Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 11.12.2007., 11:24   #1
Gastritis, čir i helicobacter pylori

ima li kakav prirodan lijek, savjet o prehrani ili nesto sto bi moglo povoljnije dijelovat na isto.


zapravo, da pocnem iz pocetka ... svi problemi su nastali kad sam pocela piti triquilar prije 6 godina. vrlo uskoro sam dobila policist jajnike, no to moja kreativna i soon to be ex ginekologica nije primjecivala godinama, pa sam nakon samostalnog istrazivanja ja njoj dosla sa idejom da izostanak menstruacije ne mora uvijek znaciti trudnocu, a da se akne po bradi, pojacana dlakavost, pritisak u podrucju maternice prilikom cucenja i ostalo mozda moze nekako povezati sa pcos-om!!! naravno, moja predvidjanja su se pokazala istinita!

diane su neko vrijeme pomogle, pa mi je polagano postalo mucno, presla na yasmine koje su mi isto neko vrijeme odgovarale, pa ponovno mucnine...

e sad, mozda sam napravila pogresku sto sam samostalno stala sa tabletama - ne toliko zbog mucnine koliko zbog preteskog psihickog stanja - od extremne srece do extremne depresije!

kako se tu uklapa heliobacter? ne znam je li kako povezano, no nekoliko godina osjecam te mucnine ... cini mi se da je za tablete bila karakteristicna nocna mucnina, a sumljam da mi je ove ostale godine i ovaj drugi tip mucnine od heliobacter (imala sam ga prosle godine, prosla lijecenje sa 3 antibiotika, no sumljam da se ponovno vratio!). ugl, imam mucninu gdje kad sam gladna, onda mi se podriguje, ako primjerice popijem previse soka, a nisam jela, pocinje me hvatat mucnina gdje se sva tresem i povraca mi se (a nemam sta za povratit recimo) ... najizrazenije je ako nista ne jedem, pa pojedem nekakav bonbon, malu cokoladicu ili sok, znaci jednostavne secere...


e sad, mozda cete me poslat u ... tko zna gdje , a mozda cete mi preporucit da pijem nekakav caj ili odem nekakvom travaru. bilokoja od ove 2 potonje opcije mi je draga
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:02.