Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2015., 03:06   #1
Koji klubovi u Hrvatskoj imaju navijače

Moje pitanje je koji klubovi osim Dinama,Hajduka,Rijeke i možda Osijeka imaju navijače koji isključivo navijaju za klub iz svojeg grada ili regije, a da nije Dinamo ili Hajduk.
COD5ZPES is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 12:02   #2
Quote:
COD5ZPES kaže: Pogledaj post
Moje pitanje je koji klubovi osim Dinama,Hajduka,Rijeke i možda Osijeka imaju navijače koji isključivo navijaju za klub iz svojeg grada ili regije, a da nije Dinamo ili Hajduk.
Iz nižih liga Red Fuckersi - Orijent, WS - Varteks i Gademzi - Karlovac....Koliko znam ostali svi(većinom) drukaju i za Dinamo ili Hajduk uz svoj lokalni....
Ima tu još nekih poznatijih skupina ali mislim da su poznate svima - Funcuti, Tornado, Ultrasi, Demoni....Ne znam jesam ispustio koga....

+ mene isto zanima jel ima još koja niželigaška skupina(cijela) koja druka isključivo za lokalni klub?
Karlovac_fan_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 12:58   #3
Šajete boys Poreč
Piromani Fažana
Blue White Killers Metković
Duhovi Orahovica
Legija Slavonski Brod
kuzisne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 19:22   #4
Divlje Svinje Zaprešić
White Angels (NK Zagreb)
Pašajice Unešić (NK Zagora)
Ježinci K. Stari (HNK Val)




Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
ovi_jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 20:30   #5
Nije pitanje koje sve skupine postoje nego koje navijaju isključivo za svoj lokalni klub, Divlje Svinje i Pašajice to sigurno nisu....Piromani nisu članovi Demona? I Šajete Torcide? Tak bar brijem....
WA nebum komentirao

Za ostale neam pojma, nek potvrdi/demantira tko od ovih ak prati forum....
Karlovac_fan_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 21:20   #6
Quote:
Karlovac_fan_1 kaže: Pogledaj post
Nije pitanje koje sve skupine postoje nego koje navijaju isključivo za svoj lokalni klub, Divlje Svinje i Pašajice to sigurno nisu....Piromani nisu članovi Demona? I Šajete Torcide? Tak bar brijem....
WA nebum komentirao

Za ostale neam pojma, nek potvrdi/demantira tko od ovih ak prati forum....
Post sam napisa iz ruganja.

Pašajice koliko ja znam simpatiziraju Hajduk.
Ježinci su dica i par lokalnih debila, nikakva Torcida. Možda ova dica jednog dana
WA su ja mislim u bojkotu

E da, tu su i Maligani, ali oni više prate Alkara, nego Junak. Barem službeno
Kad se sitin Maligana, tu su i Malari, koji su tamo prije 7-8 godina sa Trogirom imali jedno vatreno gostovanje, ako se ne varam, u 3. HNL

Ukratko, u svakoj grupi koju sam nabroja imaš onih koji su "support your local football team" đir i ne zanimaju ih Hajduk, Rijeka, Dinamo, al ima i onih koji idu na utakmice i jedne i druge ekipe, tako da ne možeš generalizirat. Teško je odvojit jedno od drugog.
ovi_jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 21:44   #7
Aha,nisam skužio sarkazam
Ma ne generaliziram, upravo zato kaj i znam ljudove iz nekih drugih manjih skupina kaj su baš samo za taj neki lokalni klub, al opet, više ih je uz to i za Dinamo ili Hajduk.Zato sam i istaknuo "cijele" skupine. Briem da stoji ono kaj sam gore i rekao, WS, RF i mi....
Karlovac_fan_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 22:56   #8
Quote:
Karlovac_fan_1 kaže: Pogledaj post
Aha,nisam skužio sarkazam
Ma ne generaliziram, upravo zato kaj i znam ljudove iz nekih drugih manjih skupina kaj su baš samo za taj neki lokalni klub, al opet, više ih je uz to i za Dinamo ili Hajduk.Zato sam i istaknuo "cijele" skupine. Briem da stoji ono kaj sam gore i rekao, WS, RF i mi....
ovi_jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 13:09   #9
Quote:
Karlovac_fan_1 kaže: Pogledaj post
Iz nižih liga Red Fuckersi - Orijent, WS - Varteks i Gademzi - Karlovac....Koliko znam ostali svi(većinom) drukaju i za Dinamo ili Hajduk uz svoj lokalni....
Ima tu još nekih poznatijih skupina ali mislim da su poznate svima - Funcuti, Tornado, Ultrasi, Demoni....Ne znam jesam ispustio koga....

+ mene isto zanima jel ima još koja niželigaška skupina(cijela) koja druka isključivo za lokalni klub?

Grobljani iz Hercegovca za Hajduk iz Hercegovca.
vulva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 16:22   #10
WA su osnovali svoj klub NK Zagreb 041 i sad navijaju za njega.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 16:54   #11
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
WA su osnovali svoj klub NK Zagreb 041 i sad navijaju za njega.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...06&oe=56D160EE
kuzisne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 20:30   #12
Quote:
Karlovac_fan_1 kaže: Pogledaj post
Iz nižih liga Red Fuckersi - Orijent, WS - Varteks i Gademzi - Karlovac....Koliko znam ostali svi(većinom) drukaju i za Dinamo ili Hajduk uz svoj lokalni....
Ima tu još nekih poznatijih skupina ali mislim da su poznate svima - Funcuti, Tornado, Ultrasi, Demoni....Ne znam jesam ispustio koga....

+ mene isto zanima jel ima još koja niželigaška skupina(cijela) koja druka isključivo za lokalni klub?
__________________
mi smo babe. otpor je dzabe (we are borg resistance is futile)
dosje1950 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.