja sad imam curu, i stvarno je predobra osoba (predobra za mene) al pitanje je jel to to, ne pada mi napamet da zovem ovu drugu, osjećam kao da bi izdao sadašnju curu, iako bi je htio čuti, da vidim kako je... ovako je bolje... al zaboravit je nemogu... ne želim...
theshark is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:14   #569
Quote:
theshark kaže: Pogledaj post
puno je razloga, dosta smo udaljeni jedno od drugog, tijekom ljeta ona me jako naljutila kad se vratila svom bivšem, a mene odjebala... al sam prešao i preko toga (znam, nisam trebao, al jbg.)
ja sad imam curu, i stvarno je predobra osoba (predobra za mene) al pitanje je jel to to, ne pada mi napamet da zovem ovu drugu, osjećam kao da bi izdao sadašnju curu, iako bi je htio čuti, da vidim kako je... ovako je bolje... al zaboravit je nemogu... ne želim...
Pa koliko dugo ste sveukupno bili u kontaktu? Jeste bili u pravoj vezi? Zašto misliš da je baš ona ta?

Znači smatraš da je ona ljubav tvog života, a imaš curu.
sundy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:46   #570
Priča počinje u decembru 2012.godine. Moj život se rušio. Sve što je bilo loše desilo mi se tada. Prvo saznanje da jedan jako mlad član moje obitelji, kojeg najviše na svijetu volim, boluje od najteže bolesti današnjice. Zatim je uslijedilo saznanje da i ja bolujem od teške bolesti, i na kraju svega toga trpio je moj fax. Imala sam vezu koja je trajala 6 godina. Iskreno nije to ni bila neka veza, jer kada mi je bilo najteže, bila sam sama. On me nije čak ni nazvao da me pita kako sam. A znao je da prolazim pakao. Radila sam nalaze u bolnici i bila sam iscrpljena, on je trebao da dođe po mene, tako smo se bili dogovorili. Kada sam završila nazvala sam ga i pitala gdje se nalazi, ali očigledno sam ga probudila iako je bilo poslije podne. Rekao mi je da neće doći po mene, da sam ga probudila i da sam ja bolesna a ne on. Nekoliko dana nakon toga uslijedilo je to da je on vrijeđao moje najbliže i odlučila sam da podvučem crtu i da debelo napišem da je definitivno KRAJ. Sve do tog momenta imala sam strah kako ću biti sama, nakon toliko vremena kako ću sama. Većina djevojaka se toga plaši, samoće.
Jedno jutro dok sam iscrpljena od umora, od bolesti i od života vozila se autobusom, do mene je sjela moja prijateljica. Nisam je dugo vidjela. Pričala mi je o sebi, o svom životu i kako uživa. Zatim me upitala o ljubavi, ja sam joj rekla ništa od toga, trenutno sam solo. Bila sam solo 20 dana. Nakon 20 dana na mom profilu imala sam zahtjev od nekog momka. Prihvatila sam. Počeli smo dopisivanje. Nisam bila raspoložena za novu vezu.
A on je bio daleko, 2000 kilometara daleko od mene. Ali niko ne zna šta ga čeka, pa tako ni ja nisam znala šta me čeka.
On je ubrzo došao u moju državu, ubrzo smo se upoznali i shvatila sam da je to to. Nema dalje. Zavoljela sam ga. Već godinu dana smo zajedno, zaručeni smo i sretni. Ne mogu zamisliti ni jedan jedini dan bez njega. Kada mi je bilo najteže u životu, pojavio se kao svjetlost na kraju tunela. Dao mi je snagu da nastavim dalje. Član moje obitelji se uspio izliječiti, ja ću uskoro riješiti svoj zdravstveni problem. A uz njega sve mi je lakše. Nikoga u svom životu nisam voljela kao njeg što volim. On je jednostavno dar od Boga, moja sudbina ili šta već. Valjda poslije tuge uvijek dođe sreća. A on je moja sreća.
mmedena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 20:31   #571
Quote:
sundy4 kaže: Pogledaj post
Pa koliko dugo ste sveukupno bili u kontaktu? Jeste bili u pravoj vezi? Zašto misliš da je baš ona ta?

