Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2015., 14:33   #1
Cashpirate (Android) - Zaradite skidajući aplikacije s Google Playa

Android aplikacija na kojoj skidate aplikacije i dobivate coinse.

Ako želite,upišite moj referal kod: ZVWAFE kako bi dobili 500 bonus coinsa koji će vam bit isplaćeni skidanjem aplikacija (npr. za neku apl će vam pisati da ćete dobit 90+50 bonus coinsa).

Isplatiti možete putem PayPala. Minimalna isplata je 2.5$ (2500 coinsa)

Zarađivanje putem nekakvih ponuda:

Pirate picks

3 tipa ponuda:

1)oko 60 coinsa - instalirate aplikaciju i malo sačekate i coinsi će sjesti,nakon što sjednu možete bez problema ukloniti aplikaciju
2)oko 80 coinsa - isto kao i za ovu prvo samo što morate biti minimalno 30 sekundi u aplikaciji (za svaki slučaj,preporučam da ostanete malo duže)
3)100+ coinse - instalirate aplikaciju i drzite ju 3 dana na uredaju i onda kada dobijete coinse možete ju obrisati (ima opcija pending points gdje su vam prikazani poeni od tih aplikacija,nakon 3 dana ti pending prelaze u normalno,ukoliko,naravno,niste obrisali skinutu aplikaciju)

Sponsor pay

Vamo nema toliko puno ponuda kao na Pirate Picksu,ali se zato solidno plaćaju.

Ima još tu nekoliko ponuda,no ove dvije su najbolje i najčešće ih koristim,ukoliko vas zanima što nude ostale - pogledajte sami!

Ja sam jučer instalirao aplikaciju i imam već oko 1$(1000 coinsa) što u pending,što u obićnim. Nećete ovdje zaraditi neke velike novce,ali nećete morati ni uloziti puno truda. Ova aplikacija nije kao neke na kojima cete ispucati sve ponude prvoga dana pa ostale dane imati poteskoce sakupljanjem bodova. Svaki dan dobivate friške ponude i ovo mi je trenutno najbolja aplikacija za skidanje appsa preko androida.

Još jednom,puno bi mi značilo (a i vama bi pomoglo sa 500 coinsa) kada bi prilikom registracije upisali moj referal kod: ZVWAFE jer bih dobio 10% od vaše zarade (vama se ne oduzima ništa od toga).

Eto ko traži solidnu aplikaciju i solidnu zaradu bez ikakvog ulaganja i ima android neka se okuša u Cashpirate,nećete se razočarati!
deadsh0t is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.