Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2015., 10:34   #3681
Pozdrav, evo ja sam danas ujutro bila na pregledu kod doktorice Lustig i ja imam riječi pohvale. Prvi put sam bila kod nje. Eto na mene je ostavila pozitivan dojam
clliffi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 23:39   #3682
Kakvo je sada stanje kod Dr.Škunce? prije 5 god.sam tamo vodila trudnoću i bila zadovoljna. Nadam se da ću uskoro opet. Jesu gužve,kakva je sestra,kada je najbolje zvat za naručit se?
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 15:47   #3683
Quote:
p!nk bunny kaže: Pogledaj post
pozdrav, da li netko ima kakvuinformaciju o dr.Šimunović i njezinom navodnom odlasku u bolnicu? Ali da je provjerena info a ne nagađanje
i mene zanima, zna netko?
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 12:02   #3684
Stvarno mi je hitno, pa se nadam da će netko što prije uspjeti odgovoriti na moja blentava pitanja..

Znači uopće nemam svoga ginekologa,i sada ako želim kod nekog socijalnog..kako? Samo nađem koji je socijalni i tamo dođem se naručiti? Šta onda moram plaćati? Je li moram neke dokumente donjeti?

Hvala unaprijed
LoveIsAlliNeed is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 21:23   #3685
citam danas u NL da u domu zdravlju kostrena se otvara ginekologija,i da ce radit dr Čuk i Gobić ni za jednog ni drugog nazalost nisam cula nista lijepoga
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 17:40   #3686
Mize li mi netko molim vas dati broj od doktorice Lusting, i kako radi?
LoveIsAlliNeed is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 19:21   #3687
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Kakvo je sada stanje kod Dr.Škunce? prije 5 god.sam tamo vodila trudnoću i bila zadovoljna. Nadam se da ću uskoro opet. Jesu gužve,kakva je sestra,kada je najbolje zvat za naručit se?
Kod nje stanje više manje isto, iako se sestra javlja na telefon puno više nego prije.
Čeka se 2-3 sata, standardno.

Kupila je novi ultrazvuk koji je suvremen i gotovo sve vidi na njemu. U dijagnostičkom smislu, to je velika prednost. Ima dobro oko za morfologiju djeteta i vrlo rano može otkriti ako nešto nije u redu. Ne daj Bože.

Meni osobno, ona je super, rijetko griješi u procjeni (što se mene tiče) i diže pripravnost i pri najmanjoj sumnji.
Alarmira sve, šalje na analize ako je potrebno.

Sestra je jako kulturna, uviđavna i čini mi se, pristupa svakoj pacijentici s pažnjom.

Ja sam zadovoljna, a što se tiče tog čekanja, na to se psihološki pripremim.
naftali is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 12:59   #3688
Quote:
LoveIsAlliNeed kaže: Pogledaj post
Mize li mi netko molim vas dati broj od doktorice Lusting, i kako radi?


Doktorica Lustig radi parnim datumima ujutro, a neparnim poslijepodne.

Broj telefona je : 051/330-691 s tim da se jako često ne javljaju na telefon, pa je najbolje da ideš direktno kod sestre i zamoliš da te prime kao pacjenta s obzirom da nemaš ginekologa.

Ja sam trudnica koja je zadovoljna doktoricom, a sestra mi je jako simpatična i draga.
OstaviteMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 14:36   #3689
Sestra je zbilja jako draga, ali da, zbilja ih je teško dobiti na telefon. Tako da ja uvijek odem dolje naručit se.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 19:09   #3690
Quote:
OstaviteMe kaže: Pogledaj post
Doktorica Lustig radi parnim datumima ujutro, a neparnim poslijepodne.

Broj telefona je : 051/330-691 s tim da se jako često ne javljaju na telefon, pa je najbolje da ideš direktno kod sestre i zamoliš da te prime kao pacjenta s obzirom da nemaš ginekologa.

Ja sam trudnica koja je zadovoljna doktoricom, a sestra mi je jako simpatična i draga.

Hvala puno na odgovoru ..ali ipak termin za pregled mi može dati tek u devetom mjesecu,a meni je hitno malo, pa mi ne paše, i doktorica koja se zove Šimunović ja mislim na Pehlinu daje otkaz sada, i odlaze na godišnji..


Tako da zbog hiće i svega sam otišla kod Ksenije Dukić pa ako mi moooliiim vas netko nešto više može o njoj reći? TJ da kaže kakva je..čitala sam neke komentare i malo je dobrih a stvarno toliko sam se u jednom danu nahodala, načekala, i napatila sa tim morala sam tuu
LoveIsAlliNeed is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 13:44   #3691
Quote:
naftali kaže: Pogledaj post
Kod nje stanje više manje isto, iako se sestra javlja na telefon puno više nego prije.
Čeka se 2-3 sata, standardno.

Kupila je novi ultrazvuk koji je suvremen i gotovo sve vidi na njemu. U dijagnostičkom smislu, to je velika prednost. Ima dobro oko za morfologiju djeteta i vrlo rano može otkriti ako nešto nije u redu. Ne daj Bože.

Meni osobno, ona je super, rijetko griješi u procjeni (što se mene tiče) i diže pripravnost i pri najmanjoj sumnji.
Alarmira sve, šalje na analize ako je potrebno.

Sestra je jako kulturna, uviđavna i čini mi se, pristupa svakoj pacijentici s pažnjom.

