Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2006., 18:46   #1
Cimer fraj (2006-2007)

Nova humor. serija na Novoj TV kreće početkom listopada.

Članak:

Poznatu glumicu i spisateljicu Arijanu Čulinu, opet ćemo gledati na malim ekranima, a ovaj put slavna Splićanka utjelovit će lik žene vlasnika hotela, kojega glumi Zlatan Zuhrić, samoprozvanu Direktoricu. Riječ je o novom sitcomu Nove TV, koji će se zvati "Cimer fraj". "Ja glumim ženu koja je oštrokonđa, ali dobra u duši i malo sam gruba. Vlajina, rekli su scenaristi", objasnila je Arijana, koja je dobila odriješene ruke da doradi i izradi svoj lik. Osim toga, priznala nam je da je neopisivo veseli što je dobila priliku pokazati svoje glumačke sposobnosti. "U kazalište ne dolazi mnogo ljudi, Đeknu su svi zaboravili i pripisali su mi titulu komentatorice, tako da sam baš sretna što ću glumiti", rekla je poznata Splićanka. Napomenula je kako smatra da je ovo serija koja ima budućnost - što zbog glumačke ekipe, što zbog mjesta radnje jer se u hotelu svašta može događati. Sitcom "Cimer fraj" počinje sa snimanjem 17. rujna, a s emitiranjem će započeti početkom listopada
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 21:50   #2
Quote:
Kolovare kaže:
Nova humor. serija na Novoj TV kreće početkom listopada.

Članak:

Poznatu glumicu i spisateljicu Arijanu Čulinu...
Iiiiiii da....prestao sam čitati već ovdje.

A.Č.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 23:46   #3
Zuhra, Čulina, Bešlagić - to jednostavno ne može da omane! Još samo da se nađe mjesta za Damira Mihanovića Čubija.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 13:37   #4
Quote:
Mr Smoogj kaže:
Zuhra, Čulina, Bešlagić - to jednostavno ne može da omane! Još samo da se nađe mjesta za Damira Mihanovića Čubija.
bit će to kita od serije ako se ne nađe neka uloga za ljubišu samardžića. makar cameo.

inače, polažem puno nade u cimer fraj. zuhra je puno naučio radeći prvu sezonu svojeg lajt šoua, sigurna sam i da je čitao puno preko ljeta, i da će nas sada sve (opet) oboriti s nogu. šteta samo što neće doći na forum da se malo pospikamo s njim.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 13:59   #5
Quote:
Mr Smoogj kaže:
Zuhra, Čulina, Bešlagić - to jednostavno ne može da omane! Još samo da se nađe mjesta za Damira Mihanovića Čubija.
pa ko bi tog idiota zvao
Čubi Čubi Čubi
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2006., 12:56   #6
Exclamation

Quote:
Icepick kaže:
Iiiiiii da....prestao sam čitati već ovdje.

A.Č.

slažem se
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 07:03   #7
Meni je Bešlagić koma. Nimalo smiješan.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 09:58   #8
Svetroje će sigurno postavit nove standarde glume i uživit se u uloge koje će bit posebno prostudirane i odglumljene!!!

Neće Enis nimalo ličit Šemsi, Zuvra Aljoši a Arijana sebi!!!

Bosanac, polubosanac i nimalobosanka- temelji svilanove zabave na novoj.
Al nije ni njem lako-ko da mu je do smijanja i brijanja...

Jedva se malo smiri paleč cigaru od cigare...

A da mu je bilo dat Novu prije 10-20 godin, kad je bio u snazi, i podalje od G. Milića...
Eeeeeeeeeej; i drugu zemlju, drugo vrime; eeeeeeeej....

Svilan je Niko Kranjčar hrvatske dalekovidnice!!!!!!!!
Dr.Vito Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2006., 20:46   #9
serija kreće od 07. listopada.
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2006., 21:16   #10
nije li doista vrijeme da domace televizije prestanu pokusavati biti duhovite?

ovo vise nije cak ni tragikomicno.
Cpatain Rbubish is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 08:26   #11
Arijana Čulina? Nevjerojatno iritantna ženturača. Odbijam gledati išta vezano uz nju. I slušati.
 
