Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2015., 10:17   #21
Doći će, bez brige. Bio sam u sličnoj situaciji da se zarada sama obrisala. Kažu da treba mj dana da zarada sjedne i bude vidliva. tjedn zarada koja je bila u tasku se svaki ponedjeljak briše. Bez brige novci se budu pojavili. Moram napomenuti da se meni zarada pojavila za 2tjedna pa nemora nuzno biti mj dana. Aliobavezno dokumente pošalji ako to ne uradiš zarada se briše za stalno.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 10:24   #22
Ja razmišljam možda mi zarada nije upisana jer sam zadatke obavila od pon-petka, a sub i ned se nisam ni prijavljivala, a negdje kao da sam pročitala da se mora barem ući i izaći???
megi365 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 11:02   #23
Mislim da ne, pitaj u onoj grupi ako zelis. Ima ljudi koji nisu dobili zaradu 3tjedna i na kraju su dobili. Samo pricekaj jos malo.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 20:10   #24
ja radim libertu jedno 2. mjesec i uredno mi knjiže uplate sljedeci tjedan uglavnom srijedom budu upisane.
malapaklenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 20:47   #25
Bježite odatle poznam neke koji su tu bili mjesecima, umjesto novaca još tražili od njih 50 dolara )

Najveći problem su vaši podaci i kopije osobne karte te preporučujem da ih hitno zamjenite ako ste tu bili jer tko zna ....
francesko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 20:50   #26
Quote:
malapaklenica kaže: Pogledaj post
ja radim libertu jedno 2. mjesec i uredno mi knjiže uplate sljedeci tjedan uglavnom srijedom budu upisane.
LOL
francesko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 10:31   #27
95% sam siguran da je scam stranica. Neki su došli na predzadnji/zadnji paket,i naručili karticu - još ništa nisu dobili.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 22:02   #28
neki su već i novce digli

https://www.youtube.com/watch?v=v6js...ature=youtu.be
__________________
Da bi bio star i mudar moraš prvo biti mlad i glup!!
Angang is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 08:28   #29
To je bilo prije sa pojedinim članovima, sada više ne. Kod nas u balkanu samo 2 osoba je dobivalo isplate, a preko 100 članova jos uvjek mjesecima nije dobilo svoje kartice. A oni koji su do sadadobivali isplate više ne dobivaju.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 11:54   #30
One koje je zanimalo - sranica je scam. Išao sam pitati jednog tipa koji je prije 2 mjeseca naručio karticu + na zadnjem paketu je. Kartice još nema, a on još i dalje radi. Mislim da je suludo čekati karticu 2 mjeseca. Ako netko radi, slobodno može odustati.

GD.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 19:20   #31
LJUDI MOJI , LIBERTAGIA EJ NAJVECI S CAM SAJT KOJI POSTOJI,SAMO ZATO SAM SE REGISTRIRAO DA BIH VAM ISPRICAO MOJU PRICU.UCLANIO SE OKTOBRA , EVO VEC SEST MESECI I ZARADIO SVEGA 63 DOLARA ,A RADIM SVAKODNEVNO.PONEKAD SAM MORAO TROSITI PO CEO DAN NA KLIKTANJE JER IMA SAJT PADA STALNO.I SAD A NAVODNO NE MOGU DA OBRADE MOJE KLIKTANJE,TAKO VEC 4 MESECA.PRVO MI RACUNALI NORMALNO , STIGLO DO 64 DOLARA , PA ONDA SMANJILI NA TRIDESET , PA POVIOSILI NA 57 ,PA OPET SMNANJILI ,PA SADA NA 64 , NE TROSITE VREME NI NOVAC ,NAJVECI PREVARANTI NA NETU!!!!!
boby72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 00:48   #32
Ne deri se. Svakome sa mozgom na ON je jasno da je scam.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 11:32   #33
Zar još postoje osobe koje vjeruju u Libertagiu hh. Scam nad scamovima, svatko ko ima malo mozga može to zaključit. ja sam iz znatiželje se učlanica u Libertagia stranicu na facebooku još prije godinu i pol. U toliko vremena samo 1 osoba je "isplaćena" par desetaka dollara i to nakon čekanja par mjeseci. zatim su ukinuli plaćanje preko deviznog i trebalo se naručit karticu koju plaćaš oko 50 dollara i neki su naručili i čekali po pola godine i više. kako moraš bit naivan da vjeruješ u te njihove priče kako imaju probleme s bankom pa kasne kartice, da onda neke druge izlike. I 1 osoba je dobila karticu njihovu a mislim da toj osobi još nisu ni legle pare. Mislim, sustav je neodrživ, ima milion članova koji ništa ne plaćaju, reklame koje se vrte su neka sranja i svatko normalan se neće oglašavat na Libertagiji di treba plaćat dollar po kliku npr i još ti stranicu gledaju neki xy ljudi koje to ni ne zanima. A da ne govorim da je vlasnik Libertagie već sudjelovao u 1 scamu koji je propao nakon šta su ljudi uložili brdo para. I još se treba im slat osobne dokumente, ma da super.
DalajLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 09:19   #34
Dali ste vi dektivirali svoj libertagia račun i kako?? Ja pod hitno moram očistiti laptop jer mi ne rade neke tipke, konkretno slova b n enter, ž , shift, 7, nije ništa prosuto, možda neka kapljica ili prašina (pa eto ako netko usput zna što bi moglo biti posrijedi)Možda neki virus?'.......Uglavnom odlučila sam počistit laptop pa tako i libertagiu a nigdje ne pronalazim upute za to???
megi365 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 16:46   #35
i ako odes na deaktivate ili obrisi svejedno budu kod njih tvoji osobni podaci kao i skenovi osobnih iskaznica
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 15:32   #36
I kako ste se vi zaštitili , obzirom da smo svi poslali svoje osobne podatke, i podatke svojih bližnji (koji smo radili više naloga)??
megi365 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.