Ja sam zadovoljna, a što se tiče tog čekanja, na to se psihološki pripremim.
Meni je sestra isto draga i kulturna. Sviđa mi se to kad netko sluša što govoriš i nije zbunjena. good enough!
Teško je naći dobrog ginekologa, njihov posao je baš poseban i osjetljiv a nekako ima jako malo ljudi koji su zavrijedili da ih se pohvali. Dr. Škunca je sasvim okej. Iako ja bih voljela da je malo koncentriranija u razgovoru itd. ali to su naspram mana drugih doktora- sitnice.
__________________
the quick brown fox jumps over the lazy dog...
Aubrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 18:53   #3692
Što će sada biti sa pacijentima dr. Šimunović?
Kod nje sam prijavljena, no nisam nikada bila kod nje na pregledu - srećom do sada nisam imala izraženijih ginekoloških problema, tako da si priuštim jednom godišnje pregled kod privatnika - i to sam odlazila kod dr. Salamon (s moje strane preporuke - iznimno nježna i detaljna pri pregledu, ljubazna, detaljno odgovara na pitanja i daje preporuke). Međutim jučer mi je test na trudnoću pokazao plus tako da trebam nekoga tko će mi voditi trudnoću, davati uputnice, poslati me na bolovanje...
Idealno bi mi bilo da vodim trudnoću kod dr. Salamon i imam socijalnog ginekologa kojemu to ne smeta i koji će mi bez gunđanja dati uputnice pa vas molim preporuke i s te strane. Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!
Moonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 19:40   #3693
Već 2 god nisam bila kod ginekologice, jer sam imala neki problem sa svojom, pa sam to godinu dana ignorirala, a sad već godinu dana tražim ginekologicu (socijalnu).. 3 su otišle u penziju, dr Šimunović u KBC..

Kamo da idem, kod koga? Ne mora čak biti ni stručna, ako mi bude što ću otić privatno (tako sam navikla jer ne nalazim normalnog ginekologa), samo da imam nekoga tko će mi davati uputnice ako treba i one redovite preglede da obavljam..

Bilo kakva preporuka (i br tel) dobrodošla. Samo stvarno ne želim imati posla sa nekom živčanom, neljubaznom ženom..
Pingvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 13:18   #3694
Quote:
Pingvich kaže: Pogledaj post
Već 2 god nisam bila kod ginekologice, jer sam imala neki problem sa svojom, pa sam to godinu dana ignorirala, a sad već godinu dana tražim ginekologicu (socijalnu).. 3 su otišle u penziju, dr Šimunović u KBC..

Kamo da idem, kod koga? Ne mora čak biti ni stručna, ako mi bude što ću otić privatno (tako sam navikla jer ne nalazim normalnog ginekologa), samo da imam nekoga tko će mi davati uputnice ako treba i one redovite preglede da obavljam..

Bilo kakva preporuka (i br tel) dobrodošla. Samo stvarno ne želim imati posla sa nekom živčanom, neljubaznom ženom..

Šta je dr. Šimunović već otišla,tko će je sad mijenjat?Ja sam u 4 mj bila kod nje, rekla je da će otić ali ne još.
lu27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 14:00   #3695
Htjela bih opisati jedno neugodno iskustvo sa ginekološkom ordinacijom doktorice Darije Krešić. Naime doživjela sam prvi puta da mi doktorica usred telefonskog razgovora poklopi slušalicu iz razloga što sam otišla po drugo mišljenje u Zagreb zbog problema koji su bili učestali, također me nazvala "infektnom" i nakon toga je odbila bilo kakvu daljnju komunikaciju. Također mi je naglasila da moram prestati tako učestalo dolaziti kod nje i da mi ona više neće raditi pretrage. Duboko sam razočarana takvim pristupom pacijentima i smatram da to nikako nije način na koji bi se trebalo komunicirati.
e58 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 11:17   #3696
Pingvič, mislim da kod dr. Domika primaju pacijentice, ali nisam sigurna za onu tvoju zadnju rečenicu kako bi ti se svidjelo
Nekako dođe - kako ti se potrefi dan
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 11:04   #3697
Post

Pozdrav,
ja sam ovdje nova... nemam još svoga ginica jer sam mlada i nisam imala potrebe ,sad zbog određenog problema otisla bi na pregled... čitajući komentare vidjela sam da ima dosta dobrih ginića pa sam htjela vidjet kojeg mi vi preporučujete i dal još radi aleksandra frković ako tko zna ?? i jel moram imati kakve papire il nesto kad se idem kod nekog prijaviti??? sorry na glupim pitanjima ...
tilzit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 16:40   #3698
Ako se ne želite živcirati izbjegavajte ured Dr.Škrobonje, možda je doktor i ok.,nebih znala,dodjeljena sam njemu ali prvi put sam otišla kod njega kao hitnoća i sestra me doslovce sprašila iz ureda jer da se prvo primaju naručene stranke, rekla sam joj da znam i da imam "taj i taj problem"(vjerujte da je ozbiljan) i da me samo zanima da li me doktor može primiti, čak i po preporuci moje doktorice opće medicine,doslovce me potjerala i rekla neka dođem za dva tjedna kad sam naručena.
*Miss14* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 18:29   #3699
Da li dr. Bacic jos radi ili je sin poceo raditi?
__________________
2011. Stigla nam nasa srecica!
silky88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 15:32   #3700
Trebala bi ić prvi put kod ginekologa. Htjela sam kod dr. Šimunović, čula sam stvarno puno preporuka za nju, međutim sad vidim da je otišla i ne znam kod koje bi sad Kakva je ova nova?
-Dee-Dee- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:21.