Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2008., 23:19   #121
Znaći u to spada i da je nije poželjno nosit uske bokserice?
zvonac_1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 23:24   #122
Sve što testise tjera da se uvlače unutra tj. nazad nije dobro. Oni trebaju da slobodno vise ili ako su manji da normalno stoje, bez pritisaka.
__________________
Samo bez egotripova, please ...
Raiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 23:35   #123
Ma pitam zato kaj,baš ne prakticiram one široke bokserice(di ti navodiš da"Oni trebaju slobodno visjet"),pa sam zato postavil pitanje u vezi bokserica pošto nosim onak dost uske....
zvonac_1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 21:51   #124
dok nosim široke bokserice onda osjećam smetnje, a dok nosim uske onda mi je ugodno i ne osjećam opterećenost
__________________
nemam sig :P
petrucci_music man is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 14:03   #125
Problem s testisima

Poz svima.
Imam jedan problem. Prvo,lijevi testis mi je manji i meksi od drugog testisa i udarac u desni testis vise boli nego udarac u lijevi. (Bavim se sportom pa sam to vec imao priliku testirat mali milijun puta)

Da li je to normalno?
Lebron23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 17:20   #126
Ajmo decki i cure,pomagajte..
Lebron23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 20:00   #127
Normalna je pojava asimetrija. Ipak, ak imaš neke dvojbe i muči te to, odi kod dr na UZV pregled. Treba slušati svoje tijelo, jer nam ono često puta alarmira da nešto nije ok.
Vjerojatno je sve ok.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 00:57   #128
Hvala na odgovoru!

Muski dio,ima ko kakva iskustva?
Lebron23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 12:51   #129
bol u testisima

događa mi se prije ili tijekom erekcije,što bi to moglo biti???
__________________
Kakav je to bend bio! Danas je stvarno teško uopće zamisliti ovakvu bandu frajera, luđaka, alkoholičara, rokera i ego tripera. U vrijeme plastične pop produkcije koja je za sobom povukla sve podžanrove glazbe, ovakvu opasnost i ludost poput Guns 'N Roses doista je teško uopće zamisliti.
I_GnR_I is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 13:18   #130
Quote:
I_GnR_I kaže: Pogledaj post
događa mi se prije ili tijekom erekcije,što bi to moglo biti???
da nije u pitanju sindrom punih jaja?
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 14:01   #131
Vjerovatno i sam znaš šta treba. Otići urologu.
Ako želiš mogu ti ja reći.... ma nije ti ništa ...spavaj mirno.... i ignoriraj problem.
No problem će i dalje biti tu.

Uzmi uputnicu i nek urolog pogleda šta je.

Joj... kako je dobro drugima djeliti savjete
Kazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 18:29   #132
ako je netko imao iskustva molim da napiše,hvala
__________________
Kakav je to bend bio! Danas je stvarno teško uopće zamisliti ovakvu bandu frajera, luđaka, alkoholičara, rokera i ego tripera. U vrijeme plastične pop produkcije koja je za sobom povukla sve podžanrove glazbe, ovakvu opasnost i ludost poput Guns 'N Roses doista je teško uopće zamisliti.
I_GnR_I is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 13:05   #133
Nešto na testisima (zabrinut sam)

hej dečki možete popipati testise, točnije desni testis skroz lijevo, i vidjeti osjećate li pod prstima "nešto", da znam oću ić u doktora ili je ovo normalno.

tnx
ReforMatori is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 13:27   #134
Quote:
ReforMatori kaže: Pogledaj post
hej dečki možete popipati testise, točnije desni testis skroz lijevo, i vidjeti osjećate li pod prstima "nešto", da znam oću ić u doktora ili je ovo normalno.

tnx
čuj kod mene nema ništa, odi urologu...i ja moram ali zbog urina...užas
ajmemeni_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 22:25   #135
idi docu
__________________
Ne brinite pushka je zakocena.....Bummmm!
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 14:59   #136
Bol u mošnjama

Znaci ima par godina sam operirao varikokelu na lijevoj mošnji i nisam imao nikakvih problema bio sam uredno na pregledima i sve, medutim ima vec par dana osjecam tupu bol u lijevoj mošnji...


u cemu je problem?
ggnore is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 22:02   #137
ovako meni se to isto desilo sa 18g, žila na ljevom jajetu je bila zadebljana i bolila je na dodir isto tako bol se javljala na ljevoj strani abdomena,-ustanovljena je varikokela, operacija nije bila komplicirana i brzo sam se oporavio, oziljci nevidljivi jer je bilo laparoskopski , nakon toga sam bio miran oko 2god. a zatim se opet pojavilo, medjutim doktori kazu da nije varikokela nego da je to tako kako je. njih par i privatnici kao da se time ne žele zezati, popizdio sam, ocito vise nema dr. koji bi taj zahvat znali napraviti stručno, i da kazu da jos uvjek nema ljeka za neplodnost, od onda radim ultrazvuke, dajem uzorke urina i sperme ali nista bol se jos uvjek javlja.
hvala bogu po nalazima sam jos plodan, pa si vec razmisljam da napravim dijete, ali zene nezele i sve vole kontracepcijske pilule, zasu.

LJEK-jedini ljek protiv bolova sto su mi doktori rekli jest stavi si leda na jaje, jaja se ukrute žila povuče, prvih par puta neugodno ali se naviknes, a i spermiji se vise proizvode kad je hladnije.
jako dobro je popit na eks ujutro na tašte 2dl uvin h ili brusnice ili neke tekucine.
isto tako i meni jako pomaze kad sam vani jednu pivu na eks onda jos dvije nacugavanje, ali poslje nema boli, pisas ko avion i sve sljaka neko vrijeme kak spada.

oprez!!! nije dobro forsirati recimo svrsiti 3-4puta na dan, boli za popizdit, a nije dobro niti apstinirati dugo, vec svaki drugi dan jednom.
meni je vec par mj. ok ali sam cekam da se opet pojavi.

nadam se da sam svojim iskustvom nekom olaksa zivot. makar bi volio da se svi ljudi sa tim problemo okupe i porazgovaraju, jer ipak je to nase zdravlje i zivot. pa ako netko ima ideju? tema je super...
ddukari22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 23:18   #138
ja imam 15 godina i napipao sam kvrzicu, sto da radim?
miks93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 00:34   #139
dobro ga nasapunjaj
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 02:21   #140
Quote:
miks93 kaže: Pogledaj post
ja imam 15 godina i napipao sam kvrzicu, sto da radim?
Pa ako ne nestane kad ga nasapunjaš, otiđi kod dr. Može bit svašta, može bit ništa. Može bit hernia, varicocela, hydrocela, spermatocela ili, rijetko, tumor. Prve četri bolesti nisu životno opasne, ali se po potrebi operiraju (ako smetaju).

Tvoj liječnik opće prakse će te uputiti dječjem kirurgu ili urologu. Oni će prvo pokušati isključiti tumor. To se pouzdano čini pomoću ultrazvuka i analize tumorskih markera (beta-HCG, AFP i LDH).

Računaj na to da su teška oboljena testisa rijetka (iako ne sve rijeđa) i da je izlječivost preko 95% (ako se otkrije na vrijeme). Čak je se izvukao i Lance Armstrong sa već poodmaklom fazom raka i metastazama.

Držimo ti fige. Bez panike.
Termination is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:42.