Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2015., 18:53   #141
Nešto amoralnija metoda za zaradit par $ dnevno.

Ako nisi počela sa PaidVertsom javi mi se mogu te pogurati dolar dva pa te izađe isto bez investiranja a ne ideš ispočetka.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 10:20   #142
Sad nesto cackam oko ovog digadza i neki mali postavlja na svom blogu primjere reklama koje je dobio. Kaze fino Unit will expireS posred monitora umjesto Unit will expire bez S. Pa zar je moguce da se takva gramaticka greska potkrade jednom iole ozbiljnom sajtu. Ima li ko da je sta isplatio sa njega? Ja sam se totalno ohladila kad sam ovo vidjela.
 
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 10:29   #143
Opet ja. Ima li ko da se predregistrovo na give5? Kazu da daju neke vaucere od sto dolara pardon eura za registraciju i 20 za referale. Ima li kakav fidbek sta je s tim i jel ko uzeo pare. Unaprijed se izvinjavam ako postoji posebna tema o ovome. Nisam bila na forumu sto godina.
 
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 10:13   #144
Teba mi kvalitetan referal za Follow Me a ja cu njemu na clixsense. Posaljite mi pp. Fala
 
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 14:46   #145
Pozdrav
Odlična tema, moze se zaraditi online bez ulaganja ,ali u pravilu triba puno više vremena i truda za zaraditi.


Što se tiče ovoga give5,dobijes vaučer od 100 eura ali to nemozes podignuti, dobijes samo popust ako hoces kupiti neki proizvod preko sajta.
Ode triba uloziti minimalno 50 eura ,za kupiti paket i onda kad dovedes ref i oni kupe pakete dobijes proviziju od njih, ili kad ref kupi neki proizvod preko sajta također dobijes proviziju.
Vidim ovdje dosta pricate o ptc sajtovima ,ali na njima mozete dnevno max zaraditi oko 7 centi ako nemate ref.
Recimo na traffic exchage sajtovima gdje surfate mozete dnevno od 0.50, 0.60$ zaraditi. Također na jednom megatypersu mozete 0.70-0.80 za 2 sata tipkanja oni capatchi, isplacuju redovito svaki tjedan,čim nakupite preko 3$.

Affilate marketing je uvik zgodan, promovirate proizvode i kad ih netko kupi dobijete proviziju, ali ovo je jedna od težih metoda.
ivakar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 17:35   #146
Koristi li iko perfect money?
 
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 15:42   #147
postoji li neki način za zaradu, a da se ništa ne uloži? nov sam pa bih želio znati, a treba mi novac hitno ne puno tek nekih 500 kn da mogu zaradit za mjesec dana recimo jel to moguće za novajliju?

Zadnje uređivanje glagolj : 08.03.2015. at 16:02.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 21:35   #148
Quote:
glagolj kaže: Pogledaj post
postoji li neki način za zaradu, a da se ništa ne uloži? nov sam pa bih želio znati, a treba mi novac hitno ne puno tek nekih 500 kn da mogu zaradit za mjesec dana recimo jel to moguće za novajliju?
nije moguce
ivakar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 07:53   #149
Quote:
glagolj kaže: Pogledaj post
postoji li neki način za zaradu, a da se ništa ne uloži? nov sam pa bih želio znati, a treba mi novac hitno ne puno tek nekih 500 kn da mogu zaradit za mjesec dana recimo jel to moguće za novajliju?
5p0 kn/mj a da ne radis i ne ulazes nista? Dobra fora. Kako nekom padne na pamet uopce ovakvo pitanje...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 16:02   #150
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
5p0 kn/mj a da ne radis i ne ulazes nista? Dobra fora. Kako nekom padne na pamet uopce ovakvo pitanje...
Da i ja sam se dobro nasmija, skoro pa sa stolice od smijanja.
ivakar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 16:10   #151
Quote:
glagolj kaže: Pogledaj post
postoji li neki način za zaradu, a da se ništa ne uloži? nov sam pa bih želio znati, a treba mi novac hitno ne puno tek nekih 500 kn da mogu zaradit za mjesec dana recimo jel to moguće za novajliju?

http://burzarada.hzz.hr/Posloprimac_RadnaMjesta.aspx
Bezzeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 19:21   #152
Quote:
glagolj kaže: Pogledaj post
postoji li neki način za zaradu, a da se ništa ne uloži? nov sam pa bih želio znati, a treba mi novac hitno ne puno tek nekih 500 kn da mogu zaradit za mjesec dana recimo jel to moguće za novajliju?
500 kn bez ijednog uloženog centa ? to je negdje oko 70 dolara....moguće je,
ali morao bi rintat cijeli dan više dana, na više različitih stranica.
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 19:38   #153
Quote:
glagolj kaže: Pogledaj post
postoji li neki način za zaradu, a da se ništa ne uloži? nov sam pa bih želio znati, a treba mi novac hitno ne puno tek nekih 500 kn da mogu zaradit za mjesec dana recimo jel to moguće za novajliju?
malo si zakasnio

bilo je moguce i vise zaraditi bez ulaganja , ali stranica je propala..
19Mihael91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 13:25   #154
Proveren sajt, redovno isplacuje.
Ako je neko zainteresovan neka mi pusti poruku.
jecka82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 15:25   #155
Quote:
glagolj kaže: Pogledaj post
postoji li neki način za zaradu, a da se ništa ne uloži? nov sam pa bih želio znati, a treba mi novac hitno ne puno tek nekih 500 kn da mogu zaradit za mjesec dana recimo jel to moguće za novajliju?
postoji, ukoliko si daaavno daaaaaavno napravio neke stranice na fejsu koje su do sad napucale mnogo lajkova.
MarkoNedelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:36   #156
Quote:
MarkoNedelja kaže: Pogledaj post
postoji, ukoliko si daaavno daaaaaavno napravio neke stranice na fejsu koje su do sad napucale mnogo lajkova.
mislis da prodaješ grupe? ko bi to kupio uopšte ?
Velifi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 15:43   #157
http://fblikeup.com
uneses url svojih fb stranica a oni ti kazu koliko su te stranice vredne
MarkoNedelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 14:41   #158
Quote:
MarkoNedelja kaže: Pogledaj post
http://fblikeup.com
uneses url svojih fb stranica a oni ti kazu koliko su te stranice vredne
Oho, 309$. Još da skontam kako da ih prodam
Velifi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 21:33   #159
Da malo obnovim temu
Sad trazim neku stranicu za okrenut do 10$ za ebay
Apptrailers je dobra aplikacija,isplacuje se na paypal
Ja sam preko nje zaradio 1,5$,nije puno,ali bez ikakvog napora i ulaganja
Video prosjecno traje 30sec,dobije se 5 bodova,500 bodova je 0,5$
AgentSkarnicl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 21:01   #160
Zarada skidajući aplikacije s Google Play-a

Evo već nekoliko dana koristim ovu aplikaciju i zaradila sam par dolara na moj PayPal račun.

Potrebna su dva jednostavna koraka:

1. instalirati aplikaciju s Google Playa na android pametni telefon: CashPirate
https://play.google.com/store/apps/d...yet.cashpirate

2. registrirati se s mojim refferal kodom: ACSRBY (s ovim kodom dobivate 50% za prvih 1000 bodova tj. 500 BODOVA) Bez koda ne dobivate ništa!

Zarađujete skidanjem aplikacija, ima i gledanje videa, igranje igrica (ima nekoliko ponuđenih opcija: sami birate šta želite)
Kada sakupite 2500 Bodova odmah imate isplatu od 2.50$ koje vam automatski prebace na vaš PayPal račun ili umjesto toga možete bodove zamijeniti za Facebook Gift Card (isto sami izaberete što i kako i koliko želite).


Probajte, baš ništa ne košta!
majita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.