Znači smatraš da je ona ljubav tvog života, a imaš curu.
bili smo u kontaktu malo više od 2 mjeseca. neznam što smatraš pravom vezom, ali čuli smo se svaki dan, slali smo si poruke po cijele dane, kad je bila tužna tješio sam je i ona mene, pričali smo satima o bilo čemu (nekad i neke gluparije, smijali se kao ludi)... ona me razumije kao malo tko u mom životu, i to mi fali..

ja ne znam što je zapravo ljubav (al stvarno ne znam), al znam da prema njoj osjećam nešto posebno, i nakon ovoliko vremena, još se mogu sjetiti svakog našeg razgovora.... volim svoju sadašnju curu, sve bi učinio za nju, al volim i ovu drugu (možda sam stoka, kreten, dvoličan sve to stoji), al protiv sebe ne mogu, i možda bi i mogao muljati s obadvije, al nisam takav... one to ne zaslužuju...

i ne vjerujem u to "ljubav tvog života", al imam taj osjećaj, kao da je odnekud poznajem već godinama, i zbog toga žalim, kad smo zadnji put pričali, ona me pitala, kako bih opisao naš odnos, ja sam rekao da je to ljubav koja se nije imala priliku razviti, i to je istina...
theshark is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 20:31   #572
Quote:
mmedena kaže: Pogledaj post
Priča počinje u decembru 2012.godine. ...
Kako te našao?
sundy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 20:32   #573
Quote:
theshark kaže: Pogledaj post
bili smo u kontaktu malo više od 2 mjeseca. neznam što smatraš pravom vezom, ali čuli smo se svaki dan, slali smo si poruke po cijele dane, kad je bila tužna tješio sam je i ona mene, pričali smo satima o bilo čemu (nekad i neke gluparije, smijali se kao ludi)... ona me razumije kao malo tko u mom životu, i to mi fali..

ja ne znam što je zapravo ljubav (al stvarno ne znam), al znam da prema njoj osjećam nešto posebno, i nakon ovoliko vremena, još se mogu sjetiti svakog našeg razgovora.... volim svoju sadašnju curu, sve bi učinio za nju, al volim i ovu drugu (možda sam stoka, kreten, dvoličan sve to stoji), al protiv sebe ne mogu, i možda bi i mogao muljati s obadvije, al nisam takav... one to ne zaslužuju...

i ne vjerujem u to "ljubav tvog života", al imam taj osjećaj, kao da je odnekud poznajem već godinama, i zbog toga žalim, kad smo zadnji put pričali, ona me pitala, kako bih opisao naš odnos, ja sam rekao da je to ljubav koja se nije imala priliku razviti, i to je istina...
Ona je sad s bivšim? Što ona osjeća prema tebi?
sundy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 20:38   #574
Quote:
sundy4 kaže: Pogledaj post
Ona je sad s bivšim? Što ona osjeća prema tebi?
vjerovatno je s njim, al oni su milijun puta prekidali i mirili se, tako da ne znam sigurno, nije ni bitno... ona mi je rekla da me voli, i rekla mi je da će uvijek između nas postojat nešto..
theshark is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 21:14   #575
ja sam svog upoznala na netu. On je iz Swe, ja iz Hr. Javio mi se na moj profil na jednoj drustvenog mrezi, u prolazu bio u hr na aerodromu jer je imao let za presjedanje. Ja dosla prema dogovoru, upoznali se, bili 20 min zajedno (osjecaj ko da se znamo citav zivot), nekoliko dana poslje toga, on se odlucio vratit da bi se bolje upoznao samnom. to je bilo prosli Bozic. Tad smo odlucili pokusat, ja pozurila da zavrsim faks, i par mjeseci kasnije smo poceli zivjet skupa, upoznali nase roditelje, familiju jedno drugom, a sad smo zaruceni i imamo na ljeto vjencanje. Sve je nekako bilo na brzinu, ali jednostavno smo oboje osjetili da je to to, i cinjenica da smo bili poprilicno daleko, nije nas udaljila. Stovise, dva puta mjesecno je dolazio u HR da bi bili skupa. I eto, kratko ali smo oboje jako jako sretni zajedno
ephesus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 23:31   #576
evo da osvjezim temu nakon tocno godine dana heheh

bio sam 8.razred tada,samopouzdanje i izgled na nuli,bio san streber i svi su me tako dozivljavali,knjiski moljac heheh
al nije me bilo briga bio san slobodan u svakom smislu,dok nisan vidia nju,najsavrsenije bice ikad,onako raspustana cila u nekoj realovoj majci(a obozava san barcu tad ) tuta i neke kosarkaske patike haha,al to me osvajalo kod nje odma,sve se one nesto trude a nju boli k... heheh

danima i danima bi je na hodniku promatra,one lipe plave oci i plava kosa
a zna san da nikad necu skupit hrabrosti za ista znajuci da neman sanse posebno zato sta je bila frisko prikinila s mojin tada dobrin frendon,koi je to debil bio,on je nju vara i vrida a ja san razmislja samo kako kad bi je ima nebi je nikad pusta,al vrime je prolazilo i tako san je jednon slucajno pljunia dok je isla uza skale nisan zna da je ona hahahah...moj 8.razz je prosa a nisan pristaja razmisljat o curi s kojon nikad nisan ni progovorio..zanimljivo

al kako je doslo lito ja san se izvisio udria neku liniju i nasa si dobru ekipu,jedan dan smo stali iza srednje i bila je s nekin prijateljima,a ja vec tada lagano zaboravio na nju,ima san drugu iako nije bila veza samo brije i kupanja,al kad san je tada vidia svi leptirici se vratili,mi se upoznali odma se skompali i dopisivali se na fb-u noc dan,postali dosta dobri al nikako skupit hrabrosti i zvat je van,ona je bila na glasu kurvetine,sta zbog svojih postupaka sta zbog svoje sestre..ugl sestre iako neznan kakva je logika ako je jedna laka da je i sestra odma al eto..mene nije bilo briga,bila mi je super ko frendica i nisan to tia kvarit tada..cak san joj i nasa momka a bolje da nisan jer je povridia na kraju,nismo se mozda culi jedno misec dana kad se ona javila i rekla mi da bi volila da izademo,hahaah samo san ceka taj dan i tu uru,sekunde ko sati...i mi smo izasli,padala je kisa a mi se sklonili i lagano pricali i mazili se..nist posebno,iza toga izasli jos jednon i jednostavno nastupila neka losa vibra i onda me je svaki vikend odbijala smisljajuci novi razlog dok nisan sazna da se bila vratila momku kojeg san prije spominja(kojeg san joj sam sredio )..a lagala mi je da me e povridi kao...nismo se culi neko duze vrime,nije da je bila svada neko eto...ta dva puta kad smo izasli bila je zima ja san bio 1.razz gimnazije
javlja bi se iza ja ponekad ponekad ona i tako rjesili da ostanemo dobri,a bit je sta ja njoj nisan nikad izrazija svoje osjecaje uvik san muca kontajuci s drugin ce joj bit bolje...al mi smo postali opet bliski ovaj put blizi nego ikad i moj se 1.razz blizia kraju i reka san joj sve sta mi je bilo na dusu vec godinu dana i vise,ona mie rekla da i ona osjeca nest i da ima sanse iako je tad bila vise za brije nego za ista,meni je bilo bitno samo da je tu prisutna...to je bilo daleko najbolje lito ikad,izlazili smo navecer uglavnom,mazili se i pricali,priko fb-a bi se svadali cesto oko gluposti al eto sve je to ucinilo odnos jos sladin hahah,bili smo skupa mozda neka 3 miseca,cijelo lito ustvari,al svade su postale preceste i prezestoke,kulminiralo je kad sad sumnja da me varala jer mie bilo receno,i tad san nerazmisljajuci napa je,a ipostavilo se da nije,otad je sve krenulo nizbrdo,jednostavno san predugo bio zaljubljen i previse je volio,posta opsesivan i ljubomoran,gusia je,ona je mene zavolila al ni priblizno ko ja nju jer to je bilo nemoguce..disa san za nju i mislia po cile dane o njoj,kako su te svade postale ceste 5 dana prije mog rodendana je rekla da ce se maknit da me ne zasluzuje(klasicna zenska spika),tih 5 dana ja san bia unisten,nisan se moga maknit niti ist niti pit,samo san sta u mracnoj sobi i muca...


javila mi se na dan rodendana,opet san se vratia zivotu,izasli smo dan posli i bia je definitivno najbolji izlazak ikad,i bas kad san mislija da smo sve izgladili ona kaze da nije vise sigurna sta osjeca da me ne zeli zavlacit,i tad mi je bia pun k...
nist joj nisan reka samo san se maka,culi smo se misec dana kasnije i bzvz se opet posvadali,nist strasno al ono,tria san bia saznat jer me zavlacila cilo vrime,ona je nasla momka par dana nakon mene(to san sazna od onog lika kojeg san joj ja rjesija jos prije hahah)al iskreno nije me bilo briga bia san sit sranja i turbulencija,proslo je bilo nekih 4-5 mjeseci od toga svega i ona je na novu godinu zabrijala s mojin amo rec dobrin prijateljon,javila se cestitala novu i ispricala se rekla da nije tila jer joj je glupo s obzirom kako smo ja i on prijatelji,popricali smo tako i sitili se svega..rekla je kako jos cuva igracke(stalno san joj poklanja nest :P ) i da ce me uvik volit dio nje..meni je ona bila draga i bila mi je prva ljubav i mozda je dio mene jos i volio..neznam,,ipak je to mene 2 godine drzalo sve do prekida...

isa san s frendovima kroz jedan kamp i vidia san svog prijatelja s njon,isti taj s kojin je bila na novu,na fb-u mie napisala da je izasla da mu kaze da nece nista s njin jer smo ja i on frendovi(da,bas san toliko glup da to povirujen)
nije me ni bilo bas briga,ona je bila bivsa on je svoj moral pokaza i tako..
njoj su mnogi lomili srce prije,al meni je na nju ostala divna uspomena koju ni ovaj prijatelj ni niko nemoze uzet jer me je njeno srce ranjeno volilo

sad iman drugu curu,al volin je se sitit i razmislit sta mie bila i koliko san je volia

ko zna..mozda se putovi opet sretnu

eminem1008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 21:19   #577
Ammmm. Ne znam kako da zapocnem...hh
Uglaavnom..
Na jednom koncertu sam frendici bila "moralna podrska" jer se isla upoznat s njim. Nista ozbiljno.
Nije se pojavio i naravno nacrnile smo ga na sva zvona haha
Da bi se nekim cudom, ja i on poceli dopisivat i dogovorimo se da cemo se naci za Valentinovo u nekom clubu. I stvarno. Posto mi je imendan na taj dan sredila sam se malo(inace su stikle i haljina NO WAY za mene, ali ovaj puta reko 'ajde)

