Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2015., 02:06   #21
I jel zaradio tko do sada?

Slažem se s kolegom gore.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 18:05   #22
Ja nisam još
Negdje pročitah da kad kupiš paket, kupio si ga zauvijek. Ja sam mislio da paket vrijedi 7 dana.
Jel' neko fakat napravio isplatu?
mikrozadatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 22:30   #23
Talking

Quote:
mikrozadatak kaže: Pogledaj post
Ja nisam još
Negdje pročitah da kad kupiš paket, kupio si ga zauvijek. Ja sam mislio da paket vrijedi 7 dana.
Jel' neko fakat napravio isplatu?
Ja danas zatrazio isplatu, do sutra bi trebala bit isplacena, u dan i malo jace sam $10 zaradio s 4 paketa bez referrala

Trazim referrale al i nije mi ekipa nes pretjerano zainteresirana, pa ako neko zeli krenut s ovim ako hoce nek se javi na pm da mi bude referral :P
maher93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 22:48   #24
I ja isto imam problema sa referalima, tesko je nekog uvjeriti da se pridruzi. Stalno idem po oglasima i ništa.
Evo inače danas mi je zarada 20 dolara (u 24sata) moj največi rekord do sada. http://postimg.org/image/8uhiv8yzf/

Sto se tiće referala, palo mi je na pamet da ja pomognem referalu novčano, nebi mi bilo problem dati 15 dolara sa moje payze na njegovu payzu.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 01:38   #25
Evo prva isplata od $10 stigla
maher93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 06:42   #26
Vi zelite reci da ovo zaista funkcionira?

Mislim ne vidim razlog zasto bi lagali, ali naprosto nevjerojatno da ovako nesto postoji...

Cime se moze kupiti paket? Paypal?
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 07:00   #27
Nudim se biti referal nekome tko mi moze pomoci osigurati novac na Payza (da mi posalje 25$ na moj Payza) a ja njemu s Paypala na njegov Paypal prebacim 25$...

Da ne koristim one servise koji imaju proviziju 10%...

Naravno trazim provjerene osobe ovdje na forumu (ne padobrance) jer je moguca i kasnija suradnja (na ozbiljnost i povjerenje) uz mogucu proviziju...

Lp
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 10:44   #28
Ja bih nakon prve isplate istog trena uključio minimum 5-10 referala. Nije problem uključiti ljude kada im pokažeš isplatu i kada već steknu povjerenje kroz neke druge "projekte". Dosta mojih referala je zaradilo lijepe pare na drugim sajtovima, uglavnom slušajući moje savjete, tako da bi prihvatili moju preporuku.
Ali i meni samom je još gomila stvari nejasna. Može li neko od ovih što su se već uključili da samo potvrdi ili negira sljedeće:
- registruješ se i odmah moraš uplatiti 25$ za jedan paket,
- ovaj paket ima neograničeno vrijeme trajanja,
- koliko paketa toliko para (koliko sam shvatio trenutno je to oko 2,5$ dnevno
po paketu),
- imaš bonuse od referala,
- proguglati koji je način da se lova prebaci s Paypal-a na Payza
mikrozadatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 11:14   #29
Registriras se, a paket uplatis kada zelis, dok ne uplatis nema zarade. Referal postajes tek kada uplatis paket.

Da paket je neograničen, ali ne vjerujem da ce stranica biti neograničena. takve stranice sigurno s vremenom propadaju

Nazalost moja situacija je takva daviše paketa ne znači nuzno istu zaradu, Ja sam sa svojim paketima trebao zaradivati preko 40 dolara. Moj savjet je da ne ulažete previše u te pakete. Ključ je u referalima u kombinaciji sa paketima.

svakim referalom kada kupi paket dobis 2.5 dolara, kada opet kupi 2.5 dolara, ništa drugo.

lova se sa payze moze prebaciti preko neke mjenjačnice, iskreno to vam se ne isplati jer vam uzme 10% iznosa, neznam točno jer nisam to nikad radio. Najbolja opcija je štedjeti čim više i platiti tih 8dolara za transakciju sa payze na karticu. 8$ vrijedi za sve iznose do 500$ .
Ili se mjenjati sa nekim tko želi novce na payzi.

Gle, nažalost ova stranica je dosta rizična, zato ja svima koji ulaze u to kažem to jer ne želim biti kasnije meta

Moja ponuda i dalje vrijedi, dajem 15 dolara za referale. Uvjet je da on prvi uplati paket, kada vidim da je sjelo onda ja novce šaljem sa svoje payze na njegovu Ponuda je ograničena na nekoliko referala.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 12:42   #30
Meni samo nije jasno, ako na njihovoj stranici piše da se bave tim aplikacijama , onda bi stranica trebala trajati dugo, jer to kao nema veze sa piramidom i sličnim stvarima?

Ali svi koji su dosad ušli u to govore da je piramida? Znači ušlo se na stranicu čiji je opis brutalna laž. Mislim znam da je svima samo da se uzme lova a sad šta oni rade i nije bitno, što je i realna situacija. Ali ne kuzim zasto ne napisu onda da je piramida? Privuklo bi isti broj ljudi, svi znaju rizik i profit.. A u piramidi netko mora izgubiti..

A ako je stvarno posao s aplikacijama (a 100% sam siguran da nije) i kako kazu prodaju 1000 aplikacija dnevno, onda se isplati uložiti i veće novce, ali..

p.s. ne znam što vam toliko znači ta prva isplata? Pa oni koji su ranije došli sigurno da će povući par isplata, i biti u profitu. Ali ako je piramida, to opet ne znači da će baš nakon što se učlaniš ti i tvoji referali raditi i dalje, možete baš Vi bit ti zadnji čije će novce podijeliti dalje, a ti nogom u guzicu. Tako da isplata i ne znači nešto, pa i whitepins je isplatio nekome, pa zna

Zadnje uređivanje AdriaticS123 : 17.02.2015. at 12:44. Reason: dodatak
AdriaticS123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 12:53   #31
Nebih to uspoređivao sa Whitepinsom jer nitko ovdje nije dobio isplatu. Dok su ovdje dobili svi koji su usli..

Piramida je, ali nek se zaradi 10$ opet se isplatilo...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 17:09   #32
Evo i ja sam danas uzeo jedan paket. Odmah cim sam refreshao stranicu na racunu je bilo 0.15$. Vidjet cemo kako ce biti dalje
energyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 22:50   #33
Ja sam upao prije nepunih 48 sati s jednim paketom od 25$, nemam zasad referrala, zarada je trenutno 4.20$. Čim skupim 10$ koliki je minimum za isplatu, priložit ću i ja dokaze isplate.
Lijepo je gledati kako kaplju dolari, a da ni prstom ne mrdneš.

Budimo realni, i ja sam svjestan da ovo ne može trajati predugo, ali pošto je počelo 13.01. ove godine, to je skroz friško i mislim da će barem par mjeseci potrajati jer ipak funkcionira na globalnoj razini, a ne samo u našoj županiji.
Zato mislim da je pravi trenutak za upad upravo sada. Zašto ne bi bez truda uzeli neku lovu?
Za ove novce ljudi se prilično moraju pomučiti da bi ih zaradili na netu...
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 23:12   #34
I ja uzeo paket danas oko 20h. Za sada nista, bez pomaka. Vidjet cemo dalje...

EDIT: krenulo je... 0.20$

Zadnje uređivanje Zaleks : 17.02.2015. at 23:39.
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 12:26   #35
Ovo postaje sve interesantnije.
Čekam da vidim kolikom zaradom ćete se danas pohvaliti. Uzeo bih i ja jedan paket da podrzavaju paypal, ovako mi se mrsko peglati s Payza.
A ko zna, za dan dva mozda i ja uletim.

Sretno svima
mikrozadatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 14:08   #36
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
svakim referalom kada kupi paket dobis 2.5 dolara, kada opet kupi 2.5 dolara, ništa drugo.
Znači li to da je samo "jednokratna" korist od referrala, tj. samo da imaš 10% od kupnje njihovih paketa?
Ja sam shvatio da imaš 10% od njihove ostvarene zarade.
Jer ako je samo od paketa onda se za 2.5$ ne isplati baš nekog nagovarati...
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 14:44   #37
2.5 dolara se dobije od svakog paketa koje referali kupe, ali nisam zbog toga dodavao referale.

Nemogu to nikako dokazati, ali dosao sam do zaklučka da je sa referalima jednostavno bolja zarada barem na duže razdoblje nego kada ih nemas.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 17:44   #38
uplata

evo prije pola sata uplacen paket ..pa cemo viditi kako ce to funkcionirati !
beciii is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 18:37   #39
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
2.5 dolara se dobije od svakog paketa koje referali kupe, ali nisam zbog toga dodavao referale.

Nemogu to nikako dokazati, ali dosao sam do zaklučka da je sa referalima jednostavno bolja zarada barem na duže razdoblje nego kada ih nemas.
A neznam ako je tako lako ja naberem 50 referrala od koji necu imat profita.
Juce sam 2 dobio ni jedan ne kupuje a nisam primijetio da se zarada podigla zbog njih.
maher93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 20:56   #40
Prvih 24h od kupnje paketa...

samo 1$ zarade...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.