Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2010., 19:12   #41
Quote:
Dufresne kaže: Pogledaj post
@toorkish, svaka čast na postu.

Sigurno imaš velki kurac. I jaja
To me dovodi do jednog zanimljivog pitanja, možda za posebnu temu, je li to karakteristika svih alfa mužjaka?
'Fala, imam, i jedno i drugo.

To ne bih znao, ne ševim druge alfe.
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 19:15   #42
Quote:
polimer kaže: Pogledaj post
Samo si im rekao? E, da si stvarno moralan, pošten, altruističan i nadasve duhovit, trebao si šale radi, svaku od tih žena zaraziti bar hepatitisom ako ne i aids-om.
Ne kenjaj. Nemam stav da sam učinio bogu ugodno djelo, znam da sam bio šupčina, idiot, nazovi me kako god. Ali barem sam imao muda to javno izreći.
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 19:17   #43
Mani se toga ako želiš da zadržiš sve zube na broju i čitav nos...šta misliš da neko tvoju ženu ševi iza tvojih leđa...
Mlad i nevin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 21:13   #44
Quote:
toorkish kaže: Pogledaj post
znam da sam bio šupčina, idiot
Nisi, to je lycantrophy. Ti si bolestan.
polimer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 21:55   #45
.

Zadnje uređivanje Deneb : 04.11.2010. at 22:02.
Deneb is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 21:59   #46
toorkish,da meni to napraviš iza leđa i moja cura/žena/zaručnica isto, pa da si mi vlastiti brat,za mene više ne bi postojao.Naravno da saznam ali sve dođe kad tad na svoje.Oni tvoji prijatelji kojima si učinio tzv. uslugu nemaju niti trunke samopoštovanja nego su izgubljeni ljudi u današnjem vremenu,jednostavno su bez kompasa,bez svojeg ja,bez stava,odnosno misle da imaju neki svoj stav.Ukratko,prijatelj mi ne bi više bio ni da si zadnji pas jer to nema veze sa prijateljstvom ama baš nikakve.A moje mišljenje vezano uz tebe je da patiš od atavisitičkog poremećaja kad su ljudi bili još skoro pa doslovno na razini životinja i nisu mogli zauzdati nagon pod nešto što se zove razum i moral.To nas razlikuje od životinja(naravno ne sve,pogledajte što su ljudi kadra učiniti pa je sve jasno...) Kao što je netko napisao onaj komentar za "American psycho", to je to.Ako nisi u stanju zauzdati nagon,pimpek,bilo što,možeš jebati,ubijati,mučiti,varati,lagati, tada si bolestan u neku ruku.Radiš to jer ti to želiš.Pravi ego.I želiš onda i reći to što si učinio tim prijateljima,"jebao sam se sa tvojom zaručnicom".Da mi je vidjeti tog lika kad si mu rekao... O posljedicama te nitko nije učio da razmišljaš.Jer imaš uopće glavu? Ili samo onu donju?Jel si čovjek ili bivol koji se tjera i ne vidi tada ništa drugo ?Ja da hoću mogao bi radit isto što i ti ali nikad ne bih niti pokušao to napravit svojim bližnjima.Imam usađene drukčije norme...A te žene,zaručnice prijatelja,što reći o njima...Ma ne vrijede da se pljune na njih.Robovi svojih zabluda i nagona.Uvijek mi žao dok na ok ljude oba spola nalete totalni idioti i sjebu im sve.Jebemti neke ljude u tri pm.

Zadnje uređivanje Deneb : 04.11.2010. at 22:11.
Deneb is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 22:25   #47
Nećeš dobiti ništa osim popularnost svekolikog forumskog pučanstva ovdje, koje voli takve hebače! ( zato si i otvorio temu, priznaj ajde?! )


Što se tiče toga što radiš, naravno da je gnjusno i nemoralno do ibera i trebao bi se zapitati kakva si ti to površna osoba, koja se hrani tuđim brakovima i vezama. Očaj.


Get a life!



( Znam da je na forumu moral obrnuto proporcionalan onom u životu, ali dobro.. )
tankalinija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 22:29   #48
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
nego, daj mi reci...jel se oženio i onaj čiju si zaručnicu 2 tjedna prije svadbe maznuo...ili pak nije bilo dovoljno vremena da se vjenčanje otkaže

ne mogu shvatit tu potrebu da na taj način škodite ljudima koji su vam dragi.
ne napaljuje vas seks...ne diže vam se na osobu....nego na neodgovornost, zabranjenost, amoral i to što znate da ćete proć nekažnjeno. zapravo ste i sami sebi odvratni...odatle potreba za priznanjem, dužnosti umirenja savjesti...ustvari, radi se o vrlo ozbiljnom psihičkom poremećaju, al to tako ružno zvuči....zapravo ste...suvremeni trendovski parafiličari
to su odlike vragova! Ali to ti je popularno na forumu i može tu proć! Barem negdje!
U stvarnom životu bi takve moralne nakaze bile na rubu društva. Ali na ovom forumu je to itekako coool, a mladi dečkići željni uzora jedva dočekaju da im se mogu diviti.

Zato i gledamo ovakve generacije mladih ljudi.. Amoralne, izgubljene, nemaju pojma o ljubavi, vjernosti, vezama, brakovima. Žive samo za sebe.. ( i za slavu ionako izgubljenog društva)..
tankalinija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 22:39   #49
Quote:
toorkish kaže: Pogledaj post
Ima još takvih. Ok, bilo je.

Par godina unazad, imao sam vrlo sličnu fazu. Doduše, nisam išao do te mjere da sam ševio obitelji žene (vrlo vjerojatno jer nitko o familiji i nije oženjen nekakvom ženom koju bih kresnuo), ali sam u razdoblju od tri godine mnogim prijateljima (vrlo, vrlo bliskim, najboljim prijateljima), poševio partnerice. Neke u kratkim vezama, neke u dugogodišnjim (4, 5, 7, 8 godina), neke pred brakom (s tim istim mojim prijateljima).

Zašto? Zašto pas liže svoja jaja?

No, restrospekcijom sam i sam došao do zaključka (sem onog, mogu). Naime, u tom životnom razdoblju sam bio ekstremno promiskuitetan (znao sam mijenjati i tri partnerice dnevno), no, na nekoj razini (koliko god zgodne, zanimljive, lude u krevetu one bile), mi očigledno nije bilo dovoljno. Pa sam u jednom trenutku shvatio da me mnoge partnerice mojih prijatelja gledaju ponešto drugačijim očima od onih kojima bi trebale. Vjerojatno jer sam kao i ti, otvoren, druželjubiv, komunikativan, altruističan, liberalan, i sve u svemu, podosta normalan tip bez nekih frustracija, tako da sam svakome mogao pristupiti, bez obzira na formalno obrazovanje ili dob. Kada sam to shvatio, ja sam uvijek inicirao sexualne odnose, s naglaskom da bi im vrlo direktno rekao što ja vidim, što ja mislim, i što ću im ja napraviti.

Svaka, ali baš svaka je pristala. Poševio sam 9 dugogodišnjih partnerica od 9 najboljih prijatelja (jednu 2 tjedna pred vjenčanje).

Summa sumarum; bio sam prazan, i riješavao sam probleme vlastite dominacije na taj način. Nije mi bilo dovoljno da ševim hrpu zgodnih žena, nego sam morao to napraviti i prijateljima. Jednostavno sam ispoljavao vlastitu dominatnu personu na taj način. (Naime, alfa sam mužjak, ali najgore vrste, nesvjesno doduše, ali jesam, nemam nekih namjera nametati se, ali nekako uvijek, od malih nogu, do današnjih starih dana, uvijek ispadnem kolovođa).

No, kao što rekoh, bio sam poprilično prazan. Isključivo sam tulumario i ševio.

Danas, kada gledam na to razdoblje, smiješno mi je, no, jebiga, obvidno se moralo dogoditi. Jer u tom trenutku nisam znao kuda idem i što želim.

Danas, kada znam kuda idem i što želim, nemam takvih situacija. Jednostavno ih prerežem u korijenu. I ne fale mi. Čak nisam niti toliko promiskuitetan kao prije.

No, postoji jedna bitna razlika između tebe i mene.

Ti o tome šutiš, sem na forumu. Jer si ustvari, oprosti stari moj, papak. Jer voliš uzbuđenje, lov, i osjećaj dominacije jebanje žena koje druge vole, a tebi se podaju kao drolje. Volim ga i ja.

No, prijatelju moj, odrastao muškarac snosi posljedice svojeg djelovanja. Ti to ne činiš, već se igraš kao malo dijete. Pojebeš i skrivaš. Jer znaš da ako te otkriju, da si najebao kao žuti. A ti ipak voliš to što te ljudi vole, jer ne sumnjam da si zabavn, pristupačan, altruističan. I voliš to, uživaš u tome, jer si narcisoidan u popriličnoj mjeri. Što je sve za ljude. Ali iz straha da ne ostaneš bez toga, radiš to što radiš i šutiš.

A to te čini, u mojim očima, poprilično nesigurnim i iskompleksiranim malim marginalcem. Jer ako već jebeš nečiju ženu, imaj muda i to onda i reci.

Učini uslugu tom stricu čija se žena jebe s tobom.

No, znam da nećeš, jer ti je vlastiti odraz u ogledalu, komformitet i slika koju projiciraš prema van bitnija od tebe samoga.

Netko je spomenuo samosvijest ovdje. Ti je nemaš, to, jest, imaš, no bježiš o nje, jer te strah suočavanja sa samim sobom, jer znaš da na tom polju gubiš.

Činio sam isto što i ti.

Samo, ja sam svakome od njih devet rekao. Odmah. Jer kako sijem, tako žanjem. Odrastao sam muškarac koji stoji iza svojih postupaka, kako god glupi oni bili.

I najbolji sam prijatelj sa svima još uvijek. Trojica su se u međuvremenu oženili, i nikakvih problema nema.

A znaš li zašto smo još uvijek najbolji prijatelji?

Jer sam imao muda i obraza reći. Ne znam bismo li to bili da sam počeo bilo kakvu vezu s bilo kojom od njih, no, kako sam ih samo poševio, još uvijek se družimo.

Da citiram jednog od njih; "Ustvari si mi učinio uslugu. Bolje da sad znam kakva je, nego da shvatim za pet godina u braku. A bolje da je kresneš ti, nego neki XY koji mi to ne bi rekao, nego bi ispao idiot. Ovako sam ispao idiot, ali barem mi je netko tko je blizak, na kakav god način, ukazao na to".

Grow some balls m8.
Jea rajt! Najbolji prijatelji! Moš si misliti! To si ti utvaraš! A meni je to tvoje djelo jako pičkasto, a ne hrabro, zato jer si znao da si te frendove već do te mjere izmanipulirao da će ti ostati frendovi, ali si im razjebao cure i veze! A oni su pomislili, bitniji nam je taj debil od frenda, budući je takav alfa mužjak!
Hrabro bi bilo da su ti dali svi nogom u dupe i da si ostao sam! A vjerojatno si i tu ševu objasnio na način - ona je fufa, ja sam ju poševio, pa su se riješili tih ženski, a ti si tu ostao kao Svjetionik u tami.. Ono, otvorio si im oči o labilnosti tih ženski.. Da im nisi rekao, znao bi da riskiraš da doznaju i da te odjebu, a vjerojatno si se pokunjio kao mali žalostan psić koji je zgriješio.. Pa su rekli, ovaj alfa mužjak je pao ničice pred nama.. I nisu mogli vjerovati, pa su ti oprostili!




( Zašto ja uopće visim ovdje i čitam ovakve boleštine, a kad otvorim neku funny temu moderator je brže bolje izbriše! tu je dozvoljeno prosipati samo najbolesnije stvari!) I moram općiti s ljudima koji nisu normalni..

Zadnje uređivanje tankalinija : 04.11.2010. at 22:45.
tankalinija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 22:45   #50
Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
Nenormalno me uzbuđuje imati spolni odnos sa zauzetim ženama...
Ono što sam htio upitati jest sljedeće:
1. Postoje li na ovome forumu osobe slične meni odnosno poznajete li nekoga ...?
2. Kakvo je vaše mišljenje o kompletnoj situaciji?
3, Na koji način bih po vašem mišljenju trebao riješiti ovaj problem?
1) Na forumu ne znam, ali moj prijatelj se hvalio kako se poseksao sa kumom svojih roditelja.

2) Koma, blago rečeno. Dno dna, imam utisak da te netko u ranom djetinjstvu zlostavljao, ili barem dobro ponižavao, pa sada hraniš ego sa takvim "izletima" i stranputicom. To bi bilo po sistemu: evo vam, vidite da mogu, a svi ste mi se smijali jer:
a) imam malog
b) svršim za dvije sekunde
c) jedini nisam dlakav
d) pišam u krevet iako mi je xx godina
e) se bojim mraka
f) bla bla

3) Prekini s tim dok te nekto nije uhvatio, jer ćeš gadno nastradati. Kupi si bic i spusti se kroz šumu, vidjet ćeš što je adrenalin, ili skači s padobranom...
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 23:37   #51
nije li simptomatski...otvoriti ovakvu temu baš na ljes-u. pokajničko priznavanje postojanja problema, tobož ispravak nesretne alfa okolnosti uz naglašene, gotovo religijski pravilne moralne vrijednosti. opća popularnost...prikazana kroz pojavnu zaluđenost, šarm koji obara, alatku koja u baš svaku...lagano uklizne.

kakva besramna samopromocija
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 23:38   #52
Joj ljudi kaj ste napali toorkisha -- pa on je svojim frendovima napravio uslugu. Ako imam curu (ili nedajbože zaručnicu) i ona spava s mojim frendom, prije ću otkantati nju nego njega, pogotovo ako mi on sam to kaže. On nije taj koji me iznevjerio, jer mene baš briga kome će se on upucavati; ali od nje ipak očekujem neku vjernost...

Drugim riječima: ako je ona pala na njegovo upucavanje, kad-tad bi pala na nekog drugog i opet me prevarila, samo što ja tad to ne bih doznao. A ako mi je vjerna, onda neće pasti ni na njega ni na nekog drugog. Ako netko odbaci frenda zato što mu se upucavao curi to pokazuje vrlo nisko samopouzdanje i nepovjerenje u vlastitu sposobnost da zadrži tu curu. U krajnjoj liniji, odluka je na curi; ipak ona na kraju odabire s kime će biti u vezi, s kime će se ševiti itd.

Jedino bih samo još nadopunio da je istina hrabro reći frendu da ga je cura prevarila, ali još je hrabrije reći da si pokušao kod njegove cure ali da nisi uspio; iako je to ustvari dobra vijest, nažalost će vas većina muškaraca optužiti za izdaju, iako je u stvari riječ o velikom prijateljstvu...
__________________
You may be a cunning linguist, but I am a master debater!
Porco Rosso is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 23:52   #53
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
kakva besramna samopromocija
Loša samopromocija. Neuvjerljiva, trolerska, tipično ljesovska.
Shera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 00:06   #54
Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
2. Kakvo je vaše mišljenje o kompletnoj situaciji?
3, Na koji način bih po vašem mišljenju trebao riješiti ovaj problem?
Meni je također bilo vrlo zabavno biti u takvoj situaciji, vjerojatno ne toliko koliko je tebi, ali dovoljno da analiziram situaciju. Dakle, mislim da postoje par faktora koji to čine vrlo privlačnim:

1) Žena u pitanju je drolja, a takve su seksualno vrlo privlačne.
2) Zabranjenost cijele aktivnosti - rizik znatno povećava uzbudljivost svega. Kao što katolkinje više uživaju u seksu jer čine grijeh, tako i ove jer varaju.
3) Manjak grižnje savjesti s moje strane - ona vara daleko više, osim ako se radi o bliskom prijatelju.

To sam zaključio iz svojih iskustava.

Naravno, za tebe možda vrijedi drugi razlog, recimo, potvrđivanje vlastitog ega (iako mi je to dosta neuvjerljivo). Možda zapravo u svojoj glavi i ne jebeš te žene/cure, nego njihove muževe/dečke, by proxy, jer si latentno homoseksualan.

Nego, zašto misliš da je to problem?
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 00:11   #55
Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
Loša samopromocija. Neuvjerljiva, trolerska, tipično ljesovska.
Istina, ali očito pali kod nekih na ovom pdf-u, što nam to govori?

Quote:
Porco Rosso kaže: Pogledaj post
Joj ljudi kaj ste napali toorkisha -- pa on je svojim frendovima napravio uslugu. Ako imam curu (ili nedajbože zaručnicu) i ona spava s mojim frendom, prije ću otkantati nju nego njega, pogotovo ako mi on sam to kaže. On nije taj koji me iznevjerio, jer mene baš briga kome će se on upucavati; ali od nje ipak očekujem neku vjernost...

Drugim riječima: ako je ona pala na njegovo upucavanje, kad-tad bi pala na nekog drugog i opet me prevarila, samo što ja tad to ne bih doznao. A ako mi je vjerna, onda neće pasti ni na njega ni na nekog drugog. Ako netko odbaci frenda zato što mu se upucavao curi to pokazuje vrlo nisko samopouzdanje i nepovjerenje u vlastitu sposobnost da zadrži tu curu. U krajnjoj liniji, odluka je na curi; ipak ona na kraju odabire s kime će biti u vezi, s kime će se ševiti itd.

Jedino bih samo još nadopunio da je istina hrabro reći frendu da ga je cura prevarila, ali još je hrabrije reći da si pokušao kod njegove cure ali da nisi uspio; iako je to ustvari dobra vijest, nažalost će vas većina muškaraca optužiti za izdaju, iako je u stvari riječ o velikom prijateljstvu...
Izneseni relativizam ti je vrhunski zatupljujuć. Na taj način svaku stvar možeš prikazati iz pogleda koji ti odgovara. Ljudski odnosi ipak nisu toliko izkarikirani. Ali petica na trudu.
ljudoliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 00:23   #56
Quote:
ljudoliki kaže: Pogledaj post
Istina, ali očito pali kod nekih na ovom pdf-u, što nam to govori?
to nam, striček, govori ....da već dugo nije bilo takve teme na ljes-u
teme za odrasle...o muškarcima u tranzicijskom periodu emocionalne neodgovornosti....ili svojevrsnoj krizi (srednjih) godina. teme za divljenje i sablazan nad nečijom ljubavnom "ostavštinom", o sugestiji patoloških interesa i ilustraciji raskalašene propasti
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 00:32   #57
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
to nam, striček, govori ....da već dugo nije bilo takve teme na ljes-u
teme za odrasle...o muškarcima u tranzicijskom periodu emocionalne neodgovornosti....ili svojevrsnoj krizi (srednjih) godina. teme za divljenje i sablazan nad nečijom ljubavnom "ostavštinom", o sugestiji patoloških interesa i ilustraciji raskalašene propasti
Lijepo zboriš, ostavljam ovu sapunicu u rukama sposobnijih od mene.
ljudoliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 00:49   #58
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Interesantno. Čovjek je to tako elaborirao da ga ne mogu ni osuđivati kak spada

Da je to napiso neki polupismeni neandertalac u stilu: "jebem tuđe žene i frajer sam" pljuštale bi uvrede od forumskog puka vjerojatno u ogromnim količinama.
HAHAHAHAHAHAHA pomislila sam istu stvar hahahah
Anniah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 01:14   #59
Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
... saslušati probleme drugih često ih stavljajući ispred vlastitih.
dočim kad djeluješ, ipak, stavljaš sebe i svoje potrebe na prvo mjesto
Quote:
Svjestan sam da u dosadašnjem tekstu postoji određena kontradikcija,
da, na više mjesta
to je zato što si licemjeran
"iskupljuješ" svoje grijehe ljubaznošću
Quote:
ali prije nego što me počnete osuđivati, molio bih da uzmete u obzir da je, unatoč mojoj inicijativi, za "grešku" potrebno dvoje, odnosno da navedeno nije samo moj problem.
ali ipak si ti -
Quote:
U većini slučajeva ja sam direktni ili indirektni inicijator svega.
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 08:44   #60
Dakle, autoru, i dragi turkiš, meni ovo više izgleda kao sindrom četiri zida nego kao dokaz vaše muževnosti i vaše ljubavi prema svojim prijateljima i ljubavi prema pičkama njihovijeh žena i vlastitih strina, da vam praf kažem.

Oću reć, hodaš tako po svijetu, tu i tamo jebeš, al to predmnijeva štokakvu organizaciju i predradnje (sok, kafa, piva, "kod tebe ili kod mene?", rizik opsesivnog zvanja i sms-anja nakon ševe..), a rezultat nije nimalo siguran, niti dobar. Ponekad je jako seksi cura mrtva ko fosna u krevetu, ponekad ima bolesti, ponkad ode na sok a zapravo ne da pičke i tako...
I onda se umoriš, za vezu jošte nisi, i počneš izlazit s tim svojim frendovima, dolaziš k njima na čajanke, te su curke u dugoj vezi i vjerojatno tkđ ne izlaze previše, a ako nešto ima penis i viđaju to svaki drugi dan, prije ili kasnije nešto zaiskri, bar malo.

Sve do ovog trenutka je skroz normalno. Mislim, ljudima se diže na sve i sva, ovisno o okolnostima, ali to što se nekom digo ne znači da baš mora jebat. Tu je sva mudrost. Ako ti se digne na frendovu ženu, počni izlazit negdje gdje ima drugih žena i brzo te bude prošlo. A i nju isto. Isto tako i kad ti se digne na frendicu ili nedajbože frenda ili nešto slično, društveno neprihvatljivo.

Kod tih cura koje ste jebali je ista stvar - stalno gledaš svog mamlaza, voljela ga-ne voljela, ako je sve prešlo u rutinu, a ne izlaziš previše, nemaš više onaj mehanizam obrane od upucavanja niti mehanizam obrane od provale hormona, i op... vidi, bre, kurac frenda od muža - HOP!

Neću ulazit u psihologizaciju ili moralne ocjene takvog ponašanja jer imam putra na glavi što se toga tiče, pa ne bi bilo baš lijepo. Nijesam se jebala s prijateljima svoga dragoga, ali sam osjećala popriličnu potrebu da to napravim. Sreća moja pa je on bio dosta normalan, i što znam primit ne kao ne, a ne kao uvredu.

Ono što hoću reć, umjesto ocjene i procjene jest da je to dosta normalno kao želja, a za ostvarivanje treba imati želuca i manjka poštovanja prema trulim društvenim konvencijama, ter da vam želim svu sreću koju možete izvuć iz takvog dobrotvornog rada spašavanjem nevinih frendova od zlih kurvi, ter da vam facijalna korekcija ne bude preskupa kad jedan od frendova uzgoji muda

Da bi bio poseban, treba ti prizma drugih ljudi, nekonvencionalno ponašanje uz primjesu sindroma narodnog heroja koji svijet spašava od Ljupke Gojić nije dovoljan da biste se ostvarili kao posebni. sry
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger