Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2015., 13:52   #2581
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Prvo sam pila kapsule 2 puta dnevno nekih 10mj.,a sad pijem čaj dva puta dnevno otprilike po jednu veliku šalicu ujutro i navečer
A jel kupuješ svježi đumbir pa ga kuhaš ili?
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 14:42   #2582
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
A jel kupuješ svježi đumbir pa ga kuhaš ili?
I is sam to htjela pitati,imam problema isto sa cistama,pa valja isprobati,neće nikako škoditi.
madjarica17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 21:22   #2583
Kupim komad đumbira,najčešce u Plodinama,to me izađe oko 3 ili 4kn,odrežem količinu 2 cm otprilike,stavim kuhati sa pola L vode i kuham nekih 15 minuta te popijem tokom dana.
Komadić đumbira od 2 cm nožem usitnim u što manje komadiće i kuham.

Ako netko ne moze podnijeti taj okus mogu reci da sam imala odličan rezultat i sa Pyrus đumbirom,ali me živcira traženje tih njihovih prestavnika i cekanje
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 21:24   #2584
Hvala puno, mogla bi počet s tim
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 07:46   #2585
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
Hvala puno, mogla bi počet s tim
Probaj,nece ti naškoditi,a nije skupo.
Sto se tice lica za mene je svetinja đumbir iznutra,a vitamin C serum izvana
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 21:17   #2586
Mene muci t zona, isprobala sam brdo krema i uvijek tokom dana mi se lice uzasno sjaji i kad prodem rukom po celu i obrazima doslovce imam ulje na prstima. Vec sam odustala, ocito nema pomoci :/
jolie989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 18:53   #2587
Ljudi, trebam savjet. Imam problema sa ožiljcima od akni, radi se uglavnom o atrofičnim ožiljcima, dakle rohava koža u stilu Zoran milanović. Nije tak ozbiljna situacija, al se primjeti...Da li bi mi pomogla ona Celltone krema (uzeo bih 2 pakiranja za 400 kn ako bi se odlučio za to) ili pak ona Bioptron ručna lampa ?
Rick Grimes is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 18:54   #2588
Thumbs up Mikroderma

Ja se također mogu poistovjetiti s ovim problemom... Moja koža lica je prošla različite faze - od akni, prištića, mašćenja, proširenih pora, pigmentacije i ožiljaka... Što se tiče same njege lica, moram priznati da mi je nakon korištenja stotina i stotina različitih krema (barem se tako činilo), najveću dobrobit donijelo korištenje prirodne kozmetike i to u njenom jednostavnom obliku - počela sam sama miješati bazna ulja s eteričnima. Koža mi je itekako bila zahvalna za tu promjenu! smijesi Sada kada sam stanje na koži više - manje dovela pod nadzor, ostali su mi ožiljci, proširene pore i pigmentacijske mrlje. Nakon dugog razmišljanja odlučila sam se na mikrodermoabraziju.Sada mi je žao što ju zbog neopravdanih strahova nisam isprobala prije!! Radila sam ju u salonu Mexico Sun na Kaptolu. Kozmetičarka je bila divna, objasnila mi je sve o mojoj koži i greške koje sam prije radila u njezi. Tretman je odradila jako detaljno, što me oduševilo, a nakon toga je nastavila s njegom i stavljala je par njegujućih maski. Uz to, dala mi je dosta testera njihove profi kozmetike Jean D'Arcel u koju sam se kasnije zaljubila. Koža mi je instantno bila nevjerojatno meka na dodir, a ožiljci su izgledali kao pobrušeni, tekstura kože puno ujednačenija. Svjesna sam da jedan tretman nije dovoljan za riješiti sve moje probleme, ali sigurno ću ići ponovo na mikrodermu kod njih, jer ako sam toliku promjenu vidjela nakon jednog tretmana, što će tek biti nakon njih par?! Jedva čekam kesi i svakako preporučam!
Kitten is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 19:18   #2589
Hvala na preporuci, al zasad cu se držat preparata i kremi, nekak nisam siguran za te kozmetičke salone, a i skupi su mi. Da imam novca, prije bih išao na laser nego na mikrodermoabraziju.
Rick Grimes is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 11:35   #2590
Quote:
Rick Grimes kaže: Pogledaj post
Ljudi, trebam savjet. Imam problema sa ožiljcima od akni, radi se uglavnom o atrofičnim ožiljcima, dakle rohava koža u stilu Zoran milanović. Nije tak ozbiljna situacija, al se primjeti...Da li bi mi pomogla ona Celltone krema (uzeo bih 2 pakiranja za 400 kn ako bi se odlučio za to) ili pak ona Bioptron ručna lampa ?
nece, nema kreme koja mice udubljene oziljke, mozes ih ublaziti dermoabrazijom i mikrodermoabrazijom, ali nece nestati
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 12:53   #2591
Hvala cure, pocela sam piti caj od dumbira i trudim se uliti u sebe dvije litre vode dnevno.
Uz to sam po preporuci kupila elicina kremu, pa cemo vidjeti sto ce se desiti...
Za sada nakon cca mjesec dana dumbira planiram preci na koprivu, pa onda opet dumbir
Bijeli badem is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 23:17   #2592
Pozdrav,

upravo sam preboljela vodene kozice, i na bradi mi ostao ožiljak, više u obliku udubljenja, i dosta je vidljivo , nisam sigurna kolko se to vremenom samo od sebe može smanjiti, al sumnjam da će baš skroz otići jer je udubina dosta velika -.-...ima li možda kakva krema ili nešto što bi pospješilo zarašćivcanje/ smanjivanje te udubine? btw na ostalim mjestima di su bile krastice mi ostalo crvenilo il male rupice pa mi koža sve u svemu osjetljiva sad i navodno se nesmije na sunce itd...eh sad možda neka krema sa spf-om iz ljekarne za osjetljivu kožu il protiv ožiljaka... nemam pojma što bih...svaki prijedlog dobrodošao
missy88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 22:47   #2593
Pozdrav
Imam sina koji je prije dvije godine imao opekotine između 3. i 4.stupnja od vrućeg ulja. Ožiljci nisu veliki (dva su na prsima) i veličine su malo većeg ljudskog nokta na nožnom palcu i jedan je malo izbočen kao divlje meso jer je nakon opekotina dobio i vodene kozice.
Čula sam da je za te ožiljke dobar pužev gel....ima li tko iskustva i koji uopće kupiti jer ih u ponudi ima hrpa....e da, klinac mi ima 5 godina.....ne znam smijem li njega iopće mazati s tim gelom
hvala na pomoći
dobrica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 00:19   #2594
Quote:
dobrica31 kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Imam sina koji je prije dvije godine imao opekotine između 3. i 4.stupnja od vrućeg ulja. Ožiljci nisu veliki (dva su na prsima) i veličine su malo većeg ljudskog nokta na nožnom palcu i jedan je malo izbočen kao divlje meso jer je nakon opekotina dobio i vodene kozice.
Čula sam da je za te ožiljke dobar pužev gel....ima li tko iskustva i koji uopće kupiti jer ih u ponudi ima hrpa....e da, klinac mi ima 5 godina.....ne znam smijem li njega iopće mazati s tim gelom
hvala na pomoći
Mislim da s tim puževim gelom nećeš ništa napraviti. Ja sam za sina uzela Mizon na ebayu jer kao pomaže za ožiljke od akni i nula bodova po tom pitanju.
Sin je prije par godina imao opeklinu na licu i u ljekarni su mi dali kremu, mislim da se je zvala Urgo krema za opekline, odlična,danas nema ni traga ožiljku, ali mi smo to mazali odmah na svježe. Također je nedavno imao okršaj na košarci di su se sudarili on i prijatelj tako da mu je ovaj zube ostavio na čelu. Trebalo je to šivati, ja nisam bila blizu a on nije baš previše mario uglavnom kad sam ja vidjela već je bilo kasno za šivanje i u apoteci su mi dali Sca Gel. Odličan je, sad nakon dva mjeseca ožiljak je jedva vidljiv. Ali to je opet bilo sve na sviježe, nemam pojma kako bi se to ponašalo na starim ožiljcima
Sin ti je mali,kada bude narastao i kad se koža rastegne to se neće vidjeti. Ako baš želiš radije pitaj u ljekarni ili dobrog dermatologa, da ne stavljaš baš nešto djetetu čiji je sastav upitan. Od prirodnih stvari je mojem sinu najviše pomoglo kod ožiljaka od akni Tamanu ulje.
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 17:25   #2595
Pozdrav imam jedno pitanje u vezi crvenih flekica od akni.
Izgledaju ovako:
http://imgur.com/HcZS9W8
A mene zanima kako bi ih se mogao rješiti.
Lukavac98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 09:51   #2596
Quote:
Lukavac98 kaže: Pogledaj post
Pozdrav imam jedno pitanje u vezi crvenih flekica od akni.
Izgledaju ovako:
http://imgur.com/HcZS9W8
A mene zanima kako bi ih se mogao rješiti.
Nabaviti dobre kreme sa aha kiselinama. Mazati na čisto lice svaku večer i pustiti pola sata da se dobro upije i nakon toga staviti hidratantnu kremu.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 20:31   #2597
ima li još koja tema gdje ćeš objesiti reklamu
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 12:17   #2598
Pozdrav, jel uzimo iko onu puževu kremu za akne ? Kakva su vam iskustva i pomaže li to išta ?
papyfr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 01:03   #2599
Quote:
papyfr kaže: Pogledaj post
Pozdrav, jel uzimo iko onu puževu kremu za akne ? Kakva su vam iskustva i pomaže li to išta ?
moja sestra koristi ovu

i jako je zadovoljna, inace je imala grozne akne a ovo joj pomaže u rješavanju ožiljaka
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 11:25   #2600
Postoji li mogućnost skidanja ožiljaka i mrlji od najtežeg oblika akni na uputnicu na teret HZZOa - krioterapijom?
dessylessy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.