Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2010., 15:03   #301
Najgore mi je kad se tu javljaju velike frajerice koje znaju sve o seksu a nikad guzu nisu probale i govore svima kako je to odvratno i ne znam kaj sve ne a nisu ni probale, ili su probale pa ih je jadne malo zabolilo; dajte se opustite i uzivajte, nema boljeg neg malo oralnog pa klasičnog pa analnog
gottawa is offline  
Old 10.08.2010., 15:36   #302
Najbolji su mi oni koji pričaju da je to super jer su oni probali. Biće zato jer žele biti bliži životinjama.Oni bi i govno pojeli.A možda su i ljubitelji zlatnog tuša.
Kai Rosa is offline  
Received Infraction
Old 10.08.2010., 15:59   #303
Quote:
gottawa kaže: Pogledaj post
Najgore mi je kad se tu javljaju velike frajerice koje znaju sve o seksu a nikad guzu nisu probale i govore svima kako je to odvratno i ne znam kaj sve ne a nisu ni probale, ili su probale pa ih je jadne malo zabolilo; dajte se opustite i uzivajte, nema boljeg neg malo oralnog pa klasičnog pa analnog

Pa odmah nakon toga opet malo oralno
ATM style

Quote:
Kai Rosa kaže: Pogledaj post
Najbolji su mi oni koji pričaju da je to super jer su oni probali. Biće zato jer žele biti bliži životinjama.Oni bi i govno pojeli.A možda su i ljubitelji zlatnog tuša.
Sve što oni pričaju (uglavnom) je njihovo iskustvo. Ako nisi probala(o) ne možeš znati jel ti super ili nije. Nitko ne kaže da se to svima treba sviđat i da je svima super, ako netko ne želi, to je njegovo pravo. Ovdje smo zato da napišemo svoja iskustva, nitko nikoga ne prisiljava na isto temeljem svojih iskustava. barem ja to nisam primjetio.

A ovo flejmanje s jedenjem govana i pišanjem... bolje ne komentirat.
Dufresne is offline  
Old 10.08.2010., 22:13   #304
Quote:
Kai Rosa kaže: Pogledaj post
Najbolji su mi oni koji pričaju da je to super jer su oni probali. Biće zato jer žele biti bliži životinjama.Oni bi i govno pojeli.A možda su i ljubitelji zlatnog tuša.
Ajde djevojčice odrasti
A ti si kao probala pa da znaš da ne valja A nisam znala da se životinje prcaju u guzu
gottawa is offline  
Old 16.08.2010., 21:58   #305
Quote:
gottawa kaže: Pogledaj post
Najgore mi je kad se tu javljaju velike frajerice koje znaju sve o seksu a nikad guzu nisu probale i govore svima kako je to odvratno i ne znam kaj sve ne a nisu ni probale, ili su probale pa ih je jadne malo zabolilo; dajte se opustite i uzivajte, nema boljeg neg malo oralnog pa klasičnog pa analnog
A zašto onda frajeri koji nikad nisu primili kurac u guzicu nego su ga samo gurnuli u tuđu smiju govoriti kako je to super (iako ponavljam nikad nisu osjetili to)?
Znači frajer koji nije probao analni (z ženske perspektive znači sa kurcem u anusu) smije reći mišljenje a žena koja nije probala analni ne smije reći svoje mišljenje?
Lucky_star is offline  
Old 16.08.2010., 22:02   #306
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ljudi (a i žene) jednostavno imaju pravo reći "ne".
Kako si ti uviđajan. Ljudi, a ČAK i žene (koje ne spadaju pod ljude, one su životinje) imjau pravo reći ne. Čudim se da imaju budući da ne pripadaju ljudskoj vrsti.
Lucky_star is offline  
Old 16.08.2010., 23:14   #307
Ja i cura smo htjeli probati i probali smo, meni je lijepo kad joj ga stavim u guzu ali imam dojam da njoj baš i nije toliko, puno više voli normalno. Bili smo probali analno još nekoliko puta, ali uglavnom ja sam imao dojam da ona to radi samo zbog mene i da joj nije pretjerano lijepo tako da me to više i ne pali toliko koliko bi me palilo da imam osjećaj da i nju pali, pa to više skoro i ne prakticiramo.


Quote:
olvejs kaže: Pogledaj post
Na jednoj kavi pricam sa frendicom o sexu..
I tako se ona meni pozali kako je njen decko (sa kojim je dugo skupa) nagovara na analni sex..
Kaze sve do sad su probali, ali joj se to nikako ne sviđa, a on nikako da prestane tražit to od nje..
E sad sto je vama muskima toliko zanimljivo u tome?
Dal je to vec sama pomisao da netko nesto neda pa vam se sve vise svida ili u cem je stvar??
Il se to desava kad postanete vec siti svega..
Kada bas sve ostalo isprobate?

Pa zanimljivo je meni svašta, jer volim eksperimentirati i svašta probati, i možemo uvijek doznati nešto novo što nas oboje pali. A neke stvari nikad ne bi saznali da nismo probali.

Zadnje uređivanje Dr.sc. forumas : 16.08.2010. at 23:21.
Dr.sc. forumas is offline  
Old 17.08.2010., 00:11   #308
Quote:
gottawa kaže: Pogledaj post
Ajde djevojčice odrasti
A ti si kao probala pa da znaš da ne valja A nisam znala da se životinje prcaju u guzu
Nego u šta se prcaju životinje? Misliš da one koriste misionarski? EEee pameti.Kroz dupeta do pičke.Al definitivno odozada.
sexy_ciccolina is offline  
Old 17.08.2010., 00:27   #309
Quote:
sexy_ciccolina kaže: Pogledaj post
Nego u šta se prcaju životinje? Misliš da one koriste misionarski? EEee pameti.Kroz dupeta do pičke.Al definitivno odozada.
pa i ljudi koriste dogy stil, pa supcic ostaje netaknut
_delete_ is offline  
Old 17.08.2010., 00:39   #310
Quote:
_delete_ kaže: Pogledaj post
pa i ljudi koriste dogy stil, pa supcic ostaje netaknut
Rili? Imaš neku sliku di je to prikazano?
sexy_ciccolina is offline  
Old 17.08.2010., 00:41   #311
Quote:
almiro78 kaže: Pogledaj post
Fuj, stavljati kurac tamo odakle krvari
Ili tamo odakle si ti izašo?
sexy_ciccolina is offline  
Old 17.08.2010., 00:42   #312
Quote:
sexy_ciccolina kaže: Pogledaj post
Rili? Imaš neku sliku di je to prikazano?
ne životinje se jebu u guzicu tj šupak pa se maldunče razvije u debelom crijevu posere se van.
Lucky_star is offline  
Old 17.08.2010., 00:43   #313
Tražio
probala par puta..
i odluka je--------- nije to za mene..
postoji toliko toga u sexu u kojem oboje možemo uživati bez davanja nečije guzice...
ljudi moji sve je stvar dogovora,ako vas to pali..samo dajte,ako ne..probajte reći NE.jasno i glasno i nema više diskucije..
tko voli nek izvoli i to je to..čemu tolika fama oko ovoga?daš-dam..daj-ne dam i kvit ehehehehehehehhe
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 17.08.2010., 00:47   #314
Ja neću probat.Fino sam si autosugestirala da mi se gadi i točka.Alzo gadi mi se isto ko hladetina koju nikad nisam probala i neću.A pošto znam od čega se sastoji gadit će mi se do kraja života.
sexy_ciccolina is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger