Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2014., 23:28   #801
Quote:
Caligula Caesar kaže: Pogledaj post
Nitko ne sumnja da Masoni postoje. A čim postoje znači da se i bave nečim. Čime? Očito da to nije ništa javno što bi svi znali. Pa zašto bi onda bilo čudno da kuju urote i slično?
Zato sto su politicke teme (u religijske) eksplicitno zabranjene u lozama?
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 01:09   #802
Quote:
templlar kaže: Pogledaj post
Masonski kodeks



POŠTUJ VELIKOG GRADITELJA UNIVERZUMA!
Ljubi bližnjeg , ne čini zlo , čini dobro

DOPUSTI DA GOVORE LJUDI

Pravi kult Velikog Graditelja Univerzuma sastoji se u primernom ponašanju.
Zbog toga čini dobro iz ljubavi prema dobru.
Čini da tvoja duša uvek bude čista da bi stupio dostojanstveno pred Boga.
Voli dobre, pomozi slabima, udalji zle ali ne mrzi nikoga.
Razgovaraj uzdržano sa Velikima, oprezno sa sebi ravnima, iskreno sa prijateljima, nezno sa decom, ljubazno sa siromasnima.
Ne laskaj svome bratu, to je izdaja.
Ako ti tvoj brat laska, strahuj da hoće da te potkupi.
Slušaj uvek glas savesti.
Budi otac siromašnih.
Ako prihvatim taj kodeks, hoce li to ponistiti moju pionirsku zakletvu?
wharyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 05:57   #803
Ja sam novi u ovome tek oktrio pa me mnogo interesuje nije da u išta vjerujem još, čisto istražujem kad imam slobodnoga na poslu, mnogo mi je zanimljivo kao kakav film ili dobra serija, pa eto malo da temu oživim vidio na daily mailu bezveze članak pa mi zapelo za oko, umrla dutchess of alba u Španiji, mnogo je lijepa



http://i.imgur.com/b2UBPE2.jpg



"Duchess of Alba, known as 'Cayetana', had a £2.2billion fortune and owned palaces, castles and fine works of art
The 88-year-old was rushed to hospital on Sunday with pneumonia and two days ago showed signs of recovery
She raised eyebrows and caused family friction in 2011 when she married a man 25 years her junior, Alfonso Diez
A relative of Winston Churchill, the duchess shared toys with Queen Elizabeth while living in England as a girl"

Maksimalna dozvoljena veličina slika na forumu 640x480 pixela.
Prije postanja pročitati opća pravila foruma i pravila podforuma

Zadnje uređivanje Begemotica : 01.12.2014. at 13:37.
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 01.12.2014., 14:43   #804
a kakve veze baba ima sa temom?
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 17:47   #805
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
a kakve veze baba ima sa temom?
nemam pojma kažem da sam novi pa se još ne razumijem u ništa samo mi je zanimljivo da ubijam vrijeme

pa mislio sam da ima neke veze, rođakinja je od churhiclla ima veze s kraljicom engleske bila je kraljica nekakva u španjolskoj bila je užasno štovana u hollywoodu od megazvijezda tom cruise itd. a živila je u španiji, imala je rekord u titulama "titles" koje imaju te royal families činilo mi se zanimljivo nemam pojma
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 20:50   #806
evo malo o utjecaju masona na hrvatsku politiku:

Prije nisam vjerovao u one teorije da Hrvatskom upravljaju masoni,smatrao sam te teorije glupima i neutemeljenima.Ali,u proteklih godinu dana masoni su zaista preuzeli Hrvatsku.
Naime,još prije godine dana,imali smo HDZ na čelu s Karamarkom i SDP na čelu s Milanovićem.Njih dvojica zasigurno nisu bili masoni,što god mi o njima mislili.
A onda se na političkoj sceni pojavio Most "nezavisnih" lista.Mostov takozvani "Metkovski ogranak" na čelu s Grmojom i Petrovom je sastavljen 90% od masona,a Mostom iz sjene upravlja i sekta Sveta Lucija iz Čapljine.
Široj javnosti malo poznati mistik Ivica Relković(inače mason,i to ne neki tamo mason,nego mason 33.stupnja) je stvarni osnivač Mosta,ali i Hrasta,Gorzda i spomenute sekte Svete Lucije.Njegov cilj je već 15-ak godina bio stvaranje naizgled neutralne treće opcije kojom bi u stvarnosti upravljali masoni.Nakon godina i godina rada,to mu je napokon uspjelo s Mostom.
Kada su Mostovci osvojili 19 mandata u saboru(od toga 18 masona,svi osim Stipe Petrine),mogli su na puno lakši način ostvariti svoj drugi cilj-uklanjanje Milanovića i Karamarka(tj.ne-masona) sa čela najjačih stranaka u RH.Zato su i koalirali s HDZ-om,jer su procijenili da će Karamarka brže i lakše srušiti nego Milanovića(oni su naravno,već tad znali za povezanost Karamarkove žene i INA-e).
Tima Oreškovića su mostovci postavili kao premijera zato što je,dakako,mason(doduše tek šegrt-najniži stupanj masonstva).Informacija da je HDZ odabrao Oreškovića je lažna.
Na žalost mostovaca,nakon Karamarkovog pada,masonska vlada se nije mogla održati.
I tada se za predsjednika HDZ-a kandidira tko-mason Andrej Plenković.Naravno,kao jedini kandidat lako pobjeđuje.Masoni su tako kontrolirali tada drugu najjaču stranku u Hrvatskoj.
Međutim,izbori su se približavali,a SDP je pred HDZ-om vodio za 10%.Masoni su tada morali spriječiti Milanovićev povratak na vlast.I uspjeli su-izlazne ankete su prikazivale stvarnu situaciju,a "službeni rezultati" su zapravo obična krivotvorina.
Milanović je nakon izbornog poraza dao ostavku,a nakon toga se za predsjednika kandidira jedini utjecajniji mason u SDP-u--Bernardić.I ovaj prvi krug je krivotvoren(u stvarnosti je pobijedio Ostojić,a drugi je bio Picula).Isto će biti i s drugim krugom,a masoni će tad kontrolirati tri najjače stranke u Hrvatskoj.

Idući cilj-rušenje Živog Zida.
prac1X2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 21:59   #807
Po cemu zakljucujes da su mostovci masoni, postoji li neki konkretan dokaz?

Katolicka crkva i dosta drugih krscana blago receno nisu previse skloni masonima (a ako se ne varam svi navedeni su "zesci" katolici?), a u sukobu su sa Hanzekovicem koji je trenutni veliki mestar RH.

Naravno to sto su u politickom sukobu sa njime ne iskljucuje da su i jedni i drugi masoni, bilo je i prije masona na razlicitim stranama politickih i vojnih sukoba - upravo zato sto ne postoji jedinstvena hijerarhijska struktura niti direktno vladanje kako se cesto zamislja. U RH je, sem uobicajene zabrane bavljenja politikom na sluzbenim dogadjanjima, zabranjeno i primanje u masone aktivnih obnasatelja politickih funkcija.

Prije bih rekao da eventualno postiji neka neformalnija katolicko-konzervativna klika (mostivci, neoknovi poput Markicke i onih par amerskih povratnika, ova ekipa sa filozofskog/HAZU/paneuropske unije itd) nego kakvo opskurno formalno tajno drustvo.

Bernardic je sasvim ocekivano pobjedio, ima najbolju logistiku i dolazi iz podruznice sa debelo najvise clanova. Za Piculu je ocekivano los rezutat, od price sa ostankom u Briselu izgubijo je sansu/podrsku. Jedino sto je tu bilo upitno i tko se mogao ugurat u drugi krug je Miljenic.

Svakom sa imalo zdravog razuma je cilj nestanak zivog zida, al on ce srusit sam sebe sada kad ima dovoljno paznje javnosti pa su budalastine vidljivije.

