Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2014., 22:24   #1
PaidVerts

Vidim da je obrisana PaidVerts tema (pretpostavljam jer ju je autor loše predstavio), pa ću je ja ponovno stvoriti

Što je PaidVerts?

PaidVerts je PTC, ali ne običan PTC

Prije ulaska na reklamu kao captcha se upisuje tekst koji je advertiser upisao te se time povećava vrijednost posjeta (jer se sazna nešto o stranici i prije posjeta na nju samu)

Cijena 50 posjeta od 30 sekundi je 1$ dakle stranica ima marginu 0.02$ po posjetu, no ne izdaju se svima takve reklame i ovdje postaje zanimljivo

Dakle recimo da sada netko uplati 100$ u reklame

Od tih 100$ neće se izdati 5000 posjeta od 0.02$ nego će se izdati nešto tipa (bubam vrijednosti, no shvatiti ćete poantu)

1 reklama - 20$
1 reklama - 10$
10 reklama - 1$
100 reklama - 0.1$
1000 reklama - 0.02$
1000 reklama - 0.008$
1000 reklama -0.005$
1000 - 0.001$
889 - 0.0005$

vrijednosti sam bubnuo, no shvaćate poantu gdje se margina na razdjeli na velike i male reklame

Tvrtka i dalje ima profit jer profit buba na svim reklamama koje izda ispod 0.02$ a taj profit se podjeli većim investitorima u obliku većih reklama

Kako se određuje tko dobiva kakve reklame?

Postoji 9 grupa poredanih po količini BAPa kojeg posjedujute (što je BAP ću objasniti ispod)

Grupe idu ovako


1.)100 to 1600 BAPa
2.)1600 to 6400 BAPa
3.)6400 to 12000 BAPa
4.)12000 to 24000 BAPa
5.)24k to 48k BAPa
6.)48k to 96k BAPa
7.)96k to 180k BAPa
8.)180k to 360k BAPa
9.)360k to 720k BAPa
10.)720k to 1.5m BAPa
11.)1.5m to 3m BAPa
12.)3m to 6m BAPa
13.)6m and up BAPa

U što ste većoj grupi to ćete veće reklame dobivati, stranica također ubire profit na nadogradnjama korisnika i kupovini ad filetera (košta 10$ i njima možete blokirati reklame niske vrijednosti)

Ja trenutno imam 79 000 BAPa i redovno dobivam reklame vrijednosti preko 1$, moj sponzor ima oko 1m BAPa skoro svaki dan dobiva reklame preko 10$, svako malo mi šalje SCove

http://i.imgur.com/OiKf2IA.png

hehe, evo tokom pisanja članka sam ovo dobio
http://i.imgur.com/TFzRwyo.png

E sad, što je BAP?

BAP dobivate ili gledanjem posebnih BAP reklama (svaka daje 50 BAPa) ili kupovinom reklama, za svaki 1$ koji uložite u kupovinu reklama dobijete 3100 BAPa a svaki BAP se translatira u 0.0005$ vrijednosti u reklama, dakle za svaki 1$ koji uložite dobiti ćete 1.55$ u reklamama
Recimo da imate 10 000 BAPa, to vrijedi 10 000 * 0.0005 = 5$ , tu vrijednost možete dobiti u obliku jedne reklame od 10$ ili u obliku 100 reklama od 1$
Što ste u većoj grupi to ćete veće reklame dobivati

Em zarađujete em možete reklamirati neku svoju stranicu hehe

Možete krenuti besplatno klikanjem tih BAP reklama (na koje stranica također ubire profit jer ih ništa ne koštaju) ali više se isplati odmah uplatiti jer za 1$ dobijete 3100 BAPa a za isti iznos bi morali odgledati 62 BAP reklame

Također čim skupite 2500 BAPa možete se nadograditi čime dobivate prioritet na reciklirane reklame (nadogradnja košta 0.05$)

Grupe su bitne, u početku ćete vi biti stup sistema klikajući reklame male vrijednosti tj. donoseći profit svima ostalima, kada pređete par BAP skupina dobivati ćete reklame veće vrijednosti
Zasad sam jako zadovoljan stranicom, kupujem reklame za probux i dobio sam referrala koji svaki dan otklika sve reklame hehe

a na svaki $ uplaćen dobijem 1.55$ natrag


Također ako vam se izda reklama od 1$ ona vrijedi točno (1/0.0005= 2000 BAPa) i taj BAP će vam biti skinut s računa!
Nije bitno jer s tim 1$ kupite novu reklamu i dobijete 3100 BAPa

Zbog takvog sistema osim običnih advertisera kao na drugim PTCovima svi kupuju reklame tako da reklama uvijek ima, uvijek ima nešto za klikati

Ako vas nešto zanima pitajte, potruditi ću se odgovoriti
Također ako vas stranica zanima cijenio bih da mi se javite jer bolje da idete u program preko mene nego nekog amera
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević

Zadnje uređivanje Kiki114 : 10.06.2014. at 22:38.
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 08:22   #2
Evo i ja sam juce prvi put kupio reklame malo vrtim kuglicu u krug i zaradjujem bodove sve zaradjeno guram u reklame samo da potraje i pozdravljam naseg FRENDA NASMIJANOG 28 koji je ovo prvi pokrenuo i s nama podelio a tebi Kiki svaka cast sto si oziveo ponovo ovu aktuelnu i zanimljivu PTC stranicu s novim konceptom u PTC industriji i mogu da konstatujem da ti LEPO IDE....
TIMPM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 09:21   #3
Ova tema može biti ogledalo za buduće teme kako bi trebale biti predstavljene kada netko iz nje misli izvući koliku toliku korist, i naravno da neće nikome biti krivo ako preko kvalitetne teme na pristojan način zatraži neki oblik pomoći.
Pohvale za autora teme na dobrom objašnjenju !

Tema koju je pokrenuo Nasmijani 28 je bila u redu, ali je isti korisnik baniran jer je klon dvije osobe koje su prethodno banirane i došao je na forum s istim ciljem reklamiranja kako je radio i s dva prijašnja korisnička računa, te su mu svi postov i teme obrisane jer je grubo prekršio pravila foruma.

Malo sam pronjuškao stranicu i sviđa mi se, i baš kako Kiki114 kaže, bolje da ste njemu refferal pošto vas je informirao o ovom načinu zarade, jer ionako morate nekome biti refferal, jer koliko sam shvatio stranica ga sama dodijeli, pa bolje da on ima kakve takve koristi, nego neki amer za kojeg nikada niste čuli !

Nadam se da će se čim više ljudi javiti i podijeliti svoja iskustva s ovim načinom zarade
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 14:08   #4
Quote:
keisuke kaže: Pogledaj post
Ova tema može biti ogledalo za buduće teme kako bi trebale biti predstavljene kada netko iz nje misli izvući koliku toliku korist, i naravno da neće nikome biti krivo ako preko kvalitetne teme na pristojan način zatraži neki oblik pomoći.
Pohvale za autora teme na dobrom objašnjenju !

Tema koju je pokrenuo Nasmijani 28 je bila u redu, ali je isti korisnik baniran jer je klon dvije osobe koje su prethodno banirane i došao je na forum s istim ciljem reklamiranja kako je radio i s dva prijašnja korisnička računa, te su mu svi postov i teme obrisane jer je grubo prekršio pravila foruma.

Malo sam pronjuškao stranicu i sviđa mi se, i baš kako Kiki114 kaže, bolje da ste njemu refferal pošto vas je informirao o ovom načinu zarade, jer ionako morate nekome biti refferal, jer koliko sam shvatio stranica ga sama dodijeli, pa bolje da on ima kakve takve koristi, nego neki amer za kojeg nikada niste čuli !

Nadam se da će se čim više ljudi javiti i podijeliti svoja iskustva s ovim načinom zarade
hvala

ovdje sam se malo sje*ao pa da pojasnim ako sam nekog zbunio
Quote:
Recimo da imate 10 000 BAPa, to vrijedi 10 000 * 0.0005 = 5$ , tu vrijednost možete dobiti u obliku jedne reklame od 10$ ili u obliku 100 reklama od 1$
nemam pojma kako sam to uspio napisati
mislio sam

Recimo da imate 10 000 BAPa, to vrijedi 10 000 * 0.0005 = 5$ , tu vrijednost možete dobiti u obliku jedne reklame od 5$ ili u obliku 100 reklama od 0.05$
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 10:11   #5
Why am I only receiving 2x 50 BAP ads? These are the new activation ad settings.

8 * 50 BAP activation ads per day, until 100 activation ads have been clicked in total. At which point you'll receive 2 activation ads per day. And a maximum period of 21 days of pre-activation.

This is designed to make our business more sustainable; and to appropriately focus rewards specifically at proven valuable users. As currently free users are leeching too much money from the system. PS.-DUGO JE I TRAJALO
TIMPM is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 10:37   #6
ma jebeš te reklame
šta ti je 50 BAPa za to kad za 1$ dobiješ 3100
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 20:21   #7
evo današnje stanje u 6. skupini (oko 80k BAPa)
http://i.imgur.com/wy3DYKu.png
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 15:42   #8
da li recikliranje skida poene, sta sve skida poene, recimo reklama od o.o4 skida 80 poena.
ImageTwist is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 19:44   #9
Quote:
ImageTwist kaže: Pogledaj post
da li recikliranje skida poene, sta sve skida poene, recimo reklama od o.o4 skida 80 poena.
ne

samo ti reklame skidaju BAP
svakih 0.0005$ vrijednosti u reklamama ti skida 1 BAP

dakle ako dobiješ 0.5$ u reklamama gubiš 1000 BAPa
ako dobiješ 0.05$ gubiš 100 BAPa itd.
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 15:37   #10
Ko hoce da se registruje preko mene, na ulozenih 2$ dobice od mene jos 2$ koje mora da ubaci u program. Zainteresovani neka se jave. pozz
ImageTwist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 16:48   #11
Quote:
ImageTwist kaže: Pogledaj post
Ko hoce da se registruje preko mene, na ulozenih 2$ dobice od mene jos 2$ koje mora da ubaci u program. Zainteresovani neka se jave. pozz
meni se iz ove teme javila samo jedna osoba tako da ono slab je interes izgleda
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 18:14   #12
Izgleda da je tako, mada mi nije jasno zasto xd
ImageTwist is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 16:35   #13
Quote:
ImageTwist kaže: Pogledaj post
Izgleda da je tako, mada mi nije jasno zasto xd
čekaju da postamo neke dokaze isplata na paypal a meni mrsko isplaćivat dok se ne podignem za još koju skupinu
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 01:25   #14
I am just too old :-))

ja ovo nist nisam skuzio
ko kaj zakaj ...jedino sam skuzio otprilike kak :-)...al ni to nisam ziher

cije reklame gledas?
cije reklame stavljas?
gdje se te reklame nalaze?
dal te placaju za gledanje reklama?
placaju za klikanje na reklame?
placaju za postavljanje reklama?
koliko te košta reklama tvog sajta?
__________________
jesmo.......sve dok jednom nismo "Grunf"
vrageczg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 03:12   #15
Gledas reklame od ostalih membera.
Od koga god zelis mozes staviti sta god zelis.
Placaju te ovisno koliko BAP-a imas na pocetku doista malo kasnije vise.
Ako se zelis reklamirat 50 pogleda na tvoju reklamu kosta 1$
kada kupis oglas oni ti dodjele 3100 BAP-a sto vrijedi 1,55$ž

Ako te jos ista zanima samo pitaj.
MrSmolaCar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 14:22   #16
Quote:
vrageczg kaže: Pogledaj post
cije reklame gledas?
gledaš reklame ljudi koji kupe reklame logično

Quote:
vrageczg kaže: Pogledaj post
cije reklame stavljaš?
pa svoje xD

Quote:
vrageczg kaže: Pogledaj post
gdje se te reklame nalaze?
na stranici

Quote:
vrageczg kaže: Pogledaj post
dal te placaju za gledanje reklama?
pa neš ih besplatno gledat


Quote:
vrageczg kaže: Pogledaj post
placaju za postavljanje reklama?
jok, ali dobiješ 3100 BAPa koji se translatiraju u 1.55$ vrijedne reklame na koje ćeš moći kliknuti, dakle tehnički gledano da no morati ćeš ih odraditi

Quote:
vrageczg kaže: Pogledaj post
koliko te košta reklama tvog sajta?

1$ za 50 posjeta od 30 sekundi + nešto banner viewsa itd.

Quote:
Every $1.00 delivers:
50 user visits for 30 seconds each, after copying 3 lines of text about your offering.
Plus 25x top of page 728*90 banner impressions & 100x 125*125 banner.
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 20:11   #17
30 sekundi je poprilicno razdoblje za gledanje stranice jer je bitan prvi dojam.
ako postoji sadrzaj za citanje onda ce proci 30 sec dok si reko keks..
ali

ako ce prvi dojam biti reklame reklame reklame.. onda pisi kuci propalo jer taj ti se nece zadrzati 30 sec. na stranici.. ( nisu oni bez veze stavili tih 30 sec..)
to i ja prati mna anliticsu koliko mi se ljudi zadrzavaju na landing page.. i čak nemam ni taj prosjek..od 30
jedino sto ajde de odu dalje ... pa ipak provedu vrijeme
al ja vise racunam na ponovljen posjet nego na prvi
__________________
jesmo.......sve dok jednom nismo "Grunf"
vrageczg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 12:54   #18
Ode mast u propast vec dva dana ne moze da se pristupi stranici PaidVerts PUKLO I OVO
TIMPM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 20:08   #19
Trebas pocet pratiti njih na Fb imali su DDos napade te stranica nije bila online. Sada je sve uredu.
MrSmolaCar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 20:50   #20
Quote:
MrSmolaCar kaže: Pogledaj post
Trebas pocet pratiti njih na Fb imali su DDos napade te stranica nije bila online. Sada je sve uredu.
Veliko hvala na informaciji ali morate me razumeti toliko puta sam bio prevaren na raznim zlocinackim PTC sajtovima koji se brzo pojave a jos brze ugase preko noci da je to zastrasujuce tako i taj prvi dojam straha posle neuspesne konekcije na njihov sajt mi se uvukao u kosti TAKO DA KOGA ZMIJA JEDNOM UJEDE I GUSTERA SE BOJI U PREVODU SMUCILI SU MI SE MILIONI PTC SAJTOVA KOJI TROSE ENERGIJU
NAPACENOG NARODA NA BALKANU KOJE ZELE ZARADITI KOJI CVONJAK NA OVIM BEDNIM PTC ZLOCINACKIM SAJTOVIMA...
TIMPM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.