Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2013., 21:32   #1
Maya Sar

http://i.imgur.com/Oi2d9Mu.jpg?1

Maya Sar, pravog imena Maja Sarihodžić (Tuzla, 12. juli 1981.), bosanska kantautorica zabavne i pop muzike, tekstopisac i pjevačica.

Na Muzičkoj akademiji u Sarajevu Maya Sar je diplomirala na odsjeku za klavir. Nakon svog uspješno završenog studija profilira se kao prateći vokal, a surađuje i s imenima kao što su Tony Cetinski, Jacques Houdek, Emina Jahović, Hanka Paldum i Igor Vukojević, Deen, Dino Merlin, Nina Badrić, Aleksandra Radović i Karolica Gočeva. 2004. Maya Sar nastupa kao prateći vokal Deena, koji Bosnu i Hercegovinu predstavlja na Euroviziji u Istanbulu. Nekoliko godina bila je član ansambla Dine Merlina.

Kao solistica Maya Sar skreće pozornost publike u Bosni i Hercegovini 2010. godine, kada objavljuje svoj veoma uspješan single, baladu Nespretno, kojom se profilira u najbolje ženske vokale mlađe generacije u regiji.

Na njenu inicijativu nastaje i pjesma Moj je život moja pjesma, kojom se zajedno sa svojim kolegicama Ninom Badrić, Aleksandrom Radović i Karolinom Gočevom uključuje je u borbu protiv raka maternice. Ova pjesma joj je donijela nagradu Internacionalne lige humanista.

2011. je takodjer predstavljala Bosnu i Hercegovinu na Euroviziji u sklopu ansambla Dine Merlina a 2012. sa pjesmom Korake ti znam nastupa na istoimenom takmičenju kao solo izvođač.

U rujnu mjesecu je predstavila i treći singl Krive riječi.

Prvog dana šestog mjeseca tekuće godine će se u prodaji naći i novi album prvijenac a isti dan će biti predstavljen novi singl O meni nikom ne pričaj
Softa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 19:07   #2
Predstavila je novi singl: Maya Sar "O meni nikom ne pričaj" - feat. Marijan Brkic Brk
Softa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 20:51   #3
Nevjerojatna žena.. predivan glas i karizma..
Obožavam njenu pjesmu Nespretno, ima toliko emocija u toj pjesmi da me svaki put trnci prolaze kad ju slušam..
Slušala sam ju u Zagrebu kad je bila.. nadam se da joj slijedi dobra karijera ovdje.. stvarno zaslužuje to..
__________________
Samo rijetki nađu rijetke!
Taa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 21:04   #4
Meni je baš nekako posebna, ima zanimljiv glas
Da i karizmu Mogla bi imati dobru karijeru
maja4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 19:49   #5
Spot: O meni nikom ne pričaj
Izašao je album.
Album cover
Popis pjesama:
  1. Krive riječi
  2. O meni nikom ne pričaj
  3. Milovanja
  4. Dilema
  5. More nemira
  6. Ne brini
  7. Neću da šutim
  8. Nespretno
  9. Bilo je vrijeme
  10. Korake ti znam
  11. Više nego ikada
  12. Moj je život moja pjesma
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 13:23   #6
Maya Sar ima glas kao anđeo, naježim se dok ju slušam, baš mi je lijepa ova pjesma za žene oboljele od raka grlića maternice.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 23:44   #7
korake ti znam
o meni nikom ne pričaj
Horvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 12:57   #8
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.