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 13:44   #12
Quote:
Phepheronca kaže:
Arijana Čulina? Nevjerojatno iritantna ženturača. Odbijam gledati išta vezano uz nju. I slušati.
Arijana Čulina
__________________

mgalesic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 13:24   #13
Imitacija "Fawlty Towersa", koliko sam uspjela vidjeti iz najave. I to (sudeći po glumačkoj postavi) jako loša imitacija. Moram gledati barem jednu epizodu, čisto da bude materijala za pljuvanje.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 13:40   #14
ma meni je super sta zuhra opet glumi dalmatinca
a culina njegovu zivcanu zenu.

i redatelj je mlad. jos apsolvent
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 13:47   #15
stvarno je zanimljivo kakvi klauni se u HR prodaju pod "humor". jedan zuhra bi sa ovim svojim pateticnim pokusajima zahodskog humora u svakoj zemlji s imalo komicarske tradicije bio Z-lista koja eventualno moze zabavljati pijane rudare u donjoj spickovini.

a ovdje je zvijezda.
Cpatain Rbubish is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 13:53   #16
Snimaju u Prvić Luci?

Ja mislio u Špišić Bedekovčini
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 13:57   #17
a tko je redatelj ovog budućeg remekdjela?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 13:58   #18
Quote:
kokakoka kaže:
a tko je redatelj ovog budućeg remekdjela?
pero sa savice
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 14:01   #19
Quote:
NoWa kaže:
pero sa savice
skuzi, nije mi to dovoljno blisko. ima lik ime i prezime pod kojim bi ga smrtnici mogli prepoznati?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 20:36   #20
Pero Orešković je redatelj. izlazi u melin

Hotel "Cimmer fraj" smješten je negdje u Dalmaciji, a vodi ga Joško Macola (Zlatan Zuhrić Zuhra), frustrirani, neugodni i arogantni ostarjeli galeb koji je sve samo ne mirni, nasmiješeni i gostoljubivi vlasnik hotela voljan učiniti sve za svoje goste.
Kako hotel ne bi bio zatvoren prije nego li ga otvore, brine se Anđa (Arijana Čulina), njegova opaka žena koja ima viziju da jednoga dana hotel postane poželjna destinacija. Anđa svako malo pritisne Joška koji na sve moguće načine pokušava od svoje goropadne žene sakriti svoje smicalice i prijevare gostiju.
U vođenju hotela im pomaže Memo (Enis Bešlagić), konobar i sve ostalo što zatreba, Joškova desna ruka i koautor "genijalnih" planova. Budući da se ne zna tko je od njih dvojice nesposobniji u realizaciji, sobarica Božena (Jelena Lopatić) svojom oštroumnošću spašava stvar, iako ponekad mora balansirati između dva suprotna tabora (Joškovog i Anđinog). Ali Božena je krajnje vješta manipulatorica i majstorski se snalazi u neizglednim situacijama.
Kroz sitcom prolazi galerija “neobičnih“ gostiju poput Tvrtka Jurića, Nataše Dangubić i dr., koji su ponekad i pokretači radnje (premijer, teta Luce, Lujina žena...), ali je pravi pokretač humorističnih konflikata, odnos između četvero stalnih likova. Lokalnu obojanost donose lokalni ridikuli; pijani poštar Šime Didulica, bivši ribar Mišo Murtić, vidjelica baba Mare i intrigant Lujo. Gosti hotela (Česi, Amerikanci, Nizozemci, homoseksualci, sportaši...) daju samo kratki presjek profila gostiju koji možemo pronaći posvuda na hrvatskoj obali. Serija "Cimmer fraj" humorističan je osvrt na apsurdni odnos ljudi koji se bave turizmom u Hrvatskoj.
Subotom, 1. sezona, 30', sitcom

Redatelj: Pero Orešković
Scenarij: Dijana Merdanović, Vanja Obad, Marjan Alčevski
Glavni producent: Siniša Juričić
Direktor fotografije: Mak Vejzović
Autor glazbe: Vjeran Simeoni

Glume: Zlatan Zuhrić, Arijana Čulina, Enis Bešlagić, Jelena Lopatić, Pjer Meničanin, Danijela Martinović, Predrag Vušović, Duško Modrinić
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.