Nema bas nekog smisla sve ovo

Zadnje uređivanje Beljki : 22.11.2016. at 22:32.
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 22:30   #808
Mostovci su "Opus Dei" a Masoni su "ovo":

Masonski kodeks:

POŠTUJ VELIKOG GRADITELJA UNIVERZUMA!
Ljubi bližnjeg , ne čini zlo , čini dobro

DOPUSTI DA GOVORE LJUDI

Pravi kult Velikog Graditelja Univerzuma sastoji se u primjernom ponašanju.
Zbog toga čini dobro iz ljubavi prema dobru.
Čini da tvoja duša uvjek bude čista da bi stupio dostojanstveno pred Boga.
Voli dobre, pomozi slabima, udalji zle ali ne mrzi nikoga.
Razgovaraj uzdržano sa Velikima, oprezno sa sebi ravnima, iskreno sa prijateljima, njezno sa decom, ljubazno sa siromasnima.
Ne laskaj svome bratu, to je izdaja.
Ako ti tvoj brat laska, strahuj da hoće da te potkupi.
Slušaj uvjek glas savjesti.
Budi otac siromašnih.
arthura is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 10:47   #809
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Mostovci su "Opus Dei" a Masoni su "ovo":
Masoni i Opus dei su jako usko povezani.U doba dok je Ratzinger bio papa,Vatikan je bio nešto kao glasnik masona,odnosno iluminata.Slično je i s poretestantskom i pravoslavnom crkvom,ali u znatno manjoj mjeri.
Od kad je došao papa Franjo,to više nije tako,ali ovi konzervativniji krugovi(pa tako i Metkovski ogranak Mosta)ga ionako nikad nisu prihvatili.

Iluminati su dakle na vrhu piramide,a ispod su Masoni,Opus Dei,Rozenkrojceri,Malteški vitezovi,Propaganda due,Skull&Bones,grupa Bilderberg,Trilateralna komisija,Fabijansko društvo i još hrpa ostalih.Svi oni međusobno surađuju i međusobno su isprepleteni već desetljećima.

a feljton "Masoni preuzeli Hrvatsku" ide dalje:

"U javnosti se podiglo puno prašine nakon što se saznalo da je Božo Petrov sredio posao u Hrvatskim vodama svom kumu.To samo po sebi,nažalost,ne bi bilo pretjerano čudno za ovu našu državu.Ali ima tu još jedna,skrivena,stvar.Mario Bukmir,Božin kum, je mason-preciznije majstor zidar---treći stupanj masonstva.Nije uopće nikakva tajna da masoni međusobno ostvaruju rodbinske veze ženidbama ili kumstvima(vjenčanim ili krsnim,svejedno).Ista svar je i s Petrovom i Bukmirom.Obojica su članovi tzv.“Metkovskog ogranka“,skupine idejnih začetnika Mosta nezavisnih lista sastavljenog gotovo isključivo od masona.Međutim,Bukmir nikad nije službeno bio član Mosta.Nikola Grmoja,također mason iz „Metkovskog ogranka“,je odao tajnu stranu ove afere izjavom koju je dao za HRT 24.studenog 2016. kada je rekao „da je Most htio u Hrvatske vode postaviti svog čovjeka“,odnosno relativno visoko rangiranog masona.
Bukmir je na kraju ipak odustao od posla u Hrvatskim vodama,ali to i onako nije bitno.Masoni će na tu poziciju instalirati nekog drugog masona koji nije rodbinski povezan s Božo Petrovim,pa oko toga više nitko neće praviti probleme,a masoni će preuzimati sve više i više državnih firmi."
prac1X2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 18:37   #810
S pravne točke gledišta - Opus Dei je Osobna prelatura Katoličke crkve. Pravno strukturirane osobne prelature imaju pravo provođenja posebnih pastoralnih aktivnosti.

Detaljnije:
http://www.ljevak.hr/knjige/knjiga-55
arthura is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 02:27   #811
Ajoj ljudi, promašili ste i to debelo. Nema vam gorih masona i masonskih sluga od HDZ-a i SDP-a. Prvo, da biste došli do zaključka zašto nam se demokracija pretvorila u tešku sprdačinu, morate otići nekoliko desetljeća natrag u povijest i pogledati što se to točno dogodilo počevši od 1941. godine, pa do 1945. kada su na vlast došli komunisti. NDH pravno nikada nije postojala kao priznata država u međunarodnim vodama. I ustaše su bile isto dio masonskog folklora. Ponajviše komunisti. Zašto vam pričam o tome? Budite bez brige, jer ovdje ne pričamo čiji je čaća bio ustaša, a čiji partizan, već o onome što se stvarno odigravalo iza zastora svih tih događaja. Tu vam leži odgovor za situaciju kakvu imamo danas. Ova vlast, koju danas imamo, došla je iz bivše SFRJ. NDH je bila paravan za uvođenje drugog režima, koji će biti zadužen za provođenje ekonomskog masakra.

Odite malo u povijest, prije 2. svj. rata, proguglajte kako je točno izgledala naša država i doći ćete do zanimljivih otkrića. Ne, nije tada bilo ni HDZ-a ni SDP-a. Politikom su vladali neki drugi ljudi. Ekonomija nam ni onda nije bila u savršenom stanju, ali mi smo, počevši od 20-ih godina, pa sve do 1939. proveli laganu industrijalizaciju zemlje i razvoj privatnih gospodarstva na selima, što nas je dovelo do laganog nataliteta. Dobar dio privatne imovine, ostao nam je čak iz Austro-Ugarske. Da smo nastavili tim tempom se razvijati, Hrvatska bi bila među razvijenijim i bogatijim državama, veličine 10 milijuna stanovnika, možda i malo više.

Kao prilog tome, usporedite strukturu lokalnih samouprava prije 2. svj. rata, sa onima nakon 2. svj. rata. Komunisti su napravili teški masakr kadrova po gradovima i selima. Ljudi moji, to ne da je za plakati, to je za krepati. Maknuli su sve do zadnjega, a postavili u svako selo i svaki grad svoje ljude. Svoju nesposobnu gamad. Napravili su genocid svih intelektualaca i mrcina, koji su od Hrvatske mogli Kaliforniju napraviti, da bi njihovi potomci, koji će vladati lokalnim samoupravama slušali cajke i češkali jaja dok narod gladuje. Ali ne, ne pričam ovdje o komunistima, već o onima koji su nam ih instalirali, kako bi Hrvatska nakon raspada postala zombie država. Mislite da izmišljam? Ok, onda se lijepo zapitajte, kako su komunisti desetljećima unaprijed znali da će doći do raspada? Kako se to moglo unaprijed znati? Kako je Tito mogao znati takav scenarij, da će nakon njegove smrti doći do krvavog raspada? Jel bio vidovit? Bio je inteligentan, ali vidoviti Milan, sigurno nije bio. Pa dobro u čemu je stvar onda? Netko izvana? Ah, stvari već postaju malo jasnije.

FBI i CIA prognoziraju rat na ovim prostorima desetljećima ranije. Zar je stvarno netko mogao biti toliko vidovit i prognozirati nešto što će se dogoditi za 30 godina? Dajte ljudi, pa ovo nema smisla. I sada pričamo o nekakvim masonima, koji će preuzeti Hrvatsku, a isti su nam prije 75 godina pokopali državu. S pravom kažem pokopali, jer su uništili sve temelje gospodarstva ove države, napravili kulturocid i počinili teški masakr među intelektualcima. Ovo nije slučaj već zavjera. Teška zavjera i zločin koji je masonerija napravila nad ovim narodom. I nismo jedini. Istu, još goru štetu proživjeli su Česi, Slovaci, Poljaci i Mađari. Sve su to bile razvijene i bogate države.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 13:52   #812
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
... Istu, još goru štetu proživjeli su Česi, Slovaci, Poljaci i Mađari. Sve su to bile razvijene i bogate države.
Interesantno, isti su danas članovi tzv "Višegradske skupine" (V4) u koju i mi imamo namjeru ući zbog, pored ostalog, realizacije (američkog) LNG-projekta Jadran Baltik.
arthura is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 23:59   #813
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Interesantno, isti su danas članovi tzv "Višegradske skupine" (V4) u koju i mi imamo namjeru ući zbog, pored ostalog, realizacije (američkog) LNG-projekta Jadran Baltik.
Moguće je da se radi o Hazarima. Pretvaraju se da su domoljubi i Hrvati, a ustvari su tzv. lažni židovi. Zbog sličnih smo završili i u Jugoslaviji. O sličnom govori i Kostelac, a popljuvali su ga svi redom, govoreći da čovjek nema pojma.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 09:45   #814
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Moguće je da se radi o Hazarima. Pretvaraju se da su domoljubi i Hrvati, a ustvari su tzv. lažni židovi. Zbog sličnih smo završili i u Jugoslaviji. O sličnom govori i Kostelac, a popljuvali su ga svi redom, govoreći da čovjek nema pojma.
Još bolje/uspjesnije su se ti, ustvari, turkmeno-mongoli, vec od 10. stoljeca (propast Hazarije), pretvarali u "nijemce" i "židove" ... tako da im je, ovdje, njihovo prigodno pretvaranje u "veeelike hrvate" bio mnooogo lakši zadatak.
arthura is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 10:15   #815
nisu ni masoni sta su bili, cim im je Hanzekovic veliki mestar
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 01:18   #816
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
nisu ni masoni sta su bili, cim im je Hanzekovic veliki mestar
Ne podcjenjuj ga. Možda ti izgleda blesavo na prvu ruku, ali frajer je mrcina sposobna za svašta.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 01:31   #817
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Još bolje/uspjesnije su se ti, ustvari, turkmeno-mongoli, vec od 10. stoljeca (propast Hazarije), pretvarali u "nijemce" i "židove" ... tako da im je, ovdje, njihovo prigodno pretvaranje u "veeelike hrvate" bio mnooogo lakši zadatak.
Pa kako drugačije objasniti ekipu idiota koja nas je uvela u dvije Jugoslavije? Ne znam koliko moraš biti retardiran u glavi i potpisivati savez sa onima, koji ti ne žele dobro?

Jesu li naši političari 1918. bili stvarno toliko retardirani da nisu bili u stanju ama baš ništa poduzeti da se obrani država od Italije na Jadranu? Ono, gomila degenerika jebote. Imali smo gospodarstvo, imali smo mornaricu, mogli smo kupiti oružje, ali neeee. Mi ne znamo što napraviti, ali zato će Srbi znati, pa ajmo s njima potpisati pakt. Pa to ni djeca s posebnim potrebama ne bi radila. Kao oni su imali naprednije oružje, a zaostaliji su bili drek od nas.

Frano Supilo nam crkne u Londonu i to par dana nakon što je odustao od ideje Jugoslavije i počeo se zalagati za samostalnu i suverenu Hrvatsku. I naša povijest to tumači kao slučajnost. I što da ja mislim onda o tome?
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 09:23   #818
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ne podcjenjuj ga. Možda ti izgleda blesavo na prvu ruku, ali frajer je mrcina sposobna za svašta.
uopce ga ne podcjenjujem, dapace mislim da je najsposobniji robot u lijepoj nasoj, u potpunosti zakinut za osjecaje i empatiju bilo kakve vrste. jako sposoban, cak da i smisli nesto potpuno novo, i sve to uoblici u hrvatske zakone, pa ako treba i neki novi napisat i putem prividne moci ga infiltrirat u sustav RH.

ne podcjenjujem ga nego ga zalim jer mislim da je otisao jako daleko od 'ljudske prirode' a toga uopce nije svjestan.
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 10:32   #819
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
... Frano Supilo nam crkne u Londonu i to par dana nakon što je odustao od ideje Jugoslavije i počeo se zalagati za samostalnu i suverenu Hrvatsku. I naša povijest to tumači kao slučajnost. I što da ja mislim onda o tome?
Jbga, nije shvatio da prva (i druga) YU su projekt(i) koji blokira(ju) širenje Njemačke prema Istoku (Aziji) u skladu s Bizmarkovom doktrinom "Oest politik".
To bi bio kraj dominacije USA koja "to" neće ni sada dozvoliti makar i po (treći put) cijenu svjetskog rata.
Angela Merkel je svjesna "toga", i ostati će, izgleda, poslijednji političar u Europi koji će tvrdo (i dalje) braniti multikulturalnost u nadolazećem dobu "populističkog izolacionizma".
arthura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 09:16   #820
Nitko nije spomenio koliko vidim Rotary i Lyons
ernesthemingway is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.