Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2010., 00:58   #41
Evo molim se to me i održava. Nisam fizicki los, bio sam fanatik u teretani, borilacki sportovi i tako. 75kg sa 180 cm . Da slazem se da je kurac malo drukciji od mene tj. racionalnog covjeka, zato se treba borit na malo drukciji nacin. Ali ima ljudi koji ne masturbiraju, mozda nikad nisu poceli a mozda su i prestali i kroz molitvu se oslobodili ovisnosti.

I tko ti je rekao da duhovna i fizicka strana ne idu jedna uz drugu. U zravom tijelu zdrav duh. I tijelo je hram duha. U volja je zeznuta stvar cas je imas cas je nemas. Eto poslusat cu tvoj savjet i molit se svaki put kad mi dode.

Eto ako ima jos kogo savjet sa vjerske ili fizicke strane slobodno neka ga kaze.
MateMatic is offline  
Old 29.11.2010., 01:00   #42
Quote:
MateMatic kaže: Pogledaj post
E nisam spomenio da sam Katolik , pa je to i vjerska stvar.
Hahaha zajebi to,po crkvi sam ja pobija vise ljudi nego ih se rodilo u povijesti covjecanstva!
Beastko is offline  
Old 29.11.2010., 01:01   #43
Quote:
MateMatic kaže: Pogledaj post
Fantazista KATOLIČKA, i kršcanstvo.
Cek, ne brane kontracepcijski seks, a brane masturbaciju ?

Ma daj ?

Pored svih afera, pored društvenog prihvacanja kontracepcijskog seksa i opcenico da seks vise nebude tabu tema, evo javio si se TI

Jedini koji brani sam sebi uzitak si TI. Jer masturbacijom neces postat perverzan, neces postat silovatelj, dobro mozda voajer kad vidis neku malu vanka, ali shvati da je to sve u tvojoj glavi . Samo si nameces druga pravila i ograničenja, oslobodi svoj seksualni duh.
fantazista is offline  
Old 29.11.2010., 01:02   #44
Hahha nisi ubio nikoga dok se spermic spoji sa jajnom stanicom. Tek onda abortuis i te šeme su ubijajanje. Grijeh je izvrcanje glavnog smisla seksualnosti a to je stvaranje zivota.
MateMatic is offline  
Old 29.11.2010., 01:03   #45
Quote:
fantazista kaže: Pogledaj post
Koja to vjera brani masturbaciju ?

Sorry , ali falio si ceo fudbal. Totalno.

Sto tebi lose donosi masturbacija ? Ako ti donosi lose, prestanes, ako ne keep on jerking. Koja ovisnost, molim te......

Vjera i seks su vrlo losa kombinacija, jer krivim vodstvom, covjek se osjeca jako lose nakon masturbacije, progoni ga osjecaj krivnje/kajanja/zgrozenosti, nesto kao ti, jer se nazire osjecaj krivnje iz tvojih postova. Ali dragi Mate Maticu, covjek bez seksa nemoze, ili seksa sa svojom rukom ili s djevojkom/momkom. Probaj izdrzat neko vrijeme pa ces vidjeti.

Cinjenice ;

Masturbacija ne donosi nista lose, dapace...
Masturbacija NIJE smrtni grijeh, jer sebi cinis dobro, a nikom drugom zlo.
Masturbaciju prihvaca crkva, jer je srusen tabu oko kontracepcijskog seksa, pa tako i te fame oko masturbacije.
ja se slažem sa fantazistom
doduše neznam što točno piše u vjerskim zakonima (ali ionako su ih pisali ljudi zar ne?) međutim znam da je celibat uveden u 4. stoljeću radi financijske koristi - naime, svećenici i druga duhovna zvanja ulazeći u celibat daju Crkvi svu svoju imovinu, i pošto su u celibatu, nemogu Crkvenu imovinu razdijeliti svojoj djeci...tako Crkva postaje samo bogatija, nikako siromašnija

inače, držim se savjeta moje babe - sve što je ljudsko nije Bogu strano.

što se tiče zabrane. znaš li možda onu reklamu koja kaže: nemoj misliti na torticu? e, upravo to se događa s tvojim mozgom i kod masturbiranja

dakle, nije nikakav grijeh
pusti, radi što ti je potreba, jedi kad si gladan, spavaj kad si umoran
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Old 29.11.2010., 01:03   #46
Quote:
MateMatic kaže: Pogledaj post
.

Ali ima ljudi koji ne masturbiraju, mozda nikad nisu poceli a mozda su i prestali i kroz molitvu se oslobodili ovisnosti.
Ima i ljudi koji nikad ne izlaze iz kuce .

Svi masturbiraju, to je cinjenica dragi Mate
fantazista is offline  
Old 29.11.2010., 01:07   #47
Fantazista informiraj se BRANI SE KONTRACEPCIJA i kontracepcijski seks. A sta citas zadnje vrijeme po novinama su novinarski senzacionalizam. Crkva ne postaje svjetovna i ne mjenja svoja pravila.
Ja ne zelim oslobodit svoj seksualni duh, ja ga zelim pod kontrolom, ne da on kontrolira mene.
Drustvo prihvaca sve vise i vise stvari , jos malo pa ce i marihuanu legalizirat a pitaj bilo kojeg ovisnika o teskim drogama od cega je poceo. NIJE sigurno od heroina.
Homoseksualnost je sada sve vise i vise prihvacena. Abortusi gdje se godisnje ubije oko 40 miljuna djece. Znaci nedobiju sansu da zive ALO.
Hrvatska umire jel ljudi ne zele djecu . Drustvo sve vise prihvaca KULTURU SMRTI. Tj da je djete samo smetalo i sto manje djece bolji zivot. Eto ti to tvoje drustvo.
MateMatic is offline  
Old 29.11.2010., 01:09   #48
Quote:
MateMatic kaže: Pogledaj post
Evo molim se to me i održava. Nisam fizicki los, bio sam fanatik u teretani, borilacki sportovi i tako. 75kg sa 180 cm . Da slazem se da je kurac malo drukciji od mene tj. racionalnog covjeka, zato se treba borit na malo drukciji nacin. Ali ima ljudi koji ne masturbiraju, mozda nikad nisu poceli a mozda su i prestali i kroz molitvu se oslobodili ovisnosti.

I tko ti je rekao da duhovna i fizicka strana ne idu jedna uz drugu. U zravom tijelu zdrav duh. I tijelo je hram duha. U volja je zeznuta stvar cas je imas cas je nemas. Eto poslusat cu tvoj savjet i molit se svaki put kad mi dode.

Eto ako ima jos kogo savjet sa vjerske ili fizicke strane slobodno neka ga kaze.
Ne, ne razumiješ. Ti si svoje tijelo navikao na fizičko pražnjenje, vjerojatno si se navuko i na fuj-bljakić filmove i nema tog b.o.g.a. koji će ti pomoći da prestaneš. Nema jebiga, jedino da te dotakne njegova svemoćna ruka, al sumnjam da će dotaknuti baš to mjesto... zapravo, sumnjam da njegova ruka uopće dira takva mjesta.

Moraš tijelo zadovoljit na drugi način. Iscrpit ga, istrošit u nekoj fizičkoj aktivnosti da mu ne padne napamet uopće dizat tu simpatičnu malu glavicu. Ne kužim baš te režime vježbanja i kak točno šta utječe na šta, al mislim da je najbolji neki aerobni trening tipa trčanje, bilo šta povezano s trčanjem (nogomet i slično, za šta već nađeš ekipu), vožnja bicikla, preskakanje užeta, bilo šta.
I ne čekat da se uhvatiš sa gaćama na koljenima, jer em će bit prekasno i nećeš moć odustat od drkanja, em ne možeš trčat s gaćama na koljenima, izgledat ćeš ko idiot, a vjerojatno i past i razbit se. Organiziraj se...
žika_živac is offline  
Old 29.11.2010., 01:09   #49
Stidljiva evo ti odgovor :

Clerical celibacy was a medieval invention.

Wrong. In the Western Catholic Church, celibacy became universally practiced in the 4th century, beginning with St. Augustine's adoption of the monastic discipline for all of his priests. In addition to the many practical reasons for this discipline — it was supposed to discourage nepotism — the celibate lifestyle allowed priests to be more independent and available. This ideal also called diocesan priests to live out the same witness as their brothers in monastic life. The Church hasn't changed her directives for celibacy, because over the centuries she has realized the practical and spiritual value of the practice (Pope Paul VI, On the Celibacy of the Priesthood;, Encyclical letter, 1967). Indeed, even in the Eastern Catholic Church — which includes a married clergy — the bishops are chosen only from unmarried priests.

Christ revealed the true value and meaning of celibacy. Catholic priests from St. Paul to the present have imitated Him in their total gift of self to God and others as celibates. Although Christ raised marriage to the level of a sacrament that reveals the love and life of the Trinity, He was also a living witness to the life of the world to come. The celibate priesthood is for us a living witness to this life in which the unity and joy of marriage between a man and a woman is surpassed in the perfect, loving communion with God. Celibacy properly understood and lived frees a person to love and serve others as Christ did.

Over the past forty years, celibacy has been an even more powerful witness to the loving sacrifice of men and women who offer themselves in service their communities.
MateMatic is offline  
Old 29.11.2010., 01:10   #50
Sori ljudi sta ovako nabacujem na engleskom ali neda mi se prevodit.
MateMatic is offline  
Old 29.11.2010., 01:12   #51
Quote:
MateMatic kaže: Pogledaj post
Sori ljudi sta ovako nabacujem na engleskom ali neda mi se prevodit.
A da probaš prevodit umjesto da drkaš?
žika_živac is offline  
Old 29.11.2010., 01:13   #52
Quote:
MateMatic kaže: Pogledaj post
Fantazista informiraj se BRANI SE KONTRACEPCIJA i kontracepcijski seks.
Imam neki osjecaj da sam malo informiraniji od tebe, jer sam veci dio svog zivota bio u crkvi i njihovim krugovima. Tako da me postedi informiranosti, jer smo dosta debata o tome imali . Zakljucak, seks nije zlo .

Kako to da ( prema tvojoj teoriji naravno ) te veci osjecaj krivnje hvata nakon masturbacije nego nakon seksa , a nisi u braku ? To mi je malo kontradiktorno
fantazista is offline  
Old 29.11.2010., 01:14   #53
FANTAZISTA NIJE CINJENICA DA SVI MASTURBIRAJU. Zato sto nam to mediji i okolina namece netriba znacit da je istina. I to nisu ljudi koji stoje kod kuce vec aktivni clanovi koji pomazu zajednici , rade volonterski itd.
MateMatic is offline  
Old 29.11.2010., 01:15   #54
Fantazista krivnja me isto hvatala i nakon seksa. Zato sam i prekinio sa curom. A jeli fantazista? Ne cinis mi se bas informiran. Mozda si bio u krugovima ali nevidim po tvojim postovima da nesto previse znas o nasoj vjeri. Osim toga seks nije zlo. Kada je u braku i otvoren prema mogucnosti djece.
MateMatic is offline  
Old 29.11.2010., 01:16   #55
inace, celibat nije ustanovljen u 4. st radi financija, nego ga je Isus svojim zivotom ustanovio. U Bibliji pise da je bolje suzdrzati se. pitanja o Crkvi treba gledat iz Biblije, a ne nekih uokolo tumacenja.... To uzme na sebe ulogu svecenika, vodju medju vjernicima mora vise zivotom sliciti Kristu, otud celibat. Nije se nitko odrekao sexa zbog financija
JamesC1 is offline  
Old 29.11.2010., 01:16   #56
Bog je put i istina
žika_živac is offline  
Old 29.11.2010., 01:18   #57
Quote:
MateMatic kaže: Pogledaj post
Stidljiva evo ti odgovor :

Clerical celibacy was a medieval invention.

Wrong. In the Western Catholic Church, celibacy became universally practiced in the 4th century, beginning with St. Augustine's adoption of the monastic discipline for all of his priests. In addition to the many practical reasons for this discipline — it was supposed to discourage nepotism — the celibate lifestyle allowed priests to be more independent and available. This ideal also called diocesan priests to live out the same witness as their brothers in monastic life. The Church hasn't changed her directives for celibacy, because over the centuries she has realized the practical and spiritual value of the practice (Pope Paul VI, On the Celibacy of the Priesthood;, Encyclical letter, 1967). Indeed, even in the Eastern Catholic Church — which includes a married clergy — the bishops are chosen only from unmarried priests.

Christ revealed the true value and meaning of celibacy. Catholic priests from St. Paul to the present have imitated Him in their total gift of self to God and others as celibates. Although Christ raised marriage to the level of a sacrament that reveals the love and life of the Trinity, He was also a living witness to the life of the world to come. The celibate priesthood is for us a living witness to this life in which the unity and joy of marriage between a man and a woman is surpassed in the perfect, loving communion with God. Celibacy properly understood and lived frees a person to love and serve others as Christ did.

Over the past forty years, celibacy has been an even more powerful witness to the loving sacrifice of men and women who offer themselves in service their communities.
što je to nepotizam?
mislim, sorry, jesam kršćanin, ali nemogu prihvatiti diranje u čovjekovo zdravlje i psihu bez medicinskih dokaza da je to sigurno. da je staviti miševe jedne skupine u celibat a druge da slobodno masturbiraju i seksaju se pa vidjeti koja je skupina statistički učinila više dobrih djela, prihvatila bih tu tezu
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Old 29.11.2010., 01:19   #58
Žika evo ti prevod - nije celibat svecenicki tu da bi crkva zadrzala posjede vec da se nebi favorizirali necaci, jer su neki kardinali postavljali svoju krv kao svoje nasljednike. Osim toga puno je ljudi zeljelo imitirati krista u njegovoj svetosti .Jer stvar je kada imaš ženu nemores se posvetiti skroz crkvi. Ode te vuce zena i djeca a na drugu stranu crkva. A kako ces reci Bogu ja cu ti dat 40% vremena , nemozes , pa tako nemoju zene.
MateMatic is offline  
Old 29.11.2010., 01:19   #59
MateMatic, vidim da si vec odgovorio na to na eng...
neda mi se traziti textove, ali vidi se da si dobro informiran o vjeri (sta je rijetko danas...)
JamesC1 is offline  
Old 29.11.2010., 01:19   #60
Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
što je to nepotizam?
mislim, sorry, jesam kršćanin, ali nemogu prihvatiti diranje u čovjekovo zdravlje i psihu bez medicinskih dokaza da je to sigurno. da je staviti miševe jedne skupine u celibat a druge da slobodno masturbiraju i seksaju se pa vidjeti koja je skupina statistički učinila više dobrih djela, prihvatila bih tu tezu
žika_živac is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger