Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2005., 01:12   #41
Quote:
babajuna kaže:
Ko te jebe morone mutavi!
AK se tebi raspravlja rasprave radi onda ožeži!

Kakve sad veze moja djeca imaju s tim idijote, ha???
Pa žao mi je bilo kojeg djeteta kojem ćeš ti bit otac , primitivče.
KSŽ







(kupi si život)

Hrvoje xyz is offline  
Old 03.04.2005., 03:20   #42
Quote:
SURLA kaže:
Kod king crossa ne moras iz desne trake skrenut obavezno desno! Jedino ako nisu prije 20 dana ponovo crtali horizontalnu signalizaciju!
ok nisam zadnjih par tjedana bila tamo ali dam ruku u vatru da je nacrtano da se iz vanjske mora skrenuti, a iz unutarnje može, ali ne mora skrenuti.. u principu je taj kružni identičan džamiji..
u krajnjoj liniji, kad se s k.toka skida prema sjeveru, 2 trake se odvajaju, a desna se nakon ne znam, 20-tak metara ukida. da je situacija takva da desni smije ali ne mora sići s toka, a lijevi ne smije, uopće ne bi postojala potreba za tom desnom trakom koja se ionako ukida u principu se i po tome vidi da i lijevi smije sići s toka, što znači da desni mora

prolazi li možda netko tamo malo češće da pogleda kako je na kraju nacrtano?
326 is offline  
Old 03.04.2005., 10:14   #43
Quote:
326 kaže:
ok nisam zadnjih par tjedana bila tamo ali dam ruku u vatru da je nacrtano da se iz vanjske mora skrenuti, a iz unutarnje može, ali ne mora skrenuti.. u principu je taj kružni identičan džamiji..
u krajnjoj liniji, kad se s k.toka skida prema sjeveru, 2 trake se odvajaju, a desna se nakon ne znam, 20-tak metara ukida. da je situacija takva da desni smije ali ne mora sići s toka, a lijevi ne smije, uopće ne bi postojala potreba za tom desnom trakom koja se ionako ukida u principu se i po tome vidi da i lijevi smije sići s toka, što znači da desni mora

prolazi li možda netko tamo malo češće da pogleda kako je na kraju nacrtano?
Izgorjela bi ti ruka. Problem je u tome što signalizaciju ucrtavaju totalne neznalice. Pravilo je slijedeće: ukoliko je kružni sa dvije trake vanjska traka treba uvijek ići na prvom izlazu desno, a lijeva može i desno i ravno. Znači da bi trebala signalizacija biti takva tj. puna crta na tom dijelu ali u najvećem broju slučaja to nije tako. Ukoliko se iz vanjske trake zabiješ u nekog iz unutarnje jer si ti išao ravno a on skretao desno ti si isključivi krivac.
Takva je bila sudska presuda ( susjed dobio takvo riješenje).
Meni uopće nije jasno kako nekome može pasti napamet da smije voziti ravno ukoliko je u vanjskoj traci??? To bi i najglupljem trebalo biti nelogično.
Corvin is offline  
Old 03.04.2005., 12:50   #44
Quote:
Hrvoje xyz kaže:
Pa žao mi je bilo kojeg djeteta kojem ćeš ti bit otac , primitivče.
KSŽ







(kupi si život)

Gle lima, prvi si počeo s time tak da nemoj sad...

Uostalom zakaj ikog kvotaš s nečim tipa "žao mi je tvoje djece"??

Kakve to ima veze s ovim topicom???

Jučer da sam te imao pri ruci mislim da bi te za taj tvoj balavo-idijotski komentar zadavil al sam se predomislil kad sam vidio da bih skoro i tebi mogao bit otac.
Btw odi ti nešto poševi, mislim da upravo ulaziš u to razdoblje i da te to tepe, pače, to želiš više od svega.

AJ živio "kid" i nemoj bit bahat bezveze!

Gore ti je odgovor za problem rotora pa kad ti se bude htjelo znat kak se vozi po rotoru onda si pročitaj!
babajuna is offline  
Old 03.04.2005., 13:57   #45
ta mi je situacija slična ovoj: Semafor, dvije trake za ravno, srednja i desna, desna ima i skretanje desno koje je kontrolirano dopunskom strelicom na semaforu. Semafor prazan vozač/-ica čeka za ravno u desnoj traci. Mislim to nije prekršaj ali je totalna debilana.

Tak da po meni iz vanjske trake na rotoru ko ide ravno nek se malo nauči prometnoj kulturi i propisima.
raff34 is offline  
Old 04.04.2005., 14:15   #46
Quote:
raff34 kaže:
ta mi je situacija slična ovoj: Semafor, dvije trake za ravno, srednja i desna, desna ima i skretanje desno koje je kontrolirano dopunskom strelicom na semaforu. Semafor prazan vozač/-ica čeka za ravno u desnoj traci. Mislim to nije prekršaj ali je totalna debilana.

Tak da po meni iz vanjske trake na rotoru ko ide ravno nek se malo nauči prometnoj kulturi i propisima.
to nije ni slično bas
u autoskoli recimo u tom slučaju bas moras bit u desnoj traci , jer je kao sporija da ne smetas , a ides ravno.
Hrvoje xyz is offline  
Old 04.04.2005., 19:41   #47
meni je totalno glupo izlaziti s rotora iz bilo koje osim vanjske trake, osim ako postoje fizičke prepreke kao one nesretne gume (Leo4 malo sam se šalio, fali izgleda koji smajlić). nikad ne bih mogao vjerovati nekom desno iza mene da će 100% i on izaći iz rotora! nikad! bolje još jedan krug i prestrojavanje u vanjsku, nego ovo
x-type is offline  
Old 04.04.2005., 20:30   #48
Dobro je što nisam svratio u ZG,tko zna kakobi se ta avantura završila.
Čitajući ove vaše napise imama dojam da je vožnja u ZG (ili gdje još postoje takvi kružni)prava avantura tj.da vas vaši učitelji vožnje nisu dovoljno naučili.
Svicar is offline  
Old 05.04.2005., 10:19   #49
Quote:
Svicar kaže:
Dobro je što nisam svratio u ZG,tko zna kakobi se ta avantura završila.
Čitajući ove vaše napise imama dojam da je vožnja u ZG (ili gdje još postoje takvi kružni)prava avantura tj.da vas vaši učitelji vožnje nisu dovoljno naučili.
Gle naučili oni jesu dobro ali treba mozak uključiti i to primjeniti a svi bi samo vozili ravno i po gasu a svima se uvijek žuri
ZDpower is offline  
Old 06.04.2005., 16:33   #50
Quote:
babajuna kaže:

MOžete se isključit iz rotora i iz srednje i iz desne trake, nadalje,
1. Ukoliko se isključujete iz desne trake problema zapravo nema
2. Ukoliko se isključujete iz srednje trake problema nema AKO nema auta u desnoj traci kojem možete presjeć putanju ako on nastavlja dalje.
3. Ukoliko se isključujete iz srednje trake, a ima auta u srednjoj traci koji nastavlja, jebiga, ić po rotoru MORATE ga propustit jer on zadržava smjer kretanja (osnove autoškole) pa se onda izdvojit ili ako nemožete, jebiga, napravit krugić po rotoru.
4. Rješenje problema je vezano samo uz vozačku kulturu i sposobnost snalaženja u nepoznatim okolnostima, drugim rječima "inteligencija".
5. Ovo sve vam je nacrtano i opisano gore i ne kužim kaj baljezgate bezveze i mlatite praznu slamu.

...jebiga, pošto niste vulkanci onda se i dalje prepirite oko logike...

dobro, dobro deda smiri živce

1. slažem se desna je za isključivanje a ak ima strelica ravno i desno onda možeš i ravno

2. isto kao i 1. Ne bi bilo loše pratiti horizontalnu i vertikalnu signalizaciju Problem je kaj kod nas još uvijek ljudi voze po navici pa misli ak sam prošli put tu prošel a da me niko nije tresnul možda bum i danas

3. OK

4. Da, snalaženje al kod nas se pod tim pojmom podrazumijeva bezobrazno uguravanje u traku, siječenje više traka odjednom, izletanje iz sporednih ulica, nedavanje žmigavca pri prestrojavanju i skretanju ... A s druge strane malo tko ima kulture da propusti npr nekoga iz sporedne kad se jadnik pokušava uključit, a gužva je.
mobyXXL is offline  
Old 06.04.2005., 16:33   #51
Quote:
babajuna kaže:

MOžete se isključit iz rotora i iz srednje i iz desne trake, nadalje,
1. Ukoliko se isključujete iz desne trake problema zapravo nema
2. Ukoliko se isključujete iz srednje trake problema nema AKO nema auta u desnoj traci kojem možete presjeć putanju ako on nastavlja dalje.
3. Ukoliko se isključujete iz srednje trake, a ima auta u srednjoj traci koji nastavlja, jebiga, ić po rotoru MORATE ga propustit jer on zadržava smjer kretanja (osnove autoškole) pa se onda izdvojit ili ako nemožete, jebiga, napravit krugić po rotoru.
4. Rješenje problema je vezano samo uz vozačku kulturu i sposobnost snalaženja u nepoznatim okolnostima, drugim rječima "inteligencija".
5. Ovo sve vam je nacrtano i opisano gore i ne kužim kaj baljezgate bezveze i mlatite praznu slamu.

...jebiga, pošto niste vulkanci onda se i dalje prepirite oko logike...

dobro, dobro deda smiri živce

1. slažem se desna je za isključivanje a ak ima strelica ravno i desno onda možeš i ravno

2. isto kao i 1. Ne bi bilo loše pratiti horizontalnu i vertikalnu signalizaciju Problem je kaj kod nas još uvijek ljudi voze po navici pa misli ak sam prošli put tu prošel a da me niko nije tresnul možda bum i danas

3. OK

4. Da, snalaženje al kod nas se pod tim pojmom podrazumijeva bezobrazno uguravanje u traku, siječenje više traka odjednom, izletanje iz sporednih ulica, nedavanje žmigavca pri prestrojavanju i skretanju ... A s druge strane malo tko ima kulture da propusti npr nekoga iz sporedne kad se jadnik pokušava uključit, a gužva je.
mobyXXL is offline  
Old 06.04.2005., 21:03   #52
danas sam baš prošao oba rotora spomenuta, i king cross i savski gaj. na king crossu je sva farba zguljena tak da se vozi napamet ko u italiji bez horizontalne signalizacije. na gaju je također dost zguljeno, al se vide neke crte vodilje i čini mi se da je desna za obvezno isključivanje, srednja za kruženje i isključivanje, a lijeva za kruženje. naravno, ja sam išao po desnoj i prekršio sam pravilo jer sam u rotor ušao s jadranske avenije, a izašao na jadranskom mostu, ali sam cijelo vrijeme kružio desnom trakom. ali nisam bio jedini, rijetki su svjesni da ne voze ispravno. ja sam se sjetio kad sam prolazio izlaz na aveniju dubrovnik i nešt me presjeklo onda.
i još mislim da cestarima ništ ne bi bilo da onda sve obvezne izlaze odvoje onim gumama, ljudima bi bilo jasnije! il da obrišu svu horizontalnu pa nek se svi voze kak oće!
x-type is offline  
Old 07.04.2005., 00:44   #53
Quote:
x-type kaže:

i još mislim da cestarima ništ ne bi bilo da onda sve obvezne izlaze odvoje onim gumama, ljudima bi bilo jasnije! il da obrišu svu horizontalnu pa nek se svi voze kak oće!
bas to , nek ih odvoje pa nece bit sranja vise
Hrvoje xyz is offline  
Old 07.04.2005., 17:07   #54
Quote:
raff34 kaže:
ta mi je situacija slična ovoj: Semafor, dvije trake za ravno, srednja i desna, desna ima i skretanje desno koje je kontrolirano dopunskom strelicom na semaforu. Semafor prazan vozač/-ica čeka za ravno u desnoj traci. Mislim to nije prekršaj ali je totalna debilana.

Tak da po meni iz vanjske trake na rotoru ko ide ravno nek se malo nauči prometnoj kulturi i propisima.

Može se o tome mnogo govoriti.
Ovo sa semaforom i skretanjem je dobar primjer ali prekršaja nema.
Ovaj drugi slučaj kada se iz vanjske trake ide ravno samo ponekad može proći ako je regulirano znakom.
Npr na Rotoru(kod Bille) u Zagrebu tri su trake i znakovi.
Desna je za obavavezno skretanje,dok druge dvije za ravno.
Desna je odvojena ležećim preprekama tako da je znatno smanjena mogućnost nezgode.
-Najkritičnije je u Škorpikovoj(Jankomir) kružni tok.
Mnogi iz tamo iz unutrašnje trake namjerno krše one iz vanjske jer vanjski ide ravno,a unutrašnji skreće.
Tamo čovjek mora zbilja biti oprezan.
Iako je onaj iz unutrašnje trak kriv.
-Mora se pripaziti i na skretanje.
Neki ljudi samo skaču u drugu traku,a na to ne imaju pravo.
Jednostavno ne poštuju pravilo da se moraju držati svog rubnjaka,a ne ići u srednju traku.
Tu se radi o mnogo križanja.
Pokušajte naći neke!


stjepan_th is offline  
Old 07.04.2005., 19:35   #55
koji kaos. a vozacki traje 6 mjeseci i kosta solidnu cifru (prosjecnu placu i vise)
bilde is offline  
Old 07.04.2005., 23:28   #56
Quote:
stjepan_th kaže:
M
Desna je odvojena ležećim preprekama tako da je znatno smanjena mogućnost nezgode.
-

nije! već smo konstatirali da je gumom odvojena četvrta traka koja zapravo ni nije dio rotora, već služi kao odvojak u slučaju izlaska odmah nakon ulaza u rotor (dakle na prvom izlazu!)!! znakovi o prestrojavanju postoje prije rotora, ali nisu baš jani. iskreno, meni su postali jasni tek nakon ovog topica. ne daju do znanja baš da desna služi za izlaz, a ne za kruženje.
x-type is offline  
Old 08.04.2005., 09:56   #57
Quote:
x-type kaže:
nije! već smo konstatirali da je gumom odvojena četvrta traka koja zapravo ni nije dio rotora, već služi kao odvojak u slučaju izlaska odmah nakon ulaza u rotor (dakle na prvom izlazu!)!! znakovi o prestrojavanju postoje prije rotora, ali nisu baš jani. iskreno, meni su postali jasni tek nakon ovog topica. ne daju do znanja baš da desna služi za izlaz, a ne za kruženje.

Na Rotoru je desna traka odvojena u svim smjerova tako da oni koji skreću ne moraju čekati one iz kružnog toka.
To je zbilja dobro riješeno.
Ali može se bolje po pitanju znakova i putokaza.
Daleko prije samog kružnog toka postaviti dozvoljene smjerove.
Ma Rotor je odlično riješen samo ga morate poznavati.
-Drugi je problem King Croos Jankomir gdje Škorpikova mora dobiti još dvije vozne trake.
Tamo je sada najopasnije jer mnogi ne žele voziti po vanjskom krugu i žele negdje pobjeći.

stjepan_th is offline  
Old 09.04.2005., 04:06   #58
Čitam ovu diskusiju i sad mi je jasno zašto se baš na rotorima događaju nesreće.
U cijelokupnoj priči NITKO NIJE SPOMENUO NITI JEDNOM RJEČJU pokazivač smjera iliti "žmigavec" po domaći.
Trebalo bi ispraviti one koji govore desna i lijeva traka. Pravilno je za kružni tok, vanjska i unutarnja.

Kad je kružni tok obilježen obaveznim smjerovima (Đamija) onda je stvar potpuno jasna.
Čak postoji i puna linija za one koji su "nesigurni".
Kod kružnog toka gdje nema obaveznih smjerova kretanja, stvar je ovakva. Onaj koji vozi u nutarnjoj traci (vozilo A) ima prednost ALI samo u slučaju da je pravovremeno uključio pokazivač smjera.
Što znači, da je vozilo u vanjskoj traci (B) moglo pravovremeno primjetiti žmigavec i po pravilu (koje se kod nas rijetko poštuje) propustiti vozilo A koje se prestrojava.
E, tu je pored pravila, najbitnija kultura vožnje.
1) Prilagoditi brzinu vozila
2) Pravovremeno UKLJUČITI pokazivač smjera
3) Pratiti ostale sudionike prometa
4) Ne pričati na mobitel
Ako se dogodi nezgoda u kružnom toku teško je utvrditi (osim u rijetkim slučajevima) tko je pravi krivac.
Onda naše "sudstvo" radi ovako. Ako je vozilo A udarilo u vozilo B u stražnju polovicu auta, dakle iza "štoka"-kriv si.
Ako je vozilo B udarilo u vozilo A, bočno i iza stražnje polovice onda je kriv vozač B.
A ako se baš ne može utvrditi raznim "vještačenjima što je bilo, postoji podjeljena odgovornost.
(osim u slučajevima kad ti tata nije u nekom odboru, Saboru, ili inim institucionalnim tijelima - onda sigurno nisi kriv).

Dakle, trebalo bi upamtiti.
Vozilo koje se kreće po vanjskoj traci (B) mora propustiti vozilo (A) koje ima uljučen pokazivač smjera i koje vrši prestrojavanje (ili izlazi iz kružniog toka).
Trebalo bi ispraviti one koji govore desna i lijeva traka. Pravilno je za kružni tok, vanjska i unutarnja.
Pogledajte primjer Corvinovog susjeda koji je kriv.
Quote:
Problem je u tome što signalizaciju ucrtavaju totalne neznalice. Pravilo je slijedeće: ukoliko je kružni sa dvije trake vanjska traka treba uvijek ići na prvom izlazu desno, a lijeva može i desno i ravno. Znači da bi trebala signalizacija biti takva tj. puna crta na tom dijelu ali u najvećem broju slučaja to nije tako. Ukoliko se iz vanjske trake zabiješ u nekog iz unutarnje jer si ti išao ravno a on skretao desno ti si isključivi krivac.
Samo što Corvin krivo tumači razlog krivnje.
1) signalizaciju ne postavljaju (ucrtavaju) neznalice
2) vanjska traka NIJE obavezna izači na prvom desnom izlasku kružnog toka

Susjed je napravio prekršaj isključivo zato što nije propustio vozilo iz unutarnje trake.
Da ga je propustio i nastavio ketanje po vanjskoj traci ne bi načinio saobračajni prekršaj
( a onda ne bi ni razbio auto i još bio kriv )

Možda moje malo znanje pomogne u rasvjetljavanju velike ENIGME. Tko je kriv? - Boris Novković
lbucar is offline  
Old 25.09.2009., 17:52   #59
Quote:
kiki-j-zg kaže: Pogledaj post
Gle, u Zagrebu je rotor kod Remetinca valjda jedna od najcrnijih točaka baš zato kaj se ljudi ne znaju voziti po kružnom toku. Vi koji ste iz Zagreba znate taj kružni tok i znate da su tri trake u njemu. Ukoliko je vozač u onoj skroz unutrašnjoj, obavezno nastavlja vožnju po kružnom toku i ne može nigdje skrenuti, ukoliko je u srednjoj traci može nastaviti vožnju ili skrenuti, a vozač koji je u vanjskoj traci obavezno skreće van kružnog toka.

Ne znam da je LW bila na kružnom toke poput ovog, ako je, onda sam objasnila, ako je kružni sa manje traka, onda drugi vozač nije ni mogao skretati, mogla je samo ona.
Sorry što dižem temu iz mrtvih, ali danas sam isfrustriran, od jednog mamlaza koji očito ne zna prometna pravila, jedva živo došao doma. Uglavnom kiki nemaš pojma. Nema skretanja iz srednje trake. Isključivanje iz kružnog toka iz srednje može ići samo ako s njegove desne strane nema nikoga. Dva pravila idu tome u prilog.
1. Vozač koji se iz srednje isključuje, uključuje se u sporednu cestu na način da presjeca put vozaču koji je u kružnom toku.
2. pravilo desne strane....propuštaju se sva vozila koja su na cesti jednake važnosti a dolaze s desna.

Iznimka je jedino ako je desna traka namjenjena isključivo za sključivanje iz kružnog toka a što nije slučaj kružnog toka u novom zagrebu.
I još mi idiot trubi. e da me trznuo razbio bi ga i njega i onoga koji je bio s njim u autu. I još konj trubi i maše. Pa ima da mu te ruke polomim...ghajhf#!!klh??!321
covjek-od-leda is offline  
Old 25.09.2009., 18:58   #60
nema tu filozofije onaj ko kruži ima prednost osim ako signalizacijom nije označeno drugačije .
- kružni tok na remetincu ima tri trake i ako voziš u zadnjoj opet imaš prednost i onaj koji iz druge trake želi izać mora pustit onog koji kruži u vanjskoj , nigdje nema strelice za obavezan smjer za izlaz u vanjskoj traci daj nemojte biti bedaci
-jer da se mora izać na vanjskoj traci na prvi izlaz van toka onda bi ogradili gumom traku ili bi bila puna linija sa obaveznim smjerom strelicom.
__________________
što manje znaš više vjeruješ

Zadnje uređivanje nekson : 25.09.2009. at 19:05.
nekson is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:55.