Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2006., 21:35   #21
Quote:
Angelica kaže:
ne ne dvoboj :-)

evo kasni mi vec dva tjedna, jucer radila test na trudnocu i nisam trudna, a i seksala se s gumicom.

trebala bi ju dobiti sad za vikend jer u pon idem na put i ne bude me tri tjedna, a prvi dan mi je uzasan, ne mogu na wc i uzasno me boli. ako postoji kakav prirodni lijek, recite. kak da ju natjeram da procuri, da taj prvi dan riješim doma, jer je poslije sve lakse.

veceras moram probati vrucu kupku, svi govore da to potakne cirkulaciju, a za ostalo nisam cula. prijedlozi?
sport zna pomoci, kao i seks, ali najbolji je dobar šok
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 21:45   #22
Quote:
Angelica kaže:
ne ne dvoboj :-)

evo kasni mi vec dva tjedna, jucer radila test na trudnocu i nisam trudna, a i seksala se s gumicom.

trebala bi ju dobiti sad za vikend jer u pon idem na put i ne bude me tri tjedna, a prvi dan mi je uzasan, ne mogu na wc i uzasno me boli. ako postoji kakav prirodni lijek, recite. kak da ju natjeram da procuri, da taj prvi dan riješim doma, jer je poslije sve lakse.

veceras moram probati vrucu kupku, svi govore da to potakne cirkulaciju, a za ostalo nisam cula. prijedlozi?
prokuhaj 2 dcl crnog vina sa cimetom,meni je upalilo
maša&maša is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 22:32   #23
Caj NEVENA cuda cini. Ne znam koliko podnosis okus i miris, uzasan jeste, ali mozes s njim izazvati menstruaciju. Inace, gumicu mozes okaciti o shtrik ako ti kasni toliko...
__________________
If you wind up with a boring, miserable life because you listened to your mom, your dad, your teacher, your priest or some guy on TV telling you how to do your shit, then YOU DESERVE IT.
- Frank Zappa
nordea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 22:45   #24
ali test je negativan!!! pa vidlo bi se nakon 2 tjedna. evo, veceras opet putujem, i budna bum cijelu noć, kaj to nije stres za organizam? a i ispit je bil veliki.
napravila budem jos jedan test sa jutarnjom mokracom.

al meni se cini da se cistim od tih silnih hormona, jer pila sam tablete 4 god. a prije nek sam ih pocela piti bilo je isto tak neredovito
__________________
"If you are going through hell, keep going." - Winston Churchill
Angelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 00:04   #25
angelica, zaš si opće pila diane? pcos?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 01:23   #26
zbog neredovitih menstruacija koje su jako dugo trajale kad su dosle i bile jako bolne. a onda sam dobila i decka pa su posluzile i za to.

sad sam jako nervozna zbog komentara da mi gumica nist ne znaci ako kasni dva tjedna. test je negativan. da sam tu dosla cendrat (ko prosli mjesec ) da mi kasni svi bi mi rekli da zake ne napravim test i smirim se. sad sam napravila test, a opet nije dobro.

prije diana sam imala dosta pristica, bas potkoznih, i sad mi se opet pocinju javljati, a i kosa mi se jače masti, a i to su diane rijesile.

prestala sam ih piti jer cujem samo lose stvarii o njima. nisam neodgovorna i uvijek se seksam s kondomom (osim kad imam mengu, jer je kao mala vjerojatnost da zatrudim. al ako se seksam kad imam mengu, on ne svrsi u mene, a i to je nest). inace uvijek kondom!!!
sad opet panicarim da sam trudna!! a test je negativan!!
__________________
"If you are going through hell, keep going." - Winston Churchill
Angelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 01:25   #27
jel ti rađena analiza hormona tad? il je uzv pokazao pcos? il nešto?
malo mi je čudno samo za regulaciju ciklusa dat diane, uz toliko pilula s toliko manje hormona.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 01:26   #28
Quote:
Angelica kaže:
sad opet panicarim da sam trudna!!
ma nisi.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 01:30   #29
ma kakvi hormoni, nisu mi ni krv vadili, tu kod nas svi dobivaju diane , prvenstveno za kontracepciju. nije mi ginekolog niti rekel da moram raditi pauze, nego sam to sama. na kraju sam se posvadajala s tim seronjom starim i uzela karton.
sad imam super ginekologicu, al necu vise nista piti. jedino rjesenje je da se ne seksam do braka
__________________
"If you are going through hell, keep going." - Winston Churchill
Angelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 01:36   #30
Quote:
tu kod nas svi dobivaju diane , prvenstveno za kontracepciju.


diane nisu kontracepcijska pilula nego lijek za androgenizaciju. (ne tebi, krelcu koji prepisuje)

Quote:
jedino rjesenje je da se ne seksam do braka
ili da prijeđeš na neke niskodozažne, il da počneš mjerit temperaturu, proučavat cervikalnu sluz i to.
apstinencija se meni osobno ne sviđa.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 02:56   #31
Quote:
Angelica kaže:
...... a prvi dan mi je uzasan, ne mogu na wc i uzasno me boli. ako postoji kakav prirodni lijek, recite. kak da ju natjeram da procuri, da taj prvi dan riješim doma, jer je poslije sve lakse.

veceras moram probati vrucu kupku, svi govore da to potakne cirkulaciju, a za ostalo nisam cula. prijedlozi?

Midol ili nesto slicno iz slobodne prodaje. Radi sve sto treba.
Od narodnih preporucam zavijanje na mlad mjesec. Mozda tebi pomogne.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 03:08   #32
koja je tom midolu djelatna supstanca?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 05:51   #33
Acetaminophen, Pamabrom, Pyrilamine maleate u ovoj formuli koju ja koristim.
Druge formule su s ibuprofenom, sa ili bez kofeina...itd. Ma fenomenalno nesto!

midol

takodjer pamprin jako dobar. Ma sigurno i mi imamo slicne produkte, samo treba pogledati.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 07:51   #34
3 analgina i tople vode rastvor ce prosiriti kapilare....
G@zz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 11:52   #35
vruca kupka moza samo napraviti suprotno jer kad sjednes u kadu ili negdje u neki bazen i slicno dakle kad je voda oko tebe, stvori ti se negativan pritisak i mozes tako odgoviti menstruaciju na sva tjedna
a meni je funskcironiralo jedno pice a to je jagotraum + coca cola
drugi dan sam dobila mengu
sad nije upalilo jer sam trudna al inace....
Tochkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 20:10   #36
Quote:
Karmela kaže:
Druge formule su s ibuprofenom, sa ili bez kofeina...itd. Ma fenomenalno nesto!
.
ali kakve veze ima ibuprofen..pa to je analgetik i antireumatik only..hm ne kužim..
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 12:03   #37
dobila sam jucer. dosla je sama od sebe.

i nije nist boljelo, a to je jako jako cudno

inace kad boli pijem trudnički apaurin, 2 mg. jedino kaj mi ga mama mora kupovati u apoteci jer meni ne zele prodati. pomaze
__________________
"If you are going through hell, keep going." - Winston Churchill
Angelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 12:55   #38
Quote:
Angelica kaže:

inace kad boli pijem trudnički apaurin, 2 mg. jedino kaj mi ga mama mora kupovati u apoteci jer meni ne zele prodati. pomaze

Protiv bolova uzimaš apaurin


Jel to ono 'boli, al se ne sekiram'
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 13:01   #39
uf; i meni je prva vijest za apaurin i bolove.

btw; nema beze baš s temom, ali doma uvik imam buscopane; ako neko zna zamjenu za njih, a da ih ima u rvackoj; slobodno napišite.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 13:04   #40
Baralgin ima isto djelovanje

A što se tiče Buscopana (btw nisam ni znala da ga više nema u nas) mislim da Pliva proizvodi Buscol...nije drek neg se pas posr'o
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.