Dodem u kafic, spazim ga, napravili smo dva koraka jedno prema drugome i poljubili se. To je bilo to.
Nastavili se dopisivat, pitao me da mu budem cura, ja pristala.
I sada kada smo skupa skoro godinu dana(14.2. uskoro wohoo), znam da je toto. Jednostavno osjetis. Sve ostalo je samo formalnost. Kad ti mozes pored nekoga sutjeti i osjecati nesto najdivnije, kada lezis pored nekog i znas da je to tvoje najsigurnije mjesto, onda jednostavno znas da je to to... <3 I sad me leptirici muce dok pisem ovo
__________________
Neka bude tako, nisam taj ti nisi ta...
TinaVedder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 21:21   #578
Quote:
ephesus kaže: Pogledaj post
ja sam svog upoznala na netu. On je iz Swe, ja iz Hr. Javio mi se na moj profil na jednoj drustvenog mrezi, u prolazu bio u hr na aerodromu jer je imao let za presjedanje. Ja dosla prema dogovoru, upoznali se, bili 20 min zajedno (osjecaj ko da se znamo citav zivot), nekoliko dana poslje toga, on se odlucio vratit da bi se bolje upoznao samnom. to je bilo prosli Bozic. Tad smo odlucili pokusat, ja pozurila da zavrsim faks, i par mjeseci kasnije smo poceli zivjet skupa, upoznali nase roditelje, familiju jedno drugom, a sad smo zaruceni i imamo na ljeto vjencanje. Sve je nekako bilo na brzinu, ali jednostavno smo oboje osjetili da je to to, i cinjenica da smo bili poprilicno daleko, nije nas udaljila. Stovise, dva puta mjesecno je dolazio u HR da bi bili skupa. I eto, kratko ali smo oboje jako jako sretni zajedno
meni je nesto najdivnije kad nades svoju pravu osobu, nema ljepsega !
__________________
Neka bude tako, nisam taj ti nisi ta...
TinaVedder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 22:07   #579
Ja neću o sadašnjem, ja ću malo o bivšem

Uglavnom, imala sam 20 godinu, on 35

Skužio me na nekoj presmiješnoj stranici na fb i počeo se onako neobavezno javljati..konstantno smo se dopisivali i nije se uopće osjećala razlika u godinama, ono, slična razmišljanja, pogledi na mnoge stvar. Par puta me zvao na kavu ali nekako sam to kulturno odgađala jer sam imala taj neki strah da će sve biti drugačije uživo. Oboje smo bili u Zagrebu tad.
Tako smo se jedan dan dopisivali i ja mu napišem kako moram otići po nešto. Nisam spomenula niti po što niti gdje.
Išla sam zapravo na kolodvor po frendicin index kojeg je poslala po autobusu. Stajala sam tamo, zapalila jednu, dvije, pet cigareta jer je bus kasnio. Odjednom mi prilazi lik, i zovne me imenom. "..? Još si ljepša uživo."

Hah tko mi reče. Bio je to on, momak s kojim sam se dopisivala. Znači cigareta mi je ispala iz ruke isti tren i pretpostavljam da sam izgledala krajnje imbecilno, što nije tema
Muškarac, crne brade, kose i najljepših očiju stajao je pored mene. Ne znam ni sad kako sam se snašla tad niti kako.je on uopće shvatio da trebam do kolodvora.

U svakom slučaju, ostao je sa mnom čekati bus, nakon toga smo otišli na kavu, pa na pivo i proveli smo 9 sati zajedno tu noć. Ne znam odakle smo crpili teme ali toliko smo bili slični da nisam mogla vjerovati.

Počeli smo izlaziti i provodili smo čitave dane skupa kad on nije radio i kad ja nisam bila na faxu.

Savršena veza je trajala godinu dana. Ni sad ne znam koje od nas dvoje je puklo niti u kojem trenutku. Možda oboje..a nismo nikad shvatili razlog.
__________________
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind.

Nisam znala.
the aenema is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 10:10   #580
mi cure smo se zabavljale u stanu i zagrijavale za izlazak.
jedna je htjela dovest svog dečka, a njen dečko ima frenda koji ima zelenjave.
naravno da smo pristale.
on je došao i to je bilo to.
dok je bilo zelenjave, nam je bilo super.
to je trajalo godinama.
kad je prestala zelenjava, počeli su problemi.
jako romantično.
satc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger