Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2015., 17:56   #1
Arrow Tko je ubio auto na vodik?

Eto:
https://www.youtube.com/watch?v=K3GDjVskYIs

Bob uses solar panels to power an H1 generator which produces H1 from H2O (water). For the safe and efficient storage of the dangerous H1, 6Li H must be created with a particle accelerator and used for H1 storage in high compression tanks. With the H1 generator, H1 is forced into the 6Li H tanks through the syringe compression process. FYI, "hydrogen vehicles" are also known as "fuel cell" vehicles.

Twenty Hydrogen Myths
DL
nobrainer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 18:02   #2
Toyota upravo krece sa agresivnom kapanjom za novi Mirai i kazu da uopste ne mogu da zadovolje kapacitete na osnovu potraznje.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 18:13   #3
Joj kad vidim ovakve teme pa odma me na ćenifu potjera ... ko ga je ubio?

VODIK da je ubio pizda mu materina.

Ideja korištenja VODIKA kao pogonskog goriva je jednako moronska kao i primjena malog fisijkog reaktora za pogon vozila. Moglo bi se, teoretski je moguće .... ALI.....
Kao i jebeni vodik, u teoriji je super, samo je proizvodnja problematična (osim ako ne napravimo pipeline do sunca), transport još zajebaniji a spremanje praktički nemoguće jer je kao plin prolazan kroz sve a kao tekućina ima svojstva supertekućine (googlati što to znači) - dakle još teže ga je zadržati u nekoj posudi.

A da ne pričam o odzivu gorivih ćelija na opterećenje - u Zg imate dvije eksperimentalne, jedna je na Veleučilištu, jedna u TŠ R.Boškovića, u Splitu jedna na FESB-u i uskoro još jedna u Osijeku. Sve ja instalirao pa se raspitajte o primjeni u vozilima.

Turbo rupa će vam postati šaljiva.


Al ne, nama uvjek trebaju teorije zavjere, Illuminati, Masoni, Židovi, Arapi, Alieni ..... ma samo što nismo krenuli na vodik kadli eto ... zajebalo nas.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 18:28   #4
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Joj kad vidim ovakve teme pa odma me na ćenifu potjera ... ko ga je ubio?

VODIK da je ubio pizda mu materina.

Ideja korištenja VODIKA kao pogonskog goriva je jednako moronska kao i primjena malog fisijkog reaktora za pogon vozila. Moglo bi se, teoretski je moguće .... ALI.....
Kao i jebeni vodik, u teoriji je super, samo je proizvodnja problematična (osim ako ne napravimo pipeline do sunca), transport još zajebaniji a spremanje praktički nemoguće jer je kao plin prolazan kroz sve a kao tekućina ima svojstva supertekućine (googlati što to znači) - dakle još teže ga je zadržati u nekoj posudi.

A da ne pričam o odzivu gorivih ćelija na opterećenje - u Zg imate dvije eksperimentalne, jedna je na Veleučilištu, jedna u TŠ R.Boškovića, u Splitu jedna na FESB-u i uskoro još jedna u Osijeku. Sve ja instalirao pa se raspitajte o primjeni u vozilima.

Turbo rupa će vam postati šaljiva.


Al ne, nama uvjek trebaju teorije zavjere, Illuminati, Masoni, Židovi, Arapi, Alieni ..... ma samo što nismo krenuli na vodik kadli eto ... zajebalo nas.
we're having a day?
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 18:30   #5
Da. Od jučer.
A ovakvi naslovi ne pomažu.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 18:32   #6
hehe.
a dobro, čuj kad se BMW prije 15 godina igrao s vodikom izgledalo je divno i krasno i moram priznati da je i mene iznenadilo kako su naprasito prekinuli s time. ali kad sam malo proučio problematiku stvari, onda sam i ja vidio da nije sve tako bajno i krasno, provbitno zbog spomenutog skladištenja i transporta.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 18:43   #7
Infrastruktura ce biti problem, ali u Kaliforniji vec imas gdje da tocis. I sto je najbolje, prve 3 godine ce sve biti besplatno, poslije ce se placati neki mali fee. Meni je cijena uvijek poprilicno visoka, ali kada se dodaju vladine povlastice dodje na oko 45k dolara. Plus 3 godine ne placas nista za gorivo, i svake godine ti se odbije lijepa taksa jer vozis EV ili nesto slicno. Nije lose, ali ja bih radije sprzio jos malo benzina dok ga ima

Do tada ce cijene EV ili hbrida biti vjerovatno kao i cijene normalnih vozila.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 20:24   #8
pogledajte slobodno video i tekst prije komentiranja
nobrainer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 20:34   #9
ja nisam, imam alibi
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 22:35   #10
Pogledao filmić. Zanimljivo.

@CDRW
Frajer je kazao (i pokazao) da su dva glavna problema riješena:
1. Proizvodnja vodika
2. Pohrana i transport vodika na siguran način

Problem je u tome što zakonska regulativa tj. čika Barack Obama tj. vjerojatno naftne-megakompanije-i-oni-koji-drmaju-svijetom ne dozvoljavaju da se proizvodi materijal koji omogućuje skladištenje vodika (hidrid)...?

Zvuči kao vrlo smislena teorija zavjere.

Zadnje uređivanje RoadRage : 27.03.2015. at 23:45.
RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 23:03   #11
Pa gdje se onda drzi u Kaliforniji?

Trenutno je otvoreno 8 stanica a oko 50tak je u razvoju i neke ce se otvoriti ove a ostatak sljedece godine. To je vec solidna infrastruktura za jednu drzavu velicine Kalifornije. Ne vjerujem da postoji prava zavjera nego je cinjenica da trziste jos uvijek za takvo nesto ne postoji, nema mnogo automobila niti ima mnogo proizvodjaca spremnih na takvu tehnologiju. Vecina se okrenula EV automobilima.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 23:23   #12
Ja znam da se prije par godina pisalo da se pri proizvodnji vodika potroši 90% energije koje se dobije prilikom njegova izgaranja. Ako uvrstimo bilo kakve daljnje gubitke u jednadžbu, neisplativo. Također, neka netko usporedi karakteristike BMW 760h i 760i, tamo prije 12-13 godina, sa istim motorom na vodik i na benzin.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 23:51   #13
Quote:
RoadRage kaže: Pogledaj post
Pogledao filmić. Zanimljivo.

@CDRW
Frajer je kazao (i pokazao) da su dva glavna problema riješena:
1. Proizvodnja vodika
2. Pohrana i transport vodika na siguran način

Problem je u tome što zakonska regulativa tj. čika Barack Obama tj. vjerojatno naftne-megakompanije-i-oni-koji-drmaju-svijetom ne dozvoljavaju da se proizvodi materijal koji omogućuje skladištenje vodika (hidrid)...?

Zvuči kao vrlo smislena teorija zavjere.
Pizdu je pokazao. Tekst iz 2003 a 12 godina kasnije smo i dalje u kurcu pa više vodika proizvedu krave nego mi.

Slučajno, ali baš slučajno imam neke veze s novim postrojenjem u Urinju za proizvodnju vodika (služi za odsumporavanje onog govna što MOL kupuje za Urinsku rafineriju) - deder mi pričaj o problemima proizvodnje, transporta i pohrane na TAKO MALOM PROSTORU, a mi razgovaramo o mreži koja bi se trebala pokiti milijune kvadratnih kilometara.
Ajde baš sam zainteresiran.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 00:23   #14
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ja znam da se prije par godina pisalo da se pri proizvodnji vodika potroši 90% energije koje se dobije prilikom njegova izgaranja. Ako uvrstimo bilo kakve daljnje gubitke u jednadžbu, neisplativo. Također, neka netko usporedi karakteristike BMW 760h i 760i, tamo prije 12-13 godina, sa istim motorom na vodik i na benzin.
kakva proizvodnja, transport, punionice...

staviš panele preko kuće i koliko vodika napravi, toliko se voziš i gotova priča.

jedini "problem" je u tom lithium-6 hydridu koji su klasificirali kao opasno oružje za koji trebaju dozvole koje s razlogom ne možeš dobiti.
nobrainer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 01:05   #15
Bok te neće kod nas se neboderima od 100 stanova zatvara plin (metan) jer curi u jednom stanu a ti bi vodik, koji NITKO, NIKAKO nemože zadržat u cijevima proglasio svetom vodom pretpostavljam? Pa daj se sjeti što se Hindemburgu dogodilo i ne samo njemu nego bilo čemu što je punjeno vodikom u velikim količinama.

Pa onda dalje - ako već imaš panele - čemu petljat s vodikom? Samo dodaješ još dvije konverzije koje ruše stupanj djelovanja. Puni bateriju i teraj, puno je lakše spremit el. energiju nego vodik.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 13:28   #16
Upravo to. Samo se onda ne dobija efekt:"produkt izgaranja vodika je čista voda", jer nema izgaranja, i nema ekološke strane

Jedna od potvrda problema sa skladištenjem. U navedenom bmw-u spremnik vodika je zauzimao gotovo cijeli prtljažnik, ali kapacitet je bio 10 litara vodika, ako me pamćenje služi. Izolacija je takva da bi šalici kave bilo potrebno nekoliko tjedana da se ohladi unutra. Zašto je to bitno? Vodik se točio na temperaturi -250 stupnjeva celzijusa. Također, osim toga, vodik je agresivniji prema materijalima, a mislim da je problematično i izgaranje. Efekt: 285ks iz 6,0 v12 motora, umjesto 445(ili 455, ne sjećam se točno) kod benzinskog 760i.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 13:34   #17
opet belosvecke zavjere?
koje gluposti

http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_Hydrogen_7

piše:
dodatna težina 250 kila a puni tank se sam od sebe isprazni za 10-12 dana.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 17:07   #18
Ma ja ne znam koi se kua zivcirate... sta ima veze ako u radu hho leti vani u atmosferu? Samo se biti jace suncano u vasoj okolici... motor uzme koliko mu treba a ostalo leti okolo i onako se doliva litra vode na 2000 kilometara...
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 17:28   #19
Što ti trabunjaš? Tema je o autima na vodik(kao gorivo, a ne kao aromatični dodatak), dakle H2
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 17:48   #20
Kako tko je ubio.
Pa Hrvati.
Opće su poznati problemi sa proizvodnjom i skladištenjem vodika.
Do sada, nažalost, veliki igrači nisu to uspijeli riješiti na "klasičan" način.

Obzirom da je jedina jeftina i efikasna metoda za proizvodnju i skladištenje vodika zaštićena patentom zvanim "HHO staklenka" svi ostali su morali odustati.
A Hrvati ko Hrvati, pizde, pa neće prodati ni ustupiti patent niti za silne milione $, €.
Jer smo principijelni.
Pa kad sve ode u materinu mi ćemo se zadnji smijati.
I voziti.
Znači ne zavjera, nego razmišljanje unaprijed.
Corvin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.